Pereiti prie turinio

Rico

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.612
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%

Visas Rico turinys

 1. Sveiki, ieškau kam galėčiau perleisti veiklos nevykdžiusią mažąją bendriją. Registracijos adresas Kaune (galima palikti, kaina 45EUR/metams). Skolų nėra. Rašyti AŽ.
 2. Prieš pora savaičių nusipirkau naują iPhone SE ir tas fizinis mygtukas centre baigia išvaryti iš proto, tikrai gailiuosi, kad tokį pirkau.
 3. Prieš 10-15metų gal būt ir buvo realu, neturint specifinių žinių kažką užsukti, bet dabar - pamiršk. Neturint IT žinių, uždarbis internete bus didesnė vergovė nei darbo biržos pasiūlymuose.
 4. Udemy yra neblogų, pradžiai bendram supratimui.
 5. Kai tik atsirado šita "naujovė", visaip varčiau galvą kur čia problema ir kas kam ir kodėl yra neaišku, bet iki šiol mįslės įminti nepavyko. Sunku suvokti tiesiog kaip žmonės sugeba pasimesti tokiuose elementariuose dalykuose, bet tuo pačiu vis dar lyg ir funkcionuoti kaip žmogus, pavalgyti kai alkanas ir tt.
 6. Ta pati labdaros organizacija, skudurų surenka už 100EUR, o realiem labdaros gavėjam geriausiu atveju lieka 1EUR
 7. Verčiau jau apie kokį Henriko sapną parašytum, gal pardavimai geriau eitųsi, bet šiaip sėkmės. ;)
 8. GMP kaip suprantu susigrąžinti galės tik tie kurie jau dabar gauna 260EUR? Jeigu mano veikla į sąrašą nepapuolė tai negausiu ir dabar?
 9. Sveikinu visus kuriems pavyko efektyviai išnaudoti šį šuolį, pačiam asmeniškai kai tik prasidėjo Covid, dėl blogų finansų teko parduoti viską ką laikiau daugiau nei 3 metus, tai šiek tiek gaila žinoma vėliau matyti kaip pvz. vienas coinas pakyla bevek 20x, bet ką jau padarysi. :D
 10. Kaip visuomet mušant naujus ATH iš pakampių pradeda lysti "ekspertai" su easy 10x case'ais :D
 11. Tokia situacija būna beveik visose įmonėse su KYC jeigu tavo atžvilgiu yra vykdomas koks nors tyrimas, ką gali tirti jeigu paskyra net nebuvo pradėta naudoti ir neatlikta jokių pavedimų - sunku pasakyti. Gal būt ir kažkokios kitos priežastys
 12. Skalbimo miltelių ir prijuostę + tuo pačiu gali pasiūlyti ir kartu apsigyventi jeigu dar negyvenat.
 13. Aš irgi dar nieko negavau, po prašymo išsiuntimo kol kas visiška tyla.
 14. Gaila, kad po kalėdų tikriausiai teks veržti diržus. :D
 15. O kaip dėl pačio prašymo? Vien užsiregistruoti UZT turbūt nepakanka.
 16. Kaip suprantu, užpildyti per jų sistemą, kaip praeitą kartą galimybės nėra. Reikia rasti prašymo formą, ją užpildyti ir nusiųsti el.paštu. Gal kas patikslins? p.s šiandien buvau kirpykloje ir kažkokia moteris visoms tvarkė kažkokius "prašymus", dabar jau aišku kokius. :D
 17. Esu pirkęs iš AureaVerum, pristatė greitai + dovanų įdėjo šokolado. :D
 18. Pagal skelbimą atrodo, kad ieškomas jaunas ir durnas už 500EUR.
 19. Mano manymu super pasiūlymas nerandantiems darbo, tik šiais metais terminas berods jau baigėsi. https://www.delfi.lt/atsakingas-poziuris/pranesimai-spaudai/continental-kartu-su-visagino-technologijos-ir-verslo-profesinio-mokymo-centru-lietuvoje-pradeda-dualinio-pameistrystes-modelio-mokymo-programa.d?id=84794749
 20. Įdomu ar tiems kurie pasiėmė telefonus ir kompiuterius, nebus taip, kad galės paimti įrenginį ir palandžioti, pažiūrėti ar nėra asmeniniams reikalams naudojama, pvz ar žaidimų neprirašytą i PC ir tt.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...