Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Taigi nusprendžiau ir aš čia šį bei tą parašynėt. Užvesti dienoraštį žadėjau po to ko nusiimsiu pinigus iš CDpoker ir persivesiu į kitą poker roomą(PokerStars žadėjau), tačiau šiandien supportas maloniai nustebino atmesdamas withdraw mano, neva reikia 6k pts surinkt ir būt padarius 2 depositus. Na tai ką... Pasirodo iš CDpoker nepabėgsiu taip greitai, taigi ir pradedu nuo šiandienos dalintis savo vargais ^_^

 

Anyways, gal truputį nuo pradžių

Susidomėjimas pokeriu atsirado ganėtinai senai, bet rimtai praktiškai nesu žaidęs... Pradžioj buvo iš juokingu stakes live pokeris mokykloj su klasiokais, vėliau prasidėjo no deposit bonusų huntinimas ir freerollai. Galiausiai pradėjau rimčiau žiurėt į pokerį ir stengiausi ramiai žaistis neiššokdamas iš komfartabilių limitų, pavyko pasiekti netgi dviejų nulių zoną, bet ... pinigai buvo greit pradonkinti :D

Na ir su paskutiniu(dabartiniu) savo bonusu elgiausi labai atsargiai, žaidžiau ultra micro stakuose, jog ramiai kelčiausi BR... pagaliau kylant limitais aukštyn(daug ir nepavyko pakilt :D ), nepavykdavo iškart persiorentuot, ir truputį blogesnis run'as(~1/3 BR kelių dienų bėgyje) tikrai psichologiškai paveikdavo, ko pasekoja dariau labai ilgas pertraukas(iki pusės metų) nuo pokerio.

Pradėjau vėl rimčiau žaisti prieš maždaug mėnesį ir atradau DoN'us. Ganėtinai beatable man jie pasirodė, o ypač PLO don'ai. Pradėjau praktiškai vien tik juos žaist ir Omaha pradėjo man be galo patikti.

Taigi nusprandžiau labiau lysti į Omahos vandenys ir siet pokerio ateitį labiau su šia pokerio variacija.

Kaip ir rašiau, žadėjau migruot į PokerStars'us ir ten turbūt žaist arba plo/plo8 cashą arba DoN'us plo(visgi rake ten daug draugiškesnis už iPoker tinklą). Tačiau yra kaip yra, ir teks dar bent mėnesiuką užsibūti cdpoker... kadangi dėl aukšto rake(10%) don'ai netraukia čia(o ir žmonių labai sumažėjo ant plo stalų pasibaigus promotion'ui), tai nusprendžiau iškart lyst į PLO/PLO8 micro cash game'us.

Šiandien ir sulošiau keletą sėkmingų sesijų po 3-4 stalus žaisdamas tiek PLO, tiek PLO8, 0.02/0.04 limituose :D

 

Taigi šis dienoraštis bus orentuotas tiktai į Omahą, ir greičiausiai vien tik į cashą.

 

Tikslas, žinoma, mokytis Omahos(nors čia micro stake'uose daug proto nereik... atiduoda lengvai pinigus), na ir žinoma pabėgti iš cdpoker. O vėliau ir bus galima galvot apie didsnius tikslus :D

Žadu gana griežtai laikytis bankroll managment(~50BI), na ir žinoma stengsiuosi netiltinti.

 

Taigi:

CDPoints: 2921.55/6000

Balance: 174.52$

Redagavo randomaz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nice , as pats esu megejas omahos , ir smagu matyti lietuvi zaidzianti ne texas holdem'a . As pats asmeniskai daug zaidziu razz , nes ten pelnas belekoks ;)

Mane irgi domina įvairios pokerio rūšys, ir tikrai išmėginsiu ir mokinsiuos ir kitų rūšių. Šeip manau, kad pravartu mokėti kuo daugiau pokerio variacijų :blink:

 

Anyways, po vakarykštės geros dienos šiandien nieko įdomaus neįvyko, ir pinigai nejudėjo labai nė į vieną pusę :huh:

 

Šiandien: -1.81$

Balance: 172.71$

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau žaisti preflop šiek tiek agresyviau šiandien, jau truputį jaukiau jaučiuosi prie Omahos stalų... O tai pirmą dieną preflop buvau neįtikėtinai passive. Sužaidžiau tris sesijas šiandien, per pirmąją šiek tiek pralaimėjau, per antrają atsilošiau, o per trečiają pokalkas didžiausią minusą patyriau... Nesuprantu net pats kaip tiek... Vis žiurėjau į balansą, ir niekaip nepamenu kaip tiek pralaimėjau... Kažkoks nesusikaupęs prie stalų sedėjau... O ir nuovargis į galą atsirado ir niekaip neatsistojau nuo stalų... Anyway, yra kaip ir yra, rezultatai kolkas nedžiugina, na bet nėra ir blogai, visgi plo variaciją nežmoniška, tai buy-ino dydžio minusas tikrai ne pasaulio pabaiga :wub:

 

Šiandien: -6,27$

Balansas: 166.44$

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tokį minusą gali skaityti kaip stovėjimą ant nulio, nes ten swingai daug žiauresni, nei Hold'em.

Tai jau taip... Žinau, kad bloga čia mano mąstysena, ir į tokį minusą net nereiktų kreipt dėmesio... Bet vistiek :) Na su laiku, tikiuosi, atsiribosiu nuo tokių minčių ir tiesiog žaisiu kaip galima geriau nekreipiant į balanso judėjimą belekuria kryptimi.

 

Šiandien žaidžiau truputį mažiau. Ėjosi ganėtinai gerai, tačiau prieš pat galą keletą nemolonių, bet ne brangių, beatų patyriau. O šeip žaidimu patenkintas, na bet žinoma tobulėti dar daug ir ilgai man.

 

Šiandien: +4.84$

Balansas: 171.28$

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, atrodo, kad labai jau blogai nažaidžiu, nors vieną klaidą šiandien tikrai padariau, kuri ir kainavo daugiausiai :S O šiaip dienos minusas praktiškai iš praloštų 60/40 situacijų. Blogai nesijaučiu, nors gal ir buvo keli tokie mini-tiltukai, bet donkint tikrai nepradėjau. Anyways, šiandien užteks, o rytoj laukia nauja diena :)

 

Šiandien: -10.07$

Balansas: 161.21$

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kas tas razz?

Google tavo draugas.

Trumpai - pokerio rūšis, priklausanti stud 'šeimai', žaidžiama kaip 7-card stud, tik kad best low hand(flushai/straightai neįeina) wins.

e.g. A2345 - geriausias possible handas, A2346 - second best possible, ir t.t.

 

 

 

Vakar nepostinau, nes praktiškai nežaidžiau. Sužaidžiau gal pusvalanduką, per kurį nieko įpatingo neįvyko.

Šiandien, prisiminimui, įsijungiau porą DoN stalų, abu laimėjau, tai iš jų +9$. Cashe, tik pradėjus antrą sesiją, prie vieno stalo buyiną pralaimėjau, ir prie kito puse BI. Na, bet viskas ėjosi neblogai ir sesiją užbaigiau +~1bi.

 

Šiandien/Vakar: +15.09$(+9$ don, +6.09$ cash)

Balansas: 176.3$

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien dieną sužaidžiau vieną ganėtinai ilgą sesiją ir vėliau vakare/nakty viena trumpesnę. Per pirmąją žaidėsi neblogai, stalai ganėtinai linksmi buvo... tačiau prieš pat galą sesijos padariau ganėtinai rimtą klaidą, kuri kainavo mažiausiai 3$... Galėjo jos ir nebūt, but oh well... Nieko nebepakeisi.

Per antrą sesiją ramiai grindindamas, ir neįsiveldamas į didesnius potus padariau ~1bi pliuso.

 

 

Šiandien: +10.01$

Balansas: 186.31$

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesitikėjau keletos tokių žiaurių dienų... Prieš mane visi hittina durnus drawus, flopinu second nutsus pastoviai ir pan... Tokio rezultato nesitikėjau greitu laiku sulaukt... bet yra kaip yra, ir šiandien pailsėsiu nuo pokerio(po new depositors freerollo), ir tikėkimės tas downswing'as nebesitęs...

Šiuo metu žaidžiu new depositors freerollą - 1.5k ppl 1k$ prizepool 100paid. Šiuo metu likę 900ppl, bet kokia pusė, turbūt, sitoutinusiu, tai po pusvalandžio/valandos, kai jie bus nublindinti prasidės normalesnis žaidimas. Viskas ten sekasi kur kas geriau nei prie PLO stalų. Pirmas handas - AK, prieš mane vienas allin. Na aš call, susilaukiam dar vieno callerio. Opponentai rodo 99 ir JJ, flopinu A ir triple up. Šiuo metu stackas 9k(1.5k starting stack).

 

 

Balansas: 149.21$ ( -37,1$, nice? )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiek pamenu lygtai grūbių klaidų nepadariau... Na bet vistiek peržiurėsiu tuos handus, ir viskas bus matyt :)

 

Na o šiandien padariau ganėtinai ilgą naktinę sesiją... Tik ką atsitraukiau nuo pokerio, palieku žynią čia, ir bėgu mėgučio :) Cash table'uose visa diena swinginau ~-1-0BI ribose ir užbaigiau sesiją maždaug ant nulio. Manau, kad žaidžiau visai neblogai, gal tik kelis nereikalingus call'us padariau. Na ir gaila jog nehitinau nei vieno savo monsterdraw, aišku gerai, kad visi buvo prieš shortstackus, tai pralaimėjimam skaudžiai neatsilėpė(aišku būčiau hittines, sakyčiau gaila kad ne fullstackai :) ).

Anyways, bežaisdamas ant casho stalų, žvilgterėjau į tournamentus ateinančius, ir už 9min buvo PLO 1$ BI mtt. Susigundžiau užsiregistruoti jame. Field - 129. Top20 paid. Lygis žaidėjų tragiškas, ir manau stengsiuos kuo daugiau žaist PLO mtt dabar. Tik gaila, kad jų labai mažai vyksta, arba vyksta labai vėlai. Na kaip ten bebūtų, po truputį nusigavau iki ft ir ten žmonės pradėjo krist kaip lapai, kol likome triese - vienas dideleme chip leade, vienas shortas su ~3-5BB ir aš su ~40BB. Final mano handas - flopinu nut straight, varžovas(chip leadas) top set, ant riverio ištraukia didesnę eilę ir aš krentu trečioje vietoje. Truputi gaila, bet ką darysi... Payoutas 12.90$

 

Šiandien: +12.11$

Balansas: 162.42$

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka... Šiandien pažadino skambutis iš CDpoker. Sako, mat, jei depositą dar padarysiu gausiu ten visokių bonusų: 50% reload, APT Macau qualifier, 250k gtd qualifier ir dar kažko ten pripasakojo :)

Ot kaip bando priverst pasilikt žaidėjus... Anyways, depositą reikės padaryt, nes vistiek, kaip sakė cashoutui reik man būt padarius 2depositus, tai prie to pačio ir setalituose padalyvausiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli handai iš vakarykščio turnyro.

 

 

Triple up prieš KKxx ir AAxx... Be komentarų, tiesiog tikiuosi kad kuo daugiau tokių žaidėjų patektų prie mano stalų :)

 

 

 

CD Poker 1 PL Omaha Freezeout 15/30, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

 

saw flop | saw showdown

 

Button HERO (1365)

SB (840)

BB BB (2700)

UTG UTG (5985)

UTG+1 UTG+1 (3735)

MP (1420)

MP MP (85)

CO-1 CO-1 (3280)

CO (2320)

 

Preflop: HERO is on the Button with 8http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 7http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif Thttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 9http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

UTG calls 30, UTG+1 calls 30, MP calls 30, MP calls 30, CO-1 raises to 225, 1 fold, HERO calls 225, 1 fold, BB calls 195, UTG calls 195, UTG+1 calls 195, 1 fold, MP moves all-in for 55.

 

Flop (1255) Thttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif 2http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 8http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

BB checks, UTG checks, UTG+1 checks, CO-1 bets 1255, HERO moves all-in for 1140, 1 fold, UTG calls 1255, 1 fold.

 

Turn (4905) 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif

UTG checks, CO-1 moves all-in for 1800, UTG calls 1800.

 

River (8505) 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif

 

HERO shows 8http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 7http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif Thttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 9http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

UTG shows Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif 8http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Qhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif

MP shows 4http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 2http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Thttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif Jhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

CO-1 shows Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 9http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif

 

HERO wins 8505 with A straight, Ten high

 

^^ Kažkoks durnas handconventeris(5k čia telaimėjau~)... Dėl to ir nenoriu postint tų handų, tragedija su ipoker hand history...

 

 

Dar vienas triple up.

 

CD Poker 1 PL Omaha Freezeout 200/400, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

 

saw flop | saw showdown

 

Button (32467.50)

SB (2860)

BB HERO (3610.80)

UTG (8780)

UTG+1 (28174.46)

MP (15425)

MP MP (4070)

CO-1 CO-1 (11350.90)

CO (2095)

 

Preflop: HERO is in the BB with 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

UTG calls 400, UTG+1 calls 400, 1 fold, MP calls 400, CO-1 calls 400, 1 fold, Button calls 400, SB calls 200, HERO raises to 3200, 2 folds, MP moves all-in for 3670, CO-1 calls 3670, 2 folds, HERO moves all-in for 410.80.

 

Flop (13350.80) 7http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 9http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 8http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif

 

Turn (13350.80) 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif

 

River (13350.80) Thttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif

 

HERO shows 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

MP shows Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif 4http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 5http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif

CO-1 shows Qhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 9http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Qhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif

 

HERO wins 13350.80 with A straight, Ten high

 

 

 

 

Final handas:

 

CD Poker 1 PL Omaha Freezeout 500/1000, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

 

saw flop | saw showdown

 

Button Button (156057.90)

SB HERO (33704.60)

BB BB (3737.50)

 

Preflop: HERO is in the SB with 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Jhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 5http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 2http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif

Button calls 1000, HERO calls 500, BB checks.

 

Flop (3000) 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 4http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 2http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

HERO bets 1000, 1 fold, Button raises to 3000, HERO raises to 12000, Button calls 9000.

 

Turn (28000) 5http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif

HERO bets 20704.60, Button calls 20704.60.

 

River (69409.20) 7http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

 

Button shows 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 8http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif

HERO shows 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Jhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 5http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 2http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif

 

Button wins 69409.20 with A straight, Eight high

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, taigi... Ką turėjau MB(15$) padepositau šiandien. Gavau 11$ instant cash bonus. Gaila, kad daugiau neturėjau mb... Kaip supratau galėjau gaut upto 30$ instant cash bonus. No strings attached. :)

Anyways, prie cash stalų šiandien bangvau -2-1BI, ir niekaip nepavyko išlysti iš minuso. Sesiją užbaigiau turėdamas ~-11$, tiek kiek gavau for free, ir nutariau ramiai palaukt, kol prasidės 1$ PLO mtt. Šiandien susirinko šiek tiek didesnis fieldas - 155. Dabar kol rašau jau pusė beveik iškrito(per 25min). Žaidėjai ne ką geresni nei vakar, taigi bent ITM patekt tikrai tikiuosi. Žinoma ir FT neblogai būtų, sumažint casho minusą, o gal net ir į pliusą išeiti :)

 

Handas prieš ~10min:

Grabbed by Holdem Manager

PL Omaha $30(BB) IPoker

SB ($1,410)

BB ($1,450)

UTG ($4,960)

UTG+1 ($2,510)

UTG+2 ($2,990)

MP1 ($1,960)

MP2 ($1,425)

MP3 ($830)

Hero ($1,810)

BTN ($3,815)

 

Dealt to Hero :):D^_^:)

 

UTG calls $30, UTG+1 calls $30, fold, MP1 calls $30, fold, MP3 calls $30, Hero calls $30, BTN calls $30, SB calls $15, BB raises to $60, UTG calls $30, UTG+1 calls $30, MP1 calls $30, MP3 calls $30, Hero calls $30, BTN calls $30, SB calls $30,

 

FLOP ($480) :D:D^_^

 

check, BB bets $480, UTG folds, UTG+1 folds, MP1 folds, MP3 folds, Hero calls $480, BTN folds, SB folds,

 

TURN ($1,440) K:diamond:Q:diamond:4:diamond::D

 

BB bets $910 (AI), Hero calls $910,

 

RIVER ($3,260) K:diamond:Q:diamond:4:diamond::):)

 

 

 

Hero shows :):):D:)

(Flop 95.2%, Turn 97.5%)

 

BB shows :):D:):)

(Flop 4.8%, Turn 2.5%)

 

Hero wins $3,260

 

 

Taigi šiokį tokį chipsų rezervą jau turiu, ir sitoutinęs manau patekčiau į ft :) (vakar vienas sitoutines buvo prie ft, tik neaišku kada jis sitoutino, o tai turėjo ~4xstarting stack, paemė 4vietą. Visai neblogai kaip nesužaidus nė vieno hando ft :D )

 

 

Anyway, vėliau updatinsiu kaip sekėsi turnyre. O dabar einu ramiai laukti, kol ten vieni kitus išsikapos.

 

 

Update:

1st break. 51left. 3.7k chips. Avg - 4.5k.

Kažkaip lėtai šiandien krenta. Kiek pamenu vakar po pirmo breako neužilgo ITM jau buvom.

 

2nd Update:

2nd break. Šeip ne taip itm :D 18left. 9.4k chips. Avg - 13k.

 

 

 

Out in 9th. 4.65$

 

 

Balansas: 180.74$

Redagavo randomaz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar vienas triple up.

 

CD Poker 1 PL Omaha Freezeout 200/400, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

 

saw flop | saw showdown

 

Button (32467.50)

SB (2860)

BB HERO (3610.80)

UTG (8780)

UTG+1 (28174.46)

MP (15425)

MP MP (4070)

CO-1 CO-1 (11350.90)

CO (2095)

 

Preflop: HERO is in the BB with 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

UTG calls 400, UTG+1 calls 400, 1 fold, MP calls 400, CO-1 calls 400, 1 fold, Button calls 400, SB calls 200, HERO raises to 3200, 2 folds, MP moves all-in for 3670, CO-1 calls 3670, 2 folds, HERO moves all-in for 410.80.

 

Flop (13350.80) 7http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 9http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 8http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif

 

Turn (13350.80) 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif

 

River (13350.80) Thttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif

 

HERO shows 3http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif 6http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Ahttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif

MP shows Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/diamond.gif 4http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/club.gif 5http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif

CO-1 shows Qhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif 9http://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/heart.gif Qhttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif Khttp://www.talking-poker.com/templates/talkingpoker/images/spade.gif

 

HERO wins 13350.80 with A straight, Ten high

 

 

Kelis kart perziurejau sita tavo hand'a, bet cia kazkokia nesamone ^_^ Kaip tu galejai laimet su straightu, jeigu tik 6 turejai? :D Cia su tuzu pora laimejai, o ne straightu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kelis kart perziurejau sita tavo hand'a, bet cia kazkokia nesamone :D Kaip tu galejai laimet su straightu, jeigu tik 6 turejai? :D Cia su tuzu pora laimejai, o ne straightu.

Aha, kaip ir rašiau prieš šį handą, handconverteris GRYBAUJA labai. Net neatkreipiau dėmesio postindamas ^_^ Bet čia tikrai tik su tūzų pora laimėta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na senai berašiau... Tiesiog praktiškai nelabai žaidžiau pokerio per tą laikotarpį, tik kelis mtt, ir kelis šimtus handų prie cash stalų. Pertraukos lyg ir nežadu daryt, bet ištisom valandom žaisti irgi atsibodo... Matysiu kaip čia toliau tvarkysis su tuo pokeriu reikalai.

Anyways, nusprendžiau nebetęsti šio 'blogo' vedimo, nes nei man jis jokios realios naudos neatneša, nei šiai bendruomenei. O rezultatus sekti galima ir paprastesniais būdais negu skelbimu čia :) Greičiausiai toliau pradėsiu pasyviai stebėti čia vykstančias diskusijas... O galbūt prisiversiu šiek tiek aktyviau dalyvauti šiame forume. Bus matyt...

 

Sėkmės jums prie stalų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...