Pereiti prie turinio

TNGrawer

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    558
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo Darrius Debitum Network - investicijos i verslo paskolas   
    Kaip ir visos panašios platformos - licencijos dar neturi, o Latvijos bankas jų ir nedalina. Licencijas latviškoms firmoms suteiks FKTK (https://www.fktk.lv/). Debitum jau perkėlė visą veiklą į naują įmonę, kuriai bus duota licencija. Jau ir visus investuotojus apklausia dėl patirties finansų srityje. Kitos platformos irgi daro tą patį. Kiek žinau, Debitum (rašė savo blog'e: https://blog.debitum.network/important-changes-on-the-debitum-platform/) ir kitos platformėlės yra pasiruošusios gauti licenciją, bet FKTK kažkodėl tempia procesą. Tikriausiai dėl to, kad niekada dar nelicencijavo tokių įmonių :ph34r: :ph34r:
  2. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo EVE8L Debitum Network - investicijos i verslo paskolas   
    Sveiki,
     
    Jau pusė metų investuoju per šią platformą ir neturiu kažkokių didelių nusiskundimų. Išmokėjimai yra atliekami greitai, su pinigų įdėjimu/išėmimu problemų irgi neturėjau. Ramiai uždirbu 10.56% ir per daug galvos nesuku. Visiškai tinginiaujant galima užsistatyti Autoinvest funkcija, bet manęs ji nevilioja. Kadangi dauguma siūlomų investicijų nėra ilgos, pinigai nėra užšaldomi ilgam ir gali juos išsiimti gana greitai (pavyzdžiui, prieš Kalėdas :))Gaila, kad nėra automatizuotų analizės įrankių ir neina parsisiųsti viso paskolų sąrašo. Tačiau, susisiekus su supportu pavyko gauti paskolų sąrašą ir pasianalizuoti - tai viskas gerai atrodo šiuo momentu. Sakyčiau Mintos yra daugiau rizikos nei čia.
  3. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo EVE8L Debitum Network - investicijos i verslo paskolas   
    Sveiki,
     
    Jau pusė metų investuoju per šią platformą ir neturiu kažkokių didelių nusiskundimų. Išmokėjimai yra atliekami greitai, su pinigų įdėjimu/išėmimu problemų irgi neturėjau. Ramiai uždirbu 10.56% ir per daug galvos nesuku. Visiškai tinginiaujant galima užsistatyti Autoinvest funkcija, bet manęs ji nevilioja. Kadangi dauguma siūlomų investicijų nėra ilgos, pinigai nėra užšaldomi ilgam ir gali juos išsiimti gana greitai (pavyzdžiui, prieš Kalėdas :))Gaila, kad nėra automatizuotų analizės įrankių ir neina parsisiųsti viso paskolų sąrašo. Tačiau, susisiekus su supportu pavyko gauti paskolų sąrašą ir pasianalizuoti - tai viskas gerai atrodo šiuo momentu. Sakyčiau Mintos yra daugiau rizikos nei čia.
  4. Patinka
    TNGrawer sureagavo į RomasTR Reikia pagalbos sutvarkyti nulaužtą svetainę   
    bandyk pradžioj - https://wordpress.org/plugins/wp-malware-removal/
     
    tada gali pameginti išsikelti savo themes, ir bandyti perašyti wordpress. 50/50 kad suveiks.
     
    Nebent naudoji kažkoki nulled wordpress themes, arba plugin, per kuri ir ateina visos šios nesamonės :)
     
    bandyk dar cia ziureti:
    wp-content/plugins/coming-soon/themes/default/bootstrap/js/bootstrap.min.js
     
    wp-includes/js/jquery/jquery.js
     
    wp-content/plugins/coming-soon/themes/default/bootstrap/css/bootstrap.min.css
     
    wp-content/plugins/coming-soon/themes/default/images/seedprod-credit.png
     
    wp-content/plugins/coming-soon/themes/default/style.css
     
    Žodžiu, kitaip tariant manau problema su plugins/coming-soon
     
     
    jeigu nepadeda, gali bandyti dar pažiūrėti tutorialus kaip pvz:
     

  5. Patinka
    TNGrawer sureagavo į Nedas LT Policija paskambino ir prašė atvykti į komisariatą nes mano SIM kortelė buvo įdėta į vogtą telefoną.   
    Man lygiai toks pat atvejis buvo nutikęs prieš kelis metus :D
     
    Atvykau į komisariatą, ir uždarė mane už grotų 3 valandom :D
  6. Patinka
    TNGrawer sureagavo į jkacinskas Patarimai ir pamąstymai kuriant CV ir motyvacinį laišką   
    CV tai tavo normalus. Nebent prie darbo patirties dar turi, ką įrašyti (kad ir tą CSC praktiką).
    Dėl motyvacinio, tai gali naudotis arba pavyzdžiais internete (kurie yra liūdesys), arba tiesiog kūrybiškai į tai pažiūrėti ir laisva forma parašyti savo potencialiam darbdaviui, kuo tu įdomus, kuo tu išskirtinis. Jei negali pasigirti darbo patirtimi kažkokioje konkrečioje sferoje, tai bent savo savybėmis, asmenybe palik įspūdį darbdaviui, kad jis tavyje matytų potencialą ir norėtų užsiauginti tave. :)
  7. Patinka
    TNGrawer sureagavo į iPauL Patarimai ir pamąstymai kuriant CV ir motyvacinį laišką   
    Geriausiai būtų kreiptis į savo universiteto karjeros padalinį arba cv portalai kartais teikia patarimus, manau būtų tikslingiausia.
  8. Patinka
    TNGrawer sureagavo į LT79DP Telefonas iki ~ 130€   
    imk Lumia - nepasigailėsi. Pats turiu MS Lumia 535 SS. Mokėjau 119 e. Ėmiau vien dėl Win 10 testavimo. Telefonas geras, spartus, nelagina. Jei gali skirti truputį daugiau eurų, tada siūlau MS Lumia 640 DS už tikrai gerą kainą iš pigios interneto parduotuvės.
    Dėl Androidų. Paraleliai su windows turėjau android. Deja pastaraisiais nusivyliau dėl spartos. Android gal ir turi daugiau programėlių, bet man tas svarstyklių android naudai nepersveria. Nusipirkęs androidą už 130 e turėsi galvos skausmo, nes programėlės valgys telefą, ims laginti. MS Lumia 535/640 gana pigūs, bet palaikys atnaujinimą į Windows 10, kuri bus ženkliai geresnė OS, planuojama, kad palaikys ir Aandroid programėles, tad galvoju nepraloši
     
    O šiaip, rinkis pagal tai, kad tau aktualu. Jei tau reikia milijonų apps'ų - rinkis android. Jeigu reikia stabilumo, greitumo, bet mažiau apps'ų pasirinkimo - rinkis MS Lumia. Tiesa, pastarieji turi praktiškai visas kasdienai reikalingas programėles. Bent jau aš nepasigendu nieko
     
    Sėkmės renkantis
  9. Patinka
    TNGrawer sureagavo į Impaler Apple: kodėl jie mus ir vėl nustebino?   
    Ne į temą, bet negalėjau nepapostinti :D
     

  10. Patinka
    TNGrawer sureagavo į IdejosVerslui Apple: kodėl jie mus ir vėl nustebino?   
    Vakar vakare patogiai įsitaisiau priešais iPhone ekraną ir įsijungiau taip lauktą Apple Keynote pranešimą. Esu jau rašęs apie tai, ką dauguma žurnalistų praleido pro akis, kai Apple pristatė iPhone 6 ir iPhone 6 Plus. Tačiau ir šį kartą Apple visus nustebino. Vėl. Dar kartą. Ir tokių „kartų“, manau, bus dar ne vienas.
     
    Jau pilnas internetas straipsnių apie tai, koks brangus naujasis Apple Watch Edition (pagamintas iš 18 karatų aukso), kainuosiantis 10,000 USD. Rašoma ir apie tai, kaip Apple vaikosi prabangos, kodėl tik viena USB-C (naujasis standartas, kurio dėka jungtis gali tiek atlikti įkrovimo fukciją, tiek USB, tiek video išėjimo funkciją ir taip toliau) jungtis naująjame MacBook ir panašiai. Ir vėl niekas nepastebi svarbiausio dalyko, kuris buvo pristatyme – žmonių galimybės kasdien dalyvauti medicininiuose tyrimuose ir tam reikalingos programinės įrangos kodo paskelbimo viešai (Open Source). Tikrai galėčiau parašyti straipsnį apie būtent šios technologijos naudą žmonijai, apie tai, kokį milžinišką žingsnį žengė Apple, tačiau straipsnis bus kiek apie kitką: kaip Apple sugeba mus nustebinti?
    Verslo forumai ir diskusijos LinkedIn’e „sproginėja“ nuo komentarų ir pasisakymų Apple tema. Vienas dalykas, kuris tikrai man užkliūna, yra žmonių pasakymas, kad „Steve Jobs netikėjo rinkos tyrimais ir jam jų nereikėjo„. Tai, švelniai tariant, yra nesąmonė ir Jobs’o žodžių iškraipymas. Nejaugi tikrai manote, kad įmanoma sukurti pačią brangiausią (ir daugiausiai vertą; ir turinčią daugiausiai pinigų) kompaniją pasaulyje, netiriant ir/ar nesuprantant vartotojų bei jų elgsenos ar poreikių?
     
    Didžioji dauguma „naujai iškeptų“ verslininkų mano, kad rinkos tyrimai (net ne produkto, o net pačios verslo idėjos) juos tik „sulėtins“, o gal net stipriai sukritikuos produktą, kad reikės jo atsisakyti „taip ir nepristačius jo plačiąjai visuomenei“. Pateiksiu Jums pavyzdį, kaip yra iš tikrųjų: visai nesenai, viename verslo forume, jo narė (kiek pamenu – tai buvo mergina) tiesiai-šviesiai paskelbė savo verslo idėją ir paprašė kitų narių tą idėją įvertinti. Tai, mielieji, ir yra savotiškas rinkos tyrimas. Labai didelė dauguma narių palaikė idėją puikia ir naudinga (tame tarpe ir aš), pateikė kelis patarimus, kaip pagerinti procesą, padaryti idėją efektyvesnia ir taip toliau. Mano subjektyvia nuomone – tai yra tikrai geriau, nei „slėpti idėją“, užsidaryti rūsyje, gaminti produktą, investuoti į sklaidos kanalus ir… Galų gale suprasti, kad niekam to produkto nereikia. Kuriuo atveju pralaimėsite labiau? Pasidalinę mintimi ir atlikę rinkos tyrimą, ar tyliai pagaminę niekam nereikalingą ir neįdomų produktą, į kurį būsite investavę ne tik laiką, tačiau ir pinigus? Pagalvokite apie tai. Ir skaitykite toliau.
     
    Ką Steve Jobs iš tikrųjų sakė
     
    Kai buvo planuojama kurti Apple Macintosh (oficialiai pristatytas 1984 m.), kažkas iš kūrėjų komandos pasiūlė atlikti rinkos tyrimus, „kad suprasti, ko nori klientai“. Steve Jobs atsakymas buvo kategoriškas: „Ne, nes klientai nežino, ko jie nori, kol mes jiems to neparodėme„. Tą dieną, kai Apple Macintosh buvo pristatytas visuomenei, „Popular Science“ žurnalo reporteris paklausė Jobs’o apie tai, kokius rinkos tyrimus Apple atliko. Steve Jobs atsakymas: „Kokius rinkos tyrimus atliko Alexander Graham Bell prieš tai, kai išrado telefoną?”.
     
    Steve Jobs tikrai pasižymėjo labai dviprasmiškais išsireiškimais, kuriuos tikrai galima suprasti dvejopai. Vien pagal tai, kas yra pateikta aukščiau, galima lyg ir daryti išvadą, kad jis tikrai buvo nusistatęs „prieš“ rinkos tyrimus. Tačiau yra dar kai kas, ką Steve Jobs yra sakęs:
     
    - Kai kurie žmonės sako: „Duokite klientams tai, ko jie nori“. Tačiau tai nėra tas būdas, kuriuo remiantis aš dirbu. Mūsų darbas yra suprasti, ko nori klientai, dar prieš tai, kaip jie patys tai supras. Berods, Henry Ford’as (pirmojo automobilio kūrėjas – aut. past.) yra pasakęs: „Jeigu aš būčiau paklausęs savo klientų, ko jie nori, jie būtų man atsakę, kad nori greitesnio žirgo“. Žmonės nežino, ko jie nori, kol jiems tai nėra parodoma. Todėl aš nepasitikiu įprastiniais rinkos tyrimais. Mūsų užduotis yra perskaityti tai, kas dar ant popieriaus nėra parašyta.
     
    Ir belieka tik sutikti su šiais išsireiškimais. Tikrai negalima tirti rinkos ir klausinėti (potencialių) klientų „ko jie nori“. Tačiau ši klaida yra daroma vėl, ir vėl, ir vėl… Ši klaida kartojama praktiškai kiekvieną dieną ir tai daro tikrai nemažas kiekis verslo savininkų. Norite pavyzdžio? Prašom:
     
    http://www.verslo.guru/wp-content/uploads/2015/03/Fiat_Multipla_25-1024x682.jpg
     
    Štai Jums automobilis, kuris buvo sukurtas remiantis tik tuo, „ko nori klientai“. Komentarų, manau, nereikia?
     
    Rinkos tyrimai, kurie yra naudingi
     
    Pirma – turite pilnai ištirti Jūsų (potencialių) klientų įpročius, įsitikinimus ir dar nepatenkintus poreikius. Negalima klausti žmonių „ką mes galime išrasti, kas padarytų Jūsų gyvenimą lengvesniu?“. Vietoje to – stebėkite savo klientus, nagrinėkite duomenis, srautus, interesus, užsiėmimus ir problemas. Esu jau ne kartą minėjęs, kad tam, jog suprasti savo klientus, Jūs turite galvoti kaip klientas. Neseniai viena įmonė paprašė nustatyti, kokių produktų nėra jų ir konkurentų parduotuvėse, pateikti tų produktų sąrašą ir pagrįsti, kodėl tie produktai turėtų atsirasti Lietuvos rinkoje. Tai atlikęs ir pateikęs sąrašą, gavau atsakymą:
     
    - Mes dvi kategorijas produktų iš šio sąrašo turime.
    - Ne, neturite.
    - Kaip neturime, jeigu turime?
    - Neturite, nes aš, kaip klientas, ieškojau būtent šių produktų ir neradau. Neradau ten, kur tikėjausi juos rasti, o ieškoti kažkur toliau – nesivarginau. Elgiausi taip, kaip būtų pasielgęs bet kuris klientas. Ir mano, kaip „kliento“ akimis – Jūs to produktų neturite.
    Jeigu bandote būti inovatyvūs savo versle – Jūsų užduotis yra suprasti kliento požiūrį, elgseną, mąstymą. Turite „nuspėti“ sekančius kliento žingsnius ir norus. Ir kai sugebėsite tai padaryti, galėsite sukurti tikrą inovaciją – produktą (prekę/paslaugą), kuris maloniai nustebins Jūsų klientą.
     
    Ir šioje vietoje, Steve Jobs buvo genialus. Jis puikiai nuspėdavo tai, ko gali užsimanyti klientas. Jis matė, kad žmonėms įdomu naudotis kompiuteriais, tačiau malonią naudojimosi patirtį užgožia naudojimosi komplikuotumas. Jis suprato, ko nori žmonės iš savo MP3 grotuvų, kas laukia telefonų ir taip toliau. Ir netgi mano aukščiau minėtas Apple Watch nėra naujiena rinkoje. Bill Gates ir Microsoft pristatė tokią „naujieną“ dar 2002 metais. Tai buvo SPOT (Smart Personal Object Technology) laikrodžiai. Tiesa, po 10-ies nesėkmingų metų, 2012-ųjų sausio 01 dieną, Microsoft laikrodžių veikimą palaikanti technologija buvo išjungta. Pačių laikrodžių pardavimai buvo sustabdyti dar 2008-aisiais, tačiau Jūs, manau, net nežinojote, kad toks produktas iš viso buvo rinkoje. Ir štai dabar, praėjus 7-eriems metams, Apple pristato „naują/nenaują“ produktą. Ir tai jie daro todėl, kad atliko pakankamai rinkos tyrimų, ko reikia žmonėms.
     
    Kai Steve Jobs sakė, kad nepasitiki rinkos tyrimais – manau, jog jis turėjo omenyje tai, jog didžioji dauguma kompanijų rinkos tyrimus atlieka neteisingai. Visus Apple gaminamus produktų prototipus Steve Jobs’as testuodavo asmeniškai. Tačiau į tuos produktus jis mokėjo pažiūrėti ne kaip įmonės vadovas, o kaip paprastas klientas. Galbūt todėl Apple produktai vis dar „diktuoja madas“? Net kai nebėra įmonės įkūrėjo – yra likęs jo požiūris į teisingą rinkos tyrimą.
     
    Svarbiausi yra žmonės, o ne skaičiai
     
    Didžioji dauguma rinkos tyrimus atliekančių kompanijų (ar kompanijų padalinių) generuoja skaičius. Ir tai yra „sausi skaičiai“ – kiek žmonių patinka/nepatinka parodytas produktas, kiek iš jų jį pirktų ir panašiai. Šiose kompanijose/padaliniuose dažniausiai dirba žmonės, kurie įprastai dirba su skaičiais ir žiūri tik į skaičius, kad „nuspėti“ produkto sėkmę. Tai yra neteisingas požiūris. Vietoje to, kad klausti (potencialių) klientų „ar Jums patinka šis produktas?“, reikia klausti „kas Jums šiame produkte patinka ar nepatinka?“. Atsakymai į šį klausimą bus daug vertingesni tyrimo prasme, nei sausi skaičiai. Dėka atsakymų į tokį klausimą, galite sukurti tikrai išskirtinį ir reikalingą produktą.
     
    Niekada neatlikinėkite tyrimo, kad kažką „patvirtinti“
     
    Tikrai yra tekę girdėti tokius žodžius: „mums tikrai patinka ši mintis, tačiau reikia atlikti rinkos tyrimą, pažiūrėti, kaip į tai reaguoja (potencialūs) klientai“ arba „investuotojas nori nešališko patvirtinimo, kad šis produktas yra reikalingas/veikia“. Patikėkite – visada galima organizuoti tyrimą, kuris „patvirtintų“ arba „paneigtų“ praktiškai bet ką. Tyrimu galima „papasakoti“ bet kokią istoriją, kad gauti siekiamą rezultatą. Šioje vietoje pasiūlyčiau pažiūrėti, kaip tai daro politikai, tačiau Lietuvoje ši praktika politikams netaikoma. Kad ir ką jie darytų – jie daro tai neteisingai.
     
    Rinkos tyrimai turi būti atliekami tik dėl dviejų priežasčių: idėjos testavimui arba siekiant pagerinti produktą (prekę/paslaugą). Kiti tyrimai yra bereikšmiai ir juos atlikdami, greičiausiai, gausite neteisingą rezultatą.
     
    Tikrai galima sutikti nemažai verslininkų, kurie tiki savo idėja (kas yra sveikintina), tačiau netiki „rinka“. Ir nemaža jų dalis remiasi būtent Steve Jobs’o pasisakymais. Nors jo žodžiai yra teisingi – manau, neteisinga jų interpretacija. Nesuprasdami, ko reikia Jūsų (potencialiems) klientams – Jūs pasmerkiate savo verslą žlugti. Nebent esate tokie, kaip Fiat ir Jums priklauso Ferrari.
     
    Gero verslo!
     
    Straipsnis patalpintas iš portalo Verslo.Guru.
  11. Patinka
    TNGrawer sureagavo į bratkax Ekonomikos ir verslo studijos - SSE Riga   
    Sveiki,


    dar ne taip seniai domėjausi galimybe įstoti į SSE Riga, o dabar galiu jau pasidžiaugti, kad esu vienas iš maždaug 30 lietuvių, kurie šiais metais pateko į šį universitetą :) Kadangi tiek mano nuomonė tiek ir kitų žmonių atsiliepimai dažniausiai sutampa - tai yra geriausia vieta studijuoti verslą ir ekonomiką Baltijos šalyse, tai nusprendžiau pasidalyti šiek tiek informacijos su uždarbio lankytojais. Juk dauguma mūsų turbūt galvoja apie savo verslą ar ekonomikos studijas, tad manau, kad su šia tema smarkiai neprašausiu :) Be to, mačiau nemažai tokiomis studijomis susidomėjusių narių:
    http://uzdarbis.lt/t67082/sse-riga/
    http://uzdarbis.lt/t...s-perspektyvos/
     
    Apie SSE Riga
    Stockholm School of Economics in Riga - pilnas šios mokyklos pavadinimas. Taip, mokyklos (nes nėra daugiau fakultetų, kurie reikalingi gauti universiteto vardą). Tačiau tai tik pavadinimas (šiaip ar taip, dauguma geriausių vietų studijuoti ekonomiką pasaulyje būtent ir yra schools). Tai yra Švedijoje esančios SSE padalinys Baltijos šalims įkurtas Rygoje. Paskaitos vyksta anglų kalba, mokslai prasideda 2 savaitėmis anksčiau nei Lietuvoje. Studijos trunka 3 metus. SSE Riga gerai žinoma tiek Latvijoje, tiek ir kitose Baltijos šalyse, o ir Financial Times skiria mums 19-tą vietą Europoje (http://rankings.ft.c...l-rankings-2010). Pasaulio reitingai: http://www.universit...niv-110097.html
     
    Mano žodis, kodėl verta rinktis studijas čia
    Visų pirma, SSE filosofija smarkiai skiriasi nuo bet kokio universiteto Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje. Čia ne tik kalame teorines žinias, bet ir užsiimame praktika, pvz. konsultuojame egzistuojančias įmones kaip patobulinti verslą. Taip pat dirbame komandomis (= naujos pažintys, galinčios praversti ateityje), bendruomenė nedidelė (apie 350 studentų), tad niekas nelieka pamirštas. Yra gausybė organizacijų, kurios rūpinasi įvairiais reikalais ir suteikia galimybę įgyti naudingos praktikos (nuo studentų asociacijos ar investavimo grupės iki vakarėlių komiteto :)). Dėsto žmonės, tikrai išmanantys savo sritį ir mokantys tai perteikti studentams, tad tikrai nesijausite atsilikę nuo šių dienų ekonominės situacijos. Be to, čia kiekvienas studentas svarbus ir į jį žiūrima kaip į žmogų, galima normaliai pabendrauti su dėstytojais ir nesijausti kažkokiu nereikalingu daiktu, kaip kartais būna kitur. Galų gale, patobulinamos anglų kalbos žinios, bendraujama su studentais iš įvairių šalių ir vėliau tai gali praversti dairantis geros karjeros užsienyje ar tiesiog dirbant pasauliniu mastu.
     
    SSE Riga taip pat garantuoja galimybę gauti praktiką, o vėliau galbūt ir darbą žinomose didelėse firmose visame pasaulyje, galimybę išvykti į exchange ir dar daug visko, kas tikrai pravers ateityje.
     
    Reikalavimai
    Norint įstoti reikia išlaikyti matematikos (svarbumas - 60 proc.) ir anglų (40 proc svarbumas) valstybinius egzaminus. Stojant reikia parašyti aplikaciją, vėliau geriausi kviečiami į testus, tada iš jų atrenkami kandidatai interbiu ir galiausiai priimama apie 120 žmonių (apie 30 iš Lietuvos). Pats išlaikiau egzaminus 97 ir 100 proc, bet nebūtina surinkti pačius aukščiausius balus, stojimai priklauso ne tik nuo to.
     
    Finansinė pusė
    Vienintelis dalykas, kuris gali atbaidyti nuo studijavimo čia, tai, kad mokslas yra mokamas ir kainuoja 3500 EUR per metus. Tačiau palyginus su kainomis Lietuvoje ir prisiminus kokybę, šis klausimas nebe toks baisus. Be to, yra galimybė gauti pilną apmokėjimą metams iš jau baigusių lietuvių arba pasiimti paskolą geromis sąlygomis.
     
    Galimybės susipažinti plačiau
    Neskaitant informacijos internete ir ten studijuojančiųjų atsiliepimų, patarčiau sudalyvauti ir "Open Doors" renginiuose bei "Shadow Project", kur galima tiesiog pagyventi kelias dienas Rygoje (pas kokius nors jau studijuojančius lietuvius), apsilankyti paskaitose, susipažinti su SSE... Mielai priimsime :) Be to, yra galimybė laimėti kuponą knygoms už 100 Lt arba kelionę į Švediją. (Dėl Shadows plačiau galite klausti manęs tiesiog per Až arba [email protected] kadangi mano darbas ir bus jus apgyvendinti ir prižiūrėti :D)
     
    Nuorodos:
    Oficialus puslapis: http://www.sseriga.edu
    Virtualus pasivaikščiojimas: http://www.sseriga.e...ract/360-video/
    Lietuvių blogas (vėl atgaivinamas): http://sseriga.blogspot.com/
    Shadow days: https://www.facebook...12356445?ref=ts
     
    Jei turite bet kokių klausimų apie SSE Riga, tiesiog klauskite čia, pasistengsiu atsakyti į visus, kiek leis mano "Year 1" studento žinios :).
  12. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo Julinho S-90 Prie kompo   
    Prašom: http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=27323 DIN (arba kitaip - MIDI) į 3,5mm. Gali ieškoti DIN -> RCA (pas mane toks prie Korvet).
  13. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo Julinho S-90 Prie kompo   
    Prašom: http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=27323 DIN (arba kitaip - MIDI) į 3,5mm. Gali ieškoti DIN -> RCA (pas mane toks prie Korvet).
  14. Patinka
    TNGrawer sureagavo į martis27 Trigonometrijos uždavinys   
    4b sprendimas
    Gavosi 4 šakos:
    1) a > 0 ir a >= 2: išeina, kad a >= 2
    2) a < 0 ir a <= 2: išeina, kad a < 0
    3) a > 0 ir a >= -2: išeina, kad a > 0
    4) a < 0 ir a <= -2: išeina, kad a <= -2
     
    4c sprendimas
    Gavosi 4 šakos:
    1) a > 0 ir a > -1/3: išeina, kad a > 0
    2) a < 0 ir a < -1/3: išeina, kad a < - 1/3
    3) a > 0 ir a < -1/5: netinka, nes nesikerta intervalai
    4) a < 0 ir a > -1/5: išeina, kad a priklauso (-1/5; 0)
  15. Patinka
    TNGrawer sureagavo į Kamile Matematikos uždavinys: sin(60 - alpha)   
    tai tada 60 laipsnių versk į radianus, turėtumei gauti
     
    pi/3-(12/13)=(3pi-36)/39=3(pi-12)/3*13=pi-12/13
     
     
    ir tada, jei nesigauna gražus skaičius, visą tai perrašyti per arcsin
     
    (gali būt, kad skaičiuojant padariau klaidą, nes nesiseka man mintinas skaičiavimas)
  16. Patinka
    TNGrawer sureagavo į Kamile Matematikos uždavinys: sin(60 - alpha)   
    Labas,
     
    sin alpha surast naudok pagrindine trigonometrijos tapatybę: sin^2(alpha)+cos^2(alpha)=1 (išssireišk sin^2(alpha) per cos^2(alpha) ir 1.
     
    Tada, kai rasi sin(alpha), turėtumei gauti dvi reiškmes, nes trauksi šaknį. Čia tau reikės atsiminti trigonometrinius ketvirčius ir sužinosi, ar tavo sin yra plius, ar minus. Nustatyti trigonometrinį ketvirtį gali iš šito: 3pi/2 < alpha < 2pi
     
    ir tada beliks tik iš radianų persiverst į laipsnius ir apskaičiuoti sin(60-alpha)
  17. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo biagle Turbut sugadinau hdd, ka daryt?   
    Visų pirma, gali būti ramus. Išoriniam diskui nieko nenutiko. Tiesiog nepilnai suformatavai ir tiek. Jeigu pas Tave Win7, tai vadovaukis Method 2 ir praleisk pirmąjį žingsnį: http://www.wikihow.com/Format-a-Hard-Drive
  18. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo biagle Turbut sugadinau hdd, ka daryt?   
    Visų pirma, gali būti ramus. Išoriniam diskui nieko nenutiko. Tiesiog nepilnai suformatavai ir tiek. Jeigu pas Tave Win7, tai vadovaukis Method 2 ir praleisk pirmąjį žingsnį: http://www.wikihow.com/Format-a-Hard-Drive
  19. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo Chaos 3570k+gtx770= watt?   
    Žiaurus bottleneck, bet neturiu lėšų nusipirkti FX. Pakėlus iki 3,7GHz ne taip žiauriai, bet vistiek labai aiškiai jaučiamas, be to, reikia tada gero aušinimo.
     
    O kas liečia PSU, tai net nežiūrėkit į Chieftec. Gali nusipirkti, kad ir 1kW bloką, bet realiai jis bus kokį 500W. Žvalgykis Seasonic, Antec, Corsair galingesnius modelius, XFX produkciją. Tai kokybiškiausiais laikomi brandai. Pats turiu Seasonic M12II 620W bloką. Tyliai veikia, problemų nėra.
  20. Patinka
    TNGrawer sureagavo į RomasTR Geriausiai filmuojantis telefonas   
    iphonas, filmuoja ? fotkina gerai? nebespankstam. Zinoma kas turi iphona sakys priesingai ( nes netureja ir nebande kitu aparatu ).
    Tapati senuka nokia n8 paimkim, - nuotrauku kokybe ir netgi filmavimo kokybe - lenkia dauguma dabar esanciu rinkoje telefonu ir juolabiau iphonu.
  21. Patinka
    TNGrawer sureagavo į Blofeld Padekite issirinkti   
    Didžiausias WP minusas - nėra file manager ir neįsikelsi žaidimų mokamų. Teks viską pirkt.. :) O kadangi mes gyvenam ne tokioj šaly, kur nesunku viską pirkt, tai čia su WP bus bėdų,jei norėsi kažką įdomiau pažaist.. :)
  22. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo Edgarasx vaizdo plokstė į motininę   
    Mano manymu, tai tėra tiesiog vadybinis triukas. Ale pirk tik iš mūsų, o su prekėmis ne iš mūsų viskas suges. Jeigu tai plokštei viskas gerai, jokių eksperimentų su ja nedarei, tai ji tarnaus ir tarnaus, nesvarbu kokioje sistemoje.
  23. Patinka
    TNGrawer gavo reakciją nuo Fuzzy PSU   
    Pasiskaičiavai kokio galingumo reikia? Abejoju, kad reikia 750W. Be to, žiūrėk SeaSonic, XFX, Antec, Corsair, Enermax blokus jeigu nori aukštos kokybės.
  24. Patinka
    TNGrawer sureagavo į CR1M1N4L bluescreen error   
    Kam reikia patarinėt kažkokias nesąmonės nesuprantant?
     
     
    WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR (0x124) yra bjaurus reikalas, kuris dažniausiai reiškia geležies bėdą. Jeigu įmesi C:\WINDOWS\MEMORY.DMP suspaustą failą kur nors, pabandysiu užmesti akį, bet labai nedaug šansų, kad pavyks kažką tiksliau pasakyti. Keli bendri patarimai, kuriuos siūlom susidūrusiems su šita bėda:

    Jeigu kompiuteris overclock'intas, atsatyti visas reikšmes atgal (99% kad bėda dings)
    Išvalyti dulkes
    Patirkinti visus komponentus ir kabelius, perkišti
    Praleisti RAM testą (MemTest86+)

  25. Patinka
    TNGrawer sureagavo į kde Nedidelės apimties SSD į laptopą   
    Na šiaip optimaliausias yra 120-128gb diskas, 60-64gb priklausant ką tu daryti žadi jei tik Win + AV + Office + Reader + Browser tuomet užteks ir 60-64gb ssd. Jei daugiau kažko reikia tuoemt imk 120 ir nesuk galvos :) Iš asmeninės patirties galiu pliusą uždėti Kingston Hyper X 3K SSD
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...