Pereiti prie turinio

Sul

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.287
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Sul sureagavo į L33T Mano naujausias pirkinys!   
  Rygos bokštas kosmiškai gražiai atrodo.
   
  Senas pirkinys, bet nusipirkau Amazon Firestick netflix/hulu žiūrėjimui.
 2. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Verslas su Google Adsense!   
  Kas galėtų paaiškint tokį fenomeną? Ban'as gautas kažkur 2007-2008 metais. Praeitą savaitę sėkmingai (Dar neaišku kiek čia tos sėkmės bus...) pavyko grįžt. Tiesa - Vardas tas pats, el.paštas kitas (Antras adresas ant vieno vardo gmail sistemoje.) ir gyvenamoji vieta kita.
   
  Kiek šansų, kad prieš išsiųsdami jie PIN kodą vėl ban'ą duos?
 3. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo Loganas Mano naujausias pirkinys!   
  Taigi kažkur užsienietiškame forume radau įdomią temą, kur žmonės parodo ką neperseniausiai nusipirko. Net nepagalvotum kiek pinigų žmonės išleidžia keistiems dalykams. Gal ir lietuvaičiai turi kokių įdomių hobių ar šiaip nesenai kažką įdomaus nusipirko, būtų labai įdomu pamatyt.
   
  Kas nori paglostyt savo ego, gali ir kainą prirašyt. Kaip ir matom iš temos pavadinimo, pasistenkime apsieit be kebabų ir kojinių nuotraukų. :)
   
   
  Mano paskutinieji buvo...
   
  NIXON The Cannon laikrodis.

   
  Subaru Impreza WRX 1:24 modeliukas (Iškart padroppinau :D )

   
 4. Patinka
  Sul sureagavo į Marius Affiliate marketingas   
  Aš screenshotu nesidalinsiu, nes pas mane gana nemaži skaičiai ir paskui bus labai daug klausimų. Bet kiek man žinoma, esu kol kas vienintelis lietuvis laimėjęs Dream Car pas juos.
   
  Turiu virš 200 mokių account'ų :)
   

   
 5. Patinka
  Sul sureagavo į balcitom Kaip išleidžiate savo atlyginimus?   
  Jei gyveni uzmiestyje, tai taip pravazinesi daug, bet jei gyveni arti centro ar darbovietes - pravazinesi labai mazai. Pats dirbau toliau nuo ten kur gyvenau, tai per men tekdavo ir 300-400€ kurui/eksplotacijai isleisti, bet dabar, kai darbas 3km nuo namu, tai nebevaziuoju, o renkuosi kita transporta (troleibusas, paspirtukas geru oru, peskomis ar Citybee kai skubu).
   
  Paskaicius tavo islaidas galiu daryti isvada, kad gyveni nuosavam bute (ar tai pas tevus, ar kas nors atidave/nupirko tau ji, arba pats nusipirkai susitaupes, nors sakai netaupei). Tai kaip tu gali sakyti, kad imti paskola yra pavojinga, kai tu net nesinuomoji ir nezinai ka reiskia tokias sumas atiduoti kazkam, kitaip tariant mesti savo pinigus ne i savo turta, o i kazkieno kita. Taip paskola yra rizikingas dalykas, bet jei tu savimi pasitiki ir zinai, kad tai vienas is tavo tikslu tureti nuosava buta/nama, tai kodel nepasinaudojus banko paslaugomis? Nesvarbu paskola 20 ar 30 metu ir tau moket po 300-400 uz ja, bet kai moki bankui zinai, kad istikro moki sau. Jei kaip sakai praradai darba ar dar ka, tai gali sustabdyti imokas kol susirasi kita. Taip, kartais sunku greit surasti kita darba, bet jei dirbi paklausioje rinkoje ir tavo zinios yra vertinamos, tai darba susirasti tau nebus problemu per pirma menesi greiciausiai. Kai turi paskola visada turi sukt galva kaip uzdirbt pinigus, todel prarades darba - imsi ir ieskosi kol rasi kita. Gerai, atsitinka kazkas, kad negali dirbti daugiau.. Paleidi ant nuomos ta buta ir kas gyvens tau mokes tavo paskola, o galutiniam variante vistiek tau liks tas butas. Nepagalvoji?
   
  Taip pat manau, kad turintis paskola zmogus turi tureti emergency funds priklausomai nuo atlyginimo dydzio, bet tarkim, jei uzdirbi 1,5k tai turetu bent 6 men atlyginimo dydzio buti tavo emergency pinigu taupyklej nenumatytiems gyvenimo atvejams. Yra protingai ir apgalvotai imamos paskolos ir yra neprotingai su 600€ / men atlyginimu senukuose, nieko nebaigusiu, imamos paskolos. Reiketu skirti siuos du dalykus.
   
   
 6. Patinka
  Sul sureagavo į Sorigonas Ką dirbate ir kiek uždirbate?   
  Mano tėvai daug pykstasi tarpusavyje, tai tėvas irgi į darbą kaip į šventę einą. :D
 7. Patinka
  Sul sureagavo į arijas Ką dirbate ir kiek uždirbate?   
  Kodel juokiesi?
  Nezinai savo aplinkoj zmoniu, kurie prekiaudami menkavertemis smulkmenomis uzdirba penkiazenkles sumas? Pvz turguose triusikais bei kojinem?
  As zinau. Ir jie juokiasi smarkiau uz tave.
 8. Patinka
  Sul sureagavo į Giovanni Žygis nuo Kauno iki Baltijos jūros?   
  Neseniai pasibaigusi vasara kiekvienam įteikė vis kitokius prisiminimus. Kas pailsėjo, kas pakeliavo, o kas įgyvendino užsibrėžtą avantiūrą.
   
  Esame trys vaikinai iš Kauno: Rimvydas Ardickas, Dovydas Šaudys, Kastytis Valevičius nusprendėme šią vasarą paskirti žygiui iki Baltijos jūros.
   
  Keliavome dvyliką dienų. Pirmąją dieną 10 val. 04 min. vaikinai pajudėjome iš Kauno ir įveikėme 30 km. Vėliau per dieną vidutiniškai nueidavome apie 20 km. Jautėme, kad viską filmuoti ir tuo pačiu derintis su žygio sunkumais nėra taip paprasta.
   
  Įveikus 150 km. nusprendėme gerai pailsėti prie laužo šviesos, nes prieš akis dar laukė dviejų dienų kelionė iki Nidos, o jau buvo sunku eiti, skaudėjo ne tik kojas, bet nuvargo ir nugara tačiau nenorėjome pasiduoti.
   
  Keliavome iš Kauno iki Kačerginės, vėliau Zapyškio, Vilkijos, Veliuonos, Panemunės, Jurbarko, Šilutės, Ventės, nuo kurios keltų kėlėmės į Nidą, o iš ten į Klaipėdą ir galiausiai – Palangą.
   
  Pirmas naktis nakvojome palapinėse, Poto kelis kartus mus priėmė į namus, paprašius, ar galime pasistatyti palapinę kieme. Buvome labai nustebę žmonių gerumu Lietuvos apylinkėse.
   
  Kelionėje žinoma pasitaikė ir lietus, gero oro juk neužsakysi. Tokia avantiūra tikrai reikalauja ištvermės. Stengėmės kuo sandariau apsaugoti kuprines, kad nepatektų vanduo ir nesugadintų svarbios įrangos.
   
  Pasiekus kelionės tikslą, neslėpsiu, kad užplūdo keistas, tačiau nuostabus jausmas - Tai, kas kažkada buvo tik pasvajojimai prieš miegą, pagaliau buvo įgyvendinta!
   
  Tas jausmas pasiekus tikslą privertė mūsų galvas sprogti nuo to, kad pasiekus vieną tikslą, mes galime įgyvendinti kažką dar didesnio.
   
  Kviečiu pažiūrėti video :
 9. Patinka
  Sul sureagavo į kazkodel Ar pasikeitė situacija Lietuvoje nuo 2008/2009 metų?   
  Didžiausias liurbiai tai tie, kurie sugeba žeminti prasčiau gyvenančius už juos. Ne visų gebėjimai, išsilavinimas leidžia daug uždirbti. Ne visi nori dirbti 12+ valandų per parą. Ir tie kurie gyvena provincijose tikrai nėra prastesni už tave, nors uždarbio galimybės ten labai ribotos. Ir ne visiems patinka dūsti miestuose.
 10. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo Auksinis Kuo dirbote užsienyje?   
  Nusišneki kaip reikalas. Valytojas ar ne valytojas bet kur kitur gyvendamas nebūsi tu savas ir taškas. Kiti čia truputį perdeda apie vergavimus ir pnš. Esmė tame, kad tam tikram socialiniam sluoksniui tu būsi priešas, nes dirbsi jo dabrą už pigiau.
   
  Kaip kažkas ir minėjo, labai viskas aiškiai atsiskleistų Lietuvai įsileidus imigrantus, kurie iš tų pačių lietuvių valytojų atimtų darbus.
 11. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo Auksinis Kuo dirbote užsienyje?   
  Ir jei tobulai kalbi vietine kalba. Suprask, kad ten žmonės jau pavargę nuo tų visų imigrantų, kurie parduotuvėse su pirštais baksnoja į prekes ir kažką mykia, nes angliškai nešneka. Visi babajai, kurie bėga skųstis už ne vietoj ir ne laiku numestą repliką ir t.t. ir pnš.
   
  Esu girdėjęs, net kai imigrantų vaikai grįžta su ašaromis iš mokyklos, nes bendraklasio tėvas prarado darbą dėl to jog imigrantas gali tą patį dirbt už žymiai mažesnį atlyginimą.
 12. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo Darkera United States of America: Mitu griovejai   
  Gi nekenti Lietuvos, kabink JAV vėliavą.
 13. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo kapeikele Įsimintiniausios citatos (quotes)   
  "You may not be her first, her last, or her only. She loved before she may love again. But if she loves you now, what else matters? She's not perfect - you aren't either, and the two of you may never be perfect together but if she can make you laugh, cause you to think twice, and admit to being human and making mistakes, hold onto her and give her the most you can. She may not be thinking about you every second of the day, but she will give you a part of her that she knows you can break - her heart. So don't hurt her, don't change her, don't analyze and don't expect more than she can give. Smile when she makes you happy, let her know when she makes you mad, and miss her when she's not there."
  - Bob Marley
 14. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo IG8 Pilietinė akcija "Nebalsuok už Socialdemokratus"   
  Įdomus pastebėjimas. Temoje reiškiasi daugiausiai tie, kurie žada nebalsuoti visai ir pas visus argumentai (jei juos taip galima pavadinti) yra - "nėra už ką balsuot, visi vagys, niekas nepasikeis..." ir kitokie žliumbimai. Žinau tokių ir savo pažįstamų rate, jie daugiausiai bėdavojasi, piktinasi, juos visada kažkas apgaut nori ir t.t. - nieko naujo. Išvadas darom patys.
   
  O labiausiai šypseną kelia tai tie, kurie ne tik nebalsuos, bet yra taip supykę ant viso pasaulio, kad net nepagailės savo abejotinai brangaus laiko, eis ir stovės eilėse, vien dėl to kad galėtų sugadinti savo biuletenį.
   
  Aš labai tikiuosi, kad šios temos dauguma (nebalsuojančių) yra visos Lietuvos jaunimo mažuma.
 15. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo IG8 Pilietinė akcija "Nebalsuok už Socialdemokratus"   
  Įdomus pastebėjimas. Temoje reiškiasi daugiausiai tie, kurie žada nebalsuoti visai ir pas visus argumentai (jei juos taip galima pavadinti) yra - "nėra už ką balsuot, visi vagys, niekas nepasikeis..." ir kitokie žliumbimai. Žinau tokių ir savo pažįstamų rate, jie daugiausiai bėdavojasi, piktinasi, juos visada kažkas apgaut nori ir t.t. - nieko naujo. Išvadas darom patys.
   
  O labiausiai šypseną kelia tai tie, kurie ne tik nebalsuos, bet yra taip supykę ant viso pasaulio, kad net nepagailės savo abejotinai brangaus laiko, eis ir stovės eilėse, vien dėl to kad galėtų sugadinti savo biuletenį.
   
  Aš labai tikiuosi, kad šios temos dauguma (nebalsuojančių) yra visos Lietuvos jaunimo mažuma.
 16. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo IG8 Pilietinė akcija "Nebalsuok už Socialdemokratus"   
  Įdomus pastebėjimas. Temoje reiškiasi daugiausiai tie, kurie žada nebalsuoti visai ir pas visus argumentai (jei juos taip galima pavadinti) yra - "nėra už ką balsuot, visi vagys, niekas nepasikeis..." ir kitokie žliumbimai. Žinau tokių ir savo pažįstamų rate, jie daugiausiai bėdavojasi, piktinasi, juos visada kažkas apgaut nori ir t.t. - nieko naujo. Išvadas darom patys.
   
  O labiausiai šypseną kelia tai tie, kurie ne tik nebalsuos, bet yra taip supykę ant viso pasaulio, kad net nepagailės savo abejotinai brangaus laiko, eis ir stovės eilėse, vien dėl to kad galėtų sugadinti savo biuletenį.
   
  Aš labai tikiuosi, kad šios temos dauguma (nebalsuojančių) yra visos Lietuvos jaunimo mažuma.
 17. Patinka
  Sul sureagavo į KristinaRUT Dėl PVM importuojant iš Rusijos   
  Tik paaiškinau kaip "buhalteriškai" skaičiuojasi. Nieko asmeniško :)
 18. Patinka
  Sul sureagavo į KristinaRUT Dėl PVM importuojant iš Rusijos   
  Perki prekę už 100 € iš trečiosios šalies (kitaip iš ne ES) jinai apmokestinama 21 proc. PVM, reikia jos kaina gaunasi 121 €. PVM mokestis sumokamas atsiimant prekę.
   
  Tokiu atveju, jei esi ne PVM mokėtojas, prekės savikaina yra 121 €.
  Parduodi pvz. už 200 €. Kadangi esi ne PVM mokėtojas, parduodant nieko dar priskaičiuoti ir mokėti (PVM) nebereikia.
   
  Jei esi PVM mokėtojas Lietuvoje, tada situacija kiek kita.
  Vėl perki už 100 €, sumoki 21 proc. PVM, tačiau tą PVM pateiki savo PVM mokesčio deklaracijoje (FR0600) ir susigrąžini iš valstybės.
  Prekės savikaina yra 100 €, ją parduodi už 200 €. Jei parduodi Lietuvoje ir esi PVM mokėtojas toje pardavimo kainoje turi būti apskaičiuotas PVM (200/121*21), kuris jei galutinė pardavimo kaina - 200 € yra 34,71 €.
  Ši mokėtiną PVM vėl deklaruoji savo PVM deklaracijoje (FR0600) ir sumoki valstybei.
   
  Tai toks supaprastintas variantas paaiškinimo.
   
  Paprastai PVM nėra "stumdomas" pirmyn - atgal, PVM mokėtojams yra padaromos užskaitos. pagal šį pavyzdį būtų taip 34,71-21 = 13.71. Reiškia tiek sumokama po užskaitos.
 19. Patinka
  Sul sureagavo į KingPin Totalus bullshit'as: "Sveiki atvykę į Žemę ir į Lietuvą"   
  Buvo begalė faktų, kuriuos išvardinau bilietų pardavėjui, patikėk, šiaip sau - jie pinigų negražina, bet tu to nesuprasi, nes nei tu spektaklio matei, nei reklamų, nei dar esi kažkaip susijęs, tiesiog esi šarvuotas klaviatūros riteris, kuris axujenai ironiškas ir skeptiškas 99% postų.
  Ar tai normalu? Tai sprendžia bilietų platintojai, ne aš. Jei galvoji, kad tai taip paprasta - pabandyk :) Kaip ir minėjau, buvo akivaizdus scamm'as, tiesiog meniniame lygyje ir tai buvo pateikta argumentais. Skunde bilietai.lt, kalba, apie tai, kad spektaklis menkos vertės - net nebuvo. Cheers.
 20. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo Juozasokas internetinė prekyba prieš kuriant   
  Nepasakyčiau, kad IV mokesčiai yra maži... O jei rimtai galvoja žmogus apie el.parduotuvę, kurioje ne lazeriukus iš Kinijos pardavinės, tai sakyčiau geriausia daryt UAB, samdyt buhalterijos paslaugas teikiančią firmą ir pirmyn.
   
  Jauni dar esam, galime kelis kartus subankrutuot. :)
 21. Patinka
  Sul sureagavo į suvalgysiu Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Aš labai tikiuosi, kad čia buvo sarkazmas, nes tokio kvailo post'o seniai neskaičiau :D Ties paryškinta vieta reikėjo sustoti. Kaip ir daugumai interneto komentatorių vertėtų suprasti, kad jei kažko neišmanai - tai nepraleisk progos patylėti :)
 22. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo kapeikele Įsimintiniausios citatos (quotes)   
  "You may not be her first, her last, or her only. She loved before she may love again. But if she loves you now, what else matters? She's not perfect - you aren't either, and the two of you may never be perfect together but if she can make you laugh, cause you to think twice, and admit to being human and making mistakes, hold onto her and give her the most you can. She may not be thinking about you every second of the day, but she will give you a part of her that she knows you can break - her heart. So don't hurt her, don't change her, don't analyze and don't expect more than she can give. Smile when she makes you happy, let her know when she makes you mad, and miss her when she's not there."
  - Bob Marley
 23. Patinka
  Sul sureagavo į Creatium Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Tai mes ir matome "ne karinius veiksmus" mūsų šalyje. "Nesiginkluokit", "neikit ginti šalies - gyvybė svarbiau" ir pan. nuolatos girdimi teiginiai yra labai patogūs priešiškai valstybei. Kuo mažiau žmonių norės ginti Lietuvą, tuo lengviau ją užimti ir bus.
   
  O kiek internete suaktyvėjimo. Per pastaruosius metus tiek bandymų destabilizuoti situaciją šalyje, kiek niekada anksčiau nebuvo. Ir tai visai nesusiję su Lietuvos ekonomine ar teisine situacija, nes niekada nebuvome taip išsivystę, kaip dabar.
   
  Daugėja ir šiame forume tokių destabilizavimo ir šalie valdžią kvestionuoti raginančių žmonių. Taip ir buvo prognozuota prieš 1-2 metus (tą darė krūva narių temose).
   
  IMHO administracija ateityje turės didelę problemą, jeigu tokia tendencija išliks toliau. Laikas bus kurti naujas taisykles, kurios ribos antivalstybinius pranešimus ir temas.
 24. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo kapeikele Įsimintiniausios citatos (quotes)   
  "You may not be her first, her last, or her only. She loved before she may love again. But if she loves you now, what else matters? She's not perfect - you aren't either, and the two of you may never be perfect together but if she can make you laugh, cause you to think twice, and admit to being human and making mistakes, hold onto her and give her the most you can. She may not be thinking about you every second of the day, but she will give you a part of her that she knows you can break - her heart. So don't hurt her, don't change her, don't analyze and don't expect more than she can give. Smile when she makes you happy, let her know when she makes you mad, and miss her when she's not there."
  - Bob Marley
 25. Patinka
  Sul gavo reakciją nuo kapeikele Įsimintiniausios citatos (quotes)   
  "You may not be her first, her last, or her only. She loved before she may love again. But if she loves you now, what else matters? She's not perfect - you aren't either, and the two of you may never be perfect together but if she can make you laugh, cause you to think twice, and admit to being human and making mistakes, hold onto her and give her the most you can. She may not be thinking about you every second of the day, but she will give you a part of her that she knows you can break - her heart. So don't hurt her, don't change her, don't analyze and don't expect more than she can give. Smile when she makes you happy, let her know when she makes you mad, and miss her when she's not there."
  - Bob Marley
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...