Trefl Sopot-Turow Zgorzelec

1.27

Bendras: 1.59

Galatasaray stipri komanda, bet ne jų nosiai įveikti Ulker'į jo tvirtovėje, to juk net geriausiems Europos klubams nepavykdavo.

Trefl pirmadienį laimėjo gan solidžia persvara: 82-69, nemanau, kad trečiadienį įvyks stebuklas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl manai, jog šis statymas gali būti pick of the day?

Čia labiau buvo value of the day, kol pusvalandį prieš rungtynes nepaaiškėjo, kad Sturridge nežais.

Na o man šis statymas net ir Sturridge nežaidžiant yra (buvo?) geras. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai kvailas statymas: Boltonas per paskutines 9 Premier lygoje žaistas rungtynes išvykoje parsivežė tik 1 tašką, o Fulhamas nepralaimėjo namuose Premier lygoje nuo šių metų pradžios. Tačiau Boltonui tiesiog fatališkai nesiseka išvykose: žaisdami prieš Liverpulį ir Spurs pasigavo įvartį pačioje rungtynių pabaigoje per pridėtą laiką, žaisdami su Man Utd iš vis turėjo puikius šansus laimėti. Jeigu į statistika paimtume ir FA taurės rungtynes, tai paskutinių 6 žaistų išvykoje rungtynių statistika nebloga: laimėtos 3, 1 lygiosios ir 2 pralaimėtus rungtynės, į šiuos pralaimėjimus įeina ir rungtynes su Man Utd. Tuo tarpu Fulhamas per paskutines 9 rungtynes turėjo tik dvi pergales: prieš Blackburn ir Blackpool, kurios sėdi pačioje lentelės apačioje. O kiek kartų Fulhamas laimėjo šį sezoną žaisdamas prieš TOP 8 turnyrinės lentelės komandas? Teisingas atsakymas: lygiai 0. Šį sezoną Boltonas jau nugalėjo Fulhamą išvykoje 0:1. žaisdami FA taurės turnyre, kada irgi žaidė be Sturridge'o.

Bet tai Pepė Ilgakojinė ir gražiai nuskynė Alvesą :D

Aš tai tradiciciškai "savo" pasėmiau , po pirmo kėlinio '50 minutę "Lay Draw" ,visvien jie butu mušę ,ar tie ar tie.Tarp kitko vakar superiniškai dar susiklostė pas pransuzus Marselis ir Lyonas,po pirmo kėlinio 1-1 ,ledai pralaužti,statistiškai kai vieno BSP 1.40-1.50 +/- ir rezultats 1-1 po pirmo kėlinio aplamai labai mažas % baigiasi 1-1 ,gal tik 4 %,taip kad variantas labai "value" su tokiais "fav'iniais" dalyviais.

Vakarykščio raudonos kortelės epizodo pakartojimas. :) Pavojingai žaidė, bet alves'as irgi garbingas žaidėjas.

Nebutu patraukes kojos, butu blauzdikaulis ziauru smugi sugeneraves, nes kojos net nebande sulenkt Pepe + zinant, koks jo zaidimo stilius, pagal mane teisingas sprendimas. Realas pats pradejo sita dirty game jau per copa del rey, sienavo visus, kaip sakant griove futbolo grozi, nes tik sitaip galima sustabdyt Barca.

Tik pamates ta video, neva Alves neuzkliuvo Pepe, man buvo nesuvokiama, kaip galejo toki staigu apsisukima ore padaryt tik palietes kamuoli. Kas zaides si zaidima supras, kad tai neimanoma, zinant kaip greitai sturmavo tas dalgis.