Pereiti prie turinio

Aistis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  999
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo AudriusRa Lietuvių kalbos VBE   
  Keletą rinktinių citatų ir antikinių savokų paįvairinimui.
  Citatos.doc
  Antikos posakiai.doc
 2. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo Ingmaras Informatikos egzaminas - reikia šimtuko   
  Sveikas, pernai laikiau Informatikos VBE, tad galiu į viską ir atsakyti ^_^
   
  Teste didžioji dalis klausimų prašo pasirinkti vieną arba kalis atsakymų variantus iš jau duotų atsakymų, tačiau bent dalis testo bus sudarytas iš atsakymų, kuriuos reiks parašyti pačiam. To gali tikėtis beveik 100%. Tikriausiai reiks įrašyti keletą Excel'io formulių ar panašiai. Pats testas nėra sunkus ir neskubant pusvalandžio jį pabaigti – per akis. Jokių ilgų apibrėžimų taip pat neturėtų būti.
   
  Tik už procedūrų kvietimą pagrindinėje programoje niekas neskalpuos. Atvirkščiai – kuo daugiau viskas sukelta į procedūras/funkcijas, tuo geriau.
   
  Jei sąlygoje nenurodyta, drąsiai naudok integer tipą ir nesuk dėl to galvos.
   
  Tinkamas kintamojo vardas – buitiškai tariant tai logiškas kintamojo pavadinimas, kurį pamatęs gali pasakyti kam naudojamas tas kintamasis. Cikluose gali naudot trumpus kintamųjų pavadinimus kaip: i, j, k – problemų tai niekam nesukels.
   
  Kas liečia komentavimą, trumpais sakiniais pakomentuok didžiąją dalį kintamųjų apsirašytų po pagrindinės programos var, prieš procedūras/funkcijas ir kelis if'us/ciklus.
   
  Išsispręsk 2011 VBE, tai bus arčiausiai šių metų egzamino varianto.
   
  Sekmės
   
  P.S. pats surinkau 94%
 3. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo klemkas Php Funkcija   
  Šitoj funkcijoj viskas blogai.

  Gražini neinicijuotą kintamąjį, todėl nenuostabu, kad visada gražins null (nieko) Abu paternai blogi
 4. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo klemkas Php Funkcija   
  Šitoj funkcijoj viskas blogai.

  Gražini neinicijuotą kintamąjį, todėl nenuostabu, kad visada gražins null (nieko) Abu paternai blogi
 5. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo DeSigneR Nepavyksta suformuoti SQL eilutės   
  SELECT s.productid, SUM(s.amount) AS total FROM shops s LEFT JOIN products p ON s.productid = p.productid WHERE p.forsale = 'Y' GROUP BY s.productid, total HAVING total = 0
   
 6. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo DeSigneR Nepavyksta suformuoti SQL eilutės   
  Trink lauk tuomet total:
   
   

  SELECT s.productid, SUM(s.amount) AS total FROM shops s LEFT JOIN products p ON s.productid = p.productid WHERE p.forsale = 'Y' GROUP BY s.productid HAVING total = 0
 7. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo DeSigneR Nepavyksta suformuoti SQL eilutės   
  SELECT s.productid, SUM(s.amount) AS total FROM shops s LEFT JOIN products p ON s.productid = p.productid LEFT JOIN classes c ON s.productid = c.productid INNER JOIN options o ON c.classid = o.classid WHERE p.forsale = 'Y' GROUP BY s.productid HAVING total = 0
   
 8. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo DeSigneR Nepavyksta suformuoti SQL eilutės   
  SELECT s.productid, SUM(s.amount) AS total FROM shops s LEFT JOIN products p ON s.productid = p.productid LEFT JOIN classes c ON s.productid = c.productid LEFT JOIN options o ON c.classid = o.classid WHERE p.forsale = 'Y' AND o.classid IS NULL GROUP BY s.productid HAVING total = 0
 9. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo DeSigneR Nepavyksta suformuoti SQL eilutės   
  Apsispręsk :) Geriau nupasakok kokius rezultatus nori ištraukti, o ko ne tai ko neištraukti.
 10. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo DeSigneR Nepavyksta suformuoti SQL eilutės   
  Hmmmmm, nu jei gerai suprantu tai kaip ir tas turėjo veikti:
   
   

  SELECT s.productid, SUM(s.amount) AS total FROM shops s LEFT JOIN products p ON s.productid = p.productid LEFT JOIN classes c ON s.productid = c.productid LEFT JOIN options o ON c.classid = o.classid WHERE p.forsale = 'Y' AND o.classid IS NULL GROUP BY s.productid HAVING total = 0
   
  Jei ne, tai pabandyk atvirkščiai :D
   

  SELECT s.productid, SUM(s.amount) AS total FROM shops s LEFT JOIN products p ON s.productid = p.productid LEFT JOIN classes c ON s.productid = c.productid LEFT JOIN options o ON c.classid = o.classid WHERE p.forsale = 'Y' AND o.classid IS NOT NULL GROUP BY s.productid HAVING total = 0
 11. Patinka
  Aistis sureagavo į IdejosVerslui Ko Jūsų verslas gali išmokti iš… narkotikų prekeivio   
  Aš tikiu tuo, kad mokytis galima bet kur ir iš bet ko. O geriausia yra mokytis iš labai netikėtų situacijų ir/ar neįprastų žmonių.
   
  Skaitant šį straipsnį, Jums reikės išmokti pažiūrėti į viską kiek kitaip, nei esate įpratę. Nereikia reikšti savo nuomonės apie narkotikus, jų žalą ir panašius dalykus. Čia – kalba eina ne apie tai. Todėl sėdėkite, užsičiaupkite ir skaitykite. Galų gale – straipsnis yra apie dvi bet kurio verslo esmines taisykles – paklausą ir pasiūlą.
   
  Taigi, ko Jūsų verslas gali išmokti iš narkotikų prekeivio? Visko. Pradedant nuo marketingo, “brendingo” ir baigiant klientų aptarnavimu.
   
  Produktas
   
  Nesvarbu, ar parduodate juodą heroiną ar baltą kokainą – nėra reikalo pardavinėti, jeigu nežinote, ką parduodate. Turite apie parduodamą produktą žinoti absoliučiai viską. Privalote atsakyti į bet kokį klausimą, pagrįsti, kad Jūsų produktas yra geriausias ir galėti tai įrodyti. Versle, mes tai vadiname “rinkos diferenciatoriais”. Parduodate dėka kokybės? Ar dėka vertės? O gal Jūsų pardavimai sėkmingi tik dėl kainos? Kaip daug žinote apie tai, ką parduodate?
   
  Pasitikėjimas
   
  Kiekvienas narkotikų pardavėjas turi turėti tam tikras savybes. Kalbu apie savybes, kurios privalomos tokiame “versle”: baimės nebuvimas, tvirtos nuomonės turėjimas ir šiek tiek išprotėjimo. Kaina, kurią narkotikų prekeivis sumoka, kai jį sugauna, yra itin didelė. Tačiau kaina, kai apgaunami konkurentai ar tiekėjai, yra kur kas didesnė. Todėl – reikia būti “kietais”, dedikuotais, užtikrintais savimi (ir produktu). Nepalikti vietos abejonėms, neapsisprendimui ir negalima būti “myžniumi”. Visai kaip verslo pasaulyje. Ar Jūs esate tokie pat bebaimiai ir sprendimus priimate tvirtai?
   
  Paklausa
   
  Pamatėte paklausą – pateikiate pasiūlą. Taip veikia verslas. Narkotikų prekeiviai elgiasi lygiai taip pat, kaip elgėsi Steve Jobs, kurdamas iPhone telefoną. Vartotojai negalvojo, kad jiems reikia to, kas buvo pasiūlyta. Ar Jums reikėjo iPhone’o 2006-aisiais (primenu, kad pirmasis buvo pristatytas 2007-aisiais)? Nereikėjo, nes tada dar neįsivaizdavote, kad toks produktas (ir jo galimybės) gali iš viso egzistuoti.
   
  Narkotikų prekeiviai siūlo produktus, kurie jų klientams yra būtini. Bent jau taip tiems klientams atrodo. Kiek Jūsų klientų taip galvoja apie Jūsų produktą? Ar prie Jūsų prekės ženklo/paslaugos/prekės galima priprasti ir laikyti ją tokia, be kurios neįmanoma?
   
  Prieinamumas
   
  Itin svarbi verslo taisyklė: kai klientui Jūsų reikia – turite būti prieinami. Jeigu narktoikų prekeivis gali būti pasiekiamas bet kuriuo metu – taip turi veikti ir Jūsų verslas. O Jums net nereikia nesusekamo telefono numerio ar naudotis telefono būdelėmis. Žinoma, nebus taip, kad Jūsų klientą ištiks “lomkės” (šaltkrėtis ir kaulų laužymas dėl narkotikų abstinencijos), bet jeigu produkto (prekės/paslaugos) poreikis yra itin didelis – klientas ieškos, kur (ir kas) tą poreikį (“lomkes”) gali patenkinti. Ar Jūsų verslas prieinamas klientui tada, kai jam to reikia?
   
  Procesai
   
  Vienas neatsargus žingsnis ir Pablo Escobar’o imperija subyrėjo. Jūs, sąžiningo verslo atstovai, turite daug daugiau laisvės (visais atžvilgiais), tačiau čia vis tiek yra tam tikra pamoka: jeigu Jūsų verslas nėra pastoviai tobulinamas – Jūs paliekate spragas, kuriomis galima pasinaudoti. Ką darote, kad tobulintumėte savo verslą/produktą ir didintumėte efektyvumą?
   
  Konkurencija
   
  Čia reikia elgtis kiek protingiau, nei tai daro narkotikų prekeiviai. Tikrai nereikia lakstyti su automatais ir šaudyti, ar minuoti konkurentų automobilių. Tačiau tikrai siūlau aiškiai jiems parodyti, kur yra Jūsų teritorija – tebūnie tai kvartalas, miestas ar visa šalis. Dominuokite prieš savo konkurentus paieškos rezultatuose, dominuokite žiniomis, produktais ir kokybe. Šioje pastraipoje pateikiamas klausiamas turėtų skambėti maždaug taip: kai kalbama apie Jūsų verslo sritį – ar žmonės visu pirma pagalvoja apie Jūsų įmonę?
   
  Darbuotojai
   
  Jūsų darbuotojai yra Jūsų verslo vizitinė kortelė. Ypač tie, kurie tiesiogiai kontaktuoja su klientais. Jus turi supti žmonės, kuriais pasitikite. Galbūt, Jūs neturite tokios charizmos kaip Ilja Laurs ar Antanas Guoga, tačiau tikrai galite išvystyti tokias pat lyderių savybes, kaip kad turi jie. Ar Jūsų darbuotojai sutiktų už Jus “gauti kulką“?
   
  Klientai
   
  Dešimt procentų Jūsų klientų sukuria 90% Jūsų problemų. Dar viena verslo taisyklė, kurią galite pasižymėti. Tiesiog privalote žinoti, su kuo galite dirbti, o ko geriau vengti. Tikrai įmanoma suteikti nuostabų klientų aptarnavimą žmonėms, su kuriais Jums patinka dirbti, tuo pačiu metu sakant “ne” tiems, ko nenorite matyti savo klientų tarpe. Ar turite pakankamai drąsos, kad pasakyti potencialiam klientui, jog jis Jums nereikalingas?
   
  Kartelis
   
  Strateginės partnerystės su kitais verslais ir partnerių turėjimas yra labai svarbūs, norint sukurti gerą rekomendacijų tinklą ir pateikti klientui praktiškai viską, ko jam gali prireikti. Jums tikrai reikia žmonių, kurie Jus pamokytų, patartų, atstovautų ir nukreiptų klientus į Jūsų verslą. Lygiai taip pat turite elgtis ir Jūs – kurkite gerų santykių tinklą. Kai pas heroino prekeivį ateina klientas ir sako, kad jam reikia kokaino – prekeivis imasi vieno iš dviejų veiksmų: 1. gauna kokaino ir jį parduoda klientui; arba 2. nukreipia klientą pas “draugą”, kuris prekiauja kokainu. Jeigu manote, kad tokį rekomendacijų tinklą turite ir Jūs – pažiūrėkite, kas jame ir kodėl tie žmonės neduoda Jums klientų?
   
  Pirmas kartas – nemokamai
   
  Šis punktas yra ne visiems, kadangi tam reikia labai gero produkto. O jeigu jis toks geras – jis pats save parduoda. Turite tiesiog duoti nors šiek tiek jo “paragauti” interesantams ir paversti juos patenkintais klientais. Tada – jie papasakos apie Jūsų produktą savo draugams, kuriems irgi galite duoti “paragauti” (o dažniausiai – to net nereikės dėl rekomendacijos) ir juos taip pat paversti klientais. Kaip leidžiate potencialiems klientams “paragauti” ką reiškia turėti reikalų su Jūsų verslu?
   
  Post Scriptum: ”Tik kvailys nešasi peilį į susišaudymą”
   
  Turite apsiginkluoti. Ne, ne pistoletais ir automatais… Turite turėti pilną arsenalą marketingo ginkluotės. Ir ją turi sudaryti stambiausio kalibro ginklai, kokius tik leidžia Jūsų biudžetas. Jeigu norite internete ir realiame pasaulyje tapti didesni, galingesni ir įtakingesni, nei Jūsų konkurentai – turite pasirinkti teisingas priemones ir turėti tam tinkamus kovotojus savo pusėje.
   
  Jūs turite tai, ko neturi nei vienas narkotikų prekeivis: galimybę atvirai ir agresyviai pristatyti savo produktą rinkoje, viduryje dienos, nuo nieko nesislepiant. Jūs turite galimybę išdidžiai pakabinti iškabą virš įėjimo į Jūsų parduotuvę (tiesa, su savivaldybės leidimu); įrašyti savo tikrąjį vardą vizitinėje kortelėje; skleisti informaciją internete ir visam pasauliui paskelbti, koks kietas yra Jūsų verslas ir jame dirbanti komanda. Klausimas tame, ar darote tai, ar visgi dirbate šėšėlyje?
   
  Parašykite man, jeigu Jums reikia realybės ir galimybių dozės. Žinoma, pirma dozė – nemokamai…
   
  Straipsnis patalpintas iš Verslo Guru svetainės.
 12. Patinka
  Aistis sureagavo į pavis Ko Jūsų verslas gali išmokti iš… narkotikų prekeivio   
  Puikus straipsnis, taiklus pastebėjimas, kad visi tie dėsniai veikia kiekviename versle, nepasant to ar jis legalus.
   
  Mano pastebėjimu marihuanos verslas Lietuvoje labai primena Kiniškų prekių verslą:
  Gerų tiekėjų rasti sunku.
  Produktai visada turi paklausą.
  Pigi partija visada nekokybiška.
  Jei imi daugiau gauni pigiau.
  Didėjant kiekiams ir pelnui, didėja ir rizika.
  Gali kilti šiais karjeros laiptais:
  1. Vartotojas
  2. Dropshiper'is
  3. Perpardavinėtojas
  4. Mažmenininkas
  5. Didmenininkas
  6. Distribiutorius
  7. Gamintojas
   
  Gali paprašyti testinės partijos.
  Naudotis tarpininkų paslaugomis.
  Jei esi įtakingas gali net papirkinėti (muitinę, kriminalistus). :D
 13. Patinka
  Aistis sureagavo į wi_lius C# padiskutuojam.   
  Tai prašau pateikti tuos faktus, o ne internetan siuntinėti. Kol kas tusčiom kulkom šaudai…
   
  Programavimo kalbos vertinamos keturiais kriterijais: readability, writability, reliability ir cost. Vienas iš faktorių, įtakojančių tiek skaitomumą, tiek rašomumą, tiek patikimumą yra paprastumas (simplicity). Kuo daugiau įvairių galimybių, kuo daugiau skirtingų būdų gauti tam pačiam rezultatui, tuo kalbos paprastumas menkėja. Dėl to ją darosi sunkiau išmokti, sunkiau skaityti svetimą kodą. O ypač kai čia giriesi, kad nuolat išleidinėjami nauji feature'ai.
   
  Antras dalykas yra enterprise. Taip, paprastam programuotojui smagu, kai atsiranda naujų galimybių – ar programavimo kalboje, ar naudojamame karkase ir pnš. Bet enterprise'ui permainos netinka ir per brangiai kainuoja. Nežinau, gal į C# kalbą įtraukiamos naujovės ir netrukdo enterprise'ui, tačiau vienareikšmiškai teigti, kad tai yra vien tik gėris, irgi negalima.
   
  Be to, Java turi visiškai kitą ideologiją, nei C#. Java kaip įmanoma labiau supaprastinta paliekant galimybę įgyvendinti įprastą funkcionalumą. Niekad nekilo klausimas, kodėl Java'oje nėra struct, nors ji kilo iš C++? Nes lygiai tą patį gali įgyvendinti su klase, todėl neįtraukus struct pagerinamas paprastumas neprarandant funkcionalumo. Būtent todėl ir Java nelinkus pristatinėti naujovių savo kalboje – nes laikomasi konservatyvios ideologijos.
   
   
  Kita vertus, C# ne itin konservatyvi. Kaip joje implementuojamas Observer pattern'as? Per delegates (kai tuo tarpu Java sugeba išsiversti su standartiniu interface paveldėjimu). Viena klase mažiau – užtat kalba sudetingesnė.
   
  Ir paskutinis dalykas, darantys įtaką kainai – pernešamumas (portability). Java yra palaikoma daugumos platformų, kai C# orientuotas į Microsoft produktus. Pastarąją gelbsti tik trečiųjų šalių pastangos (pavyzdžiui, Mono).
   
  Nesakau, kad viena ar kita kalba yra vienareikšmiškai geresnė. Bet taip, vos ne fanatiškai, aukštinti C# nebūčiau linkęs…
 14. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo DeiVis404 Reikalinga pagalba dėl ajax skriptų   
  Nustatyk swf player'io parametrą Wmode='transparent'
 15. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo Raulynas Klausimas žmogui studijuojančiam veterinariją.   
  Geriau B lygiu 10.
   
  Gali pasiskaičiuoti balus čia http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle
   
  P.S. tau reikia ne matematikos metinio pažymio, o anglų kalbos.
   
   
 16. Patinka
  Aistis sureagavo į urbasius Tarnyba Lietuvos kariuomenėje arba kaip aš sustiprėjau fiziškai   
  Padėka Uždarbiečiams

  Nuoširdžiai dėkoju visiems uždarbio nariams, kurie nepatingėjo perskaityti ir įvertinti mano ankstesnių straipsnių. Man tai labai daug ką reiškia. Gal ir nesu geras rašytojas, tačiau vis dažniau pastebiu, kad man patinka rašyti. Dar geriau yra tada, kai aprašai tokius įvykius, kuriuos teko pačiam patirti. Tekstas patampa gyvas, o ne vien tik sausos informacijos kratinys.

  Įžanga


  Nuo padėkų pereikime prie darbų. Šiandien ketinu papasakoti apie tai, ką jums gali suteikti kariuomenė. Turbūt girdėjote, kad dažnas vaikinas, grįžęs iš kariuomenės, būna pasikeitęs. Apie šiuos pokyčius ir kalbėsiu savo straipsnyje.
   
  Atsiribokime nuo išankstinių nuostatų, kurios teigia, kad kariuomenė ruošia viso labo profesionalius budelius ir nieko daugiau. Aš manau, kad kiekviena terpė suteikia šansą žmogui tobulėti. Kariuomenėje žmogus tobulėja ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Savo pasakojimą pradėsiu nuo fizinio tobulėjimo.
   
  Į Ruklą suvažiavo įvairaus amžiaus ir išsilavinimo jaunuoliai. Jie dar nežinojo, kas jų laukė. Ore buvo justi lengvas virpulys. Pakibę tarp civilinio ir karinio gyvenimo, jie laukė. Po biurokratinių procedūrų prasidėjo mūsų transformacija. Nuskustos galvos - tarsi budistų vienuoliai. Įvilkti į karines uniformas jautėmės labai keistai. Tarnyba Lietuvos kariuomenėje prasidėjo!

  Atsispaudimai - gera būdas mokyti karius


  Baziniuose Kariniuose Mokymuose pagrindinis prioritetas - kario fizinė parengtis. Net 70 procentų programos - įvairūs veiksniai, leidžiantis paruošti fiziškai tvirtą karį.
   
  Pripažinsiu, tarnyba kariuomenėje aš nebuvau pasiruošęs. Į sportą labai rimtai nežiūrėjau, tačiau atsidūręs Rukloje supratau, kad sportuoti reikėjo.
   
  Dešimt atsispaudimų už tai, kad neatidaviau pagarbos savo seržantui. Dvidešimt atsispaudimų už tai, kad netinkamai paklojau lovą. Dar trisdešimt atsispaudimų, nes šiandien seržanto gimtadienis.
   
  Pirmą savaitę sportuodavau dažnai. Ir tai dariau ne tik aš, bet ir didelė dalis mano kolegų. Gal būt jums kyla natūralus klausimas, kodėl tiek daug atsispaudimų?
   
  Tai būtina. Karys už klaidas moka savo raumenų sąskaita. Kaip kažkada mūsų seržantas pasakė: "Jeigu nedirba galva, dirba raumenys". Gavęs taip vadinama nuobaudą, karys patampa motyvuotas nesuklysti ir nedaryti tos pačios klaidos antrą kartą.
   
  Mano paminėti atsispaudimai tebuvo skatinamoji priemonė. Be to, kiekvieną rytą mums teko atlikti rytinę mankšta + dar dvi valandos papildomo sporto. Per savaitę fiziniai tobulėjimui būdavo skiriama apie penkiolika valandų. Pridėkime papildomas karines užduotis, bei nuobaudas ir gausime nei daug, nei mažai - dvidešimt valandų. Savaitgaliais sportuoti nereikėdavo.
   
  Pirmą savaitę mums teko laikyti fizinių normatyvų testą. Tuo pačiu buvo nustatytas kiekvieno kario fizinis pajėgumas. Aš fizinio testo neišlaikiau. Reikėjo padaryti 42 atsispaudimus, 56 atsilenkimus, bei nubėgti 3 kilometrus per 15 minučių. Mano rezultatai buvo prasti. 20 atsispaudimų, 40 atsilenkimų ir atbėgau per 14.02 minučių. Buvau įrašytas į 3 fizinio pajėgumo grupę. Visi "silpnakūniai" pateko būtent ten.

  Fiziniai pokyčiai


  Ranką prie širdies pridėsiu ir pasakysiu, kad fiziniai pokyčiai buvo juntami jau po savaitės. Nebeskaudėdavo rankų raumenų, kai įpykęs seržantas mus suguldydavo į atsispaudimų padėtį. Galėdavau padaryti daugiau atsispaudimų. Pokyčiai vyko, tereikėjo trupučio kantrybės.
   
  Taip jau sutapo, kad prieš miškus mane perrašė į 1 pajėgumo grupę. Kariuomenės metodika dar kartą pasitvirtino. Miškams buvau pasiruošęs.
   
  Čia ir vėl prasideda kitas fizinio paruošimo etapas. Per daug nenorėdamas atskleisti visų miško linksmybių, kurias teko patirti, pasakysiu tik tiek, kad miške buvau bemiegių naktų, rastų ir plytų. Su kuprinėmis klampodavome ištisas valandas, ieškodami reikiamo taško žemėlapyje. Buvo sunku, tačiau su kiekvienu nauju mišku būdavo lengviau. kadangi kūnas, patirdamas vis didesnį krūvį - prisitaikydavo.
   
  Aš dažnai savęs klausdavau, kam visa tai? Kokių šių veiksmų prasmė? Pajutęs fizinius pokyčius supratau, kad tai buvo būtina. Mes nebūtumėme ištvėrę tu šaltų balandžio naktų.
   
  Jau po pirmo mėnesio numečiau net 7 kg. Atrodžiau labai liesas. Sutvirtėjo visi kūno raumenys. Jausdamas sutvirtėjusį kūną aš ir pats pradėjau jaustis labiau pasitikinčiu savimi. Kažkas yra gerai pasakęs: "Stiprus kūnas kuria stiprias mintis".
   
  Tie trys mėnesiai, praleisti Rukloje, išėjo man į naudą. Dar ir dabar bėgioju. Įprotis sportuoti neišblėsta, tačiau kartais neišeina pabėgio, nes dirbu. Stengiuosi daug vaikščioti, kadangi tai irgi savotiškas sportas.

  Dar šis tas


  Tie, kurie ketina eiti į kariuomenę, nebijokite! Net jeigu nesate gerai pasiruošęs fiziškai, kariuomenė taip sudėta, kad iš bet ko padarys karį, svarbiausia norėti ir pasiryžti pokyčiams. Bus sunku, norėsis viską męsti, tačiau parklupę ir vėl stositės naujiems iššūkiams.
   
  Apie psichologinį tobulėjimą papasakosiu kitame straipsnyje. Stengiuosi rašyti taip, kad neprailgtų skaitymas. Saugau jūsų akis, nes jūsų dar laukia krūvos naujų straipsnių. Iki greito pasimatymo!
   
  Kiti straipsniai, kuriuose kalbu apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje:
  Tarnyba Lietuvos kariuomenėje arba mano nuotykiai miške
  Tarnyba Lietuvos kariuomenėje arba kareivių buitis ir kiti malonumai
  Tarnyba Lietuvos kariuomenėje arba tai kas liko už kadro
  Tarnyba Lietuvos kariuomenėje arba trys mėnesiai drastiškų pokyčių
 17. Patinka
  Aistis sureagavo į Raulynas .lt domenai 9.99lt   
  Aš tai nesuprantu truputėlį žmonių kurie širsta kai kiti akcijas paskelbia... Tai gerai, kad padarė akciją, nors ir kopijuoja nuo kitų bet vis tiek padarė. Visur galima matyti tą patį, ir čia nėra kažkas blogo..
 18. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo AudriusRa Lietuvių kalbos VBE   
  Keletą rinktinių citatų ir antikinių savokų paįvairinimui.
  Citatos.doc
  Antikos posakiai.doc
 19. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo Ingmaras Informatikos egzaminas - reikia šimtuko   
  Sveikas, pernai laikiau Informatikos VBE, tad galiu į viską ir atsakyti ^_^
   
  Teste didžioji dalis klausimų prašo pasirinkti vieną arba kalis atsakymų variantus iš jau duotų atsakymų, tačiau bent dalis testo bus sudarytas iš atsakymų, kuriuos reiks parašyti pačiam. To gali tikėtis beveik 100%. Tikriausiai reiks įrašyti keletą Excel'io formulių ar panašiai. Pats testas nėra sunkus ir neskubant pusvalandžio jį pabaigti – per akis. Jokių ilgų apibrėžimų taip pat neturėtų būti.
   
  Tik už procedūrų kvietimą pagrindinėje programoje niekas neskalpuos. Atvirkščiai – kuo daugiau viskas sukelta į procedūras/funkcijas, tuo geriau.
   
  Jei sąlygoje nenurodyta, drąsiai naudok integer tipą ir nesuk dėl to galvos.
   
  Tinkamas kintamojo vardas – buitiškai tariant tai logiškas kintamojo pavadinimas, kurį pamatęs gali pasakyti kam naudojamas tas kintamasis. Cikluose gali naudot trumpus kintamųjų pavadinimus kaip: i, j, k – problemų tai niekam nesukels.
   
  Kas liečia komentavimą, trumpais sakiniais pakomentuok didžiąją dalį kintamųjų apsirašytų po pagrindinės programos var, prieš procedūras/funkcijas ir kelis if'us/ciklus.
   
  Išsispręsk 2011 VBE, tai bus arčiausiai šių metų egzamino varianto.
   
  Sekmės
   
  P.S. pats surinkau 94%
 20. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo Ingmaras Informatikos egzaminas - reikia šimtuko   
  Sveikas, pernai laikiau Informatikos VBE, tad galiu į viską ir atsakyti ^_^
   
  Teste didžioji dalis klausimų prašo pasirinkti vieną arba kalis atsakymų variantus iš jau duotų atsakymų, tačiau bent dalis testo bus sudarytas iš atsakymų, kuriuos reiks parašyti pačiam. To gali tikėtis beveik 100%. Tikriausiai reiks įrašyti keletą Excel'io formulių ar panašiai. Pats testas nėra sunkus ir neskubant pusvalandžio jį pabaigti – per akis. Jokių ilgų apibrėžimų taip pat neturėtų būti.
   
  Tik už procedūrų kvietimą pagrindinėje programoje niekas neskalpuos. Atvirkščiai – kuo daugiau viskas sukelta į procedūras/funkcijas, tuo geriau.
   
  Jei sąlygoje nenurodyta, drąsiai naudok integer tipą ir nesuk dėl to galvos.
   
  Tinkamas kintamojo vardas – buitiškai tariant tai logiškas kintamojo pavadinimas, kurį pamatęs gali pasakyti kam naudojamas tas kintamasis. Cikluose gali naudot trumpus kintamųjų pavadinimus kaip: i, j, k – problemų tai niekam nesukels.
   
  Kas liečia komentavimą, trumpais sakiniais pakomentuok didžiąją dalį kintamųjų apsirašytų po pagrindinės programos var, prieš procedūras/funkcijas ir kelis if'us/ciklus.
   
  Išsispręsk 2011 VBE, tai bus arčiausiai šių metų egzamino varianto.
   
  Sekmės
   
  P.S. pats surinkau 94%
 21. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo Ingmaras Informatikos egzaminas - reikia šimtuko   
  Sveikas, pernai laikiau Informatikos VBE, tad galiu į viską ir atsakyti ^_^
   
  Teste didžioji dalis klausimų prašo pasirinkti vieną arba kalis atsakymų variantus iš jau duotų atsakymų, tačiau bent dalis testo bus sudarytas iš atsakymų, kuriuos reiks parašyti pačiam. To gali tikėtis beveik 100%. Tikriausiai reiks įrašyti keletą Excel'io formulių ar panašiai. Pats testas nėra sunkus ir neskubant pusvalandžio jį pabaigti – per akis. Jokių ilgų apibrėžimų taip pat neturėtų būti.
   
  Tik už procedūrų kvietimą pagrindinėje programoje niekas neskalpuos. Atvirkščiai – kuo daugiau viskas sukelta į procedūras/funkcijas, tuo geriau.
   
  Jei sąlygoje nenurodyta, drąsiai naudok integer tipą ir nesuk dėl to galvos.
   
  Tinkamas kintamojo vardas – buitiškai tariant tai logiškas kintamojo pavadinimas, kurį pamatęs gali pasakyti kam naudojamas tas kintamasis. Cikluose gali naudot trumpus kintamųjų pavadinimus kaip: i, j, k – problemų tai niekam nesukels.
   
  Kas liečia komentavimą, trumpais sakiniais pakomentuok didžiąją dalį kintamųjų apsirašytų po pagrindinės programos var, prieš procedūras/funkcijas ir kelis if'us/ciklus.
   
  Išsispręsk 2011 VBE, tai bus arčiausiai šių metų egzamino varianto.
   
  Sekmės
   
  P.S. pats surinkau 94%
 22. Patinka
  Aistis sureagavo į north Ar turite panelę? Apibūdinkite jūsų bendravimą   
  16.... Sunku su tokiu metu mergom, labai jau nenuspejamos. :D
  Seip, jeigu as tavo vietoi buciau tai pora savaiciu ignoruociau. Ta prasme daryciau, kaip jinai negaliu, neturiu laiko, einu gert ir t.t.. O poto bus aisku, jeigu issiskirsit del to tai nieko ir nebutu gavesi, o jei ne apsikeisit vietom ir tada ji supermamu forume klaus patarimo. ;D
 23. Patinka
  Aistis sureagavo į Paulius. Ar turite panelę? Apibūdinkite jūsų bendravimą   
  Kalbek, kalbek, kalbek.
  Mums gali issipasakoti, paprasyti patarimo ir t.t.
   
  Bet dzin ka mes sakysim, reikia kalbeti su ja.
  Nereikia jokiu apylanku, tiesiog pasakyk jog noretum su ja dazniau matytis, kad tau idomu su kuo ji bendrauja ir pastoviai taip kazkur eina.
   
  Yra dalis zmoniu kurie nenori, kad matytum ju telefona, tiesiog del privatumo politikos, jie taip ja supranta ir viskas.
  Bet telefono slepimas, nedavimas jo matyti taipogi gali buti priezastis del kazko tau jo neduoti.
   
  jai jau tau reikia to telefono sukurk tam proga. Juk nueina ji i toleta ar dar kazkur. Nebutina tau perskaityti visu sms teksto. tiesiog permesk akimis skambucius paskutiniu keliu dienu, ir sms siuntejus.
   
  Jei rasi bent kazka uz ko gali kabintis, mano nuomone gali reikalauti telefono.
   
  Jei ji matys, kad tau kazkas neramu ir jai tu rupi. Ji budama svari pati tau parodys tiek ta telefona, tiek skype, tiek dar velniai zino ka.
 24. Patinka
  Aistis sureagavo į MatasR Naršyklinis žaidimas. Ką manote?   
  Paskaityk kokiu straipsniu apie flash ir html5. Flash mirsta is pat vidaus. Adobe nebeupdatins flash playerio. O html5 pilnai sugeba pakeisti flash. Jei trinies internete, tai turi ziureti i prieki. Ir kai jau baigsi programavimo darbus, flashas jau bus mires. Taip, kad pasiskaityk ir ziurek i prieki. Patarimas.
 25. Patinka
  Aistis gavo reakciją nuo MWeb Web dizaino pamoka   
  Dėkui, tikrai pravers ;)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...