Pereiti prie turinio

Pnyx

Nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 1. Pabandyti galėtum, kad ir čia http://lp.bbinary.com/General/?campaign=79&p=edgetrackerid_77105&gclid=CInR8eDk_bECFUVTfAod-UQA_w Ilgalaikio uždarbio galimybės minimalios. Principas nustatyti ar akcijų ar kitų finansinių instrumentų kainą konkrečiu laiku bus aukščiau ribos ar žemiau.
 2. Kreipiuosi į forumo kolekcionierius, nepriklausomai nuo to kokią jų kolekcionavimo sritis. Pasidalinkite kuriuose Lietuvos ar užsienio internetiniuose kolekcionavimo forumuose lankotės, kur randate daugiausiai naudingos informacijos?
 3. Tikrai neįtikėtinai maža suma, negali taip būti, jei kokių nors katastrofiškų nuopolių nebuvo, kad taip drastiškai sumažėtų suma. Galimas variantas, kad šitam sandėryje kažkas yra paslėpto. Ištrauka iš Techcrunch http://techcrunch.com/2012/07/12/betaworks-acquires-digg/ apie šį pardavimą. "Rumor has it that the price was just $500k, but that number doesn’t really make a lot of sense, given that the site still gets enough traffic to make more than that in a year by just selling ads. Talking to AllThingsD, Digg CEO Matt Williams confirmed that “the overall consideration is significantly larg
 4. Taip dėl twitter, plačiau: http://highscalability.com/blog/2009/6/27/scaling-twitter-making-twitter-10000-percent-faster.html Facebook: http://www.makeuseof.com/tag/facebook-work-nuts-bolts-technology-explained/
 5. Visi tavo išvardinti tinklapiai front-end daugiausiai naudoja PHP/LAMP paketą.
 6. Tačiau, jei tuo pačiu, nori įgyvendinti ir savo projektus, tai neišsiversi nors šiek tiek nebūdamas visų galų meistru.
 7. O moterų tenisas yra iš tikro labiau palankus treidinimui dėl swingų ir nepastovaus žaidimo? Žinoma, tokias situacijas norint atrasti šimtaprocentines, gana nemažai reikia laiko stebėti kofus, jų judėjimą, bet įdomu ar tikrai galima atrasti pastovumą ir palankių situacijų bet kuriame mače teniso.
 8. O kokią priežastį pinigų negrąžinimo nurodė?
 9. Aha, galima sakyti, kad dėl tų milžiniškų swingų tenisas yra dažnai ir laikomas tinkamiausiu sportui treidinimui. Žinoma, tik reikia turėti aiškią strategiją ir laikytis geležinės drausmės, kaip ir pats sakai. Šis principas universaliai taikomas, nesvarbu ar prekiauji akcijomis, ar forexe, ar betfair tradinime. Pasidalinsiu su keletu idėjų, kurias radau, skirtų gaudymui swingų ir nustatymui kada susiformuoja palankiausios situacijos geram risk/reward ratio gauti http://sportstradinglife.com/2012/07/tennis-trading-when-should-you-lay-strong-favourites/. Dėl techninės pusės, tai norinčiam rimčia
 10. Gal galėtumėt pasidalinti nuorodomis su teniso treidinimo pagrindais, kad būtų galima sužinoti kelis pagrindinius principus, pagal kuriuos toliau vystyti treidinimo įgūdžius?
 11. Dėkui už sąrašą. Matyt reikia pratestuoti visas, kad susirasti kuri tinkamiausia programa vienai ar kitai sporto šakai bei treidinimo strategijai.
 12. Koks sportas jūsų manymu yra tinkamiausias treidinimui nuolat sekant varžybų situaciją ir koeficientą? Ar tokiam stiliui būtini botai arba programa treidinimo? Anksčiau GeeksToy būdavo nemokama, gera programa, bet dabar rodos ji irgi patapo mokama. Šiek tiek teko su ja dirbti, tai paliko gerą įspūdį. Kokias dabar siūlytumėt alternatyvas jai?
 13. Na jei jau esi Belgijoje, turėtum žinoti, kad priklausomai nuo regionų yra vartojamas ir kitos skirtingos kalbos - vokiečių, prancūzų. Jų mokėjimas irgi praverstų beieškant darbo
 14. Dėl cash'o, sakykim, kad taip, bet rimtesnių turnyrų monopolis tikrai jų rankose yra
×
×
 • Sukurti naują...