Pereiti prie turinio

BCAA

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  236
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie BCAA

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  Yolo

Paskutiniai lankytojai

1.511 profilio peržiūra
 1. Sveiki, visi su Naujais metais, dėl situacijos: labai paprastai situacija: įmonė turi 3 mašinas, kurias reikia sugalvoti kaip apklijuoti montuotojų mašinas, kuriomis jie vykstą į objektus, todėl darbo kolegos nusprendė, kad viena mašiną išsirinksime iš čia pateiktų variantų, nes dalyvavome ir praeituose konkursuose kuriose tikrai įdomius variantus davė forumo nariai, o kitas mašiną ieškosime kas padaro dar kitokį dizainą, o trečiai taip pat galvosime kas užsiims, nes nemanau, kad čia būtų kažkas padaręs 3 mašinoms tris skirtingus variantus. Ačiū dalyvavusiems, ką mano kolegos nusprendė pask
 2. Visgi norime pratęsti konkursą dar 2sav, iki Sausio 6d, pakeliam biudžetą 110eur. Gal galite padaryti iš galo nuotrauką, kaip atrodytu ir iš priekio mašinos? Sveiki, o gal galite padaryti kaip atrodytu irgi iš galo mašinos ir priekio? Šildymas, vėdinimas ir oro kondionavimas norėtusi didesnėmis dienomis. Logo gali būti mažesnėmis raidėmis.
 3. Va kaip tik kažką ir taip norėjome, tik reikėtų, kad labiau matytusi logo gamintojų, mažesnis telefono numeris būtų ir gal dešinėje pusėje kur tuščia galėtumete kažką sugalvoti, gal ten labiau pats įmonės tinklalapis? Labai maži brandu logotipai apačioje, gal truputi didesnių reikėtų.
 4. Per daug mirga marga, norėtusi baltos spalvos ir sugalvoti žmogeliukus ar kažką su šilumos siurblių montavimu...
 5. jau kažkas į tą pusę, tik norėtusi, kad logotipai būtų brandų gamintojų.
 6. Sveiki, norime visus langus padaryti balta spalva, parfuruota su skylutėmis, kaip ant autobusų ir ant jos dėti reklamą. Nei vienas variantas neatitinka ką norime padaryti, bent jau idėja duodu su nuorodą, kaip galėtų gal atrodyti su logotipais ir apspalvinimu pačios mašinos..
 7. labas rytas, gal galite padaryti patį maketą ant mašinos? Nes dabar kaip banneris ir šilumos siurbliai, rekuperacinė sistema ir oro kondicionieriai, nes dabar tik matau paveiksliuką kondicionierų.
 8. labas rytas, ar kažkas dalyvausite, nes praėjo 3dienos ir tuščia.
 9. Sveiki, kolegos, reikia sukurti įmonei ant mašinos maketą, kad galėtume apsiklijuoti. Įmonė užsiima: Šildymu, vėdinimu ir oro kondicionavimu. Ant pačios mašinos turėtų būti sugalvota ir išplėsta: Montavimas oras/vanduo, rekuperacinė sistema, oro kondicionieriai. Ir telefono numeris: 869928700. Vizija kas turėtų būti: brandų logotipai Daikin, atlantic , gree, panasonic, nibe, ariston, Ensy, komfovent. Šiaip patys paliekam Jums padaryti tą viziją išplėsti idėją. Mašinos nuotraukos: https://imgur.com/a/6XXz4DY, https://imgur.com/a/xBttMVy, https://imgur.com/a/rrMXLpt Terminas: 2021-0
 10. Ačiū už atsakymus, viskas tvarkoje, tą pačia diena išsikeičiau viską ant 100pronc.
 11. Joo be problemų pigiau galiu atiduoti: 200eur už 199eur 100eur už 99eur. 500eur už 499eur nėra problemų :)
 12. Sveiki, Kolegos, gal patarsite kaip pasikeisti Dovanų korteles į pinigus, gal pirkti striukę kokia ir grąžint arba gal kažkas Akropolyje pirksite ir pakeistumėte man į grynus, kortelių suma: 500eur. Kaip jūs darote kas gaunate dovanų korteles ir keičiat į grynus.
 13. Oras/vanduo, oras/oras, rekuperacinė sistema, dujiniai katilai galiu padaryt už gerą kainą visus gamintojus, taip pat pristatysiu nemokamai visoje Lietuvoje ir dar duosiu kas sumontuos. Galiu ir pakonsultuoti. Gal kam bus aktualu, kas statosi namus, butus, kreipkites, padarysiu tikrai gera kaina už kitus konkurentus, taip bent pagelbesiu uždarbio narius :) Taip pat gal yra forumo nariu, kurie stato namus Lietuvoje?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...