Pereiti prie turinio

Justinas244

Nariai
  • Pranešimai

    70
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Justinas244 gavo reakciją nuo TrueX Kaip rašyti samprotaujamąjį rašinį?   
    Nu tai žinoma kai kurie dalykai mokykloj yra mokinami nereikalingi bet gal kažkada tau prirreiks tų dalykų kažka darant. Buvo pas mane toks klasiokas kuris per Lietuviu kalbos pamokas eidavo dažnai į tualeta po 20min(iš tikro į valgyklą). Tai viena karta sumanę paskaičiuoti kiek yra mokykloj laiptų nuo pirmo aukšto ligi trečio. Ir taip po kelių mėnesių įvyko protmūšis kuriame buvo klausimas"Kiek laiptų yra nuo pirmo iki trečio aukšto". Ir tas klasiokas vienas težinojo atsakyma iš to ir tai buvo lemiamas taškas:D Taip mokykloje mokinamos nesamones kai kurios gali prireikti gyvenime ;)
  2. Patinka
    Justinas244 sureagavo į heAt0n VU vs VGTU (Programų sistemos(inžinerija))   
    Dar vienas informatikas iš pašaukimo, kuris net google pasinaudot nesugeba..
  3. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Tmaster Ar sunku gauti programavimo praktikos imoneje pirmakursiui?   
    Tai pasimokyk ramiai ta pirma kursa, visa likusi gyvenima ir taip dirbsi, kam skubi. Darbo tikrai gausi jei nesi loxas
  4. Patinka
    Justinas244 gavo reakciją nuo TrueX Kaip rašyti samprotaujamąjį rašinį?   
    Nu tai žinoma kai kurie dalykai mokykloj yra mokinami nereikalingi bet gal kažkada tau prirreiks tų dalykų kažka darant. Buvo pas mane toks klasiokas kuris per Lietuviu kalbos pamokas eidavo dažnai į tualeta po 20min(iš tikro į valgyklą). Tai viena karta sumanę paskaičiuoti kiek yra mokykloj laiptų nuo pirmo aukšto ligi trečio. Ir taip po kelių mėnesių įvyko protmūšis kuriame buvo klausimas"Kiek laiptų yra nuo pirmo iki trečio aukšto". Ir tas klasiokas vienas težinojo atsakyma iš to ir tai buvo lemiamas taškas:D Taip mokykloje mokinamos nesamones kai kurios gali prireikti gyvenime ;)
  5. Patinka
    Justinas244 gavo reakciją nuo rhouland Tiems, kurie nori pradėti domėtis elektronika ir išmokti "skaityti" schemas   
    Sutinku su tavim. Aišku pirmiausia dar prieš pradedant kažką jau lituoti reikėtu išmokti ka reiškia simboliai schemoje nes kitaip niekas ir nebus sulituota :) :D
  6. Patinka
    Justinas244 sureagavo į PaNo Narys PaNo   
    Esu naujas narys.Mano vardas Normantas.Dirbu elektros inžinerijos ir elektros miesto transporto ir infrastrukūros srityse,laisvalaikiu ,arba hobis ,arba gyvenimo būdas ,-aviacija,skraidau kelių tipų orlaiviais ir ultralengvaisiais skraidymo aparatais,buvęs parašiutininkas.Mėgstu dailę ir gerą muziką.
  7. Patinka
    Justinas244 gavo reakciją nuo Wiscon Reikia pagalbos su fizikos uždaviniu 11kl   
    Sveikas, uždavinys nėra sunkus. Pirmiausia reikia pasidaryti brėžiny ir veikiančias jėgas. Antra užsirašyti antra niutono desni(ma= visos veikiancios jegos susideda tik bendrai). Trečia sugrupuoti jėgas veikiančias x ir y ašyse. Ketvirta padaryti lygciu sistema is x ir y isvestu veikianciu jegu. Isivesti formule norimam dalykui gauti. Ir apskaiciuoti. Sekmes :)
  8. Patinka
    Justinas244 sureagavo į babunas Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
    TV Pagalba kvieskis
  9. Patinka
    Justinas244 sureagavo į antler Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
    Specialiai, kad tau atsakyčiau išjungiau ignorą.
     
    Nusipirk magnetofoną ir pradėk kasti eterį.
  10. Patinka
    Justinas244 sureagavo į piktaskiskis Tiems, kurie nori pradėti domėtis elektronika ir išmokti "skaityti" schemas   
    Elektronikoje būtina praktika. Kad ir pasibraižęs elementarę grandinę, būtina pasiimti lituokli ir viską susijungti pačiam. Ir galiu garantuoti kad viskas iš pirmo bandymo nepavyks ir tik tada kai ieškoma kodėl neveikia schema - išmokstama palaipsniui elektronikos.
  11. Patinka
    Justinas244 sureagavo į AmberD Tiems, kurie nori pradėti domėtis elektronika ir išmokti "skaityti" schemas   
    Na, šaunuolis, bent vienas žmogus pripažino, kad www.elektronika.lt adaptų forumas :lol:
  12. Patinka
    Justinas244 sureagavo į TheChosenOne Gerų švenčių visiems Uždarbis.lt nariams!   
    Kaip nauji metai be sitos dainos :)
     
    https://www.youtube.com/watch?v=hz_gOFRwTcg
  13. Patinka
    Justinas244 sureagavo į exty Gerų švenčių visiems Uždarbis.lt nariams!   
    man pizda nuejau i akra ir net nepastebejau kaip kortele istustejo :/
  14. Patinka
    Justinas244 sureagavo į dziu-mAn-dzy Kaip rašyti samprotaujamąjį rašinį?   
    O tai darbą jau susiradai?
  15. Patinka
    Justinas244 sureagavo į KyCaS Gerų švenčių visiems Uždarbis.lt nariams!   
    Norėčiau palinkėti visiems nariams gerų švenčių ir sutikti 2018 metus pasiruošus uždirbti dar daugiau nei 2017, tikiuosi šis forumas dar gyvuos labai ilgai!
     
    Su geriausiais linkėjimais, KyCaS.
     
    http://www.bettermcrbahamas.com/wp-content/uploads/2017/12/Christmas-Tree.jpg
  16. Patinka
    Justinas244 sureagavo į android pradėjau daryti užduoti irkilo neaiškumu   
    Jeigu per puse dienos nesugebi net patikrinti ka ikelei tai nera net apie ka sneketi
  17. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Blofeld padėkite su užduotim   
    Esmė, kad tu studijuoji. VF vietoje. Tavo vf vieta finansuojama iš mokesčių mokėtojų pinigų. Taip pat ir mūsų visų čia esančių. Tai kokio velnio išlaikyti tokius studentus kaip tu? :)
    Tau yra programavimo paskaita tavo kurse, vadinasi ji reikalinga, tai ir mokaisi. Tau duoda elementariausius pagrindus, kur užtenka 5min. paskaitymo ir iš "nesu šioj sferoj specialistė nesuprantu" patampa "padariau". Bet tu net to nedarai. Būtų viskas ok, jei čia būtų sudėtingos užduotys, bet čia yra minimaliausi pagrindai, kokie tik begali būt. Net mokykloje rimtesnius dalykus programavimo išmokina. O tu nesugebi pasiskaityti ir geriau paverki forumuose, kad man neįdomu ir aš nemoku, padarykit už mane. Man filosofija ir kiti dalykai taip pat nebuvo įdomūs, bet pasimokiau ir padariau.
  18. Patinka
    Justinas244 gavo reakciją nuo Blofeld padėkite su užduotim   
    Nu tai butu metas nebemalti sudo per paskaitas ir mokintis pradeti o nes kas 5min dėti uzdavinius kuriu nepadarai ir prasyt dirbti uz tave
  19. Patinka
    Justinas244 sureagavo į babunas Padekit. Nuo ko pradeti?   
    tai dar nesiskaito skola :lol: skola po pusmečio būna. O kas liečia programavimą, tai nėra recepto kaip išmokti. sėdi ir bandai spręsti. Dabar internete pilna medžiagos, pavyzdžių ir ko tik nori. Aš buvau analogiškoje situacijoje, mokykloje neturėjau programavimo ir įstojęs į KTU visiškai žalias buvau, tai po poros laboratorinių man visiškas kosmosas buvo, dėstytojas pats pasakė, kad pasistengti reikia. Tai pora savaičių prie to programvimo pasėdejau nuoširdžiai ir prasilaužiau, savo grupėje stipriausias ant programavimo tapau ir dar už grupiokus laborus padarydavau. Ir dar situacija sudėtingesne buvo, nes aš kai studijavau nebuvo tokio gerio, kaip debuggeris ir metodinė medžiaga vienintele buvo Blonskio vadovėliai :lol:
  20. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Tmaster Kokioje platformoje kurti savo tinklapį   
    Gal kazka praleidau, bet ar tu bent parasei kuom uzsiimsi istikro? Nes pvz tas santechnikas kuris man remontavo klozeta neturi nei tinklapio, nei pats rellamuojasi kazkaip, as jo nei vardo nei pavardes nezinau. Bet dirba gerai ir kruopsciai, todel nesvarbu kad galbut jo darbas daug kainuoja, bet ateityje skambinsiu jam, ir kitiems butent ji rekomenduosiu.
    O pats apie ji zinau todel kad pas mane telefe jis ivestas kaip "santechnikas" ir nepamenu kas kazkada man jo nr dave :D
  21. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Puatje Finansai ISM už ir prieš ir ko galima tikėtis   
    Taigi, nusprendžiau padėti ir parašyti rašliava ko tikėtis ir nesitikėti baigus Finansų studijas ISM'e.
     
    Prieš skaitydami supraskit, kad aš kritiškas žmogus. Charizmatiškų dėstytojų pora, beveik nė vienas neįkvėps siekti to, ką gyvenime veikia jie patys. ISM'as nėra vieta kurioje būtų galima dėstyti finansus mano nuomone (per mažai akademikų kurie domisi finansų tyrimais, bet gal šis dalykas keisis).
     
    1metai
    1.Anglu k 1,2 - gal kažką išmoksit, bet mūsų dėstytoja kuri išdėstė puse viso univero kurso realiai. Po to išėjo dėstyti į MIF'ą (labai didelis kirvis buvo, bet ir daug išmokdavai).
    2.Matematinė analizė - pavadinimas kuris su realybe nieko bendro neturi. Tai ne matematine analizė (ANALIZĖS TEN NĖRA), o pats papraščiausias integravimo,diferenciavimo ir ribų(limits) kursas (na toks kurį galima USA mokykloje pasiimti) arba jei angliškai tai Calculus 1 Calculus2 su pora pritaikymų ekonomikoje (ne finansuose). Išlaikyti žiauriai lengva jei atsinešei iš mokyklos gerus matematikos pagrindus beveik nesimokant (žinau, kad licėjuje tą patį mokykloje dėsto 11-12kl).
    3.Ekonomikos ir bla bla pagrindai - nuobodu, sausa vadybos teorija kurios niekur nepanaudosi, per daug kalimo, bet duoda kažkokius pagrindus (25%-30% dalykų kuriuos išmokai vėliau kažkiek panaudosi).
    4.Finansų pagrindai Na tiesiog pagrindai to, ką turėsit išmokti, mum pasitaikė baisiai nuobodi dėstytoja ir paskaitos.
    5. Kiekybiniai sprendimų priėmimai ar kažkas tokio (Quantative Decision Making) Excelio paskaita kur jus išmokys kaip su exceliu paskaičiuot sumproduct ir dar visokių ten sprendimų. Viena įdomesnių paskaitų, bet tai tiesiog paskaita kurioje Jūs būnate išmokytas to, ko niekada gyvenime nenaudosit jei pasuksit tuo keliu kuriuo veda šios studijos. Apart Ordinary Least Sqaures - tą dalyką naudosit tiek statistikoje tiek ekonometrijoje, tiek savo baigiamajame darbe (turbūt).
    6. Logika paskaita kuri turėtų vadintis "Introduction to mathemathical thinking" (yra tokiu pavadinimu kursas courseroje iš Stanfordo https://www.coursera.org/learn/mathematical-thinking). Taip kaip tai yra pateikiama yra visiškai nenaudinga. Iš visko atsimenu "ad absurdum" ir "modus ponens", kursas įdėtas visiškai ne vietoje.
    7. Akademinių darbų rašymas ir prezentavimas. Naudinga paskaita, deja atsiskaitymai bent mum buvo tragiški (testukai), todėl iš jos mažai ką išsinešiau (dabar prisimenu, kad yra klausimų akademiniu hierarchija kurioje aukščiausias klausimas yra Kodėl? o žemiausi buvo Kas ir kur?
    8. Mikroekonomika viena iš paskaitų kur yra vertinami tavo protiniai gebėjimai, o ne mokėjimas kalti. Naudinga, deja vėliau sunkiai panaudojama.
    9.Finansų apskaita Tiesiog apskaita, kreditai ir debetai, apie dėstytoja nerašysiu, nes buvo labai sena ir nežinau ar jum dar dėstys. Prieš stodami į tokią specialybę pažiūrėkit ar jus tai sudomino ir jei atsakymas neigiamas ar tai pasirodo per lengva ar primityvu primygtinai siūlau kitokį kelią.
    10.Diskrečioji matematika. Dalykas kurį galima apibūdingi trim raidėm "WTF?". Nors kursas nėra sunkus jis nėra ir niekaip naudingas. Jum bus dėstoma tas, kas ankščiau buvo dėstoma mokyklose (matricų sudėtis, daugyba ir t.t. t.y. Tiesinė Algebra), šiek tiek aukštosios matematikos (bet ne per daug - t.y. Gaussian Elimination, Gauss-Jordan Elimination) bei pora trumpiausio kelio algoritmų (Djikstra ir kt.). Viso to esmė, kad Jūs iš to nieko neišsinešit, jūs negalėsit po kurso įrodyti matematiškai netgi vektorių veiksmų, o ką jau kalbėti apie matricas t.y. dabar išmokot kažką pritaikyti, bet jum to nereikės pritaikyti niekada gyvenime - absoliutus laiko švaistymas. Iš šito kurso galit gaut 5 ir visus kitus nenaudojant šito kurso medžiagos išlaikyt dešimtukam. Jei reiktų vertint tai 0/100 pagal tai ką vėliau pritaikysit).
     
    2 Metai
    Antrų metų buvau tik semestrą, tai galiu tik trumpai užsiminti apie antrą semestrą.
    1. Strateginis Valdymas - puikus dėstytojas ir gana įdomus kursas, atrodo pusė kurso balo sudaro įmonės valdymo žaidimas kuriame Jūsų konkurentais bus kiti studentai ir konkurencinė kova bus vertinama balais, viena iš paskaitų kur ne taip lengva ir paprezentuoti, reikia analizuoti.
    2. Finansų rinkos ir institucijos - jausmas dvejopas - mum pusę laiko dėstė dėstytojas kuris įtraukė į paskaitas ir turbūt galėtų dėstyti Harvarde pagal tai, o pusė kurso buvo tiesiog tragedija su dėstytoja į kurios paskaitas ateidavo tie kuriuos "išleisdavo į paskaitas iš darbo, t.y. beveik niekas".
    3. Verslo Etika - dėstytojas prikolistas, bet vienas iš nedaugelio kuris dėsto tą, ką turėtų dėstyti. Kursas įdomus, paremtas geru vadovėliu, tiek turinys tiek pateikimas 10/10.
    4. Finansų valdymo pagrindai Specialybinis dalykas kurio neišvengsi (tiesa aš galvoju tuos visus specialybinisu dalykus(apskaitas,valdymus ir t.t.) buvo galima sugrūst į 3 kursus šiek tiek paspaudžiant studentus. Man dėstymas nepasirodė įdomus.
     
     
    3 metai.
    1.Įmonių finansai Vėlgi kartojimas daug ko, jei ne viskas kartojimas tiesiog bukas ką jau moki, per jį turi įvertinti įmonę (turbūt vienintelis rimtesnis tyrimas per visą studijų laikotarpį - darbo apimtis 30-40 lapų).
    2.Valstybės Finansai nieko gero, dalis yra tų visų vadybų kartojimas ir šiek tiek naujų dalykų, bet iš esmės neįdomu. Šioje vietoje geriausių universitetų dėstytojai prijungia ekonometrija į paskaitas ir jum jau būna aišku kokius metodus reikės naudoti baigiamajame darbe, deja ISM'e ši praktika netaikoma.
    3.Ekonometrija teorija dėstė mergina kuri tiktu į poras betkuriam studentui, o praktika buvo "paspausk tą ir tą ir tą šitas metodas vadinasi taip". Nerimta.
    4. Globalioji Ekonomika - dėstytojas (-ai) geri, paskaita gana įdomi, bet nelabai naudinga. Dėl ekonometrijos galima pakartoti tą patį kaip valstybės finansuose.
     
    Apie antra semestrą glaustai kas buvo mum be verslo informacinių sistemų - "cirkelis" (tiesa viena paskaita ten dabar pakeista i Organizacijų ekonomika, o ją dėsto visai geras dėstytojas tai turbūt tik apie 2 modulius galima taip šnekėt).
    5. Verslo Informacinės Sistemos - moko dirbti su SQL, realiai kvalifikuotas žmogus pasakoja apie tas verslo sistemas, ruošiantis dirbti finansų analitiku tai gana naudinga paskaita.
     
     
    Praktika - ką rasit tuo ir dirbsit.
    Bakalauras - būkit paprastesni, universitetas neturi net statistiko kuris būtų fiziškai universitete (statistiką dėsto vizituojantis profesiorius, normalių ekonometristų nerasta(žr. ekonometrijos aprašymą)).
     
    FAQ:
    Ar po universiteto uždirbsit? Uždirbsit. Ar galit studijų metu dirbti? Drąsiai.
    Ar tai vieta kurioje kiekvienos paskaitos lauksit su nekantrumu? NE NE NE. Ar tai vieta kur paskaitos kažką duos vėlesniam gyvenimui? Na gal 30% max. Ar tai stiprios finansų studijos? Baikit nemanau.
    Ar darbas bus įdomus? Nope. Ar jo bus daug? Labai.
    Ar studijas būtų galima sukišt į vienus metus nemokant nenaudingų dalykų? Beveik.
    Kas turėtu studijuoti? Iš savęs maximumo nereikalaujantys žmonės, apskaitininkės ir auditorės(t.y. visi kruopštūs žmonės ir žmonės kurie nelabai nori sukt galvą ką veikti baigus universitetą). ŽMONĖS KURIE NETURI AIŠKAUS TIKSLO GYVENIME NETURĖTŲ STUDIJUOTI FINANSŲ - tam yra liberal arts užsienyje, ta pati politika ISM'e ir daugelis kitų specialybių.
    Ar rasit pažinčių iš kurių daugybė turtingų tėvelių vaikeliai (šiais laikais turtingų tėvelių vaikeliai mokyklas baigia dažniausiai gerai)? Tikrai taip. Ar galite su kursiokais sukurti verslą dar bestudijuojant? Visko būna...
     
    tl;dr ISM'e reikia mokytis politiką, vadybą ar gal ekonomiką, o ne finansus.
    Tai ne vieta kur tu gali būti full-time studentu - žymiai labiau apsimoka dirbt ir mokytis(arba mokytis ir tūsint jei finansai leidžia), taip pat tai vieta su labai skaudžiu bottleneck algai (24-36k per metus jei neišvažiuoji į užsienį).
    P.S. atviras redagavimui, gal kažkas turi savų pastebėjimų. Mūsų kursas labai "nukentėjo" (maža dalis dirba ir kaifuoja pagal išsilavinima), o tai yra pagrindinė rašliavos esmė. Na ir tasnoras, kad ta reklama viešojoje erdvėje turėtų kažkokią atsvarą.
  22. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Tmaster Grafikos dizaineris be diplomo   
    Grafikos dizaineriui reikalinga ta kurybiškumo gyslelę, kurią tu atrodo turi. Gali dirbti ir be diplomo, tiesiog turėk kažkokių darbų kuriuos galėsi parodyti klientams, ir jie tau duoda darbus, tu juos dirbi, darbų paroda, bei patirtis plečiasi, viskas OK.
    Bet mokslas dar niekam nepamaišė, ir gali puikiai suderinti darbą su mokslu, tiesiog nebūk godus, ir padaryk nors ir vieną darbą per mėnesį, o visą kitą laiką skirk mokslams. Nepamiršk, kad mokytis liko tik vos 3metai, o dirbsi visus likusius gyvenimo dešimtmečius
  23. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Paulinho1994 Studijos   
    Tu pirma ziurek, kuri tave traukia sritis. 90% klounu pasirenka kas populiaru, poto po pirmo kurso meta viska ir isvaro i UK fabrikus.
  24. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Ignizo Statybinis strateginis žaidimas   
    Sveiki. Jau nuo mažų dienų buvau statybinių žaidimų gerbėjas.
    Turbūt nėra miestų statybos simuliatoriaus, kurio nesu nežaidęs:
    Cities skylines, City life, Cities XL, Sim City - tai pagrindiniai,
    labiausiai patikę urbanizaciniai žaidimai.
     
    Tikriausiai meilė statyboms ir tokiems žaidimams padėjo pasirinkti
    specialybę - kelių ir geležinkelių inžinerija. Įstojau.
    Liko paskutiniai bakalauro metai.
    Mane statybos ir technika veža ir tiesiogine ir netiesiogine šio žodžio prasme.
     
    Meilė statyboms niekur nedingo, kaip ir meilė statybų žaidimams. Tik laiko nelieka jiems, tiek kiek norėtųsi.
    Pastaruoju metu daugiausiai žaisdavau Cities Skylines. Savo bloge inzinerinis.lt esu aprašęs šį šedevrą.
     
    Bet ši tema bus kiek apie kitus dalykus. Be miestų statybos, yra ir daugiau, labiau detalizuotų statybinių žadimų.
    Pažiūrėkime kokie jie, išvardysiu kelis. Jei žinote daugiau, prisidėkite.
    Pvz.:

     
    http://small-games.info/s/f/b/Building_and_Co._You_Are_the_Ar_1.jpg
     
    Čia gauni objektą ir kaip darbų vadovas dėlioji planus, užsakinėji medžiagas, lipdai daugiaaukštį. Ne iš karto pagavau šį žaidimą. Kaip naujokui pasirodė ganėtinai sudėtingas. Bet, kad ir koks sunkus, šis žaidimas yra pakankamai realus, tik pagal mane norėtųsi daugiau veiksmo.
     

     
    http://cdn.edgecast.steamstatic.com/steamcommunity/public/images/clans/6208663/61a748676409a9c9ae180e390fca7d5630fb32c5.jpg
     
    Čia dar vienas, irgi darbas vyksta stroikėse. Tik viskas detalizuota - lieji monolitą, pamatus, kasi, dirbi su kranu ir kita statybų technika. Žaidimas, skirtingai nei Building and Co, yra orientuotas ne į planavimą ir strategiją, o į atskiras užduotis. Man jis nelabai patiko.
     

     
    http://www.mobygames.com/images/covers/l/136603-john-deere-american-builder-deluxe-john-deere-american-farmer-deluxe-windows-front-cover.jpg
     
    Šis žaidimas, kur kas geriau. Čia taip pat gaunamas objektas. Esi lyg ir statybinės įmonės direktorius. Kiek pamenu, perki techniką, ją atveža į objektą. Ir pvz. pažymi, kad nupirktas ekskavatorius kastų, tada jis nuvažiuoja į pažymėtą vietą ir vykdo užduotį. Savivartis išvežinėja. Užsakai greiderį, įsakai greideriuoti- greideriuoja. Aišku, šio žaidimo grafika buvo ne pati gražiausia, bet pati mintis ir pateikimas man labai patiko. Gaila, tik, kad neveikia ant Windows 10.
     
    O dabar, kai pateikiau šiuos pavyzdžius, man bus lengviau pristatyti kokia mintis jau metai laiko karts nuo karto apsilanko.
     
    Strateginis statybų žaidimas
     
    Žaidime esu verslininkas, kuris imasi statybų verslo. Žinoma, įkuriama įmonė, gaunamas starter pack'as, pvz. bobcatas, du darbininkai, kastuvai ir visokia kitokia manta.
     
    Kadangi įmonėlė kol kas nedidelė, tai ir užsakymai nėra dideli. Gauname pirmąjį objektą: Reikia sutvarkyti mokyklos gerbūvį - nupirkti trinkeles, paruošti pagrindus, paruošti drenažus, komunikacijas ir pan. Iš tiekėjų užsakome medžiagas, žiūrime, kad sutilptume į planuojamą sąmatą. Už gerai atliktus darbus gauname premiją, uždirbame pelną. Džiaugiamės ir judam toliau.
     
    Kadangi gerai atlikome užduotį, apie mus pasklido žinia. Gauname daugiau užsakymų. Na ir tikriausiai suprantat, kad levelis kyla, įmonė auga. Perkame techniką, objektai stambėja.
     
    Mastau, kad žaidimas turėtų būti padoriai atvaizduotas grafiškai, kad vyktų veiksmas ir nebūtų vien tik iš lentelių ir išlendančio pagalbininko pasakojimai kaip ką daryti.
     
    Kaip dabar matau, patogiausia būtų, jog veiksmas vyktų kažkokiam mape, nes vis tiek reikia įsirengti savo technikos bazę, statyti snadėlius ir plėstis. O objektai būtų tarkim rajone - greitkeliai, žvirkeliai, aikštelės, prekybcentriai, mokyklos. Na čia reikia labiau apgalvoti. Nesinori, kad žaidimas baigtųsi tik prasidėjęs ir pritrūktume objektų.
     
    Žaidėjus labiausiai įtraukia, kai jie gali kurti savo turinį, kaip pvz. Cities Skylines. Tai turėtų būti platforma kūrybai. Žaidimo kūrėjai turi suteikti terpę vartotojams kurti šedevrus ir džiaugtis jais. Pvz. kiekvienas žaidžiantis galėtų atkartoti savo gyvenamosios vietos apylinkes ir jose dirbti.
    Pabaigai
     
    Mano manymu, žaidimas būtų naudingas norint suprasti pagrindinius statybų įmonės niuansus. Žaidimas ugdytų finansinį raštingumą, (galbūt) planavimo, sprendimų priėmimo įgūdžius. Čia viskas skamba gal kiek padrikai, bet jei atsirastų idėją palaikančių, būtų šaunu aptarti tai gyvai ir galbūt pabandyti imtis įgyvendinimo. O gal ir klystu. Gal palaikančių nebus. Bandau, gal per galvą negausiu. :)
  25. Patinka
    Justinas244 sureagavo į Mikaz Degraduojantis hourly rate   
    Temas sio veikejo paziurekit, bus aisku kodel neuzdirba.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...