Uždarbis.lt: AUKCIONAS: 20 SEO straipsnių paketas - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioDėmesio! Nuo šiol forume talpinti skelbimus ir į juos atsakyti gali tik savo tapatybę patvirtinę nariai
Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą
  • Išryškinti

Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-02-21 10:21 (#1)

AUKCIONAS: 20 SEO straipsnių paketas


PAPILDOMA VERTINGA SĄLYGA AUKCIONO LAIMĖTOJUI
Skelbiamas aukcionas - "20 SEO straipsnių rašymo ir publikavimo paketas".

<>SEO straipsnių skaičius - 20.
<>SEO straipsnių apimtis - 300 ž.
<>SEO straipsnyje galimos 1-2 nuorodos.
<>SEO straipsniai - lietuvių kalba.
<>Visi SEO straipsniai yra skirtingi.
<>Tinklalapius straipsnių publikavimui galite pasirinkti iš apytiksliai 100 skirtingų tinklalapių (laimėtojui pageidaujant - straipsnių galime ir nepublikuoti, o tiesiog atsiųsti parašytus SEO straipsnius). Nerašomi ir netalpinami SEO ir internetinės rinkodaros tematikos straipsniai.
<>Talpinama Jūsų pageidaujamu reguliarumu, tačiau nedaugiau nei 2 straipsniai per dieną (arba netalpinama, jei tiesiog pageidaujate gauti parašytus SEO straipsnius). Savaitgaliais ir švenčių dienomis straipsniai netalpinami.
<>Jei straipsnių pageidaujate su publikavimu, tarpines ataskaitas (nuorodas į straipsnius) siunčiame kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Jei straipsnių publikavimo nereikia, tuomet parašytus straipsnius siunčiame dalimis (per ~15 dienų laikotarpį).

Aukciono laimėtojas turi pateikti šią informaciją:

<>Raktažodžius ir nuorodas (pvz., 10 straipsnių "PuslapioPavadinimas.lt" - nuoroda; 3 straipsniai "plikam" adresui - nuoroda; 2 straipsniai "Pasirinktas raktažodis" - nuoroda ir t.t.). Jei laimėtojui straipsnių publikavimo nereikia, laimėtojas tiesiog pateikia pageidaujamus raktažodžius.
<>Pasirinktus tinklalapius publikavimui (iš atsiųsto sąrašo). Tokiu atveju informacijos pateikimo formatas gali būti: „Raktažodis1“ – Nuoroda – Tinklalapis1; 1 x „Raktažodis2“ – Nuoroda – Tinklalapis2 ir t.t. Jei laimėtojui straipsnių publikavimo nereikia, laimėtojas tiesiog pateikia pageidaujamus raktažodžius.
<>Pageidaujamą straipsnių publikavimo reguliarumą (pvz., 1 straipsnis kas antrą dieną, 1 straipsnis per dieną ar kt.). Šis punktas netaikomas, jei laimėtojui SEO straipsnių publikavimo nereikia.
<>Duomenis sąskaitai išrašyti.

Aukcione vyksta TIK STATYMAI. Jei aukciono dalyviams aktualus ne tik SEO straipsnių rašymas, bet ir jų publikavimas, dėl tinklalapių sąrašo susisiekite A.Ž. Taip pat, jei kyla papildomų klausimų, kreipkitės A.Ž. arba el. paštu hidomens@gmail.com. Išrašoma sąskaita faktūra. Atsiskaitymas bankiniu pavedimu per 24 val. nuo laimėtojo paskelbimo.

Pradinė kaina: 70 Eur
Minimalus statymas: 2 Eur
Aukciono pabaiga: 4 val. po paskutinio statymo


*PAPILDOMA VERTINGA SĄLYGA AUKCIONO LAIMĖTOJUI: Jei laimite aukcioną ir Jums iš tikrųjų reikia daugiau nei 20 straipsnių, už tą pačią vnt. kainą galite užsisakyti ir daugiau straipsnių (ši sąlyga galioja tik užsakant iš karto).

Sėkmės aukcione!Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-02-21 11:18 (#2)

PVM sąskaita faktūra?Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-02-21 11:35 (#3)

Rodyti pranešimąvenom, 2019-02-21 11:18, pasakė:

PVM sąskaita faktūra?

"Taip pat, jei kyla papildomų klausimų, kreipkitės A.Ž."

O atsakant į Jūsų klausimą - ne, sąskaita faktūra ne PVM.Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-02-27 07:54 (#4)

Atnaujinta aukciono informacija.


Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-02-28 21:36 (#5)

Atnaujintas straipsnių kiekis. Sėkmės dalyvaujantiems.


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2019-03-18 18:22

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai