Pereiti prie turinio

Bountyhunter159

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  79
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Bountyhunter159

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Sportas, automobiliai.

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Pamėginau, deja šitas neveikė man. Ačiū už pasiūlymą, tačiau šiuo metu esu užsienyje. Gryžęs susisieksiu. Ačiū už nuorodą, VCDS - veikia. Laidas - ne 😄
 2. Sveiki, gal kas turi laužtą VCDS 12.12 programą. Padariau klaidą ir atnaujinau jau turėtą versiją. Atnaujinus netekau prieigos ir reikėtų gražinti atgal, neberandu ankstesnės nuorodos. Jei kas turit, atsiųskit asmenine žinute.
 3. N26 per tiek metų nebuvo jokia problema. Ten mano pagrindinės santaupos. Kelis kartus būta atsiskaitymų keliais tūkstančiais, jokių papildomų domenų ar patikrinimų nebuvo. Siųsta skirtingomis sąskaitomis, skirtingose šalyse problemų dar nebuvo kilę.
 4. Uždarbio narys Miratas seniau užsiimdavo šiais dalykais. Galbūt gali padėt šiuo klausimu.
 5. Siūlau nueiti į oficialų OnePlus puslapį dabar. Šiuo metu vyksta "Black Friday" ir turi ką pasiūlyt. Pats vakar pasiėmiau 8T (turiu ir Nord). Nord pas mane nuo balandžio mėnesio. Apart baterijos, neturiu kuo skųstis. Jei vis dėl to nuspręsit ką nors pirkti, pirma išsukit free shipping'ą. 10 eurų į taupyklę galėsit pasidėt.
 6. Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių pardavimas - 451100
 7. Projekto monetizavimas* (nepyk, esu priekabus). Gal kažko keisti ir nereikia. Manau tavo paslaugos kaina šiek tiek atsilieka nuo tavo sugebėjimo surasti, atpažinti defektus ir derėtis. Kadangi kiekvieną dieną judi į priekį (nors galbūt to ir nejauti), apžiūrinėji automobilius, juose randi defektus ir sugebi bendrauti bei derėtis, siūlau pakelti paslaugos kainą. Arba pagal pirkėjo finansinę padėtį, ieškomą modelį taikyti skirtingą kainą (pvz. asmuo pirkdamas Sharan'ą už 1,5k tikrai neskirtų 100 eur, nei asmuo pirkdamas f10 už 15k, nors ką gali žinot). Šios idėjos yra visiškos iliuzijos ir negal
 8. Asmeniškai taip pat pasinaudojau pasiūlymu. Nors jau keli metai nesu registruotas Lietuvoje, gavau pakvietimą. Jokios sąlygos nebuvo iškeltos. Išsiunčiau nurodytu paštu ką planuoju mokytis ir jau kitą dieną gavau pakvietimą. Sistema paprasta ir aiški. Dėstomi dalykai pakankamai aiškiai suvokiami.
 9. Dėl su dujomis esančio automobilio visiškai sutinku. Jeigu nerasit ar pamiršit antgalį įsigyt Lietuvoje, nenusiminkit. Praktiškai visos degalinės juos parduoda, jeigu reikia tik tam kartui - paskolina užsipylimui. Pats pirkau Shell degalinėje, kaina - 20 eur http://i.talpix.lt/3fL5l.jpg Kolega pasidalinkit, gal kas nors įspūdį paliko kelionėje. Būtų įdomu sužinot ką matėt, aplankėt. Gali būt kad ir pats ne visur buvęs tai visada domiuosi ką kiti planuoja, veikia ir pačiam nulėkt pamatyt.
 10. Šiek tiek galiu papasakot iš savo pusės apie Olandiją. Atsakysiu į tavo iškeltus klausimus, vėliau savus trūkumus ir privalumus. 1. Reikėtų turėti apie 1k eur, jeigu dar su savo transportu vyksi +300-400 eur. žinoma priklauso nuo automobilio ir "tapkės" sunkumo. (kuras, Lenkijos kelių mokesčiai ir užkandžiai). 2. Pagrindinės parduotuvės tokios kaip "Albert Heijn", "Jumbo", "Lidl", "Aldi" kainos panašios į esančias Lietuvoje. Pagrindiniai produktai pradžiai tikrai nebus brangūs (apart alkoholio ir cigarečių). Jeigu nori sutaupyti ant cigarečių, paprasčiau būtų nusipirkti tabako. Būsto kainos pr
 11. Sveiki, skubėkit pasiimt nemokamo žaidimo Sid Meier’s Civilization® VI, Epic Games Store platformoje. Nuoroda: Spauskite čia
 12. Sveiki, skubėkit pasiimt nemokamai dalinamus Ubisoft žaidimus. Nuoroda: Spauskite čia
 13. Sutinku su teiginiu, jog kai kurie elementai ir įranga yra visiškai nereikalingi. Galbūt klystu sakydamas, jog susidarius aplinkybėms ar tiesiog atėjus metui parduoti, mano manymu tokie automobiliai tampa kančia parduoti arba tenka atiduoti labai juokinga kaina. Nors automobilis ir nėra investicija, savo supratimu įsigijus ir atėjus pardavimo metui visgi norisi atgausi dalį sumokėtos sumos ir nepersleisti veltui savo transporto priemonės (jei buvo saugoma ir naudojamą pagal paskirtį).
×
×
 • Sukurti naują...