Pereiti prie turinio

freepeeG

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  966
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  98.4%

Apie freepeeG

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

1.982 profilio peržiūros
 1. Tokia patirtimi ir stack'u 2000 į rankas pilni CV portai, nei vienas save gerbiantis programuotojas nedirbs už tokią sumą, gal kas tik po mokslų ar kursų. Pasitikėkit savo jėgomis ir ieškokit darbo didesnėje kompanijoje. Ten žmogiškos apkrovos, garantuotas atlyginimas, pastovus jo kitimas į viršų, papildomi kursai, papildomos galimybės ir priedai. O jeigu ir esat programuotojas, tačiau pradedantis, pasiūlykit kompanijoje, kuri siūlo Mid poziciją padirbti už varganus 1000 - 1300 eur, tikrai pagalvos apie Junior poziciją su apmokymu.
 2. Ieškomas front-end programuotojas ( prašysiu pateikti kelis atliktų kodavimo darbų pavyzdžius ) sukoduoti e-shop dizaino vizualinę dalį. Kodavimas SCSS (grid pasirinktinai), JQuery (elementams, kurie reikalauja). Šablonas paruoštas (pieštas Sketch/Xd), nupieštos mobile ir desktop versijos. Lauksiu A.Ž.
 3. Sveiki, noriu pasitikslint ar galima atidaryti MB, bet pačiam joje nedirbti ir nemokėti už save mokesčių (jei vis tiek reikia, tai kokius?). Darbinti kitą žmogų pilnu etatu, mokėti Sodros įmokas, VMI.
 4. Sveiki, yra logotipas, jis buvo nupieštas labai mažas ir reikėtų perpiešti. skype:freepeeg
 5. Ieškomas dizaineris WEB maketui paruošti Būtini darbų pavyzdžiai A.Ž arba Skype:freepeeg
 6. Žiūrint iš perspektyvos per legalumo prizmę, legalu ir įstatymų nepažeidžia. Tačiau kaip duomenų saugotojas turi užtikrinti, kad imtasi visų saugumo priemonių ir įsilaužimo atveju galėti pagrįsti informacijos saugojimo ta forma reikalingumo. Saugant pažeidžiamą informaciją asmeninėje duomenų bazėje ją reiktų šifruoti. T.y esant galimybei asmens kodas, slaptažodis, ip adresas ar kita, turėtų būti šifruota forma. 99.9% atveju tai vienaip ar kitaip yra įmanoma. Reziume, tikslas įsilaužimo atveju apsaugoti jautrią informaciją identifikuojančią asmenį ar jų grupę.
 7. Ačiū už patarimus. Iki teismo nebuvo prieita. Žmogus iki šiol savanoriškai mokėjo skolą. Eilinį kartą leidus atidėti terminą, tiesiog pradėjo ignoruoti. Tikriausiai skola vadinti nereikėtų, tiksliau būtų tiesiog atsiskaitymas už suteiktas paslaugas. Iš tikro dirbu savo darbus, neturiu laiko gilintis į visus subtilumus, tad ieškau kas nori apsiimti vienaip ar kitaip gauti pinigus. O gal kas labai įtaigiai moka kalbėti, turi ir paskutinį adresą Vilniuje ir tėvų adresą Vilniuje.
 8. Žmogus skolingas 495 eurus už suteiktas programavimo paslaugas. Paslaugos suteiktos, įgyvendintos ir kokybiškos. Skola buvo grąžinama dalimis, dalis sumokėta, bet likę 495 eurai pagal seną sąskaitą faktūrą, nesumokėti. Yra visi kontaktai, pradelsta virš metų. Gal ką domintų skolos pirkimas ar išieškojimas? Siužetas Vilniuje.
 9. Perku PSU nuo 500W, reikia, kad būtų x4 6pin ir gerai būtų garantija.
×
×
 • Sukurti naują...