Pereiti prie turinio

nsc

VIP nariai
 • Pranešimai

  620
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

nsc paskutinį kartą laimėjo Kovo 27 2011

nsc patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie nsc

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  nsc
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  /dev/null
 • Pomėgiai
  не люблю сидеть без дела... без дела я люблю лежать

Paskutiniai lankytojai

2.213 profilio peržiūros
 1. Gali pamėginti rašyti laišką iš domeno kontaktinės pašto dėžutės (ta kuri nurodyta whois informacijoj) į IV supportą, kad tau reikalingas domeno tam tikro domeno užsakovo ID. Nes domeno savininkas yra tas, kuris nurodytas whois sitemoj. Su tuo domeno užsakovo ID galėsi aktyvuotis prisijungimus tiesiai prie domreg sistemos, ir pats inicijuoti domeno perkėlimą nemokamai pas bet kokį kitą akredituotą registratorių. Tada jau susisieksi su bet kokiu kitu tiekėju (hostex, ar 321 ar bet koks kitas) ir jie tau padės tą domeną persikelt. Domeno savininkas domreg sistemoj išliks tas pats, pasikeis tik d
 2. Sveiki, Kadangi pastoviai buvo laikomi laisvi resursai nenumatytiems atvejams, buvo nuspręsta jų kiekį padidinti ir dalį jų įdarbinti. Šiuo metu įmonė teikia svetainių talpinimo paslaugas. VDS/VPS serveriai planuojami netolimoje ateityje. Nors įmonė ir nauja, tačiau pati hostingo sritis iki skausmo pažįstama jau daug metų. Įmonės veiklos vizija tapti kokybiškų paslaugų ženklu. Bitolink.lt planų privalumai: Visi talpinimo planai yra laikomi serveriuose su SSD diskais. Naudojamas DirectAdmin valdymo pultasNaudojama komercinė CloudLinux operacinė sistemaGalimybė pačiam vartotojui
 3. Negaliu pasakyt ar jų pačių dangtelių tvirtinimas identiškas, nes jų neardžiau, bet kad iš išvaizdos jie turi skirtumų tai tikrai. Va pvz šita juostelė prie telefono "nutylinimo": http://www.special4u.ca/blog/wp-content/uploads/2012/01/iPhone-4S-vs-iPhone-4.jpg EDIT: Apple puslapyje sudėti modeliai kiekvienos versijos: https://support.appl.../en-us/HT201296 Kadangi tavo klientas turi orginalų dangtelį, gali pažiūrėt koks modelis užrašytas ant jo: 4: A1349, A1332 4s: A1431, A1387, A1387 EDITv2: Pagal serijos numerį iš Youtube (C8THTP9YDP0V) pas jį iš tikro rodo, kad modelis yra A1349, kas g
 4. try_files eilutę patikrink dar kartą. Nes jei linkas, kurį accesina neveikia, nurodoma mėginti index.html, kurio turbūt irgi pas tave nėr, todėl vėl pagal taisykles turi mest į index.html. try_files $uri $uri/ /index.html; Galbūt reikėtų pakoreguoti į try_files $uri $uri/ /index.php?$args; Ar tai kažką panašaus, priklausomai nuo to per ką tie url rewrite'ai turi būt atlikti.
 5. priklauso nuo to kaip tau tą vietą duoda. Ar ten lvm'as, ar paprastos particijos ir duotas virtualus diskas ir pan. Pilnos virtualizacijos atveju dažniausiai padidinus diską reikia trint particiją, ir sukurt naują lygiai nuo to pačio sektoriaus bet didesnę. Tada tiesiog išplėsti pačią failų sistemą ir turėsi 20gb.
 6. Man teko gyvai užsienyje matyti, kaip apmokėjimas už taksi užfiksuojamas išspaudžiant kredito kortelės skaičius per carbon'o plėvelę ant sąskaitos. Tokiu principu kaip čia: EDIT: ne tą video nukopinau :)
 7. Su SNI galima daugiau nei vieną SSL pajungti. Bėda yra tame, kad tu turi tik vieną IP adresą. SSL prievadas atidarytas, ir nesvarbu kurią svetainę mėginsi pasiekti, SSL prievadas ant to IP jau yra atviras, taigi kažką rodyti turi. Tavo variantai nebent pakurti vhost'us likusių svetainių, kad jos būtų pasiekiamos IR per ssl prievadą. Arba padaryti defaultinį vhost'ą tuščią lapą, kur jei kas nors eis ne į tavo tą tikrąją ssl'inę (t.y. į bent vieną iš tų trijų likusių, arba tiesiog per IP adresą) svetainę, kad jiems rodytų baltą lapą. Na arba dar vienas IP adresas, kuris net neturėtų SSL port
 8. Nuvažiuok paklaust pas žmones, kurie dažymu užsiima. Vaitspiritai, skiedikliai ir panašūs dalykai gali nugraužt laką, nepasidaryk sau meškos paslaugos. Arba paimk ir užklijuok kokį logotipą ant tos vietos iki kol turėsi laiko nuvažiuot pas dažytojus. Šiaip turbūt švelniai jie būtent tą vietą su labai smulkiu švitriniu sušveistų, o po to supoliruotų, nebent ten kaip nors giliai į laką įsigėrė. Bet kuriuo atveju, klausk specialistų, jie pažiūrės - patars.
 9. http://img.pandawhale.com/post-31230-Ryan-Reynolds-BUT-WHY-gif-Haro-MfFW.gif
 10. Jis gauna invalidumo išmoką, o visos išmokos iš Sodros yra žymimos kaip pensija. Sakė savy mėgins koreguot šitą žymėjimą.
 11. Žmogau, tu prašei pateikti variantus kas galėtų įvykti. Jinai tau pateikė. Situacija gyvenimiška, draudimo bendrovės tam ir punktus visus turi apsirašiusi. Nusiramink ir baik pult žmones kurie aukodami savo laiką tau informaciją bando pateikti.
 12. Priklauso nuo to kokias duris nusiperki. Jei paprastos laiptinės durys, yra tikimybė, kad ten TIK elektromagnetas pritraukiantis pačias duris, tokiu atveju dingus elektrai ar ją išjungus duris gali darinėti laisvai (taip, teko nueit, ir ištraukt iš razetės, domofonas nebeveikė, durys darinėjosi laisvai). Jei tai kokios nors įmonės praėjimo durys, manau jie turi papildomų mechaninių apsaugos mechanizmų, ir/arba ramybės būsena (be elektros) yra užrakintoje pozicijoje (elektromagnetinis liežuvėlis). Kaip sakant, ką perki - tą turi.
 13. O yra nupirkta bent viena prekė per Jūsų affiliate linką? Esate patys gavę bent vieną išmoką? Jei čia yra toks "automatinis verslas" ir pati sistema jau padaryta, kodėl parduodate?
×
×
 • Sukurti naują...