Pereiti prie turinio

Vertimai Anglų/Norvegų/Švedų/Danų ir kitomis kalbomis


Rekomenduojami pranešimai

Teikiame vertimo raštu paslaugas ANGLŲ, NORVEGŲ, ŠVEDŲ, DANŲ, RUSŲ, ISPANŲ, VOKIEČIŲ, ITALŲ, LATVIŲ, ESTŲ, SUOMIŲ, PRANCŪZŲ, GRAIKŲ, PORTUGALŲ ir kitomis kalbomis.

Vertimus atlieka konkrečios srities ir specifikos tekstų ilgametę vertimo patirtį turintys kompetentingi lingvistai, kurių žinios ir kalbos kokybė atitinka visus vertimo reikalavimus. Atliktus vertimus redaguoja profesionalūs redaktoriai. Galiausiai tekstai yra peržiūrimi ir pristatomi klientui.

Įgyvendiname internetinių svetainių ir programinės įrangos vertimus bei lokalizaciją. Projektus visapusiškai pritaikome minėtų kalbų regionams, kultūrai ir rinkoms. Šiame procese pasitelkiama didesnė savo srities specialistų komanda (programuotojai, maketuotojai, vertėjai, redaktoriai, koordinatoriai), kuri užtikrina, kad projektas bus įgyvendintas sėkmingai ir atitiks visus lokalizacijos reikalavimus.

VERČIAME:

 1. Asmeninė ir juridinių asmenų korespondencija
 2. Teisiniai tekstai: dokumentai (komercinės sutartys, protokolai, įstatai, pažymėjimai, sertifikatai, dokumentai teismams, advokatų ir notarų kontoroms), direktyvos, draudimas, sutartys, teisės aktai, intelektinė nuosavybė
 3. Dokumentai: pasai, gimimo, mirties, santuokos liudijimai, diplomai, atestatai, pažymos
 4. Techniniai, moksliniai, medicininiai, finansiniai, IT tekstai
 5. Kursiniai, diplominiai darbai
 6. Švietimo, mokomoji medžiaga
 7. Internetinių svetainių turinys, programinė įranga
 8. Grožinė literatūra ir reklaminiai tekstai
 9. Filmai, serialai ir titrai
 10. Garso (audio) ir vaizdo (video) turinys

Atliekame garso ir vaizdo įrašų šifravimą lietuvių ir anglų kalbomis. Garso ir vaizdo turinį užsakovui pateikiame teksto forma (užsakovo pageidavimu tekstai yra išverčiami).

1 lapas – 1 500 spaudos ženklų.

Taikome lanksčią įkainių ir atsiskaitymo sistemą.
Kiekvieno darbo kaina nustatoma ir derinama individualiai su užsakovu, nes ją lemia įvairūs veiksniai, tokie kaip tematika, apimtis, specifika, kalbų kombinacija, terminai ir kiti užsakovo pageidavimai.
Pasakyti konkrečią kainą galime tik susipažinę su darbu ir išklausę kliento pageidavimus – tačiau visi darbai yra atliekami už prieinamą kainą.

Susisiekti galite telefonu +370 62 997766, e. paštu [email protected] arba asmenine žinute.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...