Pereiti prie turinio

nsc

VIP nariai
  • Pranešimai

    620
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    3
  • Atsiliepimai

    100%

Visas nsc turinys

  1. Gali pamėginti rašyti laišką iš domeno kontaktinės pašto dėžutės (ta kuri nurodyta whois informacijoj) į IV supportą, kad tau reikalingas domeno tam tikro domeno užsakovo ID. Nes domeno savininkas yra tas, kuris nurodytas whois sitemoj. Su tuo domeno užsakovo ID galėsi aktyvuotis prisijungimus tiesiai prie domreg sistemos, ir pats inicijuoti domeno perkėlimą nemokamai pas bet kokį kitą akredituotą registratorių. Tada jau susisieksi su bet kokiu kitu tiekėju (hostex, ar 321 ar bet koks kitas) ir jie tau padės tą domeną persikelt. Domeno savininkas domreg sistemoj išliks tas pats, pasikeis tik d
  2. Sveiki, Kadangi pastoviai buvo laikomi laisvi resursai nenumatytiems atvejams, buvo nuspręsta jų kiekį padidinti ir dalį jų įdarbinti. Šiuo metu įmonė teikia svetainių talpinimo paslaugas. VDS/VPS serveriai planuojami netolimoje ateityje. Nors įmonė ir nauja, tačiau pati hostingo sritis iki skausmo pažįstama jau daug metų. Įmonės veiklos vizija tapti kokybiškų paslaugų ženklu. Bitolink.lt planų privalumai: Visi talpinimo planai yra laikomi serveriuose su SSD diskais. Naudojamas DirectAdmin valdymo pultasNaudojama komercinė CloudLinux operacinė sistemaGalimybė pačiam vartotojui
  3. Negaliu pasakyt ar jų pačių dangtelių tvirtinimas identiškas, nes jų neardžiau, bet kad iš išvaizdos jie turi skirtumų tai tikrai. Va pvz šita juostelė prie telefono "nutylinimo": http://www.special4u.ca/blog/wp-content/uploads/2012/01/iPhone-4S-vs-iPhone-4.jpg EDIT: Apple puslapyje sudėti modeliai kiekvienos versijos: https://support.appl.../en-us/HT201296 Kadangi tavo klientas turi orginalų dangtelį, gali pažiūrėt koks modelis užrašytas ant jo: 4: A1349, A1332 4s: A1431, A1387, A1387 EDITv2: Pagal serijos numerį iš Youtube (C8THTP9YDP0V) pas jį iš tikro rodo, kad modelis yra A1349, kas g
  4. try_files eilutę patikrink dar kartą. Nes jei linkas, kurį accesina neveikia, nurodoma mėginti index.html, kurio turbūt irgi pas tave nėr, todėl vėl pagal taisykles turi mest į index.html. try_files $uri $uri/ /index.html; Galbūt reikėtų pakoreguoti į try_files $uri $uri/ /index.php?$args; Ar tai kažką panašaus, priklausomai nuo to per ką tie url rewrite'ai turi būt atlikti.
  5. priklauso nuo to kaip tau tą vietą duoda. Ar ten lvm'as, ar paprastos particijos ir duotas virtualus diskas ir pan. Pilnos virtualizacijos atveju dažniausiai padidinus diską reikia trint particiją, ir sukurt naują lygiai nuo to pačio sektoriaus bet didesnę. Tada tiesiog išplėsti pačią failų sistemą ir turėsi 20gb.
  6. Man teko gyvai užsienyje matyti, kaip apmokėjimas už taksi užfiksuojamas išspaudžiant kredito kortelės skaičius per carbon'o plėvelę ant sąskaitos. Tokiu principu kaip čia: EDIT: ne tą video nukopinau :)
  7. Su SNI galima daugiau nei vieną SSL pajungti. Bėda yra tame, kad tu turi tik vieną IP adresą. SSL prievadas atidarytas, ir nesvarbu kurią svetainę mėginsi pasiekti, SSL prievadas ant to IP jau yra atviras, taigi kažką rodyti turi. Tavo variantai nebent pakurti vhost'us likusių svetainių, kad jos būtų pasiekiamos IR per ssl prievadą. Arba padaryti defaultinį vhost'ą tuščią lapą, kur jei kas nors eis ne į tavo tą tikrąją ssl'inę (t.y. į bent vieną iš tų trijų likusių, arba tiesiog per IP adresą) svetainę, kad jiems rodytų baltą lapą. Na arba dar vienas IP adresas, kuris net neturėtų SSL port
  8. Nuvažiuok paklaust pas žmones, kurie dažymu užsiima. Vaitspiritai, skiedikliai ir panašūs dalykai gali nugraužt laką, nepasidaryk sau meškos paslaugos. Arba paimk ir užklijuok kokį logotipą ant tos vietos iki kol turėsi laiko nuvažiuot pas dažytojus. Šiaip turbūt švelniai jie būtent tą vietą su labai smulkiu švitriniu sušveistų, o po to supoliruotų, nebent ten kaip nors giliai į laką įsigėrė. Bet kuriuo atveju, klausk specialistų, jie pažiūrės - patars.
  9. http://img.pandawhale.com/post-31230-Ryan-Reynolds-BUT-WHY-gif-Haro-MfFW.gif
  10. Jis gauna invalidumo išmoką, o visos išmokos iš Sodros yra žymimos kaip pensija. Sakė savy mėgins koreguot šitą žymėjimą.
  11. Žmogau, tu prašei pateikti variantus kas galėtų įvykti. Jinai tau pateikė. Situacija gyvenimiška, draudimo bendrovės tam ir punktus visus turi apsirašiusi. Nusiramink ir baik pult žmones kurie aukodami savo laiką tau informaciją bando pateikti.
  12. Priklauso nuo to kokias duris nusiperki. Jei paprastos laiptinės durys, yra tikimybė, kad ten TIK elektromagnetas pritraukiantis pačias duris, tokiu atveju dingus elektrai ar ją išjungus duris gali darinėti laisvai (taip, teko nueit, ir ištraukt iš razetės, domofonas nebeveikė, durys darinėjosi laisvai). Jei tai kokios nors įmonės praėjimo durys, manau jie turi papildomų mechaninių apsaugos mechanizmų, ir/arba ramybės būsena (be elektros) yra užrakintoje pozicijoje (elektromagnetinis liežuvėlis). Kaip sakant, ką perki - tą turi.
  13. O yra nupirkta bent viena prekė per Jūsų affiliate linką? Esate patys gavę bent vieną išmoką? Jei čia yra toks "automatinis verslas" ir pati sistema jau padaryta, kodėl parduodate?
  14. Dėl šito drįsčiau ginčytis. Nepaisant to, kad pas juos visur tinkluose optika - net vedantis pas save optiką, duoda maximum tiek kiek užsisakai nesvarbu to kur kreipies. T.y. jei turiu užsisakęs 100mbps ir pas mane optika, aš su kitu TEO vartotoju vistiek neturėsiu daugiau nei 100mbps. Tą man sakė ir teo darbuotojas, ir tą galiu patvirtinti pats. Priešingu atveju, kadangi dauguma lietuvos turbūt padengta TEO vartotojų, tai torentų siuntimas turėtų atrodyti kaip iš fantastikos srities siunčiant viską 1tbps. Tu tiesiai pajungtas prie internet'o ar per router'į? Ugniasienė turėtų ant devic
  15. hmm, man irgi akis pradėjo kliūt už termino :) DoS yra Denial of Service, kas greičiausiai ir buvo temos autoriaus atvejis. DDoS yra Distributed Denial of Service. Tai yra tas pats DoS tik iš didelio kiekio IP adresų. Kadangi autorius sako, kad konkretus žmogus iš savo kompo siuntė paketus, tai yra DoS, ne DDoS. Apsisaugojimui nuo DoS pakaktų paprastos ugniasienės užblokuojant to "čiuvo" IP adresą.
  16. Log informacija naudojama ne pačiam valymui, bet likučių sugaudymui. Ir drįsčiau neigti, kad mažai patirties turintys "valytojai" pasikliauja tik log informacija. Kiek teko pastebėti, jog "log" dalis būna labai dažnai pamirštama. Nžn iš kur toks užtikrintumas, kad per 1 kartą galima idealiai išvalyt. Tai jei vėl tie failai gali būti įkelti, vadinasi ne viskas išvalyta :) Jei sakysi, kad per tą patį pažeidžiamumą, kaip ir pačioj pradžioj tą svetainę nulaužė, tai vadinasi, jei būtent šito pažeidžiamumo nematei, turbūt ir visų panašių galėjai nepastebėti. Juk backdoor'ą spaminių failų įsikėli
  17. Manau ne kompo virusų valymą turėjo galvoj, o kad nesitrauktų kompo dėl tokios sumos, kad jungtis prie tos svetainės :) Antivirusine valydamas tu svetainės normaliai neišvalysi. Labai retai svetainėse būna tie tikrieji "virusai", kuriuos ji aptinka. Dažniausiai įkelti paprasti php failai su funkcijom priimančiom komandas per POST requestus. Viena kodo eilutė, kuri daro eval() informacijai gautai per POST gali pridaryt žalos. Kur čia virusas? Tai būna arba atskiri failai, arba į egzistuojančios svetainės kodą įterpta kokia eilutė. Taip pat gali pažeidžiamumas slypėt ir pačioj svetainėj. Kadan
  18. Finbee site'as kažkaip baisiai lagina, ir dėl ten esamų aukcionų labai numušami procentai ypač trumpesnėms paskoloms. Skolintis gal ten ir pigiau, bet skolinant procentai mažesni.
  19. Pavėlavai: https://uzdarbis.lt/t358838/lietuvis-siekia-rekordo-kompiuteriu-nemiegojes-zais-96-valandas
  20. Oh, sorry, tu teisus. Kažkur kitur buvau tada nužiūrėjęs tą trejetą. Šiuo metu seb'e 0.25%, bet ne mažiau nei 2 eur + mokėti po 0.02%, bet nemažiau nei 2.03 eu kas ketvirtį už vertybinių popierių saugojimą.
  21. Galima spekuliuot, bet ne su 100eu. Komisiniai mokami nuo perkamų/parduodamų akcijų vertės, bet nemažiau nei ~3eu. Kiek statistiškai akcijų per trumpą laiką pasikeitė per 6proc, kad gautum pelno nuo 100eu? Ar spekuliavimą vadini pirkimą/pardavimą kartą per 2 metus? Kuo akcijos labiau svyruoja, tuo rizikingesnė įmonė investavimui. Protingai parinktų akcijų pelningumas per metus gali vidutiniškai siekti 10-12%. Bet kuo didesnę grąžą gali jos atnešt, tuo rizikingiau, kad gali likt su apvaliu 0 iš jų.
  22. Laivininkystei gruodį pradėta bankroto byla. Dėl akcijų, 100eu "pažaidimui" biški durnoka suma. Jei pamėgint pažaist paspekuliavimu, turi būt pakankamai didelis akcijų svyravimas, kadangi yra mokami mokesčiai perkant ar parduodant akcijas. Pvz SEB'e, tiek perkant tiek parduodant nebus komisinių suma mažesnė nei 3 eu. Tai vadinas už 100eu turi akcijos pakilt 6% vien tam kad nusipirkus ir pardavus būtum uždirbęs 0 pelno. Su 100eu labiau nebent apsimoka tiesiog kaupt ilgesniam laikymui, ale kaip taupymui. Spekuliavimui suma per maža.
  23. O mėginai pasijungt ir pasižiūrėt ką kita įmonė priveikus? Gal klientas paprasčiausiai nežino kas buvo padaryta. Jie davė RDP prisijungimą, o tie "kiti" paėmė ir pasidarė sau ramiausiai prisijungimą prie mssql iš išorės. Galima mėgint pasiūlyt, kad port forward'as veiktų tik iš tam tikro ip'o. Galbūt VPN panaudojo. VPN'as tavo atveju visai neblogai turėtų sueit. Kllientą reik mokėt įtikint argumentais. Na arba mėgint ieškot kaip išnaudot RDP (kad ir kaip keistai skambėtų). Gal jungiantis leidžia kokius nors port'us prasitunelint. Šitu link'u kažkas lyg ir panašaus atrodo į to ką reik: ht
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...