Pereiti prie turinio

Carpenter

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  33
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Forume yra keli žmonės, kurie gali patarti, į ką atkreipti dėmesį perkant automobilius iš USA - panaršyk daugiau šioje ir panašiose temose.
 2. Dar gali pabandyti automobilio nuomai ieškoti čia-> https://nuo.ma. Ten skirtingų įmonių pasiūlymai sukelti, bet nėra patogios paieškos. Yra ir mikroautobusų su kemperiais, ir keli limuzinai nuomai.
 3. Na, net nežinau, ką atsakyti į tokius klausimus. Gal tu į savo ankstesnį nick name'ą pasižiūrėk tiesiog, ok?
 4. Idėja Lietuvai. Na, tiksliau auto prekybininkams:) Teko suskraidyt į FR per Beauvais. Išvažiuojant iš oro uosto užmačiau auto aikštelę, kurioje automobiliai sustatyti ant žolės, ir pagal kai kurių išvaizdą matosi, kad stovi jie ten jau ilgai. Pasigooglinęs matau, kad tai aikštelė prie Dekra tech. apžiūrų stoties - gal ten nepraėję(ir nebepraeisiantys) tech. apžiūros auto. Daugiausia FR markės, bet buvo ir kitokių, tame tarpe apynaujų. Gal kas nors iš jūsų ras čia galimybę užsidirbti. Tiesiog dalinuosi. Vieta: https://goo.gl/maps/JL7CbsenYpq StreetView: https://goo.gl/maps/QQeFGjxvnHL2
 5. Konfiskuotus auto Vilniuje pardavinėja SAUDA aikštelėje Minsko pl. pradžioje, Vilniuje. Štai čia: https://goo.gl/maps/jACAw6jnYfL2 Buvau užsukęs porą kartų, man pasirodė kainos per daug užkeltos, bet kiekvienam siūlau važiuot ir žiūrėt vietoje asortimentą, nes ne viską spėja dėti į internetą.
 6. Dalinuosi info autoprekybininkams :) Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija skelbia viešą netinkamo (negalimo) naudoti turto aukcioną (toliau – aukcionas), kuris vyks 2018 m. liepos 16 d. 10.00 val. A. Juozapavičiaus g. 5, Vilnius. Aukcione bus parduodamos transporto priemonės (toliau – turtas). 4 Passatai 1 Transporteris 5 BMW 740 1 Audi 100 4 5 klasės BMW Daugiau info čia: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=5814&p_k=1&p_t=259740 Sėkmės visiems!
 7. Labas, sveikinu sugalvojus idėją. O dabar kibkime į darbus - nelauk patarimų (jie gali būti subjektyvūs - kažkam sekasi, o kažkam - ne), o geriau sėsk prie Excelio ir pats pasidaryk namų darbus. 1. Pasižiūrėk, už kiek gali įsigyti norimus nuomoti daiktus. Reikia kokybiškų daiktų, nes su nekokybiškais pavargsi remontuoti. 2. Išsiaiškink, kiek kainuos pilnas KASKO ir Civilinis draudimastavo daiktams, įvertinant tai, kad jie bus brangesni, nes daiktai bus nuomojami. 3. Nusimatyk REALŲ biudžetą remontams. Nuomojami daiktai „pavargsta“ ir nusidėvi bei pradeda gesti greičiau, nei vieno savinin
 8. Labas, jeigu dar neradai, tai artimiausia vieta PL būtų Suwalkuose: http://hurtowniaogrodnicza.suwalki.pl/kontakt/ Aišku pirma pasiskambink, ar turės vietoje reikalingą kiekį ir dėl kainos pasiklausk. Bendrai gali ieškoti Google pagal raktažodius "sadzonki tuja", "sadzonki thuja", "sadzonki Żywotnika". Jeigu reikės pagalbos, rašyk PM arba čia, pabandysiu padėti už ačiū.
 9. Labas, Tudi, visada sakau, kad pasirinkimas „vienas iš vieno varianto“ - tai NE pasirinkimas. Todėl rekomenduoju pasitikrinti ir kelias alternatyvas: https://www.eshoprent.com/lt/klientu-atsiliepimai https://www.freeshop.lt/klientu-atsiliepimai.html http://www.getshopin.lt/klientai/ Sėkmės!
 10. Klausimas SEO ekspertams - ar SEO straipsnio, kuriame bus bus linkas į www.prekyba.abc/opel-pardavimas su anchor text „Opel pardavimas“, likusiame tekste reikia vengti žodžių junginio „automobilių pardavimas“ variacijų, jeigu bus rašomas atskiras SEO straipsnis su linku į www.prekyba.abc/automobiliu-pardavimas ir anchor text „automobilių pardavimas“. T.y. klausimas - ar, renkant backlinkus į skirtingus to paties projekto sub-puslapius, SEO tekstuose būtina vengti tik anchor text konfliktų ar ir kontekste taip pat? Kiek straipsnio kontekstas ir kiek anchor text turi įtakos Google sprendim
 11. Sveiki, parduodu domeną manoatostogos [.] lt - 1500 EUR netto Galite siūlyti ir savo kainas. Galite ir komentuoti ;)
 12. Sveiki, parduodu domeną siesta [.] lt - 3000 EUR netto Galite siūlyti ir savo kainas. Galite ir komentuoti ;)
 13. Sveiki, ar kas nors naudojatės YOAST SEO pluginu Wordpresui? Man neleidžia redaguoti Kategorijos puslapių Focus keyword'o laukelio - jis užrakintas ir, keičiantis Kategorijos pavadinimui, keičiasi automatiškai - jie sutampa, o aš noriu Focus keyword'ą redaguoti. Kituose WP puslapiuose viskas OK, tas laukelis yra redaguojamas. Kaip pas Jus? Dėkui.
 14. Aš galiu rekomenduoti golcas.lt arba raibec.lt.
×
×
 • Sukurti naują...