Pereiti prie turinio

Edvardukou

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  983
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Edvardukou sureagavo į Blackbeard Mažoji bendrija   
  Taip.
 2. Patinka
  Edvardukou sureagavo į suzinok Turisto Americano Arba Emigracija į JAV   
  Prieš savaitę susikrovėme lagaminus ir su šeima atskridome į Čikagą. Žalią kortą laimėjome žiauriai seniai - gal prieš 3 metus, bet visos sąlygos buvo prieš mus: vizos neišdavė dėl Trumpo politikos, kirsti JAV sieną neleido Bidenas su covidu...
  Vizą JAV ambasada išdavė paskutinę loterijos galiojimo savaitę. Tiksliau, pasus su viza atidave spalio 3, jau po loterijos pabaigos. Dar rugsėjo priešpaskutinę savaitę paraše, kad vizos išduodamos nebus, tačiau paskutinę savaitę, loterijos laimėtojams laimėjus teismuose prieš Trumpą, ambasada pasakė - turite 5 dienas praeiti sveikatos patikrinimą ir pokalbį ambasadoje. Kas paprastai trunka keletą mėnesių. Vizas gavome.
  Viza galioja 6 mėnesius nuo sveikatos praėjimo datos. Mūsų galiojimas buvo iki kovo 24 dienos. Beveik visą tą laiką galiojo Baideno draudimas (kaip ir dabar galioja) kirsti JAV sieną iš Šengeno šalių. Tik kovo 8 ar 10 dieną buvo pakeista proklamacija, kad siena kirsti leidžiama su imigracinėmis vizomis. Teko skubiai pirkti bilietus ir per  kelias dienas skristi į JAV, kad spėtume kirsti sieną iki vizos galiojimo pabaigos. Spėjome. Po 2 savaičių grįžome atgal į LT su metiniu vizos galiojimo antspaudu, nes reikėjo susitvarkyti su darbais, vaikams su mokslais. 
  Dabar jau savaitė kaip JAV. Pirmiausia, teko nusipirkti telefono kortelę. Pirkau prepaid, kaip ir kovo mėnesį, kai buvome dėl vizos aktyvavimo. Kovo mėnesį viskas veikė ok. Šį kartą pirkau unlimited pokalbiai ir SMS, bei 15GB. Kaina mėnesiui $40 už kortelę bei $15 aktyvavimas. Sh*t happens... Per senas mano Samsung Note 8. 4 dienas teko varinėt po salonus, kol pajungė.
  Vėliau apie automobilio pirkimą ir vairuotojo pažymėjimo laikymą ?

 3. Patinka
  Edvardukou sureagavo į mantas666 LinkdIn nauja paslauga leis surasti bei pasamdyti freelancerius   
  LinkedIn socialinis tinkas per visą pandemiją pamatė, kad yra didelis poreikis freelancerių.
  Dabar jie paleidžia paslaugą, kuri leis lengviau juos rasti bei pasamdyti.
  Šis žingsnis įneš konkurencijos kitoms platformoms, tokioms kaip Fiverr, Peopleperhour ir t.t.
  LinkedIn planuoja imti procentą nuo sudaryto sandorio tai papildys Microsoft priklausančiam tinklui biudžetą.
   
  https://www.linkedin.com/services

 4. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo digital Google ADS vartotojų sekimas pagal raktažodį   
  Prisijungus prie Google Ads paskyros valdymo rodys kokie raktažodžiai kiek turėjo paspaudimų, taip pat ir per google analytics tai matysis jeigu analytics sujungta su google ads.
 5. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo digital Google ADS vartotojų sekimas pagal raktažodį   
  Prisijungus prie Google Ads paskyros valdymo rodys kokie raktažodžiai kiek turėjo paspaudimų, taip pat ir per google analytics tai matysis jeigu analytics sujungta su google ads.
 6. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo GytisGG Facebook AD - kaip pasiekti tikslinę auditoriją?   
  Leidžiant reklamą į kairę ir dešnę random auditorijoms nieko nebus, reiktų labiau žiūrėti bendrą reklamos visumą, remarketingą tiem, kas pridėjo į krepšelius, bet nepirko, email marketingą, priminimus apie krepšelius el. paštu, google ads reklama, paieškos remarketingą ir t.t.
 7. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo GytisGG Facebook AD - kaip pasiekti tikslinę auditoriją?   
  Leidžiant reklamą į kairę ir dešnę random auditorijoms nieko nebus, reiktų labiau žiūrėti bendrą reklamos visumą, remarketingą tiem, kas pridėjo į krepšelius, bet nepirko, email marketingą, priminimus apie krepšelius el. paštu, google ads reklama, paieškos remarketingą ir t.t.
 8. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo FLSHS Ieškau hostingo US rinkai   
  bacloud, forumiečio berods įmonė
 9. Patinka
  Edvardukou sureagavo į Senbuvis Savarankiško užimtumo rėmimo keičiantiems ekonominės veiklos rūšį subsidija   
  Cia turbut daug dar zmoniu pridavines ataskaitas, tai si informacija pravers (labiausiai man praverte @Spyrsmen nario aprasymas kazkur anksciau)
   
  Zodziu as pridaviau siuos dokumentus atsiskaitydamas. Visu dokumentu sablonus galite rasti cia (https://uzt.lt/dazniausiai-uzduodami-klausimai-apie-savarankisko-uzimtumo-remimo-keiciantiems-ekonomines-veiklos-rusi-subsidija/). As radau tiekeju apklausos pazyma internete, bet ji buvo siek tiek kitokia, tai ejau antrasyk priduot dokumentu. Siaip gan grieztai ziuri kiekviena detale, bet del tokios paramos verta pasistengti.
   
  1. Darbo vietos steigimo ataskaita
   
  34priedas_Steigimoataskaita_.docx
   

   
  2. Individualios veiklos pazyma
   
  E-paslaugos
   
  Nebutina vykti i sodra ar vmi, galima uzsisakyti pazyma internetu ir gauti israsa (man nereikejo net e-paraso, tik reikejo prisijungti per "elektroninius valdzios vartus").
  Taip pat nebutina nutraukti ankstesnes veiklos jeigu ja vykdote.
   

   
  3. Tiekeju apklausos pazyma
   
  https://e-seimas.lrs.lt/ (pacioj dokumento pabaigoj)
   
  Galit uzpildyt kiekvienam daiktui atskirai. Pas mane apklausa buvo zodziu (kas reiskia, kad tiesiog perki internetu arba banko kortele, i kuria pervede pinigus), tad apklausa rastu gali skirtis kazkiek.
   

   
  4. Saskaitos fakturos
   
  5. Banko israsas (nuo paramos gavimo datos iki paskutines prekes isigijimo)
   
  VISKAS. Man uzteko siu dokumentu.
   
   
  P.S. Priklausomai nuo situacijos, galbut prireiks dar siu dokumentu (pasinaudojau @Spyrsmen zinute):
   


   
  Lydraštis
  Kiekvieno mokėjimo kopija(is banko)
  Konkurso dokumentai
  Informacija apie veiklos vykdymo vietą
  Vienos įmonės deklaracija
  Paaiskinimas (kodel nurodete kazka vienaip, o atrodo kitaip ar pan.)

 10. Patinka
  Edvardukou sureagavo į AurimasK Darbinga aplinka namų sąlygomis   
  https://en.wikipedia.org/wiki/Pomodoro_Technique pamėgink, daug kam padeda.
 11. Patinka
  Edvardukou sureagavo į Justinas Nemokamai konsultuoju Google Ads/Facebook Ads/Skaitmeninio marketingo klausimais   
  Sveiki,
   
  Įkvpėtas Gattor temos nusprendžiau pasidalint ir aš savo sukauptom žiniom - nemokamai.
   
  Turiu beveik 5 metų patirtį rinkodaros agentūrose UK, specializuojuosi į paid media. Daugiausia patirties turiu su Paid Search (Google/Bing), bet esu nemažus kiekius reklamos pirkęs ir su Facebook, programmatic display, YouTube, Twitter.
   
  Nesu visai tradicinis reklamos pirkėjas - orientuojuosi į galutinį kliento uždarbį, ne tik pigiausi CPC, geresni CTR. Jei kampanijos nieko neuždirba, tada turi kažkokią kitą funkciją atlikt ir ji turi būt labai aiški, bet jei to nėra - laikas nustot švaistyt pinigus.
   
  Patirties turiu labai įvairiose srityse. Dirbau su:

  Barclays mažmeniniu sektorium (loans, mortgages, current accounts, business loans, insurance) - padėjau perorganizuot, perrašiau reklamas jų namų paskolų paskyrą ir pakėliau average quality score, kas kirpo jų CPC maždaug 40%.
  Tchibo kava (lead generation ir ecommerce) - buvau atsakingas už jų pirmos online UK parduotuvę mokama reikalą nuo pat paleidimo ir padėjau pasiekt jų apyvartos tikslus.
  BOC Gas - online parduotuve. Per pirmus metus nukirpau jų reklamos išlaidas 47%, o apyvarta pakilo 61% - už tai laimėjau Drum Search Award "Best B2B Campaign".

   
  Sėkmingų istorijų yra daug daugiau, bet dažnai labai sunku prisiimt nuopelnus nes bet kokiam versle yra daugiau sudedamųjų dalių nei paid media.
   
  Esu ir nemažai nesėkmių turėjęs - pradedant netyčia importuotais Google Analytics goal'ais į Google Ads accountą, baigiant paliktais paauglių targetinimais Twittery. Teko dirbt ir su ypač sunkiais accountais kurie nejudėjo iš vietos kad ir ką bedarytum; klientais kurie turėjo labai trumparegiškus tiklsus ir nerealius lūkesčius.
   
  Taigi, klauskit - mielai padėsiu.
 12. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo jonas69 Stripe jau Lietuvoje!   
  Gal kam bus aktualu - https://stripe.com/blog/stripe-expands-in-europe
 13. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo Auksinis Socialiniu tinklu marketingas   
  Būk bent jau geresnis už vidutinioką ir darbo visur bus pilna, bet pradžiai gal geriau pagalvok ką tu gali pasiūlyt o ne kaip paimt pinigų.
 14. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo j0ker345 Mokesciai dropshippinimo   
  PVM nuo apyvartos (pardavei prekę už 121 Eur, 21 Eur turėsi sumokėt PVM), tie ~30% tik nuo pelno.
 15. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo Jasinka Problema su suradimu google   
  Jaučiu buvo kurta su wordpress ir nenuimta varnelė, kad puslapis būtų randamas. O šiaip susitvarkyk robots.txt
 16. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo Artaip Freelancinimo pradžia   
  Būk kuo nori būti, daryk ką nori daryti. Taškas.
 17. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo Artaip Freelancinimo pradžia   
  Būk kuo nori būti, daryk ką nori daryti. Taškas.
 18. Patinka
  Edvardukou sureagavo į Django Kalėdos 2018   
  Suprantu, kad pinigai nesmirda, bet ar toks darbo pobudis jus tenkina? Pardavinet maybacho aksesuarus ar fidzet spinerius vaikams? Atsikelt ryte ir galvot, kokia strategija sukurus, koki posta parasius, kaip daugiau to sudo parduot. Susirasyt ivairiais klausimais: "gal yra kitu spalvu?", "ar cia tikrai ne kinijos?"; "o jei dydis netiks, ar pinigus grazinsit?". Tada ziuret, kaip kiekvienas euras ikrenta is ju tevu banko saskaitos, kartkartemis pagalvojus, kaip tas vaikis turejo issiprasyt tevu, jog ta suda nupirktu. Galu gale pasiimat to rudo pakavimo popieriaus, kuris kvepia kazkuo daugiau nei popieriumi, kuris kvepia galimybemis ir beikrentanciais pinigais. Vyniojat savo prekes i ta popieriu, skubat i artimiausia pasto skyriu, siek tiek paflirtuojat su ta darbuotoja, kuri su susidomejimu mato jus visa savaite su siuntiniais beslankiojanti. Po viso savo darbo iseinat is pasto, is kisenes issitraukiat malborkes pakeli, dedat sprigta i apacia, kad issoktu cigarete, ja prisidegat ir gurkstelit to saldaus laimes dumo - aah, kaip gerai, kad gimiau verslininku.
   
  Kuo tokios halturkes geriau uz fabrikus ir sandelius britanijoj didziojoj?
 19. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo MegaBoo Pelnas iš puslapio utopija ar realybė?   
  arba trolis arba pilnatis artėja :D
 20. Patinka
  Edvardukou sureagavo į Courage Lengvi Pinigai iš internetų - 1000$/day! Pirk mano kursus!   
  Visų pirma NE - aš jums nesiūlysiu savo mokymų, nežadėsiu lengvų pinigų ir neliepsiu pirkti kitų Sėkmės mokymų.
   
   
   
  TAI NEVEIKIA.
   
  Pastarieji metai lietuvių grupėse:

   
  Kažkiek gal ir gausi pajamų, bet tai nebus tavo "nomad life", greitai atėjo - greitai ir išeis.
   
   
   
   
  Sėdžiu balkone, geriu kavą ir nusprendžiau pasidalinti savo žiniomis, kurios gali jums praversti.
   
  PRADEDAM.
  Prieš 2 metus sukūriau dienoraštį, kuris sulaukė didelio populiarumo, deja, mano motyvacijos stoka neleido jo tęsti. (Tikslą pasiekiau)
  Sulaukiau BEGALĖS žmonių žinučių, kurie taip pat norėjo šiek tiek "prisidurti" iš internetų, kai galėjau - padėjau, atsakydavau klausimus į kuriuos žinodavau atsakymus, deja, iš visų tų žmonių liko tik keli, kurie vis dar dabar gauna pajamas iš "Online'o"
   
   
  Klausiu savęs, o kur kiti dingo?
   
  *Daugumai žmonių yra įstrigus nuomonė - Greiti&Lengvi pinigai = INTERNETAS.
  *Pradėti nuo 0 yra sunku, visur reikia bent kažkokio kapitalo.
  * Požiūris į darbą "online" - kaip į "varkes", greit užsidirbu ir perku "betmeną".
  Ir begalės kitų nusiteikimų..
   
   
   
  Neslėpsiu, mano nusiteikimai nebuvo kitokie ar išskirtiniai, pats laiką leisdavau spaudinėdamas "bux" reklamas, refferindamas kitus žmones, bet galų gale atėjo supratimas - iš to nieko nebus.
   
  Darbas internete tai yra lygiai toks pats darbas į kurį einat kiekvieną dieną.
   
  Laiko užima DAUG, ypač pradžia.
  Yra BEGALĖS nišų, kuriose gali gauti pajamas, nesisuka viskas apie vieną ir tą patį.
  Žmonės neuždirba visų pinigų "dropshippinant" ar gaudami pajamas iš adsense.
   
  P.S. Vienas iš įdomesnių metodų - žmonės samdo smulkius rašytojus ir rašo trumpas noveles/istorijas įvairiomis nišinėmis temomis, kurias galų gale pardavinėja Amazon platformoje, kas būtų pagalvoję hehe :rolleyes:
   
   
  Ką norėčiau patarti - nepulkit užmerktom akim į tutorial'us/gidus kaip užsidirbti pinigų, taip - kai kurie jų veikia, bet nereikia visko kopijuoti.
  Skaitinėjausi daug dropshippinimo gidų ir taip, jie atneša pajamas, bet nebūtina siųstis visko iš Aliexpress'o ir pardavinėti FB/Ebay/Amazon. Patikėkit manim, yra ir kitų būdų ne vien siunčiant prekes iš kinijos.
   
   
  Daug laiko praleiskite forumuose kaip : #########, CPAelites, Warriorforums,Affiliatefix,StackThatMoney ir pnš. Skaitykite "journeys" , žiūrėkite ką kiti žmonės daro, kas pasikeitė jų "kelionėję" , jog pradėjo uždirbti 2x didesnę sumą. Šituose dienoraščiuose,giduose aš ir pats vis dar kiekvieną dieną randu naudingos informacijos ir ją pritaikau.
   
  Dauguma pardavinėjimų gidų, tai yra tie patys perfrazuoti gidai šiuose forumuose.
   
   
   
  Nežinai nuo ko pradėt? Mano ištestuoti ir dar dabar (05/24/2018) veikiantys revenue šaltiniai (Dėmesio: mano žinios pagrinde sukasi apie Affiliate Marketing, yra ir kitų būdų - esu garantuotas) :
  1. Instagram nišinių account'ų auginimas ir pardavinėjimas.
  2. Instagram + Affiliate marketing/CPA
  3. Youtube video rankinimas + Affiliate marketing/CPA
  4. Blogų kūrimas ir pajamų gavimas iš adsense, affiliate marketingo.
  5. POPunder/pop-ups srauto pirkimas ir siuntimas į įvairius offer'ius
  6. Native Ads + affiliate Marketing.
  7. SEO paslaugos, backlink'ų pardavinėjimas, PBN service.
   
   
  Pasigooglinkit,pasiyoutubinkit - tikria rasit daug informacijos.
   
   
  Pats dabar daugiausiai dirbu su Mobile/Desktop srauto pirkimu ir siunčiant juos į offer'ius (Pvz. Svorio metimo produktais, raukšlių naikinimo ir t.t)
  Pajamomis esu patenkintas.
   
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  Gerai, kol kas baigiu, ateityje manau dar įkelsiu pranešimų apie metodus/būdus, bet laikas jau bėgt - iki! :)
   
   
  PS. Nerašykit man į PM ir nesiūlykit pinigų ar ko nors kito, jog jus išmokyčiau uždirbti pinigų. Jei turite šiaip klausimą - jei galėsiu, su mielu noru atsakysiu.
   
   
  EDIT2
  Kas nori pradėt Instagram + CPA - tutorial'as, kuriam yra naudingos informacijos : INSTAGRAM GIDAS
  P.S Neatsakau už refferal linkus gide, tutorial'as yra kurtas ne mano ir yra viešas.
   
  Prie to pačio neseniai pradėtas dienoraštis, kur žmogus dirba tuo pačiu metodu : DIENORAŠTIS, įdomu pasižiūrėti kiek investavo, kokia investicijų grąža.
   
   
  Kas domisi Media Buying, rimtesniu affiliate marketingu - 2018 apžvalga - APŽVALGA
   
   
  EDIT 3
   
  Prisegu dar pora rastų gidų, kurie yra MOKAMI, bet vienos grupės narys nusprendė pasidalinti nemokamai, tad dalinuosi su uždarbiečiais taip pat.
   
   
  Parsisiųsti :
  http://ge.tt/7uKI7wp2
   
   
  VirusTotal link'as (jei kas bijo dėl virusų):
  https://www.virustot...d81bd/detection
   
   
  Tiesą pasakius, vieną tik permečiau akimis, nieko negaliu pasakyti, o kitą žinau, jis apie žaidimų CD Keys/accountų perpardavinėjimą, jis buvo labai populiarus prieš pora metų, taip pat ir Lietuvoje pastebėjau šitą metodą, manau su tinkamu "twist", dar vis galima tikrai užsidirbti ;)
   
   
   
   
  EDIT 4:
   
   
  Kas dirba su POP traffic'u (P.S Nereklamuoju nei vieno affiliate network, nei traffic source, tiesiog taip išėjo, jog jie ėmė interviu) :   
   
  Yra tikrai naudingų patarimų, aklai visko nedarykit pagal juos, bet tikrai galima geros info susirast. Kai kuriais metodais pats vadovaujuosi :)
 21. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo MegaBoo Pelnas iš puslapio utopija ar realybė?   
  arba trolis arba pilnatis artėja :D
 22. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo MegaBoo Pelnas iš puslapio utopija ar realybė?   
  arba trolis arba pilnatis artėja :D
 23. Patinka
  Edvardukou sureagavo į Juozapas 10 metų su uzdarbis.lt   
  Sveiki,
   
  Net nežinau nuo ko pradėti, o papasakoti savo istoriją ir atsidėkoti forumui, kad jis buvo ir yra norisi, tad greičiausiai visas tekstas bus tiesiog minčių kratinys.
   
  Viskas prasidėjo 2008-aisiais, kai buvau 12 metų vaikėzas žaidžiantis kompiuterinius žaidimus, priklausomas nuo tėvų kišenės ir jau tuo metu norintis finansinės nepriklausomybės ir savų pajamų.
   
  Ko tik nedariau internete per tuos 10 metų, kai atradau uždarbis.lt. Bandžiau mokytis HTML, turėjau netgi svetainę juozapuxas.puslapiai.lt, kurioje bandžiau žaisti su spalvomis, meniu išdėstymu ir kitais dalykais. Spaudžiau reklamas neobux.com, bux.to, kuris taip ir neišmokėjo mano sukauptų 50+$, rašiau forumuose už pinigus, žaidžiau dungeons treasures, kuris mokėjo už žaidimą. Forumiečiams teikiau SEO paslaugas, rašiau straipsnius, pirkau ir pardavinėjau svetaines, keičiausi Paypal ir e-gold valiutomis. Pardavinėjau spaminius Facebook laikus, dirbau su affiliate programomis, rašiau savo blogus ir dirbau copy-paste darbus. Tikslas buvo vienintelis - uždirbti bent kažkiek pinigų internete, kad galėčiau būti nepriklausomas ir už pinigus pažinti pasaulį ir įgyvendinti savo svajones. Tikslas nebuvo pasiektas greitai - buvo daug nesėkmių, laiko švaistymo prie scaminių puslapių, kurie taip ir neišmokėjo pinigų. Bet bandžiau, nepavykus vėl bandžiau, o kai vėl nepavyko dar kartą pabandžiau!
   
  Kai tik atradau forumą pirmus kelis metus užknisdavau forumo senbuvius savo vaikiškais, kvailais klausimais, turėjau kažkiek įspėjimų, buvau ant išmetimo ribos :))) Po kažkiek metų pamenu atsirado uždarbis.lt susitikimai Vilniuje, ten būdavau turbūt jauniausias ir girčiausias iš visų dalyvių :D Uždarbio dėka susipažinau su savo gerų draugu ir partneriu Titu (forume Bugeriz), su kuriuo turėjome ir vis dar turime nemažai bendrų projektų. Forumo įkūrėjas Kernius tais laikais dalindavosi savo kelionių, bastymosi po Europą ir pasaulį įspūdžiais savo bloge. Pamenu, kad autostopo istorijos žiauriai įkvėpė ir norėjau būti toks kietas kaip jis :)))
   
  Kur aš esu dabar ir ką pasiekiau savo gyvenime dėka uždarbio, klausiate jūs? Ne, milijonų neturiu, šimtų tūkstančių irgi. Tačiau per 10 metų pasiekiau visišką finansinę nepriklausomybę. Uždirbu daugiau nei išleidžiu, tad turiu pinigų įvairioms investicijoms. Šiuo metu esu Japonijoje, savo 71-oje lankomoje šalyje, myliu kalnus, vasarą užlipau ant Europos stogo - Monblano (4810m), o rugsėjį ant Kenijos trečio pagal aukštį kalno Mt. Kenya (4985m), turiu beveik 100 domenų, ant kurių didžiosios daugumos net nėra svetainių :D Mečiau gerti alkoholį, turiu daug fizinės veiklos - kalnai, bėgimas, dviratis, vaikščiojimas, bendro fizinio pratimai. Didžiąją metų dalį praleidžiu keliaudamas (2017ais - 235 dienos out, 2016ais - 185 dienos out), svetur turiu daugiau motyvacijos dirbti. Nors laiko ir nėra tiek daug, kiek namuose, tačiau jis išnaudojamas daug produktyviau. Turiu kelias svetaines (Lietuvos rinkoje), kurios generuoja galima sakyti praktiškai pasyvias pajamas.
   
  Koks visos šitos istorijos moralas ir patarimai?
   
  Pirmiausia - nuspręskite ko norite iš savo gyvenimo, kokie jūsų tikslai ir ką norite daryti, kas jus 'veža'. Galbūt jums visai nereikia to internetinio verslo, nepastovių pajamų ir darbo grafiko, kuris dažniausiai bent pas mane būna chaotiškas?
   
  Tuomet bandykite, bandykite ir dar kartą bandykite. Garantuoju, jog greičiausiai kelis kartus feilinsit, atrodys, kad tas ne jums ir norite grįžti į tą saugią vietą, kurią palikote. Kitaip sakant grįžti į komforto zoną. Aš asmeniškai niekada gyvenime neturėjau vadovo/direktoriaus, neturėjau ir nustatytų darbo valandų. Dirbi tiek kiek reikia arba norisi, arba kol darbas būna padarytas. Tačiau kartais tenka dirbti ir žymiai daugiau nei 8 valandas per dieną, patirti kelis kartus daugiau streso nei įprastame darbe.
   
  Mano gyvenimas stipriai pasikeitė, kai pradėjau daug laiko skirti sportui. Neveltui daugelis sėkmingų žmonių ir verslininkų rytais pirmiausia atlieka mankštą, išeina pabėgioti ar traukia į sporto klubą. Nesvarbu, kad ir kokia ta veikla bebūtų - bėgimas, 'kacčialkė', dviratis, kovinis sportas ar uolų laipiojimas. Atraskite kas jums patinka ir bent 4-5 kartus per savaitę judinkite kaulus! Nepastebėsite, kaip sportuojant gims naujos idėjos, atrasite atsakymus į klausimus, kurie ilgai nedavė ramybės, pabūsite su savimi, išsikrausite ir priversite kraują judėti. Kažkiek prie mano pokyčių prisidėjo ir alkoholio metimas, bet manau čia labai nuo žmogaus priklauso, tad tikrai nesu Veryga ir puikiai sutariu su visais geriančiais. Ženkliai prisidėjo ir kompiuterinių žaidimų, žiūrėti serialų ir TV atsisakymas.
   
  Ačiū uždarbi ir uždarbiečiai, kad padėjote susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajojau! Vis dar garbingai nešioju uždarbis.lt maikutę gautą prieš kelis metus :D
   
  Jeigu kam įdomūs mano kelionių nuotykiai ir istorijos kviečiu sekti facebooke - Juozapas Žygas ir Instagrame @kaminkretys .
   
  Jeigu turite klausimų ar kaip nors galiu jums padėti - nesidrovėkite - klauskite temoje ar privačiai.
 24. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo Auksinis Ar verta pirkti SEO specialistų paslaugas?   
  Jeigu užsiemi konkrečia veikla ir naujų verslų neplanuoji tai turbūt labiau apsimoka samdyt SEO specialistą, bent žinai, kad padarys gerai ir bus rezultatas, pats darydamas pirmą kartą sugaiši ir laiko, ir pinigų o finale nepasieksi ko norėjai. Kitas dalykas jei kursi daugaiu verslų, SEO bet kokiu atveju pravers ir atneš didelę nauda, tokiu atveju yra geriau mokintis ir daryt pačiam.
 25. Patinka
  Edvardukou gavo reakciją nuo Aidas WordPress page title naikinimas   
  yoast seo pluginą atsisiųsk ir prie konkretaus puslapio nustatymų rasi
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...