Pereiti prie turinio

  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki,

   

  Suplanavau parduoti vieną iš savo projektų, kuriam neberandu laiko :unsure:

  Yra itin aktyvus Facebook puslapis (visi lietuviai) su ~20 000 sekėjų, kurie surinkti natūraliai.

  Produktas - odinės apyrankės su graviravimu. Patys apsistojome ties vienu produktu, tačiau galima lengvai išplėsti asortimentą, padaryti dovanų personalizuotų parduotuvę ir pan. (Padėsime)

  Šiuo metu veikla nevykdoma, tačiau per metus apie 20 000 Eur apyvartos padarydavome be didesnių pastangų. Praplėtus asortimentą galima ir daugiau suprekiauti. Gaminio savikaina sąlyginai maža, apie 4 Eur, pardavimas apie 13-14 Eur. Yra absoliučiai visi medžiagų tiekėjai (Europoje), reikalingi gaminiui pagaminti. Yra nemažai medžiagų likučių. Kas liečia graviravimą - mes patys perėjome prie graviravimo, turime lazerį, tad su verslo pirkėju susitartume dėl palankių kainų graviravimui. Projektas startavo 2016m. Per tą laiką padarytas nemažas įdirbis.

   

  Svarbiausias dalykas - kaina. Jos neįsivaizduoju, ką maždaug galima būtų gauti už tai ?

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  100e?

   

  Geras juokelis :winner:

   

  Pelnas, islaidos, lankomumas. pelno vidurkis per menesi?

   

   

  Priklausomai nuo įdėtų pastangų, ir nuo laikotarpio. Tarkim prieš mamos dieną, buvo, kad ir 500 Eur pajamų per dieną, savikaina sudaro apie 35% produkto kainos. Tarkim jei dėsi mamos dienai skirtą graviravimą (gražūs žodžiai, postas, nuotrauka), tai ir gausis taip. Jei nieko nedėsi, nieko neparduosi.

   

  Iš viso per visą laikotarpį apie 2000 Eur buvo sukišta į facebook reklamą, ko pasekoje ir susirinko potenciali auditorija.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  tu nori išgirsti realią kainą, bet pats temą sukūrei kaip kokį anekdotą, tai ir nesitikėk rimtų atsakymų.

   

   

  Paimk paskutinius 6,10,12 mėnesių ir tada galėsim kažką įvertinti, jog čia vieną dieną 500 eurų apyvartos padarei, tai išvis nieko nesako. gal visą likusį mėnesį būna visiškas 0, ir bendrai gaunasi per mėnesį 500 apyvartos.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Ar pats pirktum verslą iš tokio aprašymo? Kažkas, kažkur, kažkaip. Linkiu susiimti, atnaujinti aprašymą ir sėkmingai parduoti projektą. Sėkmės.

   

  Na čia ir neturėjau minties parduoti iškart, tik pranešti, jog būtų parduodamas už atitinkamą kainą. O visa kita, reikia kalbėtis individualiai, labai sunku viską surašyti. Jau yra keletas žmonių, kurie aktyviau domisi asmeniškai.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 4 savaičių...

  O tai patį puslapį su 20k žmonių pamatyt galima, kad daugmaž įvertinti narių organiką ir solidumą? Ir ką konkrečiai parduodi? FB page, medžiagų likučius ir tiekėjus? Ar visą reikalingą įrangą tam?

  Geras pas ji aprasymas.Raso parduodu versla,klausia uz kiek galima butu parduoti bet pats net neparaso kas ieina i ta versla.As kaip supratau tai jisai nori parduoti ale sita versla bet pats graviruoti dar su lazeriu , kad gautu is to dar pelna.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 mėnesių...

  Būtent, kad nieko nereikia įdirbinėti. Viskas yra. Ką reikia daryti - tai kelti post'us į facebook ir reklamuotis ten. Čia ne tas verslas, kur tie patys klientai būna (pasitaiko, bet retokai), tad nuolat reikia reklamuotis

   

  Tai ka tu cia siulai yra abc marketingas, kuris veikia betkokiam produktui. Cia ne tai, kad nereikia idirbineti, o cia net isdirbt neimanoma normaliai, nes nera gryztamojo rysio. Cia pas tave ne idirbinet o art juodai reikia del pardavimu.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Aprašymas kosmosinis žinok. Metų uždarbis 20000€, tačiau neturi tam laiko? Sekėjai surinkti facebooke, kur linkas į puslapį? Tokios pajamos ir veikla nevykdoma, jau keista, nes tu galėtum nusamdyt žmogų už 400€ į menesį ir jau šoki į pliusą. Bandai prastumt projektą,nes neturi laiko, bet graviravimui atrastum laiko. Koks tinklalapio adresas,kad galėtumėm peržvelgt ir pažiūrėt bent į tinklalapį ir kaip toks apyrankės tavo atrodo...

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  ×
  ×
  • Sukurti naują...