Pereiti prie turinio

Zalciokas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.577
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  96%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Zalciokas sureagavo į iPauL Teismas deda tašką: „Linkomanija“ turi būti užblokuota   
  Nesnaudzia :D
  http://atblokuoti.lt/
 2. Patinka
  Zalciokas sureagavo į Nano Rimti darbo būdai internete   
  Kadangi Kovas - mano gimimo mėnuo, jaučiu pareigą šia proga parašyti uždarbiui rašinį, ar straipsnį, nežinau kaip tiksliai apibūdint :).
   
  Nevadinau šios temos 'Rimti uždarbio būdai internete', nes viskas priklauso nuo Jūsų paties. Šis straipsnis - tai apibendrinta informacija apie pagrindines interneto nišas, iš kurių galima uždirbti. Skirtas naujokams, tačiau gal ir labiau patyrusiems bus įdomu perskaityti. Ieškojau kažko panašaus paieškoje - neradau. Viską rašiau iš galvos, kopijuota nieko nebuvo. Taip pat, stengiausi parašyti kuo papraščiau.
   
  Ne paslaptis, dažnai šiame forume sulaukiame naujokų, kurie užklysta čia vejami įkvepiančių draugo pasakojimų apie tai, kaip galima uždirbti TIKRUS(!) pinigus iš.... Interneto. Taip, iš to pačio, kurio pagalba yra praleidžiamos ištisos valandos žaidžiant įvairius žaidimus, ar laukiant, kol kas nors įvertins tavo nuotrauką 30-tuku visiems gerai žinomame portale. Ir didžioji dalis šių naujokų pradeda nuo to pačio - didelius pinigus žadančių svetainių, kuriose tereikia tik užsiregistruoti, ar paspaudinėti reklaminius paveiksliukus. Neretai, pamačius žmogelį, kuris, rodos, kalnus nuverstų dėl 30-ties centų, mūsų veiduose šmėkšteli naivi šypsena. Ką gi - visi nuo tuo pačio pradėjome, visi praėjome tą pačią mokyklą. Esmė ne tame, kad naujokas, pats to nesuprasdamas, tiesiog švaisto laiką. Svarbiausia, kad jis stengiasi uždirbti, o tai jau yra sveikintina. Beveik visada, atkaklesnis uždarbiautojas nuo viso šito pereina prie rimtesnių dalykų. Tačiau norėtųsi, kad tendencijos keistųsi, ir visos šitos sudėtingos pradžios, kuri nuvilia nemažą dalį "starterių", taip ir neuždirbusių savo šimtų dolerių, būtų galima išvengti.
   
   
  Šie darbo būdai reikalauja noro, užsispyrimo, laiko ir pastangų. Tačiau niekas negimė mokėdamas.
   
  Grafikos sritis
  -Web dizainas ir jo komponentai
  -Logotipai
  -Reklaminės paveiksliukai (baneriai)
  -Skrajutės
  -Kiti grafiniai elementai.
   
  Dabar sparčiai į madą besiveržianti sritis. Gal dėl to, kad tai sudaro gana lengvo darbo įvaizdį. Tačiau taip galvoti yra didelė klaida, šis darbas reikalauja labai didelio pasiruošimo.
  Ši sritis, turbūt, kaip ir kiekviena kita, reikalauja daug teorijos, pvz. kaip parinkti spalvas, kaip suteikti solidumo, kaip padaryti kokybišką produktą ir dar daug panašių techninių dalykų. Tik padaręs tvirtą pradžia teorijoje mokinys gali sėkmingai dėti žingsnį praktikoje. Taip pat, kaip ir laikant vairavimo teises :).
  Taip pat, būtina apmąstyti, kokio pobūdžio tinklapiui dizainas bus naudojamas, padaryti jį kaip įmanoma lengviau paruošiamą, galutiniame rezultate - patogų. Neteisingas požiūris yra lipdyti, pavyzdžiui web-dizainą, nežinant apie jo techninį paruošimą, solidumo ypatumus, nes tada gali būti praktiškai neįmanoma šio dizaino paruošti. Tas pats galioja ir kitoms grafikos sritims. Taip pat, reikalinga geležinė kantrybė. Kiekvienas kokybiškas profesionalų darbas atima jiems paras prasėdėto laiko. O svarbiausia - talentas. Tik talentingas dizaineris gali daugiau pasiekti. Talentas + noras ir darbas yra pats geriausias derinys. Talentingas dizaineris visada pasirodys geriau už savamokslį, bet ne tokį talentu apdovanotą kolegą. Kaip ir kiekviename kitame darbe, turi jausti, kad šis užsiėmimas tau mielas. Jei grafika bus užsiiminėjama siekiant tik pelno - rezultatas bus paprasčiausiai sugaištas laikas. TAČIAU. Visa tai praėjus ( o tai užsitęsia metų metus, kol pagaliau atrandi save), atsiveria tikrai geros galimybės. Bendradarbiaujant su rimtomis firmomis, Jūsų atlyginimas už suteiktas paslaugas dažnai bus su trimis nuliais.
   
  Grafikos srityje uždirbti galima: įsteigiant nuosavą dizaino studiją; dalyvaujant įvairiuose dizaino konkursuose; rodyti savo darbus gerai lankomuose forumuose, kas Jums tikrai suteiks galimybių. Reikia užsitarnauti sau gerą vardą, o tai nėra lengva. Gero autoriteto dizaineriai paprastai yra graibstomi, ypač jeigu turi savo dizaino studijas. Ir atvirkščiai, net ir vienas prastesnis darbas gali atbaidyti užsakovą. Būtent dėl šios priežasties naujieji "dizaineriai" labai dažnai sudega.
  Jeigu nuspręsite užsiimti grafika, rekomenduoju kaip įmanoma labiau tuo domėtis prieš pradedant - taip bus lengviau. Tai, kas išdėstytą viršuje yra tik minimalūs pradmenys. Laikui bėgant, Jūs vis geriau pažinsite savo darbą, ir jeigu jis pasirodys Jums tinkamas, seksis vis geriau ir geriau, o darbai matomai gerės.
   
   
   
  Kodavimas / Programavimas
  -HTML (xHTML)
  -CSS
  -PHP
  -Ajax
  -C++
  ir kt...
   
  Ši sritis, skirtingai nuo grafikos, nereikalauja tiek daug talento. Norint to išmokti savarankiškai, tekslabai daug laiko praleisti mokinantisiš įvairių 'tutorialų', o vėliau iš praktikos. Bet jeigu to norėsite, visa tai lengvai atsipirks. Tikslus šito atlikimas suteikia projektui solidumo, profesionalumo įspūdį. Čia labiau reikalinga, liaudiškai tariant, gera galva ir noras. Didelis kodavimo pliusas yra tas, kad nemaža dalis web dizainų piešėjų (ne visada tikrų dizainerių) šito nemoka, taigi žmogus turi ieškoti asmens, kuris galėtų ta paveiksliuką paversti funkcionaliu interneto puslapiu. Norinčių išmokti viso šito nėra tiek daug, kaip grafikos srityje, kas gali padėti lengviau įsitvirtinti. Internetiniuose puslapiuose dažniausiai naudojama yra HTML, CSS ir PHP. Paprastai kalbant, HTML yra naudojama surašyti puslapio turinį, t.y tą informaciją, kurią Jūs norite publikuoti lankytojams. (xHTML kodas yra naujoji HTML rūšis, tik griežtesnė ir tikslesnė. Bendrai, abu yra labai panašūs). CSS (Cascading style sheets) - naudojama tam turiniui stilizuoti, t.y suteikti jam bendrą išvaizdą, išdėstyti dizaine. Rekomenduojama HTML kode stengtis naudoti kuo mažiau atvaizdavimo tagų, o tai palikti CSS. Taip yra todėl, kad visą puslapio išvaizdą galima pakeisti redagavus kelias CSS kodo eilutes. To neįmanoma padaryti naudojant HTML. Taigi, teisingai naudojant CSS stilius, galima sutaupyti marias laiko, keičiant puslapio išvaizdą.
  PHP suteikia puslapiui dinamiškumo ir turi įvairių privalumų, kurių nėra praėjusiose kalbose. (Apie visa tai galite rasti forume). Didelis privalumas yra mokėti koduoti puslapius pagal visus techninio paruošimo standartus. Klientui parodžius tokius savo darbo pavyzdžius, labai didelė tikimybė, kad pasirinktas būsite būtent Jūs.
   
  Geras programuotojas yra dar rečiau sutinkamas asmuo. Dažniausiai jis kuria įvairias programas arba modulius turinio valdymo sistemoms, pagal užsakovo poreikius, todėl darbo pobūdis gana abstraktus.
   
  Bendrai paėmus - tai daug laiko, proto ir kantrybės reikalaujantis darbas, nes darbas turi būti nepriekaištingas, tiksliai atliktas, o juk ne ant kiekvieno kompiuterio viskas atvaizduojama vienodai. Koduotojas / programuotojas turi būti visam šitam pasirengęs. Taip pat kaip ir visur kitur - kuo didesnis autoritetas, tuo daugiau užsakymų, tuo daugiau pinigų galima uždirbti. Ypač bendradarbiaujant su rimtomis įmonėmis.
   
   
  Internetinis projektas
   
  Ši sritis susideda iš prieš tai aprašytų Kodavimo ir Grafikos sričių.
   
  Jas abi panaudojant, stengiamasi sukurti sėkmingą internetinį puslapį. Jis gali būti įvairių pobūdžių: Blogas, informacinis, komercinis, pramogų, pažinčių ir pan. Tačiau dažniausiai, visus šių puslapių kūrėjus vienija vienas tikslas: kad darbas atneštų pelno.
   
  Kuriamas projektas gali būti įvairiai. Nebūtina yra mokėti piešti ar programuoti, norint turėti projektą. Tada gali pagelbėti žmonės, mokantys atlikti tam tikrus darbus, kuriuos aprašiau prieš tai tai. Tiesa, už šias paslaugas reikia mokėti, o tai jau yra savotiška investicija. Prie jos prisideda hostingas (jis reikalingas, kad Jūsų darbas būtų matomas internete) ir domenas ( tai yra adresas, kurį suvedę lankytojai užeis į Jūsų portalą).
   
  Sėkmingo projekto kūrimas yra tikrai nelengvas procesas. Prieš pradedant kurti, reikia viską suplanuoti nuo A iki Z. Pradedant dizainu, baigiant lankytojų amžiumi. Kad puslapis būtų pelningas, jam reikalingi lankytojai. Norint, kad jie nuolatos užeitų į Jūsų svetainę ar kviestų ją aplankyti ir savo draugus, juos reikia vilioti. T.y pasiūlyti kažką unikalaus, nematyto, įdomaus, patogaus, netgi intriguojančio. Kitaip tariant, Jums reikia sudominti žmones savo idėja. Visa tai ir priklauso nuo to, kaip Jūs paruošėte savo planą. Be lankomumo, egzistuojantis puslapis yra niekas. Taigi visada kurkite ne galvodami apie tai, kur talpinsite reklamas ir t.t, o kaip sudominsite lankytoją. Taip pat, būtina pritaikyti projektą paieškos sistemoms, pvz Google. Apie tai informacijos taip pat ieškokite forume.
  Stenkitės kurti puslapį viena ir tikslia tematika, nesiblaškykite. Suteikite lankytojui patogumo, užtikrintumo jausmą naršant. Jis turi jaustis gerai. Pagrindinė užduotis ir yra ne sukurti patį puslapį, o padaryti jį lankomu ir svarbiausia, vertinamu. Tik tokiu atveju Jūsų projektas bus sėkmingas, į jį plūs lankytojai ir jų daugės. Kaip išreklamuoti puslapį, manau, forume tikrai rasite. Tačiau prisiminkite, kad kuo daugiau investuojama į reklamą (žinoma, protingai), tuo geresnių rezultatų pasiekiama. Atminkite, lankytojai mėgsta reguliariai atnaujinamus (t.y dedami straipsniai ir kita info, susijusi su Jūsų puslapiu)
   
  Štai tada ir galima pradėti galvoti apie uždarbį iš viso šito sunkaus darbo, kurį jau atlikote. Jums pelno atnešti gali: Reklama, kurią rodysite savo projekte; Bendruomenės aukojimas (donations) [tačiau ją patartina naudoti tolesniam projekto tobulinimui], kokios nors mokamos paslaugos, kurias galite siūlyti išaugus lankytojų skaičiui ir kt. Galų gale, atsiradus laiko ar noro stokai toliau vystyti puslapį, galite jį parduoti, ir jeigu projektas nusisekęs, tikėtina, kad už jį gausite apvalią sumelę.
   
  Labai populiarus uždarbio būdas svetainėms yra Google reklama (Google AdSense). Tai sistema, kuri moka už reklaminio teksto paspaudimus Jūsų svetainėje. (plačiau apie tai rasite forume.)
   
  Bendrai paėmus, kiekvienas pavykęs projektas neš Jums pelną, už kurį tikrai susimokėsite už hostingą ir kitus priedus. Galėsite rinktis, ar pinigus toliau investuoti, ar paprasčiausiai taupyti. Projekto sėkmė priklauso nuo Jūsų apsukrumo, proto, noro, užsispyrimo, idėjos, žinių bagažo. Tik nereikia skubėti. Susirinkite visą reikalingą informaciją prieš pradedant dirbti, o ne eigoje. Skubėjimas tikrai nieko nepadės.
   
  ____________________________________________________________________________
   
   
   
  Lažybos
   
  Tai jau yra rizikinga. Tačiau žmonėms tai taip pat gali būti pinigų šaltinis. Tik noriu paprašyti naujokų jokiu būdų nepradėti šiuo keliu uždarbiauti. Lažyboms turi būti skiriami pinigai, kuriuos Jūs galite sau leisti pralošti.Tai turėtų būti labiau suprantama kaip Hobis, negu uždarbio būdas. Lažybos gali būti tik papildomi pinigai.
   
  Keletas patarimų. Pirmiausia, pasirinkite sporto šaką, kurią geriausiai suprantate, mėgstate ir domitės. Jokiu būdu nesiblaškykite.
  Rinkitės tik pačius, Jūsų manymu, geriausius įvykius. Jeigu jaučiate, kad yra nemažai rizikos, palikite įvykį ramybėje ir nestatykite.
  Reikia jausti, kada atėjo blogas periodas. Tokiu metu geriausia yra padaryti pertrauką lažybose, tačiau nenustoti domėtis sporto įvykiais. Rinkite visą įmanomą informaciją apie artėjantį įvykį. Pradėjus nesisekti, nepulkite keisti strategijos ar kažko panašaus. Lažybose svarbiausia yra ŠALTAS protas ir tik jis atves Jus į daugiau mažiau pastovų pelną.
  Visa kita priklauso nuo Jūsų, tai tėra patarimai, o jeigu jie nesutampa su Jūsų statymo filosofija, Darykite, kaip Jums atrodo geriau. Tik dar kartą kartoju, nelaikykite lažybų pagrindinių Jūsų uždarbio kapitalu. Tik žinokite, godumas - žudo, o noras greitai atsilošti - dar labiau. Lažybose žodžio 'skubėti' nėra.
   
   
   
  Internetas duoda viską, tereikia tik imti.
   
  Tai pradžiai tiek. Viską rašiau iš savos patirties. Tikiuosi buvo gana įdomu paskaityti. Jeigu atsiras naujų minčių - papildysiu, nes dabar jau kiek ir pavargau. Ačiū už skaitymą. Sorry už galimus netikslumus, ir jeigu pamiršau ką nors iš narių paminėti :)
   
  nano,- Kopijuoti be sutikimo draudžiama
   
  Noriu pažymėti, kad šis rašinys yra apie galimus darbo būdus, o ne detali informacija, apie kurį nors vieną iš jų, taigi nemaišykite.
   
  EDIT: pypt, pamiršau domainingą. Papildysiu kitą kartą :)
  2: išimti narių nickai, pagalvojau, kad nesąžininnga kitų atžvilgiu
 3. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo Jurijus14 krauna google.lt dabar?   
  Tikrai taip
 4. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo Jurijus14 krauna google.lt dabar?   
  Tikrai taip
 5. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo DaliusK Radarai   
  Sveiki,
   
  Norėjau paklausti ar turi kriminalinė policija automobiliuose greičio radarus? Šiandien važiuojant į Vilnių aplenkė Passat kriminalinės policijos ;] Ir net nežinau ar nufotkino,bet bijau :) :) :) :D važiavau 110km/h, bet su žaliu lapu...
 6. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo DaliusK Radarai   
  Sveiki,
   
  Norėjau paklausti ar turi kriminalinė policija automobiliuose greičio radarus? Šiandien važiuojant į Vilnių aplenkė Passat kriminalinės policijos ;] Ir net nežinau ar nufotkino,bet bijau :) :) :) :D važiavau 110km/h, bet su žaliu lapu...
 7. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo DaliusK Radarai   
  Sveiki,
   
  Norėjau paklausti ar turi kriminalinė policija automobiliuose greičio radarus? Šiandien važiuojant į Vilnių aplenkė Passat kriminalinės policijos ;] Ir net nežinau ar nufotkino,bet bijau :) :) :) :D važiavau 110km/h, bet su žaliu lapu...
 8. Pagarba
  Zalciokas sureagavo į sgs112 Linksmas youtube kanalas.   
  apsilankykit, gal kam pavyks pakelt suklerusią nuotaiką. :P
   
  http://www.youtube.com/user/MrSigitasM
   
  nepagailim komentarų ir įvertinimų (kas užsiregistravę youtube) :P
   
  iki susitikimo. :D
 9. Patinka
  Zalciokas sureagavo į zvirbluitis UK batų shop   
  Nekarta pirkau is cia, kainos kaip lietuvoj arba pigiau, atsiunte per savaite, malonus supportas.
 10. Patinka
  Zalciokas sureagavo į kreslas UK batų shop   
  Batai kainos aukstokos, bet kokybe labai gera! :D
 11. Patinka
  Zalciokas sureagavo į Paulius Rytinis prasibėgimas   
  Avuo. Sumąsčiau, kad ryte prasibėgt būtų išties kietai.
   
  Kiek, Jūsų nuomone, pradėt bėgt? Nes kažkaip mokykloj, tai ir 20 ratų yra tekę bėgt (porą nusukau, nes apibėgau 17, draugas 13, tai nusprendėm kartu baigt ^_^). Po to, aišku, buvo sunku.. O ten ratas ~330m, tai šeši kilometrai su pliusu..
 12. Patinka
  Zalciokas sureagavo į Lite EUGENIJUS OSTAPENKO - Atostogaut   
  Laba diena, tik šiandien išgirdau ir iškart "užkabliavo" - estrados perlo E. Ostapenkos kūrinys Atostogaut! :) BEFOUR - How Do You Do, BUM - Kanikuly, o dabar galime didžiuotis ir lietuviška, tačiau gaiviu rusišku akcentu persmelkta versija. Neabejotinai saldi naujiena, vasaros hitas. Just enjoy :]
   
  http://www.youtube.com/watch?v=-xOry0oOdlI
 13. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo Mazeika Gal kas turite?   
  Sveiki,
   
  Gal kas netyčia turite forumo nario : shown telefono numerį?
 14. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo Mazeika Gal kas turite?   
  Sveiki,
   
  Gal kas netyčia turite forumo nario : shown telefono numerį?
 15. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo psixosic Lietuva - Latvija   
  Sveiki,
   
  Niekur nerandu Lietuvos - Latvija moterų krepšinio rungtynių rezultato. Gal kas nors žinote rezultatą? <_<
 16. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo psixosic Lietuva - Latvija   
  Sveiki,
   
  Niekur nerandu Lietuvos - Latvija moterų krepšinio rungtynių rezultato. Gal kas nors žinote rezultatą? <_<
 17. Patinka
  Zalciokas sureagavo į play Bobutė   
 18. Patinka
  Zalciokas sureagavo į afterlife Anekdotų kampelis   
  Susitiko 3 draugai. 1 Kurčias, 2 aklas, o 3 invalidas (be kojų).
  Kurčias sako: Girdėjau karas vyksta!
  Aklas atsako: Bus matyt....
  Invalidas: Reikės ir eisim!
  ...
 19. Patinka
  Zalciokas sureagavo į Tomas O. Katy Perry - Hot 'n' Cold   
 20. Patinka
  Zalciokas gavo reakciją nuo vzup Prašau įvertinti domeną   
  Sveiki,
   
  Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, apie www.informacija24.lt domeną
   
  Dėkui :)
 21. Patinka
  Zalciokas gavo reakciją nuo vzup Prašau įvertinti domeną   
  Sveiki,
   
  Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, apie www.informacija24.lt domeną
   
  Dėkui :)
 22. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo bratkax Forumiečių skaitomiausios knygos   
  O man patinka motyvacinės knygos, kam įdomios knygos tokia tematika, siūlyčiau perskaityti šias knygas :
  1.Hedwig Kellner - Menas Valdyti savo pinigus
  2.Bodo Schafer - "Manis" arba pinigų abėcėlė
  3.Bodo Schafer - "Sekmės žurnalas"
  4.Taip pat siūlau "Du tėčiai, turtingas ir vargšas". Puiki knyga
 23. Pagarba
  Zalciokas gavo reakciją nuo bratkax Forumiečių skaitomiausios knygos   
  O man patinka motyvacinės knygos, kam įdomios knygos tokia tematika, siūlyčiau perskaityti šias knygas :
  1.Hedwig Kellner - Menas Valdyti savo pinigus
  2.Bodo Schafer - "Manis" arba pinigų abėcėlė
  3.Bodo Schafer - "Sekmės žurnalas"
  4.Taip pat siūlau "Du tėčiai, turtingas ir vargšas". Puiki knyga
 24. Patinka
  Zalciokas sureagavo į kntz kntz galerija   
  -


 25. Pagarba
  Zalciokas sureagavo į Tom Vardas jūsų profilyje   
  Sveiki, turiu priklausomybę lesbietėms, mano slapyvardis Tom, o vardas Tomas. Malonu susipažinti.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...