UEFA Champions League 08/09

Rekomenduojami pranešimai

Antradienis:

1) Zenit St Petersburg vs. BATE Borisov + Under 2.5 + nors viena komanda neispirs ivarcio

Zenitas stipriai gan gynesi, jei realas ispyre tik 1 ivarti, nors suzaide 1-2 1 ivarti isimuse i savus vartus. zenitas ambicinga komanda tikrai reikia jiem pergales, del to underis/overis nera daugiau nei spelione siuo atveju. Bate net nelyginama su Real Madrid, nemanau kad spirs daugiau nei viena ivarti jei isvis ispirs, todel + statymas, kad nors viena neispirs irgi no guarantee.

Vargu ar cia bus underis... BATE manau irgi stengsis laimeti, Zenitas jiems parankiausias varzovas grupeje. O statyti uz tai kad nors viena neimus isvis neverta. Tada jau tiesiogiai- BATE neimus (kuo labai abejociau).

2) Fenerbahce SK vs. Arsenal FC

Fenerbahce isvis duzus, o Arsenal mano nuomone nelabai stabilus, neaisku kaip ten gali pakrypti, bet tikrai nemanau, kad fenerbahce laimet turi sansu.

Tikrai neblogas kofas uz Arsenala.

4) Villarreal CF vs. Aalborg BK

Vienas is realiausiu mano nuomone statymu, Villa-1 win. taip pat nemanau, kad aalborgas ispirs nors 1 ivarti.

Pick of the day sitas man.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu šakės, gerai, kad į čempionų lygą nelindau šiandien, nes nujaučiu kad tikrai būčiau degęs... ;]] nebent tik dėl MU pirmi įmuš įvartį ir tai koeficientas berods tik 1,5 tebuvo...:P nėra nei vienuose rungtynėse 38-tąją minutę rezultato 0:0, trejose 1:0, ketveriose bendrai 4 įvarčiai ir vienoje 1. 17įvarčių per 38minutes. nu nu :P) Aalborgas 2 įvarčiai netgi.