Pereiti prie turinio

eXist

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  830
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie eXist

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Elvinas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Utena/Vilnius
 • Buvęs
  injury02

Paskutiniai lankytojai

1.669 profilio peržiūros
 1. Taip, būtent, tai ir parašiau, jog dažnu atveju yra įmonės vidinės taisyklės, kuriose nurodyta, jog darbdavys išvengtų tokių dalykų, kai turėtų be atostogų grafiko išleisti darbuotojus atostogų. Todėl ne visada pavyks taupyti atostogų ir reikėtų atsižvelgti į individualius atvejus.
 2. Taip, ne taip suformulavau pirmą sakinį. Patikslinu, pagal darbo kodeksą, darbdavys privalo suteikti, bet darbuotojas neprivalo tų atostogų išnaudoti. Tačiau savo pasakyme norėjau pabrėžti, jog darbuotojas turi vadovautis ne tik darbo kodeksu, bet ir įmonės vidaus taisyklėmis. Darbuotojas negali atsisakyti per metus neišeiti atostogauti bent 14 kalend. darbo dienų jei tai yra apibrėžta įmonės vidaus taisyklėse/įstatymuose. Kiekvienos įmonės specifika skirtinga ir įmonės prisima pačios sprendimą. Pats kai dirbau prekyboje įmonei buvo lengviau "Įpareigoti" darbuotoją išnaudoti bent dvi
 3. Kartą per metus darbuotojas privalo išeiti nepertraukiamų 14 dienų atostogų. Kitas atostogas (dar dvi savaites kas metus) galima kaupti ir jas naudoti nors ir po dieną ar dvi atskirai arba persikelti kitiems metams. Tačiau viskas priklauso ir nuo darbdavio. Jei darbe "aprašytas" atostogų skyrimas/panaudojimas, tokiu atveju gali ir nepavykti kaupti - tarkim pas mane darbe privaloma išeiti dvi savaites pagal įstatymą, o kitas dvi savaites galiu pasilikti kitiems metams, tačiau kitais metais turiu išnaudoti dvi savaites iš praėjusių metų, dvi savaites iš šių metų ir dvi dar savaites pasiimti arba
 4. Toks jausmas, kad nieks iš tavęs nieko nepirko, o tiesiog dabar "trini" ir tikiesi, kad atsiras koks kvailys ir pasinaudos tavo sąlygom. Jei jau būtum viską susitvarkęs tiesiog ignoruotum jau šitą temą. Kai perki daiktą už tokią ar didesnę sumą, tau tie 80 eur tikrai nėra ta suma, dėl kurios "žaistum" per kitus asmenis ir vienaip ar kitaip rizikuotum.
 5. Dėl VDU nežinau, ankščiau neturėjo stojamojo minimalaus balo į VNF, bet gali būtų pasikeitę, reiktų į juos kreiptis.
 6. Bent VU tikrai nepriima su mažesniu nei 5.4 balo (tai galioja tiek į VF, tiek į VNF). O kas per studijų programa jog tik VU ji yra?
 7. Užteko tiesiog gauti pasiūlymą iš kito tiekėjo ir Telia patys pasiūlė "nekataloginį" planą. TEMA NEBEAKTUALI.
 8. Sveiki, gal čia pas mus yra dirbančių Telia ar turinčių pažįstamų? Domina Telia namų internetas, gal kokių pasiūlymų "nekataloginių" galima būtų gauti.
 9. Parduodu Logitech G29 Racing vairą. Naudotas labai mažai, pedalai šiek tiek pasibraižę nuo stovėjimo ant žemės (bendrai būklė 9,5/10). Pirktas 2019.12.30, tad dar yra garantija iki šių metų pabaigos. Kaina: 200 EUR + siuntimas (kainą galima dar paderinti) Galimas atsiėmimas Kaune.
 10. Parduodu Audio Technica AT 2020 USB+ mikrofoną. Pirktas iš Soundium.lt parduotuvės. Atidaryta dėžutė, buvo pratestuotas, tačiau po to supakuotas stovėjo dėžutėje. Komplektacija pilna. Yra dar galiojanti garantija iki 2021-10-15. (https://soundium.lt/audio-technica-at-2020-usb) Kaina: 100 EUR + siuntimas Galimas atsiėmimas Kaune Taip pat galiu už papildomus 10 EUR pridėti stovą (https://milgreta.lt/SMS002-mikrofono-stovas). Stovas taip pat beveik nenaudotas.
 11. Kai ėmiau paskolą, man geriausias sąlygas pasiūlė Bigbank.lt. Tiesiog pereik visas įstaigas internete ir pažiūrėk kur pigiausiai pasiūlys.
 12. Pažiūrėjau dar kart sutartis, kaip "apiformintos" tai, kaip ir minėjau kai kurios parduotuvės, šiuo atveju BIGBOX kitaip atliko tą dalyką, kaip ir "patys" sumokėjo už mane tuos 81 eur ir tokiu atveju spėju nutraukus sutartį būčiau galėjęs sumokėti mažiau. Topocentras: https://prnt.sc/xgoqbq BIGBOX: https://prnt.sc/xgowi6
×
×
 • Sukurti naują...