Pereiti prie turinio

  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki,

  Reikalingas logotipas, įmonei užsiimančiai lauko darbais. Pagrindiniai darbai yra trinkelių klojimas, atraminių lauko sienelių statymas iš betoninių blokų, lauko laiptų statymas, žemės lyginimas bei kiti smulkūs darbai.

  Pabrėžiu, kad vienas iš pagrindiniu mano įmonės atliekamų darbų yra, trinkelių klojimas.

  Aiškios vizijos dėl logotipo neturiu, gal būt užtektų tik gražiai perteikti pavadinimą, o gal būt kokio nors trinkelių akcento šalia pavadino ar kažko panašaus.

  Kadangi aiškios vizijos logotipui neturiu, todėl domina visi variantai. Gal būt jus žinote geriau ko aš noriu, ir parodysite man tai logotipe.

   

  Įmonės pavadinimas: UAB Trinkelita

   

  Geriausiam logotipui sumokėsiu 50eur

  Terminas būtų 1 savaitė.

  Redagavo akela
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki, ačiū visiems kas ikėlėte logotipus. Visi logotipai labai gražūs, todėl bus tikrai sunku išsirinkti pati geriausia logotipą.

   

  Jau šiuo metu įkelti logotipai pranoksta mano lūkesčius, todėl manau jog neverta laukti 2 savaičių iki konkurso pabaigos.

   

  Tikiuosi, kad nepažeisiu jokių konkurso taisykliu, sutrumpindamas konkurso laiką iki 1 savaitės. Kita pirmadienį paskelbsiu konkurso nugalėtoja.

   

  Jeigu dar kas nors norite pabandyti laime su logotipu, lauksiu pavydžiu.

   

  Sveiki, keletas variantų su trinkelių inicialais :)

  Labas, norėčiau pamatyti kaip atrodytų logotipas, jei pavadinimą padarytum su pirmo pavyzdžio šriftu o inicialus panaudotum nuo antro pavizdžio su žalių akcentu. Užtektų jei panaudotum tik pavadinimą be prierašo UAB.

  Redagavo akela
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki, atėjo laikas paskelbti konkurso nugalėtoją. Ačiū visiems kas kėlėte logotipus, jų buvo tikrai nemažai, todėl buvo begalo sunku išsirinkti patį geriausią ir mano mano galva labiausiai tinkanti mano įmonei.

   

  Taigi konkurso nugalėtojas yra, narys slapyvardžiu Rhymes.

  Su nugalėtojų susisieksiu asmeniškai. Dar kartą ačiū visiems dalyvavusiems!!!😉

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Jos net nemačiau, kol neparašė, kad galima įžiūrėti. Kiekvienas mato ir akcentuoja pagal savę. Aš čia matau raides T, trinkeles, žolę ir viskas. Nereikia koncentruotis į geometrinę anomaliją ir serviruoti ją kaip pagrindinį patiekalą.

  Redagavo Rhymes
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  ×
  ×
  • Sukurti naują...