Pereiti prie turinio

drag84

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.413
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  95.1%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  drag84 sureagavo į WinSim Internetinės parduotuvės tvarkymas arba naujos sukūrimas   
  ir kodel sita weba as matau pas sita Inda portfolio ? bei temos failuose sita zmogu ?
  http://ozariya.com/ozariya-portfolio/

 2. Patinka
  drag84 sureagavo į minimukas Premium SEO Tool Semrush - Nemokamai   
  Sveiki, gaukite Premium SEO įrankį Semrush – visiškai NEMOKAMAI!
  Nuoroda:  https://semrush.noxtools.com
 3. Patinka
  drag84 sureagavo į Paulius. Ieškomas ivestuotojas į kaimo turizmo sodybos verslą nuo ���100 000 eur   
  Is temos pavadinimo pagalvojau apie  Arsa Resort ?
   
 4. Patinka
  drag84 sureagavo į venom Prekyba tualetais kurie neaptaško užpakalio   
  Toks čia ir biznis, tas tualetas gražiai ilgai neatrodys, apsineš ir nebeis nuvalyti per laiką.
  Tipsas, kaip subinės neaptaškyti šikant: įmesk į tualetą vieną gabaliuką popieriaus prieš šikant. ?
 5. Patinka
  drag84 gavo reakciją nuo digital Parduodu projektą - generuoja pelną   
  PARDUOTA
   
   
 6. Patinka
  drag84 sureagavo į Lafas Ka rinktis 🤔   
  Mūsų forume tai nėra kas galėtu patarti apie tai ką tu parašei.
  Pabandyk kreiptis į verslo gurų. Vadimą Ziza. Pauliu Aršauską, manau būtent tau jie suteiktų pačias geriausias konsultacijas. Ai dar labai tiktų Romualdas Mačiulis!
 7. Patinka
  drag84 sureagavo į vppromoter Trends saas   
  Jūsų dėmesiui tokia idėja, kažkiek jau pakrapštyta per tris mėnesius.
   
  Rinkoje esantys produktai:
  https://explodingtopics.com/ - tiesiog trend hunteris.
  https://www.chartr.co/ - trendų vizualizavimas ir storytellingas.
  https://seorulerlab.com/ - Google SEO + Trends
  Yra daugiau, bet šie strigę kaip sėkmingi.
   
  Esamas baby Alpha (scrapina iš Google Trends)


   
   
   
  Realiai matosi čia: http://109.235.65.77:8000/ (search'as neveiks, mes error'ą)
   
   
   
  Dabartinis privalumas tik tas, kad info vienoj krūvoj, nereikia spaudinėt, kad pasiekti visus rezultatus. To visiškai neužtenka.
   
   
  1. Būtų nerealu turėti formules kaip tuos duomenis išvesti į paprastus rodiklius, kurie padėtų numatyti strateginius ar marketingo sprendimus. PVZ Apibendrinantis trendas, suskirstytos grupėmis paieškos. Formulė kuri tikrintų frazių pasikartojimą, išvestų apibendrinančias procentines išraiškas, sugrupuotų ir parodytų tik svarbiausią informaciją. Dabar tokiems tyrimams reikia valandos. Tačiau tiksliai nežinau kaip tai apibrėžti robotui.
   
  Segmentas - Online marketingo agentūros
   
   
   
  2. Google Trends duoda įspūdingus duomenis apjungiant paiešką ir paskelbtas naujienas US, kur galima nustatyti kaip naujienų pagalba sukūriamas poreikis įrašyti frazes į Google. Vėlgi, reikia vizualizacijos - aiškaus programiškai sukurto rezultato.
   
  Segmentas - Žurnalistai, Komunikacijos agentūros
   
   
   
  3. Google Ads API paieškų tikslūs skaičiai ir gretinti su Trends informacija, tokiu būdu kurti naują SEO turinį prieš tai, kol tai dar nepastebėta kitų SEO. Ta pati programinio sprendimo problema.
   
  Segmentas - SEO specialistai
   
   
   
  Toks įrankis galėtų turėti 500 vietų su pakankamai dideliu recurring fee.
  Kitas variantas apmokestinti labai pigiai, pvz. $12.95 ir tada siūlyti kreditus papildomus ar informaciją papildomą, custom predictive marketing report'us ir pan.
   
   
  Jei kas nors supratot, ką čia prirašiau, būtų super jei pasidalintumėte, ką manote apie tokį galima saas.
  O jei kas norėtų prisidėti konkrečiau, ypač prie to, kaip esamus nelabai daug ką reiškiančius duomenis paversti vertingais, susisiekite!
   
  Ačiū už dėmesį, gero uždarbio
 8. Patinka
  drag84 sureagavo į Paulius. Ieskau   
  o tu selsti forume :D
  Katik norejai auto mechaniku but.
 9. Patinka
  drag84 sureagavo į Tmaster Ieškomas IT turinio kūrėjas   
  Ką reiškia "it turinys"?
 10. Patinka
  drag84 sureagavo į Tmaster Paysera atsinaujino   
  Kažkaip ******.
  Paysera ne dėl dizaino gražumo naudoju
 11. Patinka
  drag84 sureagavo į dawnofwar Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Ava kur tikrai perekūpinė kaina buvo :) bet neblogai per 3h užmatyti skelbimą ir dar nuvažiuoti 100 km nupirkti.

 12. Patinka
  drag84 sureagavo į sydzei Išvykimas užsidirbti. Renkuosi Islandiją?   
  Tipinis lietuvis - pinigu nori, o dirbt nenori :D
 13. Patinka
  drag84 sureagavo į Jerka Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Bičiukas tvarkingai surinko faktus. Ir spėju visokiose akademijose 90 procentų lektorių yra būtent tokie. Bėda ta, kad paprasti žmogeliai, kurie visiškai nesugeba atsirinkti, kas yra gerai, o kas ne ir toliau pirks šias paslaugas. Liūdna, bet nieko nepakeisi.
   
  O čia radau po posto komentaruose, pralinksmino

 14. Patinka
  drag84 sureagavo į Blofeld Teismas deda tašką: „Linkomanija“ turi būti užblokuota   
  Linkomanijos komentaras. :D :D :D

 15. Patinka
  drag84 sureagavo į wicked Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Dėl proto industrijos - pritarsiu. Nežinau iš kur ir kaip tas bičas atsirado, bet daro kokybiškai ir tikrai įdomu pasižiūrėti :)
 16. Patinka
  drag84 sureagavo į Tmaster Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Vieninteli zizo filma ziurejau kai kalbino arsauska. Domiuosi biski apie tai ka arsauskas daro, tai ir paziurejau. Nu sorry, nelipo :) dar as kazkiek motyvuotas, nereikia man tokiu moryvaciniu filmuku ziuret kad kazka gyvenime daryciau.
  Labai keistas tas akcentavimas kad visus pazystu, matem ta, matem ana.... Proto industrija paziurekit, ten kuriama reali ir apciuoma verte, be jokio bullshit
 17. Patinka
  drag84 sureagavo į wicked Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Ai, o jei į temą, tai mano nuomonė apie seminarą - tipinis motyvacinis seminaras, kuris realiai jokios naudos neneša. Galbūt kažkokiems "svajotojams" ir užsidegs akys pasiklausius "sėkmės istorijų", bet realiai tai nu.. Pasižiūrėjau kelias tas "bullshit story", tai tas formatas "story" ir kažkokio fenomenalaus pavyzdžio pateikimas tai biški taip.. nu per silpna ir tiesiog pritempta :)
   
  Čia panašiai kaip kad visuomet visi tipo "nx man tas mokslas styvas jobsas ir geitsas nieko nebaigę ir va kokie multimilijonieriai", bet kad N kartų daugiau žmonių be išsilavinimo stroikėse dirba tai px. Bet jūs nebijokit, motyvuokitės, imkit paskolas, nesėdėkit vietoje ir DARYKIT!!!!! jei pasisekė vienam iš milijono - pasiseks ir jums, just do it - reikia tik noro ir žiūrėk jau su maxima konkuruosit :) O jei nepasiseks (t.y. netapsit sekančiu jobsu) - ką padarysi, bandykit dar kartą, ir dar kartą, ir dar kartą - kadanors tikrai pasiseks, gi va pasisekė keliems iš kelių milijardų, kažkada ir jūsų eilė ateis! :D
   
  Nemanau, kad verslas yra skirtas visiems. Nemanau, kad betkam, kas įdės pastangų ir noro - pasiseks. Ne visi turi pakankamai "košės" galvoje, kad sugebėtų prasisukti. Bet - visi turi svajonę būti sėkmingu, važinėt bugačiu, gyvent viloje ir pan. Tokie seminarai, kur kažkas bando motyvuoti - didžiajai daliai žmonių tik suteikia tuščių vilčių ir iliuziją, kad pasisekti gali ir jiems. Nepykit, būkim realistais, bet taip nėra. Ir tada vat pagalvot reikėtų, ar gerai tos tuščios viltys, ar, visgi, ne? :)
   
  p.s. dar pridėsiu - mano nuomone, seminaras būtų kurkas įdomesnis ir kokybiškesnis, jei kiekvieną "bullshit story" paneigtum SAVO (na ar bent jau kažkokiu žemiškesniu) pavyzdžiu, o ne tokiais average joe kaip edisonas, fordas, linkolnas, ronaldo, džeksonas ir kt.
 18. Patinka
  drag84 sureagavo į venom Moto verslas   
  manau, kad uždirbsi 4k/mėn.
 19. Patinka
  drag84 sureagavo į Dywaz Marginless.io ICO dirba su nusikaltėliais (atsargiai)   
  Iksą ale laimėjo investuotojas iš Indijos, kuris pasinaudojo galimybe 70% loterijoje pralošto BMX X6 automobilio vertės gauti kriptovaliuta, nes automobilio importo į Indiją mokesčiai būtų 60k Eur.
 20. Patinka
  drag84 sureagavo į antler [Dienoraštis]Tikslas - 1000€/mėn iš paskolų Affiliate programų   
  Sveiki, gerbiamieji Uždarbiečiai!
   
  Įvadas:
   
  Dar neseniai vienas uždarbio narys užvedė diskusiją apie parduodamas šiame forume interneto svetaines, kurios yra skirtos uždirbti iš paskolų affiliate programų. Diskusija labai neišsiplėtojo, didelio dėmesio nesulaukė, bet joje trumpai pasidalinau savo patirtimi šioje srityje. Tad kilo mintis pradėti rašyti išsamesnį dienoraštį būtent apie šią sritį, nes jau turiu sukaupęs šiokią tokią, kelerių metų patirtį. Kokia ta mano patirtis? Atsivertus banko sąskaitos išrašą matau, jog pirmasis išmokėjimas, gautas už komisinius iš paskolų affiliate partnerystės programų yra 74.33€ kuris gautas 2015 metais birželio 22 dieną. Tad patirtis - 3 metai. Ką per tuos 3 metus esu pasiekęs šioje srityje? Iš gautų komisinių susidaro nei maža, nei didelė suma - 11 000 - 12 000 Eurų. Bet tai nėra vienintelis uždarbis iš tokio tipo interneto svetainių. Taip pat esu pardavęs šiame forume pelningų tokių interneto svetainių už daugiau nei 9 000 eurų. Per šiuos 3 metus esu igijęs patirties ne tik paskolų affiliate partnerystės programose, bet ir susikaupė šiokia tokia interneto svetainių pirkimo/pardavimo patirtis. Labiausiai džiaugiuosi, jog įgijau apčiuopiamos seo, sem patirties būtent paskolų srityje, kas leido nemažai sutaupyti finansiškai, bei susirasti gerų pažinčių, dėl kurių pavykdavo net ir paspartinti darbą prie tokio tipo interneto svetainių.
   
  Kodėl rašysiu dienoraštį?
   
  Neslėpkim, forumas po truputį merdėja, vis rečiau atsiranda kokybiško ir įdomaus turinio uždarbio temomis. Seniau kiti rašydavo savo dienoraščius ir dalindavosi savo patirtimi siekiant susikurti sau darbo vietą ar pajamas. Atvirai pasakius, pasiilgstu tokių temų. Tad kam laukti kol kažkas kitas skelbs naudingą turinį? Manau, kad per tuos beveik 10 metų, kuriuos esu su uždarbis.lt, įgavau labai daug žinių, forumo dėka išbandžiau labai daug veiklų, susipažinau su daug įdomių ir verslių žmonių. Jaučiuosi, jog esu skolingas šiam forumui. Tad tai ir bus mano duoklė/grąža forumui ir jo nariams už tai, ką jis suteikė man per tuos beveik 10 metų.
   
   
  Kodėl bandysiu pasiekti po 1000 eurų per mėnesį iš paskolų affiliate partnerystės programų?
   
  Aplamai pats uždarbis iš partnerystės programų yra labai viliojantis savo grąža, verta paminėti, jog tai yra sritis, iš kurios gaunamos pajamos yra PASYVIOS. Kitaips sakant, nereikės dirbti nuolatos, jog tos pajamos būtų garantuotos, bet teks dirbti ir investuoti pradžioje, jog ateityje būtų galima užsitikrinti tas pajamas. Taip šiuo dienoraščiu norėsiu parodyti visiems, kad tai nėra lengvas ir pigus būdas užsidirbti. Paskutiniu metu, kai tik įdedu šiame forume skelbimą apie parduodamas svetaines, ar kai ieškau investuotojo tokioms svetainėms, labai jau daug forumiečių bando tapti "konkurentais". Tiesa, kaip greitai atsiranda tie konkurentai, taip greitai jie ir dingsta, nes nesuvokia į ką lenda. Tad šiuo dienoraščiu norėsiu išsklaidyti visas mintis, jog tai yra lengvas būdas užsidirbti pinigų.
   
  Apie ką konkrečiai rašysiu?
   
  Stengsiuosi bent kartą per savaitę pateikti tokią informaciją:
   
  1. Atlikti savaitės darbai
  2. Išlaidos
  3. Pozicijų pokytis paieškos sistemose
  4. Uždarbis
   
  Pabaigai:
   
  Galutinis tikslas: po 12 mėnesių turėti bent 5 interneto svetaines, kurios per mėnesį uždirbs bendrai bent 1000 eurų per mėnesį (atskaičiavus mokesčius). Šiuo metu 3 interneto svetainės jau veikia, 1 iš jų jau generuoja šiokį tokį pelną. Visos 3 interneto svetainės dar nebaigtos kalbant SEO atžvilgiu. Šias svetaines pristatysiu artimiausiomis dienomis kaip ir šiuo metu gaunamą uždarbį. Šiuo metu svetainės jau pareikalavo 2740 eurų išlaidų, apie kurias plačiau papasakosiu artimiausiomis dienomis. Noriu pabrėžti, jog tai nebus vien mano įdirbis, nes vienas pats nespėčiau paleisti tokio kiekio svetainių ir jas išpopuliarinti. Tad kaip visada, į pagalbą bus/yra pasamdytas forumo narys Unseen kurį samdau nuo pat pirmosios tokio tipo svetainės paleidimo, kurią kaip minėjau, pradėjau prieš 3 metus.
   
  Tam kartui viskas. Artimiausias atnaujinimas dar šią savaitę, pakalbėsiu apie konkretesnius skaičius! Tad jeigu turite kokių klausimų ar patarimų, nesidrovėkite ir pasireikškite šioje temoje!
   
  Pajamos/išlaidos:
   
  Uždarbis iš komisinių:
   
  Sausis 310.25
  Vasaris 165
  Kovas 283.65
  Balandis 144.5
  Gegužė 232.7
  Birželis 122.1
  Liepa 102
  Rugpjūtis 99
   
  Iš viso: 1459.2
   
  Išlaidos:
   
  2879.81
   
  Išlaidas sudaro:
   
  Domenai, Hostingas, Straipsniai, Kiti darbai.
   
   
  Įrašai:
   
  [2018-07-11]Svetainės su kuriomis dirbu/dirbsiu. Pajamos ir išlaidos. Nemalonūs nutikimai
  [2018-07-19]Atnaujinimai. Bėdos. Nemažas susidomėjimas
  [2018-08-28]Vasaros atostogos baigėsi. Laikas kibti į darbus
 21. Patinka
  drag84 sureagavo į Ramūnas Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Jums eilinis sąstingis, Palangos verslininkams artėja dar viena baisi vasara. Kaip įprasta :)
 22. Patinka
  drag84 sureagavo į kesha11 Autoservice.lt ivertinimas   
  reg kaina
 23. Patinka
  drag84 sureagavo į android Kaip aš subankrutavau Forex'e   
  http://prntscr.com/hg7wn1
   
  Dar klausimu bus? :D
 24. Patinka
  drag84 sureagavo į s1lenc3 Noreciau pradeti rinkti butelius, klausymas del IV   
  Patenta gal labiau vertetu issiimt. :D :D Arba gal susiorganizuotum EU parama isigijant maisus ir patogius kedus.
 25. Patinka
  drag84 sureagavo į zajecas Noreciau pradeti rinkti butelius, klausymas del IV   
  Neesu girdėjęs jog bomžai IV atidarinėtu.
×
×
 • Sukurti naują...