Pereiti prie turinio

Havoc9

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  426
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Havoc9

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1994-12-28

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.003 profilio peržiūros
 1. Sveiki, Ieškau dizainerio kuris galėtu sukurti keleta logotipu ir reklaminiu banneriu susijusiu su žaidimu. Susidomėje parašykite AŽ.
 2. Sveiki, Ieškau programuotjo kuris galėtu sukurti keleta pluginu pagal mano reikalavimus TVS: https://webenginecms.org Jei yra susidomiejusiu parašykite AŽ.
 3. Reportavimai nepades, tau reikia pati dll faila compressinti arba daryti crypted jog nebeaptiktu.
 4. Kvepia ponzi schema labiau, pasidarė pinigų per 3 metus ir dabar paskelbė bankrota nes jau šikna buvo.
 5. Expired domain labiau tinka jei kuri visiškai nauja puslapi pagal norima kategorija. Jei expired domainas labai geras jokio spam nėra tai idealus startas kurti puslapi. Galima sakyti jog iškart gauni papildoma pliusa kur google greičiau pradės indexuoti bei reikiamus organic raktažodžius. Viskas priklauso nuo rodikliu kaip TF, DA, DR.
 6. Gali įtakoti neigiamai SEO, gali pozicijas numušti arba išvis dingti pozicijos iš googles. Jei domina žinau patikima pardavėja expired domains bet žinoma ne LT rinkai, o užsienio.
 7. Jei expired domainas turi dar egzistuojanciu backlinku, padės tavo puslapiui lipti į googles pozicijas jei darai redirect 301. Bet jei backlinkai spaminiai ir laikini, tai gali nesitikėti gerų rezultatų. Žinoma dar turi atsiminti jog kategorija būtų šiek tiek susijus su tavo puslapiu, nes jei tematika nėra susijus vėliau gali būti jog googles pozicijos nukris, nes google pažymės kaip spam.
 8. Manau facebook grupės suvedus Lietuviai Šveicarijoje, Šveicarijos Lietuviai tau padėtu atsakyti į klausimus.
 9. Sveiki, Ieškau žmogaus kuris programuoja su coodeigniter. Yra projektas prie kurio dirba vienas programuotojas bet reikalingas dar vienas papildomas programuotojas užbaigti projektą laiku. Susidomėję parašykite AŽ.
 10. Sveiki, Ieškau patyrusio wordpress programuotojo kuris galėtu sukurti, atnaujinti tam tikras funkcijas puslapyje bei sutvarkyti puslapio spartuma. Turiu detalesne informacija. Darbas turi buti atliktas per 2 savaites maximum. P.S. Žmogus turi minimaliai suprasti anglu kalba. Parašykite AŽ.
 11. Sveiki, Ieškau wordpress programuotojo, kuris galėtu atgaivinti puslapi bei pridėti tam tikrų reikalingų funkciju į admin panel ir user interface. Jei yra susidomėjusiu prašau rašyti AŽ.
 12. Kiek coinu tradinig su leverage? Aš jau kuri laika tai pat tradinu tik su botais.
 13. Sveiki, Ieškau programuotojo php/ajax. Reikia sukurti display iš crypto exchange binance api, su pasiulymais rašykite į PM.
×
×
 • Sukurti naują...