Pereiti prie turinio

zatoici

Nariai
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie zatoici

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1990-09-06

Profilio informacija

 • Vardas
  Martynas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Pnvz/Vilnius

Paskutiniai lankytojai

1.111 profilio peržiūra
 1. Man labai padėjo kulturizmas.net. Viską ten išsižiūrėk - ir forumą ir kitas skiltis, kuriose tiesiog mini video su pratimais ir dirbančiomis raumenų grupėmis nurodyti. Taip pat gali imti įvadinę treniruotę, su prašymu tiesiog aprodyti didžiąją dalį treniruoklių ir kaip kas veikia.
 2. Kažkoks nesusipratėlis tu esi... Kol tu čia forume vėjus rašinėji ir bandai aiškintis su forumiečiais, kurie tau bando padėti, galėjai pasiskambinti į pvz banką arba bobutės paskolą ir tau ten būtų paaiškinę bent kažką (tik abejoju ar būtum ką nors supratęs). BET VISŲ PIRMA IŠMOK NAUDOTIS GOOGLE, tu finansinių įsipareigoimų nemėgėjau *facepalm* Išvis man įdomu kaip žmogus gali sukaupti kapitalą, sakykim 50k/100k/200k ir būti tokiu neišmanėliu. Atrodo blemba 16mečiai su savo google pay daugiau supranta apie finansus 😞 IŠMOKIT GOOGLINT XEBRA!!!
 3. Vienas iš pasikeitimų buvo šaldytuvas turės kiaušinių dėklą ar neturės. Kiaušinių dėklas +50 Eur lyg ir buvo... Pofik man tas kiaušinių dėklas. Kaip ir rašiau, modeliai skyrėsi tik tiek, kad nesiskirtų pagrindinės funkcijos ir visi kiti pagrindiniai parametrai. Dar skyrėsi dūmtraukio priekinė metalo spalva. Kažkodėl norėjau juodos - tokią prekę pas kažką ir buvau užsirašęs online kaina. Topo centre bičas sako "taigi čia priekyje baldinė plokštė prisisuks ir nesimatys, imk standartinę spalvą" - nu va dar 50Eur susitaupė ?
 4. Prieš 5 metus rinkausi, nebepamenu detalių. Bet pamenu, jog ant lapelio susirašęs buvau lyg ir 8 ar 9 prietaisus. Viskas pagal internetą būtų kainavę lyg ir 5000Eur. Tai po topocentro (nereklamuoju, čia tiesiog gali būti ir senukai ar kažkas kita, tiesiog šita parduotuvė man arčiausiai kur gyvenu ir pirmoje ir vienintelėje, kurioje apsilankiau) kainų sudėliojimo gavosi iki 4000Eur. Tiksliai nebepasakysiu kiek. Pamenu kad keičiau pagal patarimą keletą modifikacijų, kaip pvz Šaldytuvas Liebherr 1000Eur, o nekeičiant esminių parametrų lemputė bus ne mėlyna, o paprasta, kainuoja 800Eur. Nu či
 5. Gal kas ką ir pasiūlys, o asmeniškai iš patirties, tai situacija buvo tokia pati man - naujo buto įrengimas su visa buitine techinka. Tai susiradau internete maždaug ko reikia - modeliai, markės, tech specifikacijos ir pnš. Susidėjau pigiausius pasiūlymus į lentelę - pvz šaldytuvas x iš Varle.lt; skalbyklė y iš senukai.lt ir t.t. Tada su visu sąrašiuku ir kainomis, aišku nerodant pardavėjui, nuėjau į topocentrą ir pasakiau "reikia visų šių įrengimų". Sudėjo kainą, kaip pvz 10000Eur. Pasakiau kur kokia prekė per brangi - nuleido iki kitų parduotuvių kainos ir tada užsiprašiau dar
 6. Šiaip tai jis labai jau alfa kaimynas, su savo tokiu "pasistatau pats, nieko nederinęs, o dabar jūs sumeskit babkių" :DDD Nieko tu jam įstatimiškai neprivalai mokėti. NIEKO. Taip, jis laikys skaudulį ant tavęs, kad neduodi pinigų. Bet och well... Praktikoje būna taip: Besiribojantys kaimynai pasikalba ar nori tvoros ar ne. Išsprendžia galbūt kokios nori (augalinė/vielinė/mūrinė/kitokios konstrukcijos). Tada padirba, susirenka kainas, pasiūlymus, idėjas ir t.t. Tada, abu kaimynai (arba daugiau) RAŠTIŠKAI pasirašo tvoros pirkimo procedūrą ir užsakinėja
 7. Pats IBKR atsisakė mokesčio mėnesinio. Dėl sąskaitų perkėlimo negaliu komentuoti. Kažkas daugiau išmanantis galbūt pakomentuotų. Arba balticmoustache forume lyg ir yra skiltis IBKR platformai aptarti.
 8. Visi viską išsakė... visiška nesamonė su restauracijomis. Jei neturi tikrai gerų pažystamų kultūros ministerijoje ar kitose susijusiose institucijose - nėra šansų normaliam, paprastam žmogui ką nors pasidaryti.
 9. Normalus statybų reikalas ? Visų pirma, siunti raštus. Tada fiksuoji anstoliais. Tada kreipiesi į teisininkus. Nei tu, nei forumiečiai nepriburs čia nieko. Ne toks tavo darbas, o tai yra teisininko darbas. Ir viskas. O kitų darbas kainuoja.
 10. Atsakant į temą: Taip, gali pasižiūrėti registre. Net gi baigiamieji darbai yra viešai pateikiami. Užteks "pagooglint" ir bus šakės. Iš širdies, kaip turintis diplomą, tikrai pritariu. Tačiau remiantis labai artimų draugų pavyzdžiais... gaila, kad aukštosios, kuo toliau, tuo labiau neparuošia realiai darbo rinkai, todėl diplomo reikalavimas iš kai kurių (tikrai pvz atmetant medikus ir pnš) yra visiškai perteklinis reikalavimas ir tai yra visiška nesamonė. Žmonės be diplomo labai puikiai tvarkosi normaliuose "white collar" darbuose.
 11. Nieko aš nesuprantu ką jis čia kur kaip užsakė ir atsisakė ? Nežinau ką gyvenime veiki, bet gal dar mokykloj reiktų pasėdėti ir tada mažiau problemų su booking'u būtų (ir ne tik su booking'u). Čia tau viską puikiai surašė, jei tau to reikėjo. Bet kokiu atveju, skambink i booking'ą, o ne uzdarbio forume rašyk... Pasijaučiau kaip iš memes kur įdeda screenshotus supermamytės "fb postas:mano vaikas nebekvėpuoja 5 minutes, ką siulote daryti? gal reiktų skambinti greitąjai?" (facepalm)
 12. Na pasvaigimui... (nes 50/50 kad istorija tikra ? ) ir kad galėtų kiti pasvaigti. Tai manau, tokių metų būnant, tiesiog tau (ar kitiems) reiktų eiti ir dirbti visokius random darbus. Kadangi esi vadybininkas, tai atsiprašau kad įžeisiu, bet esi nieko nemokantis veikėjas, todėl lįsti į kažkokios tikslios specifikos sritį neapsimokėtų, nes kaip jau susidūrei pats - nieko neišmanai. Ką išmanai, tai sėdėti, tikiuosi klausyti, scrollinti soc medijas ir t.t. Einam prie to, jog tau tiktų ofisiniai darbai, kuriuose moka po 500-600Eur/mėn (bomžo lygio alga), bet iš tų darbų tu p
 13. Interactive brokers (IBKR) nebeturi menesinio mokescio, todel nebera -10USD per menesi. Vanguard ETF (arba bet koki kita) gali pirkti ir nemerkdamas 10K pinigu. Justetf.com pasigooglink(pasearchink)
 14. Labai senai pirkau telefoną iš skelbiu. Nuvažiavau, gyvai apžiūrėjau, nusipirkau. Buvo be dėžutės, tiesiog metus naudotas telefonas. Jaunas ir durnas buvau, netikrinau IMEI (nors gal dar ir nelabai duombazės buvo kur patikrinti) Po 3mėn skambutis iš policijos ir sako, jog telefonas pavogtas/pamestas buvo, turi grąžint. Teko grąžinti.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...