Pereiti prie turinio

sportopapildaitau

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  374
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  95.8%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo Sleeder Tel. sukčių naujas naglumo lygis   
  pakelk ir nesnekek , tegu degina eurus ir snekasi su oru
 2. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į neprisimenu Tel. sukčių naujas naglumo lygis   
  Dėl to ir reikia mandagiau bendraut su jais 😄 Dabar turbūt supyko už pasiuntimą, tai trolina. Jei jiems kainuoja skambučiai, geriau pakelk ir nekalbėk. Tegul degina eurus patys, atstos.
 3. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo KaTo Skoda Fabia 2013   
  varikliai ju geri ilgaamziski, tik svarbu tepala keisti laiku
 4. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į bbk Du klausimai dėl el parduotuvės (https ir BDAR)   
  O gal žinai kokį pranašumą turi mokami prieš šituos nemokamus? 
 5. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į ovsas1 Filmai.in uzdarbis? Ar vartotoju "valymas"?   
  Mažai turbūt kas beperka per tas rusiškas svetaines kuponus. Neretai FB filmų grupėse matau, kad nepavyksta žmonėms nusipirkti taškų, tai nebeturi kitos išeities.
 6. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo summerday PAYPAL minusas   
  Jeigu neplanuoji niekada daugiau naudotis PP tai gali ir nemoketi :))
 7. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į Loganas Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Šiandien turime Jums didelių naujienų – Uždarbis.lt keičiasi. Tiksliau, keičiasi forumo vadovas, kuris, su Kerniaus palaiminimu, perima veiklą ir nieko nelaukdamas imasi atnaujinimų – jie, tikimės, atneš Jums dar malonesnę Uždarbis.lt naudojimosi patirtį. Tačiau apie viską nuo pradžių.
   
   
   
  Naujas Uždarbis.lt vadovas
   
  2020 metų pabaigoje sulaukiau Kerniaus, Uždarbis.lt įkūrėjo ir vadovo, laiško – jis užsiminė galvojantis apie puslapio pardavimą. Apsisprendęs dar nebuvo, tačiau aš, žinodamas priežastis (jos kur kas rimtesnės, nei laiko ar motyvacijos trūkumas), supratau, jog šis žingsnis yra neišvengiamas.
   
  Po viešo paskelbimo apie Uždarbis.lt pardavimą ir po įvairiausių nuomonių dėl šio sprendimo atlaikymo, Kernius pagaliau man pranešė – forumas turi naują vadovą. Energingą, turintį patirties ir norintį imtis teisingų pokyčių.
   
  Netrukus tiek aš, tiek kiti administratoriai sulaukėme laiško iš Manto – naujojo Uždarbis.lt vadovo.
   
  Sutarėme su Mantu pasidaryti konferencinį skambutį – susipažinti bei pakalbėti apie tai kas vyko praeityje, kokia yra dabartinė situacija, ką Mantas norėtų nuveikti ateityje ir panašiai. Likau maloniai nustebintas, jog labai panašiai žiūrėjome tiek į Uždarbis.lt ateitį, tiek ir į gyvenimą apskritai. Kernius rado sau puikų įpėdinį.
   
  Mantas padarė man labai teigiamą įspūdį, tad džiaugiuosi ir tvirtai sakau – viskas tik į gerą. Manau, kad tai yra labai kūrybingas ir proaktyvus žmogus, turintis daug patirties bei priėjimą prie įvairiausių įrankių, kurių dažnai čia stigdavo.
   
   
   
   
  Kas dar naujo?
   
  Vykstant tokiems pokyčiams, natūralu, jog jų yra ir administracijoje.
   
  Iš dabartinės administracijos paskutiniuosius keletą metų Top 3 aktyviausi Administratoriai pagal jų atliktą administravimo veiksmų skaičių buvo:
   
   
  ● Loganas (1229 veiksmai)
   
  ● techno (363 veiksmai)
   
  ● Kernius (45 veiksmai)
   
   
   
  Top 3 aktyviausi Moderatoriai bei Administratoriai pagal jų atliktą moderavimo veiksmų skaičių buvo:
   
   
  ● Loganas (5455 veiksmai)
   
  ● techno (2180 veiksmų)
   
  ● Simonas (1028 veiksmai)
   
   
  Atsižvelgus į aktyvumo statistiką, kitus veiksnius bei tai, jog saugumo sumetimais neaktyvių administracijos anketų būti negali, neaktyvūs moderatoriai ir administratoriai neteko savo teisių ir užsitarnavo VIP statusus. Didžioji dalis jų savo laiku buvo labai aktyvūs už ką labai dėkojame. Jei esate vienas iš jų – susiekite, turime jums dovanų.
   
  Kadangi Kerniaus administracijoje nebėra, jam uždėsime specialų „Uždarbis.lt įkūrėjas" rank'ą bei VIP statusą.
   
  Taip pat, nuo šiol turime ir naują administracijos narę Renatą (slapyvardis Renata). Ji padeda Mantui su įvairiais darbais, taip pat – moderavimu, pagalba nariams (įskaitant el. paštu, kuris dabar veikia pilnu pajėgumu) ir panašiai. Jos atsiradimas leis administracijai (ypač man) susikoncentruoti ties kitomis užduotimis siekiant auginti forumą.
   
  Aš būsiu tas žmogus, kuris prisidės prie Uždarbis.lt augimo, padės Mantui bei užtikrins, jog Kerniaus turėta vizija išliktų. Kaip ir dirbant su Kerniumi pastaruosius keletą metų buvau jo dešinioji ranka, taip ir dabar padėsiu Mantui eiti teisingu keliu.
   
   
   
  Manto žodis
   
  Na, o dabar smagiausia dalis. Dienų bėgyje, mes turėsime naująją Uždarbis.lt forumo versiją! Apie ją Jums daugiau papasakos Mantas, tad suteikiu žodį jam!
   
   
   
  Pagarbiai
   
  Loganas
 8. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo Kasiukas Nemokamas sąskaitos generatorius - bills.lt   
  Sauni ideja!
 9. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į alenci Mašinos saugojimo mokestis   
  O tai ši žinia Tave užklupo dabar, 2021 metais? :)
   
  Su policija sunkiai tu ką išsiaiškinsi, nebent per teismus, bet ar velsiesi dėl €200+? Protingiausiai būtų sumokėt ir mint žmogui ant sąžinės, kurio atsakomybė tas visas prasižengimas buvo... Juk policininkai teisingai padarė, sustabdė išgėrusį žmogų, skyrė jam baudą ir konfiskavo automobilį. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia tai ir tavo argumentas nebus stiprus :)
 10. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į DEZAVU Skirmantas Malinauskas: Deganti Tauragė (Šviniaus istorija 2 dalis)   
  Kuo jis cia toks isskirtinis, kad kiekvienas jo video cia talpinamas? Zmones irgi moka naudotis YT
 11. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į summerday Kokį banką rinktis kaip pagrindinį?   
  Is asmenines patirties SEBE jau 6-7 metai, jokiu nusiskundimu ir supportas paslaugus, paysera tik del tarptautiniu pavedimu .
 12. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo Taadas Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
  paro fotkes , is akiu matau kas per pana
 13. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo Taadas Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
  paro fotkes , is akiu matau kas per pana
 14. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į wicked kaip išrašyti sąskaitą ir ką patartumėt   
  https://isaskaita.lt/
  Kažkada pats ieškojau šablonų, bet galiausiai atsibodo pastoviai vis editint kažką ar pan., tai pasidariau šitą "toolsą", jei taip galima pavadint. Jei kam reikia - naudokitės į sveikatą.
  Tiesiog pačiam buvo atsibodę tie visokie, kur registruotis, kažką sumokėt, ir t.t., norėjau super simple įrankio - užeini, suvedi ir gauni sąskaitą - tokį ir pasidariau.
  Apačioje yra "išsaugoti sąskaitą" - nors funkcionalumas ir veikiantis (sąskaitos išsisaugo ne kažkur cloude, o localstorage), tačiau juo naudotis nepatariu - užsiloadint sąskaitas dabar galima tik programiškai, UI tam nėra. Kai ateis laikas ir užeis noras, galbūt prisėsiu ir papildysiu, bet kam tiesiog reikia tokio paprasto įrankio - naudokitės.
 15. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo doined Gal kas gali patart kokios agenturos patikimos darbui uzsienyje   
  facebook.com/workabroad.lt pades susirasti ir neapgaus taip pat uzdarbietis ikures agentura darbui Olandijoje pats dirbau per ji viskas good :)
 16. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į doncatas vanilla.lt   
  Klausi kainos, o už objektyvią nuomonę iškart pyksti :)
  Tavo domenas tinka vanilinių ledų reklamai ERASMUS studentams, ne daugiau :D
 17. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo Auksinis Ar uzdirbote Anglijoj ant buto   
  Paklausk tu kurie perka, kaip jie susitaupe? Jeigu gauni 1,1k ir ten atlieka po visko 400eur, tai kam ten emigruoti? Reiskia kazkas stengesi daugiau nei dirbti kfc ar mace ir gauti 2k -2.5k.
 18. Patinka
  sportopapildaitau gavo reakciją nuo MisterDonatas Kaip pasirinkti tinkamą pavadinimą?   
  Siai dienai pavadinimai nieko nereiskia zmones ziuri i kitus aspektus zmogiskus aspektus ,,apciuopiamus" - aptarnavima, prekes /paslaugos kokybe, bendravima konsultacijos metu todel baisiai nesvaistyk energijos ir laiko pavadinimams , sukiams bent jau tokia mano nuomone
 19. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į balcitom Nuo ko pradeti kurti grafini dizaina?   
  Smagu padeti ;) Jei kils dar klausimu gali rasyti cia temoje arba i PM.
 20. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į balcitom Nuo ko pradeti kurti grafini dizaina?   
  Visos programos daro vis kita. Jei nezinai pasiskaityk apie rasterine ir vektorine grafika ir kuo jos skiriasi.
   
  Logotipams, vizitinems (na visai spaudai) reikia vektorines grafikos. Mano rekomenduojamos programos: Illustrator, Affinity Designer (nesenai nusipirkau ir po truputi pereinu is Illustrator, nes atsibodo Adobe subscribtion moket, geras tools'as labai). Dar ka as darau su siomis programomis, tai ikonas ir vektorines iliustracijas (ne tik spaudai bet ir web jei reikia). Nezinau, kaip kitiems, bet man Illustratoriaus pen tool vienas geriausiu rinkoje. Nei viena kita programa neturi tokio flow su pen tool. Zodziu jei reikia vektorines grafikos (nesvarbu ar spaudai, ar web) renkiesi viena is siu programu.
   
  UX/UI, web dizainams, appsams seniau visi naudojo rasterine programa Photoshop, bet kadangi su Photoshop buvo tragedija piesti web dizaina (pati net purto prisiminus pries 9 ar 10 metu kai tekdavo istrinti visa layeri norint tiesiog padidinti kvadrata ir neprarasti jo kokybes). Todel viena diena isleido Sketch ir nuo tos dienos visi dizaineriai perejo ant Sketch. Paprasta, lengva programa. Nelimituoti artboardu skaiciai, visas UX labai geras ir si programa naudoja vektorine grafika, todel su ja galima suskurti crispy clean dizainus, ikonas ar net iliustracijas. Sketch vertinu 9/10. Kodel 9? Nes daznai web ir UI dizaineriams reikia sukurti animacijas, ko Sketch negali pasiulyti (jau matau kaip kiti rekti pradeda - juk yra Framer plugin! deja turiu nuvilti Framer dabar yra atskiras subscribtion based tools'as, kuri taip pat rekomenduociau). Pats Sketch nusipirkau 2015 (tiksliau nusipirkau jam Macbook Pro ir nusipirkau porgrama) ji kainavo viso labo 50€ (su studento pazymejimu suteikiama 50% nuolaida - tinka ir paprastas LSP). Taigi, ka rekomenduoju UI/UX webam ir pan. Sketch (cia mano 'go to' tool'sas, dirbu tiek darbe su juo, tiek prie asmeniniu projektu), Framer (sitas toolsas tikrai galingas, bet naujokui nemanau, kad to reikia. Framer duoda tiek dizaino puse matyti, tiek ReactJS kodo tu sukurtu komponentu (galima net "piesti" rasant koda)), Invision Studio (buvo didelis hype del sito toolso, nes jis bus tiek Windows tiek macOS, ir bus "nemokamas", taciau turesi tureti Invision subscribtion, kad galetum naudotis) buvau sio toolso uzdaros BETA testuotojas ir siaip patiko (aisku, kai BETA, tai siek tiek bugu buvo) galima kurti animacijas tame paciame lange ir tos animacijos neprilygsta Framer toolsui, su Invision Studio animacijos atrodo, beveik kaip istrauktos ar padarytos per After Effects. Dar yra Adobe XD (jis turejo buti Adobes atsakas Sketch, nes Adobe prarado labai daug Photoshop naudotoju, bet jie pavelavo siek tiek su tuo toolsu) - pats bandziau ir nepatiko, Sketch daug paprastesnis. Bet aisku, jei neturi ar nenori pirkti Mac'o - Adobe XD gera alternatyva. Trumpai tariant - as uz Sketch.
   
  Jei reikia sumaketuoti knyga ar siaip kazkokia leidini (nesvarbu dydis, gali buti ir daug puslapiu, ir mazai) - puikus tool'as Adobe InDesign. As su spauda nelabai draugauju, bet teko dirbti ir su sia programa. Jei moki bent viena Adobe programa - suprasi ir sitos valdyma. Nors yra labai daug toolsu ir nustatymu kitokiu nei kituose Adobe programose, bet galima greit perprasti (pats uztrukau dvi dienas kiek pamenu - pirma pasibandziau viska, o tada kibau i darba).
   
  Nuotrauku retusavimas, spalvu koregavimas ar fotomanipuliacijos. Viena reiksmiskai Photoshop. Galingas tool'as - net neverta sneketi. Nesigauliu, kad pries 10 metu ji ismokau, nes dabar ir darbinantis pravercia. Jei reikia tik spalvu koregacijos naudoti patarciau Lightroom. Jei nenori moketi Adobei, tai alternatyvu yra Pixelmator Pro - 40$ vienkartinis mokestis ir programa tavo (beja Lietuviu kurta) arba Affinity Photo (55€) - as sia programa turbut meginsiu po Affinity Designer, kad pakeisciau Photoshop ir visiskai iseiciau is Adobes "ekosistemos".
   
  Nezinau, gal nieko nepraleidau. Siaip geriausias mokymosi dalykas (bent man) - Youtube.
   
  Jei klaustum kaip as visko ismokau, tai atsakyciau - kopijuodamas. Pamatydavau man patinkanti ir issukius kelianti dizaina ir ji bandydavau nukopijuoti (ar tai web dizainas, ar tai grafikos koks elementas ar plakatas - esme supratai - betkas). Nukopijuoto darbo - nepardavinedavau, isvis niekur net nerodydavau - tai buvo man praktikuotis su tool'sais ir suprasti kaip padaryti tam tikrus efektus ar gauti tam tikra rezultata.
   
  Sekmes.
   
  Edit: Kas del CorelDraw - tai jei nesiruosi dirbti spaustuvese - net neziurek. Labai, labai retas pavyzdis, kad kazkokia imone (ne spaustuve) dirbtu su Corel. As isvis nemaciau nei vieno darbo skelbimo, kad butu kaip privalumas jei moketum Corel. Visur praso Adobe paketo. Nesakau, kad Corel su***, sakau, kad tiesiog rinkoje jis nepatrauklus. O kodel spaustuves ji naudoja? Nes didzioji dalis technikos (spausdintuvai) labai lengvai susibendrauja su Corel - ko nepasakysi pvz apie koki Illustrator. Ir tik del to. Jei Illustrator "susikalbetu" su spausdintuvais, taip kaip Corel - visi naudotu Illustratoriu, nes tiesiog galingesnis tool'sas, kuris pripazintas ir naudojamas visam pasaulyje ir darba su tokiu lengviau gauti.
 21. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į Tadiko Nuo ko pradeti kurti grafini dizaina?   
  Ne. Adobe XD. Čia ne emojis 'xD'
 22. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į Tadiko Nuo ko pradeti kurti grafini dizaina?   
  Sketch, InDesign, Illustrator, Photoshop, Affinity Designer.
 23. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į Mister Love Nuo ko pradeti kurti grafini dizaina?   
  Asmeniškai savo Grafikos Dizainerio kelią pradėjau su Illustrator. Paskui dar ir Photoshop pradėjau naudoti. Teko išmėginti ir Corel Draw, tačiau kažkaip tai ne lipo. Daug kas sakė, kad Illustrator sunku perprasti, tačiau nelabai suprantu kodėl. Nuoširdžiai prisėdi ir perpranti. :)
 24. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į android Nuo ko pradeti kurti grafini dizaina?   
  Del logo/afisu/vizitiniu nezinau bet mobiliems appsams dizainus daryti ux/ui dizaineriai naudoja sketch programa ant macbooko :)
 25. Patinka
  sportopapildaitau sureagavo į Spinefix Prisimink senus laikus su Mu-kaimas serveriu!   
  Prisimenu kiek laiko vėjais iššvaistyto, tad ne ačiū :D
×
×
 • Sukurti naują...