Pereiti prie turinio

Lietuviu kalbejimo iskaita


Rekomenduojami pranešimai

Va, parasysiu savo kalbejimo teksta, tuo paciu dar ir pasimokydama ji, gal kam pagelbes:

"Mokslas fantastika gali paversti tikrove"

21 amziu galima butu pavadinti mokslo amziumi. Mokslo pazanga,nauju technologiju tobulejimas, informacines visuomenes atsiradimas ir spartus gyvenimo tempas, tai bruzai apibudinantys si mokslo amziu. Mokslas yra labai pazenges i prieki. Kiekviena diena mokslininkai sukuria vis kazka naujo ir nuolat tobulina savo isradimus. mes gyvename tokiame laikotarpyje, kuriame yra be galo daug naudingu isradimu ir prietaisu leidzianciu mums daug greiciau ir sparciau viska atlikti.Kas atrodo pries daugeli metu musu proteviams neimanoma ir neigyvendinama, o tik isivaizduojama, dabar jau daug kas yra virte realybe.

Dar gilioje senoveje, tokie aiskeriagiai kaip Nostradamas, Mikalda ar Vanga ispranasavo daug dalyku ir ivykiu, is kuriu ne vienas jau yra issipildes. pavyzdziui, Nostradamas buvo ispranasaves, kad ateityje skraidys metaliniai pauksciai, tai yra lektuvai. o lektuvas dabar mums yra iprastas ir kasdienis dalykViso pasaulio mokslininkai yra sukure daug ir idomiu isradimu, bet kai kurie is ju atrodytu yra nesuprantamai ir atrodytu visiskai zmogui nereikalingi dalykai. pvz., viename internetiniame tinklalapyje, kuriame yra sukeliame patys naujausi moksliniai straipsniai, akis uzkliuvo uz tokios naujienos, kad kinijos ir Australijos mokslininkai sukure drabuzius, kuriu nereikia skalbti. o tu drabuziu paslaptis yra ta, kad jie sukurti kosmonautu aprangos pagrindu. Sis rubas sauleje pabuvess 20val. pats issivalo visas demes ir nesvarumus. Manau sis isradimas yra gan absurdiskas ir zmogui jis nera butinybe. Taigi kartais mokslininkai nebezinodami ka besukurti ir kuria visokiu vejus kabutese.

Bet mokslininkai nepasitenkina tuo, ka jau yra atrade ir sukure. jie siekia daug daugiau, aukstesniu aukstumu. Ir ypac juos vilioja tokie isradimai, kurie priestarauja fizikos, biologijos ir kitiems mokslo desniams.Yra sukurta daug fantastiniu knygu ir filmu. Pavyzdziui, tokiuose filmuose kaip "Ziedu valdovas", "Grobuonis" arba "Nematomas zmogus" buvo minimas apsiaustas, kuri uzsidejes zmogus tapdavo nematomu. ir tai atrodo imanoma tik filmuose. taciau, yra kitaip. taip pat internete teko skaityti mokslini straipsni apie tai, kad Jungtiniu Amerikos Valdtiju ir Kinijos mokslininkai gali didziuotis savo sukurti apsiaustu, kuri uzdejus ant daikto, jis tampa nematomu. Bet sis apsiaustas dar nera toks tobulas, kad galetu paslepti zmogu ar kitoki didesni daikta. Kol kas jis tik is dalies daikta pavercia nematomu ir tai tik laboratorijose.

 

O pabaigos dar nesukuriau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano būsima kalba:

 

Gal rasit ko nors naudingo, o gal duosit minčių, pastebėjimų dėl jos.

 

Tema: Žiniasklaida

 

Potemė: Ar nevertėtų į internetinę spaudos akciją "Neburnok" įsijungti visai žiniasklaidai? Argumentuokite.

 

Įvertinimas: Kol kas neaišku 

 

Žiniasklaida, kitaip dar vadinama „visuomenės informavimo priemonėmis“ – tai priemonės, skirtos pateikti informaciją plačiam žmonių ratui.

Tradiciniai žiniasklaidai priskiriama spauda, radijas, televizija.

Sąvoka atsidaro apie 1920-iuosus metus, Lietuvoje ši sąvoka pradėta naudoti nuo 1990m.

XXI a. tradiciniai žiniasklaidai vis didesnę konkurenciją kelia internetas, tokie naujienų portalai kaip delfi.lt, balsas.lt, alfa.lt, tarkim delfi.lt naujienų portalo lankomumas siekia beveikia 1mln. Žmonių per mėnesį, o tai beveik trečdalis Lietuvos gyventojų ir yra antras pagal lankomumą portalas Lietuvoje.

Kyla klausimas, kodėl taip greit populiarėja internetas?

Mano nuomonė dėl sparčiai augančiu interneto vartotojų Lietuvoje, greitai ir lengvai surandama norima informacija ir beveik visa pateikiama informacija yra nemokamą, kadangi pagrindinis naujienų portalų pelnas yra reklama.

Internetas taip pat suteikia galimybe anonimiškai išreikši savo mintis komentaruose, forumuose, įvairiuose dienoraščiuose, kurie publikuojami viešai. Gaila, bet ne visi ją moka ar nori tinkamai išreikšti, bendrauja nekultūringai ir beveik niekas jų nevaržo.

Delfi nutarė paskelbti internetinę akcija „Neburnok“. Taip naujienų portalas nori atkreipti žmonių dėmesį į jų kultūringumą ir taip suteikti pavyzdį kitiems žmonėms. Norima, kad komentuodami žmonės pasirašyti tikru vardu ir pavardę, nevartotų keiksmažodžių, bendrautu kultūringai, būtų atviri. Jeigu žmogus nepasirašo savo vardu, bendrauja anonimiškai reiškias nėra visiškai atviras, negerbia kitų pokalbio dalyvių, bendrauti su tokiu žmogumi, kuris slepiasi nuo pasaulio tiesiog neįdomu ir beprasmiška.

Šia akcija nėra varžoma žodžio laisvė, kuria Lietuviai jau turi beveik 2 dešimtmečius, bet ja mokama kultūringumo ir etiškumo savo ir kitų žmonių atžvilgiu.

Šiuo metu ši akcija sparčiai populiarėja Lietuvoje, vis daugiau interneto portalų prisijungia prie šios akcijos, taip parodoma, kad tikrai Lietuvai tai reikalinga ir naudinga.

Tikiuosi ir linkiu, kad kiekvienas bręstančios Lietuvos pilietiškos visuomenės narys savo teises ir pareigas supras teisingai ir turės drąsos atvirai bei korektiškai diskutuoti pasirašydamas tikru vardu. Laikas, kad tai jau taptų ir mūsų gyvenimo norma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal kas galit padeti ir parasyti apie ziniasklaida 1ir 3 poteme buciau labai dekingas jei atsiustumet i [email protected] arba i [email protected] :D

butu lb gerai kad butu su izanga

:lol:

 

Kas toks būsi ponuli,kad tau čia visi viską darytų. šeštų nieškok-nerasi.Pats turi savo galva galvoti,o ne kiti už tave!Visvien viską pamirši kai nueisi į ruošimosi patalpą,taip,kad neverta čia ieškoti kas tau padarys viską,o tu sėdėsi atsiputęs.Ko dar užsimanysi?Kad už tave kas nueitų į kalbėjimą? ;) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu cia tai teisibe sneki bet kad as tik vakar tesu gryzes i lietuva ir dvi savaites neturejau galimybes prisesti prie neto tai nieko nesu pasiruoses. tai ir parasiau pagalbos

 

Įžanga žiniasklaidai gali rasti 19 puslapyje. O visa kitą pasirašiau per 1h nieko nesiruošdamas, tiesiog pradėjau gavęs potemę. Todėl gali ir tu.

 

Man kažkur už 1h kalbėjimas.

 

Kiek laiko Jūs patys iškalbėjot? Nes manau iškalbėsiu tik kokias 3min.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam pravers, 4 meno poteme kalbet:

 

Menas ir Internetas yra panašūs savo prigimtimi, kadangi abu jie yra komunikacijos priemonė, kuriai tik sąlyginai egzistuoja kalbiniai, kultūriniai, erdviniai ar kiti barjerai. Menas – tai ypatingai individuali saviraiškos bei komunikacijos su aplinka forma ir priemonė: asmuo, materializuodamas savo idėjas medžiagoje, dalinasi su kitais jį supančio pasaulio, o kartu ir pačio savęs suvokimu. Internetas šiam bendravimui leidžia įgyti atsakomąjį ryšį bei padaryti jį vaisingu tiek dvasine, tiek materialia prasme.

Po fotoaparato išradimo kompiuteris tapo antruoju įrankiu žmogaus rankose, įgalinusiu realybę atvaizduoti ir išsaugoti kokybiškai naujame lygmenyje. Tačiau kompiuterinės technologijos vystosi ne išsiskyrimo ir fiksavimo linkme, o greičiau priešingai – kaupimo ir sintezės. Kitaip sakant, specifikos reikia ieškoti ne tradicinėje, o kitoje kultūros nišoje, susijusioje su pokyčiais visuomenėje.

Po II-jo pasaulinio karo vaizduojamajame mene išryškėja naujos tendencijos – vidiniam menininko pasauliui suteikiama pirmenybė ir atmetamos tradicinio meno pretenzijos būti nuoseklesniam, organizuotesniam ir vientisesniam nei “nemenas” arba “realybė” – šie principai tampa ateities kelrodžiais. Informacijos gausa teikia milžinišką pasirinkimą, įvairovę, informuotumą ir lengvesnę progreso galimybę.

Naujoji – elektroninė kultūra ir menas – akivaizdžiai įtakota paties naujojo kibernetinio pasaulio, užgimsta, yra kuriama ir generuojama ne kažkokiam “kultūriniam epicentre” ar “megapolyje”, kaip buvo anksčiau (New York – London – Paris, - net ant kvepalų įpakavimo ar cigarečių pakelių aptinkami tokie “kelrodiniai” kodai), o difuzijos būdu pasklinda po visą pasaulį – į kiekvieną žemės kampelį.

Naujų erdvės suvokimo būdų techninės prielaidos plėtojasi vis sparčiau. Informacinės technologijos smarkiai keičia ne tik gyvenamuosius pasaulius, bet ir suvokimo būdus. Dabar visoje Žemėje vienu metu suvokiamos įvairios erdvės. Visame pasaulyje videotechnika ir palydovais atkuriami ir kuriami erdvės vaizdai. Kinematografija eksploatuoja trimatį erdvės artefaktą ir daro jį ekvivalentišku mūsų realios erdvės suvokimui. Taip vadinamoji High-Definition televizija, holografijomis, kvapais ir erdviniais garsiniais pasauliais praturtinta virtualioji realybė leidžia žmogui nugrimzti imitacijoje, kuri jį įgalina tapti imitacijos objektu.

Menas, nebegalintis būti statišku ir tarpstantis nuolat besikeičiančioje aplinkoje, įgyja vis naujas “judrumo” formas. Didelę reikšmę šiame procese įgyja ne tik kūrybos procesas, tačiau ir aplinkos ir publikos dalyvavimas jame. Informacinės technologijos meno paradigmose pasėja naują sąvoką – interaktyvumas. Jis leidžia dalyvauti procese, o ne tik stebėti ar sekti jį, taigi stebėtojo pasyvumą keičia jo aktyvumas (interaktyvumas), arba komunikacija.

Pažvelgus į postmodernųjį meno būvį ir technologijų skverbimąsi ne tik į mus supantį fizinį pasaulį, tačiau ir į žmogaus mąstymo ir pasaulio percepcijos paradigmas, kyla fundamentalus klausimas – ar žmoniją ir meną užgoš technologijos?

Technologijos siekia susidoroti su mūsų nerimu kalbant apie mirtį, bandydamos prisijaukinti laiką ir įgalindamos numatyti ateitį. Tuo pačiu instrumentiškasis technologijų tikslas yra pasiekti tam tikrą pabaigą. Gyvenimui greitėjant ir tuo pačiu trumpėjant, vis akivaizdžiau suprantama, kad žmogus per trumpą gyvenimą suspėja nedaug. Tad jis priverstas dar labiau skubėti gyventi ir tirti jį supančią aplinką. Menas kaip niekada jautriai reaguoja į staigius gyvenimo realijų pokyčius.

Ne tik menas, bet ir pats jo kūrėjas – žmogus – po truputį tampa skaitmeniniu: genų inžinerija, organų persodinimas, biomechaniniai implantantai, dirbtinis intelektas – visa tai dar giliau vaizduoja dabar vykstančius esminius lūžius skirtingose žmogaus egzistencijos paradigmose.

Globalizacija, informacijos gausa ir jos teikiamos naujos galimybės griauna kultūrines sienas, o virtualios realybės ir interneto sąveika suteikia dar geresnes sąlygas formuotis globalioms meno išraiškoms, kur svarbiausiu tampa kūrybos procesas ir komunikacija, individo specifinis požiūris į jį supančius fenomenus ir galimybė derinti ir naudoti tuos realybės momentus, kurie anksčiau su menu neturėjo nieko bendra. Menas persipina su mokslu ir ima naudoti jo sukurtos žinijos potencialą. Taip kuriamas naujas vystymosi potencialas, naujos galimybės, o informacinės technologijos naudojamos ne tik kurti ir perduoti menui, tačiau ir tobulinti patį meno kūrimo aparatą. Menas tampa absoliučia komunikacija bei visapusišku dalyvavimu ir gimdo naujas su tuo susijusias problemas, iš kurių viena pagrindinių tampa interfeiso tobulinimas. Jis yra ypač svarbus, nes sąsaja (interfeisas) tampa ne tik kūrybos priemone ir komunikacijos įrankiu, tačiau pats jo naudojimas tampa meno judesiu. Taip dar kartą atskleidžiama dabartinė meno ir kitų žmogaus veiklų difuzija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavariau puikiai, sako pagaliau paaiškino, kas yra tie blogai ;) sako vienas bandė, bet jam nepavyko :lol:) jei kam reik tai va:

 

Žiniasklaida, kitaip dar vadinama visuomenės informavimo priemonė, tai priemonė, kuri informacija pateikia plačiam žmonių ratui. Tradiciškai žiniasklaidai priskiriama spauda, radijas ir televizija. Tačiau technologijų amžiuje, vis labiau elektroninė žiniasklaida lenkia spaudą. Naudojant naujus perdavimo būdus, kaip palydovus, kabelius, tradicinei žiniasklaidai sukuriama vis didesnė konkurencija. Internetinės žiniasklaidos viena iš šakų yra tinklaraščiai, kitaip vadinami blogai. Ar jie yra alternatyva tradicinei žiniasklaidai?

 

Tinklaraščiai - unikali erdvė, kurią gali valdyti pats jo autorius: nevaržomas rašyti savo mintis, publikuoti nuotraukas, talpinti nuorodas, sulaukti interneto vartotojų komentarų. Tinklaraštį gali sukurti kiekvienas žmogus, ir tam nereikia didelių pastangų, tereikia užsukti į interneto puslapį blogas.lt ir įvykdyti tai ko prašo. Belieka tik sugalvoti, ką rašyti į blogą. Interneto platybėmis labiausiai domisi jauni žmonės, todėl ir daugelį blogų rašo jie. Jauni žmonės, vienaip ar kitaip yra maištininkai. Jie perskaitę straipsnį, išgirdę per radiją naujieną, ar pamatę per televizorių, tuoj pat ima diskutuoti, reikšti nepasitenkinimą, arba sutikti su pateikiama informacija, tačiau šių žmonių taip ir neišgirsta plačioji visuomenė. Internetas suteikia galimybę komentuoti pateikiamas naujienas, tačiau protingi komentarai dažniausiai pasimeta tarp daugelio beprasmių kitų komentarų. Todėl BLOGAS yra būtent ta vieta, kur žmogus, turintis nuomonę, gali ją nevaržomai išreikšti. . Be to, tai nėra negyvas puslapis iš serijos „parašiau tekstą, gavau šimtą litų, einu rašyti kitą straipsnį” - komentaruose autoriai nevengia diskutuoti su tinklaraščio lankytojais, nes jiems tai įdomu, jie todėl ir rašo, kad mano, jog apie tai per mažai kalbama, diskutuojama. Tokios galimybės nesuteikia nei televizija, nei radijas, nei laikraščiai, todėl internetiniai dienoraščiai žiniasklaidos ateitis.

 

Net tradicinė žiniasklaida pastebėję šią sparčiai populiarėjančią sritį Lietuvoje, kaip blogai, jie patys pradėjo siūlyti juos rašyti paprastiems, net žurnalistikos išsilavinimo neturintiems žmonėms. Visiems gerai žinomas Delfi.lt portalas turi skiltį „vox populi“, kur skaitytojai siunčia patys savo laiškus, lrytas ir alfa.lt portalai turi vienus geriausius blogerius savo komandoje, kurie rašo nepirmus metus. Kodėl negeriausius? Geriausi blogai yra laisvi, jie nepriklauso jokiam tinklapiui, todėl gali rašyti laisvai. Būtent dėl to jie ir yra geriausi blogai. Taigi, net ir tradicinė žiniasklaida nestovi vietoje, ir stengiasi išnaudoti sparčiai populiarėjančius blogus.

 

Tačiau ar tai naudinga komerciškai? Nepaslaptis, kad televizijoje ar laikraštyje reklamos nėra pigiausios, o kaip gi bloguose? Daugelis blogų kratosi bet kokios reklamos. Autoriai nenori užteršti savo tinklapio mirguliuojančiomis reklamomis ir taip apkrauti savo tinklaraščio. Tačiau kokia nauda žmogui rašyti tinklaraštį, jeigu jis negali užsidribti iš to? Sparčiai paplitęs būdas aukoti trumposiomis sms žinutėmis ir čia padeda. Lankytojai mielai siunčia ir aukoja tinklaraščių autoriams, kad šie gautų bent jau tokį atlygį. Blogai gali skleisti kitokią reklamą. Dažniausiai, jeigu blogelis ir reklamos užsakovas susitaria, tai tinklaraščio autorius parašo įrašą apie reklamuojamą produktą, taip pat prideda savo nuomonę. Tai yra žymei geresnė reklama, negu paprastame laikraštyje, kuriame ji paskęsta tarp daugelio kitų. Taigi, blogai ateityje bus daug labiau naudingesni komerciškai, negu laikraščiai.

 

Taigi, blogai yra alternatyva tradicinei žiniasklaidai. Nors Lietuvoje jie dar nėra labai populiarūs, tačiau su kiekviena nauja diena, ši sritis sparčiai populiarėja, ir mano manymu, greitai užims vieną pagrindinių vietų žiniasklaidoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pavariau puikiai, sako pagaliau paaiškino, kas yra tie blogai :D sako vienas bandė, bet jam nepavyko :lol:) jei kam reik tai va:

 

Žiniasklaida, kitaip dar vadinama visuomenės informavimo priemonė, tai priemonė, kuri informacija pateikia plačiam žmonių ratui. Tradiciškai žiniasklaidai priskiriama spauda, radijas ir televizija. Tačiau technologijų amžiuje, vis labiau elektroninė žiniasklaida lenkia spaudą. Naudojant naujus perdavimo būdus, kaip palydovus, kabelius, tradicinei žiniasklaidai sukuriama vis didesnė konkurencija. Internetinės žiniasklaidos viena iš šakų yra tinklaraščiai, kitaip vadinami blogai. Ar jie yra alternatyva tradicinei žiniasklaidai?

 

Tinklaraščiai - unikali erdvė, kurią gali valdyti pats jo autorius: nevaržomas rašyti savo mintis, publikuoti nuotraukas, talpinti nuorodas, sulaukti interneto vartotojų komentarų. Tinklaraštį gali sukurti kiekvienas žmogus, ir tam nereikia didelių pastangų, tereikia užsukti į interneto puslapį blogas.lt ir įvykdyti tai ko prašo. Belieka tik sugalvoti, ką rašyti į blogą. Interneto platybėmis labiausiai domisi jauni žmonės, todėl ir daugelį blogų rašo jie. Jauni žmonės, vienaip ar kitaip yra maištininkai. Jie perskaitę straipsnį, išgirdę per radiją naujieną, ar pamatę per televizorių, tuoj pat ima diskutuoti, reikšti nepasitenkinimą, arba sutikti su pateikiama informacija, tačiau šių žmonių taip ir neišgirsta plačioji visuomenė. Internetas suteikia galimybę komentuoti pateikiamas naujienas, tačiau protingi komentarai dažniausiai pasimeta tarp daugelio beprasmių kitų komentarų. Todėl BLOGAS yra būtent ta vieta, kur žmogus, turintis nuomonę, gali ją nevaržomai išreikšti. . Be to, tai nėra negyvas puslapis iš serijos „parašiau tekstą, gavau šimtą litų, einu rašyti kitą straipsnį” - komentaruose autoriai nevengia diskutuoti su tinklaraščio lankytojais, nes jiems tai įdomu, jie todėl ir rašo, kad mano, jog apie tai per mažai kalbama, diskutuojama. Tokios galimybės nesuteikia nei televizija, nei radijas, nei laikraščiai, todėl internetiniai dienoraščiai žiniasklaidos ateitis.

 

Net tradicinė žiniasklaida pastebėję šią sparčiai populiarėjančią sritį Lietuvoje, kaip blogai, jie patys pradėjo siūlyti juos rašyti paprastiems, net žurnalistikos išsilavinimo neturintiems žmonėms. Visiems gerai žinomas Delfi.lt portalas turi skiltį „vox populi“, kur skaitytojai siunčia patys savo laiškus, lrytas ir alfa.lt portalai turi vienus geriausius blogerius savo komandoje, kurie rašo nepirmus metus. Kodėl negeriausius? Geriausi blogai yra laisvi, jie nepriklauso jokiam tinklapiui, todėl gali rašyti laisvai. Būtent dėl to jie ir yra geriausi blogai. Taigi, net ir tradicinė žiniasklaida nestovi vietoje, ir stengiasi išnaudoti sparčiai populiarėjančius blogus.

 

Tačiau ar tai naudinga komerciškai? Nepaslaptis, kad televizijoje ar laikraštyje reklamos nėra pigiausios, o kaip gi bloguose? Daugelis blogų kratosi bet kokios reklamos. Autoriai nenori užteršti savo tinklapio mirguliuojančiomis reklamomis ir taip apkrauti savo tinklaraščio. Tačiau kokia nauda žmogui rašyti tinklaraštį, jeigu jis negali užsidribti iš to? Sparčiai paplitęs būdas aukoti trumposiomis sms žinutėmis ir čia padeda. Lankytojai mielai siunčia ir aukoja tinklaraščių autoriams, kad šie gautų bent jau tokį atlygį. Blogai gali skleisti kitokią reklamą. Dažniausiai, jeigu blogelis ir reklamos užsakovas susitaria, tai tinklaraščio autorius parašo įrašą apie reklamuojamą produktą, taip pat prideda savo nuomonę. Tai yra žymei geresnė reklama, negu paprastame laikraštyje, kuriame ji paskęsta tarp daugelio kitų. Taigi, blogai ateityje bus daug labiau naudingesni komerciškai, negu laikraščiai.

 

Taigi, blogai yra alternatyva tradicinei žiniasklaidai. Nors Lietuvoje jie dar nėra labai populiarūs, tačiau su kiekviena nauja diena, ši sritis sparčiai populiarėja, ir mano manymu, greitai užims vieną pagrindinių vietų žiniasklaidoje.

 

Gražiai "copy-paste" padarei ;) Aš irgi panašiai kalbėjau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man baigės, gavau 8, kadangi, nežinau kodėl ir kaip, tiesiog iš galvos išgaravo pasakojimo užbaigimas. Pasakojau apie neburnok.lt (Čia iš žurnalistikos), teko aiškinti kas tai per daiktas. ;)

Vienintelis tepasakojau iš visos mokyklos apie tai. :lol: Pabendravau smagiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...