Pereiti prie turinio

Sharkie

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  66
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Sharkie

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1998-01-03

Profilio informacija

 • Vardas
  Karolis
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Amsterdam
 • Buvęs
  mrKarka

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Dėl depozito ir pajamų - jo, norėjau paminėti, bet pagalvojau tiek nesiplėsti. Čia tiesa, per agentūras aktualu ir pajamos ir depozitas už 2-3 mėn. Galima nuomotis ir kambarį, tada ir į tokias sumas galėtumėt tilpti. Tik būtinai susižiūrėkit, kad leistų porai gyventi, būna visokių. Matai, olandams gal lengviau, kai jie yra vietiniai ir ypač, kai daugiau uždirba. Kai daugiau uždirbi, automatiškai gali laisviau rinktis būstą dėl pajamų. Arba lengviau, jeigu esi studentas ir tavo mokymo įstaiga turi bendrabučius, nes aš gyvenu studio centre ir moku mažiau nei bet kuri iki šiol čia paminėta s
 2. Rasti buto už 1k/mėn Amsterdame ar jo artimose apylinkėse tikrai nepavyks. Planuokitės tarp 1,3-1,8k. Jei agentūra nuomoja, dar prašys ir įrodyti užtektinas pajamas. Bandykit puslapius (Kamernet, Pararius, Funda) ir FB grupes (labai atsargiai, daug scamerių). Ieškokit buto su, kaip čia vadina, registracijos galimybe abiems (agentūrose tai for sure, su nuoma iš žmonių svarbu susižiūrėti), nes tada abu nuėję į miesto savivaldybę (gemeente) galėsite užsiregistruoti "ant" to adreso ir gauti BSN numerį (čia kaip identifikacinis kodas gyvenant NL, be gyv. vietos su registracija jo negausit). St
 3. Pritariu, kad reiktų apsilankyti pas specialistą. Lyg nemačiau paminėta temoje - dar yra tokios PRP procedūros, daromos kelis kartus per metus, dažniausiai kartu su Minoxidil vartojimu. Iš patirties rekomenduočiau, jei Vilniuje, Jūratę Garbaravičienę, ji dirba Northway. P.S. Jokiais būdais nepirk Foligain firmos Minoxidilio - visiškas š***s ir labai galimai fake. Lietuvoje juo prekiauja (ar prekiavo) klipshop.
 4. Nuo ieškau investuotojo iki šeimų maršo iki GP! ? Čia gal užsakomasis antivakserinis trolis?
 5. Antėja, dokumentas lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, be problemų. Dariausi tą, kur atsakymas per 24val, bet kažkaip papuoliau ant laisvesnės dienos gal, tai gavau per 4-5val.
 6. Gražios mintys, bet siūlyčiau pradėti nuo mažesnių apimčių. Pradžioje gali įsirašyti namuose su budget usb soundcard'u bei mikrofonu.
 7. Sveiki, mano variantas. Galimos įvairios korekcijos, taip pat įkeliu juoda-balta variantą.
 8. Sveiki, pirmasis variantas. (padidinkite normaliam ir tikram vaizdui pamatyti)
 9. Sveiki, pateiksiu savo korekcijas šiandien arba rytoj. Tiesiog fiziškai nespėjau.
 10. Sveiki, mano pirminis variantas: https://marvelapp.com/ehg14b Visos ikonos yra nemokamos, galimos naudoti, iš iconfinder.com. Paieškos puslapyje dešinė ikona reikštų paieškos parinktis, bet ją galima ir išimti. Pačiam dizainui labai lengva pritaikyti bet kokią kitą spalvą. Tą skelbimo peržiūrą reikėtų daryti hover principu (kai užeinama su pele ant nuotraukos), tiesiog marvelapp'as arba taip neleidžia, arba nežinau šitos funkcijos. Visi skelbimai turėtų būti viename puslapyje, atsirasti žemiau, be puslapiavimo. Norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę ir komentarus, ar judu teisinga linkme. Sėkmės!
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...