Pereiti prie turinio

sankabaa

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  245
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  85.7%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  sankabaa sureagavo į mantas666 Sveiki. Ieškomas žmogus kuris gyvena ar bent savaitgalį atvažiuoja į Anykščius sukurti interneto svetainę.   
  @ovsas1 uždavė normalų logišką klausimą, bet tau iškart reikia "šokti ant ragų".
  Tai dabar visi kas užsiimat projektų kūrimu įsivaizduokit bendravimą su tokiu klientu...  ?
 2. Patinka
  sankabaa gavo reakciją nuo bratkax Mobili automobilių plovykla   
  Tie kurie plaunasi tunelinėse, arba turi "švaros broliai" abonementą - prašau, parodykite savo automobilius šviečiant į juos saulei.
 3. Patinka
  sankabaa gavo reakciją nuo bratkax Mobili automobilių plovykla   
  Tie kurie plaunasi tunelinėse, arba turi "švaros broliai" abonementą - prašau, parodykite savo automobilius šviečiant į juos saulei.
 4. Patinka
  sankabaa sureagavo į ITSprendimas Svetainės sukūrimas, kaina.   
  Wordpres ir kontaktu foma, nemokamai
 5. Patinka
  sankabaa sureagavo į satrops Kelionė per karantiną   
  Į mišką :)
  www.miskorojus.lt


 6. Patinka
  sankabaa sureagavo į TomaSabonis Ieškau kas sukurtų eshop web dizainą NEMOKAMAI   
  Ieškau kas pririnktų pintinę grybų, gal kas nors nori surinkti 10 000 žingsnių per šiandien ir pakvepuoti grynu oru? Až.
 7. Patinka
  sankabaa sureagavo į Leader Apie Samsung akciją "seną į naują"   
  Tai kaip čia ta akcija skaitosi, "Atnešk seną telefoną kuris būtų kaip naujas"?
 8. Patinka
  sankabaa sureagavo į Aurimas Mano žaidimas Card Hog - jau ir Android/iOS (beta)   
  Sveiki visi,
   
  noriu pakviest išbandyt mano naujausią žaidimų projektą Card Hog savo telefonuose! Jei esat žaidę Look, Your Loot ar Dungeon Cards tai card-based dungeon crawler žanras jau bus pažįstamas. Stumdot korteles, bandot nukeliaut kuo toliau, išlenda nauji priešai, bosai, ginklai, magijos, random įvykiai ir įvairios kortų kombinacijos. Card Hog galima pasirinkti skirtingus veikėjus ir jų pradines kortas, kas gerokai keičia žaidimo eigą ir sudėtingumą.
   
  Neturiu telefoninio gameplay įrašo, bet viskas taip pat, tik vertikalioj orientacijoj:

   
  Parsisiųsti galima:
  Android (Open beta): https://play.google....snoutup.cardhog
  iOS (TestFlight beta): https://testflight.a...m/join/OoZvPOZg
   
  Pilnas iOS išleidimas bus po kelių mėnesių. Atsiliepimai - visada laukiami!
   
  Jeigu norite Card Hog žaisti Steam'e, tai uždarbio nariams dalinu raktus kitoje temoje!
   
  Cheers!
 9. Patinka
  sankabaa gavo reakciją nuo domukas Kokį automobilį pasirinktumėte, jei nuspręstumėte apvažiuoti aplink pasaulį?   
  Mercedes-Benz visais modeliais kurie ėjo iki 1995 metų. Turbūt rinkčiausi w124 dyzeliniu varikliu, į kelionę įsidėčiau tas 2 rėles, kurios jame yra vienintelė elektra. O daugiau nėra kam gęsti. Tai yra modelis, kuris nereikalauja visiškai investicijų, kad apvažiuotų aplink pasaulį. Jei pirksi ne patį pigiausią skelbimuose - apvažiuosi pasaulį du - tris kartus. O ir opcijų komplektacijoje bus, kurių nerasi naujame automobilyje.
  Taip pat laisvai apvažiuotum ir su w123 dyzeliniu mersu.
 10. Patinka
  sankabaa sureagavo į dziu-mAn-dzy Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Perka zmogelis 2005 metu masina uz 1600 eur ir tikisi ledo :D ziaurus pirkejas esi. Tai varyk i opel atstovybe is karto ir tegul tikrina pilnai.
 11. Patinka
  sankabaa sureagavo į Mikaz Kokio darbo ieškoti ?   
  Lengviausia yra nukopijuoti sekminga versla, ypac smulkuji. Pasidarai namu darbus (susiziuri kokios imones sekmingos, kokios apyvartos, kokie pelnai, augimai, ebidos) ir keliauji su savo CV. Parsiduodi uz pigiai, kad tik priimtu. Ir pradedi rinkti informacija. Po metu pusantru gali pradet kalbint kelis perspektyvius kolegas "davai atsidarom savo".
 12. Patinka
  sankabaa sureagavo į L33T Kaip mesti studijas ir negrąžinti studijų krepšelio   
  Mano laikais žinau, kad žmonės, kurie norėdavo mesti studijas ir už jas nemokėti pasiimdavo akademines atostogas ir po jų negrįždavo studijuoti.
 13. Patinka
  sankabaa sureagavo į nadza Kuo skiriasi logotipo ir "Brand" kūrimas   
  Tekstas skirtas ir naudos atnešti turėtų startuojančių verslų savininkams, ir grafikos dizaineriams, kurie norėtų suteikti daugiau vertės savo klientams bei aiškiau matyti savo darbo indėlį į verslo sektorių.
   
   
  Kas yra Brand (lietuviškai prekės ženklas)?
   
  Užuomina - tai nėra logotipas. Ir jei sąmyšio galvoje dar per mažai, tai nėra ir vizualinis identitetas (ne vizitinė, ne blankas, ne iškaba ant pastato, ir tikrai ne kelios skrajutės...). Tad, kaip reiktų suprasti kas yra "Brand"?
   
  Trumpas patirtinis ekspermentas: Uždengus dešinę pusę, ką jaučiate matote žiūrėdami į Nike "swoosh" ženkliuką? Ką jis komunikuoja? Ar įžvelgiate vertybes? Kodėl jis jums turėtų būti įdomus? Kodėl turėtumėte pirkti jų "brand" pažymėtus gaminius?
   
  O dabar atidenkite dešinę pusę. Čia tik kruopelytė jų komunikacijos, tačiau atsakykite sau į tuos pačius klausimus: Ką komunikuoja, kokios vertybės? ir kokius jausmus jums sukelia?
   
  Ar dešinėje pusėje esanti komunikacija kviečia peržengti savo galimybių ribas? Šūkis "just do it" įtraukia ir ragina tiesiog veikti, nebegalvoti. Kuria įvaizdį, kad su "Nike" gali būti nenugalimas, tarsi prideda papildomos vertės, pasitikėjimo žmogui su Nike bateliais.
   
  http://linamass.com/wp-content/uploads/Nike-brand.jpg
   
   
  Taigi "Brand" yra tai, ką žmonės pajaučia, kiekviename sąveikos taške su "brandu". Ar tai būtų vizuali komunikacija, kalbėjimo tonas ir žinutės formavimas ar svetainės funkcionalumo ir estetikos lygis.
   
  Suformuotas jausmas lieka žmogaus atmintyje ir žiūrint į pateiktą vizualios komunikacijos pavyzdį būtų nesunku įsivaizduoti kaip atrodytų Nike viešbutis, koks būtų jo interjeras, kokios detalės suptų foje, kokia muzika grotų ar netgi kokį kvapą skleistų kambariai. Tinkamai sukurtą "Brand" charakterį yra lengva pritaikyti įvairioms nišoms.
   
  Gaištant prie pavyzdžio pats logotipo "Swoosh" ženkliukas buvo sukurtas studento už 35 dolerius. Tačiau, "brandu" paverstas sumerkus milijardines sumas i komunikaciją, kuri perteikia žmogų virš savo galimybių ribų. Taip kuriamas emocinis ryšys tarp žmogaus ir prekės ženklo, su kuriuo žmogus gali susitapatinti. Suprastintinus komunikaciją galima interpretuoti taip: nori būti nenugalimas - įsigyk Nike batelius.
  Trumpa pastaba: pateikdama "Nike" "brandą" kaip pavyzdį, tikrai NEnoriu pasakyti, kad be milijoninių investicijų nieko nebus. Jį pasirinkau, nes jis visiems žinomas. Tai yra tiesiog geras pavyzdys, ko reiktų siekti, tačiau pradėti kažkur reikia. "Nike" irgi nuo kažko pradėjo. Logotipas dar ne viskas.
   
  http://linamass.com/wp-content/uploads/brand-pamatine-struktura.jpg
   
  Brand pamatinę struktūrą sudaro matomi ir nematomi elementai.
   
   
   
  Matoma BRAND pamatinė struktūra
   
  Įprasta įmonėms praleisti nematomą "Brand" pamatinės struktūros dalį. Ir tikrai, sutinku, kyla pagunda pereiti prie vizualinės komunikacijos kūrimo, nes tai ir bus ką matys jūsų klientai ir darbuotojai, tačiau vizualią dalį statyti kaip pagrindą "Brand" kūrimui yra mažų mažiausiai nesąmonė.
   
  Tai trumpalaikio matymo taktika.
   
  Logotipas tėra identifikavimo ženkliukas. Vizualinis identitetas papildo logotipą, sukuria kontrastingas erdves logotipui būti gerai matomu ir kuria vientisa lengvai atpažįstamą stilių. O "Brand" yra viso to, ir visų procesų, kuriuose dalyvauja vartotojas visuma. Nesakau, kad vizuali dalis nesvarbi - atvirkščiai - ji labai svarbi, tačiau "Brand" pamatas turėtų prasidėti nuo "nematomos" dalies sukūrimo, kad vėliau nereikėtų vizualios dalies perdaryti, nes nepataikyta su tiksline auditorija ar bendra vizuaulia nuotaika.
   
   
  Nematoma BRAND pamatinė struktūra
   
  Tad iškėlus klausimą, ką norite kad jūsų vartotojas galvotų apie jūsų įmonę, kokiomis bendromis vertybėmis norite turėti ryšį su klientu? Apskritai, kas yra jūsų klientas? Ir jau net neklausiu demografinių klausimų: kur jis gyvena, kiek jam metų? kuo domisi? Dabar aktualiau psichografinės žinios: kuo jis gyvena, ką jaučia, kur yra jo neigiamos patirtys, ko jis trokšta. Ir tuomet pereiti prie sekančio etapo - strategijos kūrimo.
   
  Verta permąstyti, kokias patirtis norite sukurti klientams kiekviename sąveikos taške su "Brandu". Kokį geresnį, patogesnį, efektyvesnį rytojų jiems norite pažadėti? Ir kaip tai išpildysite. Kaip savo klientams padėsite siekti tikslų?
   
  Strategijos struktūra: Tikslai / "Brand" architektūra / "Brand" atributai / 'Brand" architepas / Misijos teiginys / Pozicionavimo teiginys / Komunikacijos žinučių pavyzdžiai / Nuotaikos ir charakterio apžvalga / Konkurentų apžvalga ir įžvalgos / Klientų profiliai (personos) / Kliento patirčių dizainas / Vizualinės krypties nustatymas / Terminai / Prioritetai.
   
   
  Kuos skiriasi logotipo kūrimo procesas nuo "Brand" su strategija
   
  Visų pirma, yra situacijų, kai užtenka tik logotipo. Dažniausiai tai trumpalaikiai projektai - kaip NT miestelio komunikacija, kai po 3 mėnesių kai nebeliks butų niekam ir komunikacijos nebereikės.
   
  Kitais atvejais kai kuriamas ilgalaikis verslas tikrai verta investuoti laiką į "Brand" kūrimą. Ir iš teksto tikiuosi buvo galima suprasti, kad "Brand" tai nėra investicija į grafinį ženkliuką su gražiomis spalvomis ir derančiais super gerai skaitomais šriftais - o investicija į "Brand" strategija + viualinį identitetą. Vientisas dokumentas, kuris apima visas "Brand" veiklos sritis, kuriame galima atidžiai suplanuoti visas "Brand" ir vartotojo sąveikos patirtis, kuris veikia kaip pagrindas, kaip centrinis informacijos šaltinis tiek jums, įmonės savininkui, tiek samdomam darbuotojui, atsakantis į klausimus ir padedantis strategiją versti veiksmais siekiant užsibrėžto aiškaus tikslo, vientisos komunikacijos ir aiškios žinutės ištransliavimo.
   
  Aktualu grafikos dizaineriams: Dar reiktų paminėti, kad pats procesas ir patirtis labai skiriasi kai logotipas kuriamas pagal strategiją, o ne pagal kliento turimą logotipą viziją. Didžiausias džiaugsmas kad komentarai "gražu / negražu" :blink: šiame procese nebeturi vietos. Jei galutiniame etape, kada pateikiamas logotipas, būna neatitikimų (o taip buvo niekada!), visada galima grįžti į pirmą strategijos etapą ir žiūrėti kurioje vietoje yra spragos.
   
  *Angliško žodžio "Brand" lietuviškas vertimas prekės ženklas neperteikia visos Brand reikšmės ir esmės, tad tekste sąmoningai renkuosi naudoti anglišką žodį "Brand".
   
   
  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
   
   
  Kaip vertinat straipsnį? :bi: Ar buvo naudingų įžvalgų? Kuri vieta kelia daugiausiai klausimų? Komentaruose bandyčiau papildyti neaiškias vietas.
   
   
  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 14. Patinka
  sankabaa sureagavo į Vyrasx5 Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2021)   
  Visų žaidžiančių prašyčiau du kart apmastyti, ar tikrai ketinate važiuoti. Negadinkite šansų kitiems, jeigu jos nepanaudosite.
 15. Patinka
  sankabaa sureagavo į Andrejus Populiarias Lietuvoje skelbimų svetaines „Autoplius.lt“, „Aruodas.lt“ ir „Skelbiu.lt“ valdančios įmonės turi naują savininką.   
  Na tą kuo puikiausiai suprantu, bet pvz. vien reklama nepaimsi NT agentų, kaip pvz. atsirado kampas.lt, ir Katleris piarino ir reklamas pirkosi, bet pats naudojimasis juo...tragedija. Vien iš patogumo pusės jei žiūrėti, tai kažką paprasto tikrai įmanoma padaryti.
   
  O NT agentai visada verkia, vien pasižiūrėjus į miestų NT agentūrų puslapius iš 2008-2010 metų matosi kiek jiems rūpi tie skelbimai, nekalbu apie pačius NT agentus (pats ieškausi namo) kurie vos ne sugalvojo būt NT agentu ir šoka visa galva į tai nors nieko nesupranta, atrodo skelbimą įkėlei į aruodą, aprodei butą/namą ir jau 2% į kišenę.
   
  Todėl rašiau, kad susimesti uždarbis.lt nariams ant kooperatyvinio skelbimų portalo, kas programavimas, kas marketingas, kas seo, kas content kūrimas ir pan. Žinau, kad tai "long shot" kas pasiūloma čia dažnai ir miršta, bet esu girdėjęs, kad 1 iš 100 idėjų pasiseka keliems kūrėjams.
 16. Patinka
  sankabaa sureagavo į biz Noriu idarbinti prabangu automobili   
  Pamatytu prezidente, premjera ar seimo pirmininka su tokiu bmw ne puses sekundes nepagalvotu, kad gal per mazai prabangus auto kaip salies vadovams. Bet va eiliniams pilieciams netiks :D
   
  Cia tiesiog snobiskai bande "pasikelti" (suprantat apie kokia emocija kalbu) :)
 17. Patinka
  sankabaa sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Aš nesakau, kad auto iš USA nereikia pirkt, tiesiog nereikia pirkt stipriai daužtų, nesvarbu iš kur ta mašina parvežta. Už jokius pinigus nebeatkursi gamyklinio kėbulo.
 18. Patinka
  sankabaa gavo reakciją nuo Mommyme 12 kl kurso išklausymas   
  išlaikyti egzaminai niekur nedingsta, jie galioja nors ir po 100 metų. Matau prastai supažindino tave su tvarka mokykloje.
 19. Patinka
  sankabaa gavo reakciją nuo hsaulius 12 kl kurso išklausymas   
  galėsi, ir išlaikęs gausi atestatą
 20. Patinka
  sankabaa sureagavo į lasickui 5 eurus pervedusi ir pajuokavusi swedbanko klientė turėjo pasiaiškinti dėl žodžių.   
  Juokas pro ašaras. Galimai reali situacija. Perkamas ginklas iš privataus asmens. Sandėris įforminamas Lietuvos ginklų fonde. Pirkimo-pardavimo sutartyje nurodoma suma. Kadangi siekiama mažinti grynųjų pinigų disponavimą, sutariamas apmokėjimas bankiniu pavedimu. Pirkėjas prie akių padaro bankinį pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodydamas "glock 17 gen 3 snxxxxxx pirkimas" ir spaudžia vykdyti. Kadangi skirtingi bankai, mokėjimas bus gautas kelių valandų bėgyje, tačiau pardavėjas matė, kad apmokėjimas atliktas, paspaudžia ranką pirkėjui ir laimingi išsiskirsto savo keliais. O tada paaiškėja, kad, anot banko, čia yra nelegali veikla ir pirkėjas turi ne tik prekę bet atgauna ir sumokėtus pinigus? Nors viskas buvo legalu? :)
 21. Patinka
  sankabaa sureagavo į Blofeld c++ Masyvai   
  Mokyklų bėda, kad užduotys aprašomos žiauriai plačiai ir sudėtingai, kas iškart atmuša norą gilintis. :D Pačiam ta problema buvo. :)
 22. Patinka
  sankabaa sureagavo į marty Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  Todėl ir vengia žmonės veganų, blaivininkų ir t.t. Tai įrodo šios temos teiginiai kaip, kad:
  - "Liūdna paskaičius, kad vis dar nemažai žmonių neįsivaizduoja švenčių be alco",
  - "galima narių Nickus įsidėmėti kurie yra tikri Lopai ir nevertą su jais turėti finansinių reikalų niekada ateitį".
  - "tokiuose renginiuose susirenka tikrai įdomūs, yra tikrai apie ką pabendrauti, susipažinti ir t.t. Mužikai kaimiečiai ar NO ir UK silkių fabriko darbuotojai paprastai ten ir nesirenka"
  - "Gal ir like vienas kitas homosovietus giminaitis ar 18etis morozas draugas, kuris taip atsilikusiai masto"
   
  Ir net nesvarbu kiek tiesos yra šiuose teiginiuose, bet niekam nepatinka žmonės kurie save ar savo bendraminčius virš kitų iškelia, ypač dėl savo nuomonės, o ne dėl nuveiktų darbų.
 23. Patinka
  sankabaa sureagavo į dziu-mAn-dzy Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  Toliau sulauki penktadienio ir vėl geri :D
 24. Patinka
  sankabaa sureagavo į DavidH Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  Praleist laiką su veganais, vegetarais ar religijos fanatikais tai nepatarčiau, nei vienam. Siauro mastymo, kuriems argumentai ir mokslas nėra žinomas.
 25. Patinka
  sankabaa sureagavo į Jerka Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Bičiukas tvarkingai surinko faktus. Ir spėju visokiose akademijose 90 procentų lektorių yra būtent tokie. Bėda ta, kad paprasti žmogeliai, kurie visiškai nesugeba atsirinkti, kas yra gerai, o kas ne ir toliau pirks šias paslaugas. Liūdna, bet nieko nepakeisi.
   
  O čia radau po posto komentaruose, pralinksmino

×
×
 • Sukurti naują...