Pereiti prie turinio

del dinaminio IP


Rekomenduojami pranešimai

Seip kazkadaise turejau toki labai saunu dalykeli, bet jo nemokamai negausi.

Tai kazkoks AOL paketas, ten gauni programa,logina prisijungi ir waikstai us aol IP wisur,tiesiog jis tarnauja kaip interneto tiekejas :)

Seip jeigu domina pasigooglink, jo kaina nera labai baisi,o tikrai verta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As gyvenu UK. tiekejo pakeisti negaliu. mane domina koks websaitas i kuri iejes galeciau eiti kazkur kitur ir kad mano IP butu kitoks :)

TOR papraščiausias variantas ,nemokam, greitai veikia , keičiasi ip tik perkrovus,nesusekama.

http://tor.eff.org/download.html.en

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tor

http://tor.eff.org/download.html.en

nesusekama ir keičiasi ip.

 

kas cia yra toks ???

 

Cia kazkas ka parsisiust ??

 

Sorry nieko neikertu jei gali paaiskink :)

 

Cheers

 

EDIT: Ne jau viskas ok issiaiskinau kaip ten ka daryti, paskaiciau about lol

Redagavo piniguotis007
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkokia lempa kuri man net neveike.

Pats tu lempa nemoki suconfigint.

Daugiau info:

Straipsnio autorius Povilas Poderskis, Critical Security

 

Šiais laikais vis daugiau žmonių yra stipriai susirūpinę savo saugumo ir anonimiškumo užtikrinimu internete. Tam paprastai naudojama kriptografija ir "proxy" tipo serveriai. Šiame darbe pasistengsiu aprašyti du panašius į pastaruosiu metodus, kurie iki šiol puikiai veikia norint užtikrinti savo duomenų saugumą ir anonimiškumą.

 

SILC (Secure Internet Live Conferencing) - tai projektas sukurtas siekiant sukurti greitą ir patogų bendravimo protokolą tinkantį tiek "messenger" tipo, tiek ir IRC tipo bendravimui apsaugoti. Iš esmės, SILC panaikina skirtumus tarp šių dviejų tipų bendravimo. SILC taip pat gali būti naudojamas ir grafikos bei garso perdavimui.

Visi pranešimai ir paketai keliaujantis SILC susijungimu yra užšifruoti ir nuolat patikrinamas jų autentiškumas. Žinoma, skiriasi ir šiuo protokolu veikiančių tinklų topologija.

SILC yra kuriamas kaip atvirojo kodo programa ir prie jo kūrimo gali prisidėti kiekvienas.

 

Taigi dabar trumpai apžvelgsime SILC galimybes. Visų pirma, SILC buvo kuriamas dėl saugumo ir kiekvienas veiksmas šiame protokole yra šifruojamas. Ištiesų, netgi nėra įmanoma išsiųsti nešifruoto paketo. Tai užtikrina, kad vartotojas negalėtų, net ir atsitiktinai, išsiųsti nešifruotų duomenų. Tai dažna problema IRC protokole dažnai naudojamuose šifravimo įskiepiuose, kurie suteikia šifravimą vartotojo pasirinktu metu. Jie nėra saugūs pagal nutylėjimą, tiesiog jie suteikia duomenų saugumą panašiu kaip PGP ar SSL metodu. Tokiais atvejais tariamas saugumas paprastai pasiekiamas tiesiog šifruojant duomenis ir nekreipiant jokio dėmesio į pranešimų validumo patikrinimą ar raktų perdavimą ir talpinimą. SSL tipo šifravimo atveju, visada yra galimybė pažeisti klientą arba serverį ir taip perimti duomenis. Kaip žinia, šifravimo sistema yra saugi tiek kiek saugi jos silpniausia grandis.

Dar reikia pastebėti, kad šifravimas ir specialus paketų spaudimas, išgauna mažą paketų dydį ir taip šiam protokolui užtenka labai mažo tinklo srauto kiekio. Tai suteikia galimybę jį pritaikyti mobiliosioms sistemoms.

Šiuo protokolu pagrindu jūs gaunate galimybę siųsti šifruotas žinutes tik vienam vartotojui ir būti ramus, kad jūsų duomenys bus užšifruoti nuo pradžios iki galo. Žinoma, jūs galite siųsti žinutes ir grupei žmonių, bet vėlgi, jūsų duomenys nukeliaus tik iki toje grupėje esančių žmonių.

Daugelį kartų serveriai patys yra priversti generuoti raktus šifravimui, kad išlaikyti duomenų saugumą, tačiau galimas ir lokalus rakto įvedimas, tam kad serveris to rakto nežinotų.

Kaip ir daugelis kitų panašių protokolų SILC palaiko failų perdavimo galimybę. Failai yra perduodami tiesiogiai tarp dviejų vartotojų ir visas srautas nuo pradžios iki pabaigos yra šifruojamas.

Neįprasta SILC galimybė yra ta, kad galima atsijungti nuo serverio, bet likti prisijungus prie pačio serverių tinklo. Taip, esant serverio problemoms, galima persijungti per kitą serverį. Išoriškai atrodys, kad jūs nė nebuvot palikęs savo pašnekovų.

Esant SILC tinkle galima keistis viešaisiais raktais ir sertifikatais. Taip pat, galima sužinoti kiekvieno vartotojo detalią informaciją (jeigu jis ją pateikia), t.y. galima pateikti savo vizitinę kortelę, nuotrauką ir panašiai.

Dar viena gana svarbi SILC galimybė yra tai, kad galima saugiai kurti ir taikyti modulius (SILC struktūroje vadinamus servisais) nesutrikdant senesnių, t.y. naujųjų funkcijų nepalaikančių, klientų darbo. Tokie servisai gali būti prieinami naudojant slaptažodžius ar skaitmeninius parašus.

Kadangi tai yra atvirojo kodo projektas, jo implememntacijas galite rasti net ir rečiausiai sutinkamom platformom.

 

 

SILC protokolo struktūra skiriasi nuo įprastų pokalbių ar konferencijų protokolų struktūros. SILC maršrutizatoriaus lygyje suformuoja taip vadinamą hibridinę sujungtų žiedų tinklo topologiją, o serverio lygyje - žvaigždinę. Esant tokiam tinklo išdėstymui, paketai keliauja greičiau. Tinklas dar palaiko atsarginių serverių prijungimo galimybę, kuri yra itin naudinga esant "netsplit" situacijai.

 

SILC klientai, tai programinė įranga prisijungianti į SILC serverius. Dažniausiai tai realus asmuo. Kiekvienam prisijungusiam prie serverio yra suteikiamas kliento ID, kuris yra unikalus jam prisijungus. Žinoma, kliento ID pats vartotojas nenaudoja, jis kaip ir kituose protokoluose gali pasirinkti sau slapyvardį. Skirtumas yra tas, kad vienu metu viename serveryje/tinkle gali būti ne vienas, o keli tokius pat slapyvardžius turintys žmonės. Viskas nustatoma pagal unikalų ID. Tai padaro visus slapyvardžių registravimo servisus pasenusius ir prasmės nebetenka kiekviename IRC tinkle vykstantys slapyvardžių periminėjimai.

Kai klientas prisijungia prie serverio yra įvykdomi SILC raktų apsikeitimo ir SILC prisijungimo autentifikacijos protokolai. Per raktų apsikeitimo protokolą gaunamas sesijos raktas, kurį klientas ir serveris naudoja saugumui užtikrinti. Visos komandos siunčiamos serveriui yra šifruojamos sesijos raktu. Šis raktas periodiškai būna pakeičiamas kitu.

Prisijungimo autentifikacijos protokolas gali pareikalauti iš kliento įvesti slaptažodį, pateikti tinkamą sertifikatą ar/ir perduoti viešąjį raktą. Viešuosiuose serveriuose šios procedūros paprastai nėra taikomos.

Daugeliui Unix-like sistemų geriausia vartoti klientą iš oficialaus SILC tinklalapio. Windows operacinėse sistemose puikiai veikia GTK pagrindu sukurtas Silky

 

SILC protokole yra dviejų tipų serveriai: maršrutizatoriai ir paprastieji serveriai. Paprastieji serveriai jungiasi per maršrutizatorius ir negali jungtis tiesiogiai vienas į kitą. Pranešimai kurie siunčiami už lokalaus serverio ribų visada pirmiausia keliauja į maršrutizatorių ir tik tada pasiekia adresatą. Klientai paprastai jungiasi į paprastuosius serverius, tačiau taip pat puikiai gali prisijungti ir prie maršrutizatorių. Aukščiau pateiktoje schemoje galite pamatyti, kaip paprasti serveriai jungiasi prie maršrutizatorių. Serveriai tinkle, kaip ir vartotojai, gauna unikalų ID pagal kurį jie yra skiriami. Serveriai stebi visus prisijungimus į lokalųjį serverį, tačiau negali gauti jokios globalios tinklo informacijos - ją žino tik maršrutizatorius. Jiems nereikia laikyti ir stebėti šios informacijos, taigi tai padaro visą tinklą spartesnį. Esant reikalui, paprastas serveris visada gali užklausti globalių duomenų iš maršrutizatoriaus.

Serveriui jungiantis prie maršrutizatoriaus prisijungimo autorizavimo bei saugaus raktų apsikeitimo protokolai yra įvykdomi lygiai taip pat kaip ir jungiantis klientui.

 

Kitas serverių tipas - maršrutizatoriai. Jie jungia paprastuosius serverius į tinklą. Jie koordinuoja žinučių perdavimą visame tinkle. Kiekvienas maršrutizatorius esantis tikle vadinamas ląstele (angliškai cell). Viena ląstelė gali turėti vieną maršrutizatorių, keletą serverių ir keletą klientų. Taip pat, kaip jau minėjau, gali būti prijungti atsarginiai maršrutizatoriai, kurie būtų naudojami esant pagrindinio maršrutizatoriaus problemomis. Paprastajam serveriui užklausus globalios informacijos, pvz. WHOIS komanda, maršrutizatorius patikrina ar turi šią informaciją. Jei ne, jis gali kreiptis į kitus maršrutizatorius ir vėliau užkešuoti šią informaciją. Maršrutizatoriai gali būti sujungti pirminiais ir antriniais maršrutais. Esant išorinėms duomenų užklausoms serveriai gali naudotis tiek vienais tiek kitais, tačiau parenkamas greičiausias maršrutas. Kai maršrutizatorius jungiasi į kitą maršrutizatorių, įvykdomi abu anksčiau minėti protokolai serverio validumui ir prieigos galimybei patikrinti.

 

SILC protokolo pagrindas yra SILC paketuose, kurie, žinoma, yra svarbiausia protokolo dalis. Šis protokolas suteikia saugius dvejetainius paketus, kurie yra apsaugojami ir patikrinami.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...