Pereiti prie turinio

reject

VIP nariai
 • Pranešimai

  1.846
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  reject sureagavo į jkacinskas LSP mažai kuo naudingas studentui   
  LSP yra studento pažymėjimas, o ne nuolaidų kortelė. Pirk daily card, jei nuolaidų nori. Nėra čia priežasties būti nepatenkintu, kad prastos nuolaidos, nes tai yra pažymėjimas. Plius tas lsp tiek kainuoja, kad nusipirkus nuolatinį bilietą mėnesiui su 80 proc. jau atsiperka ta lsp kaina.
 2. Patinka
  reject sureagavo į amzinas Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Va kam reikės https://dl.dropboxusercontent.com/u/16287981/sauktiniudb_2015-05-13.csv
 3. Patinka
  reject gavo reakciją nuo L a u r i s „Youtube“ pranešė, kad Lietuvoje pradeda veikti jos partnerių programa!   
  Aš irgi taip galvojau, bet prieš ~4 metus dėl patirties ir smalsumo buvau sukūręs pora game video ir į YouTube įdėjau, tai per tuos 4 metus surinkau ~450k peržiūrų, nors video buvo su integruotu laptopo mikrofonu įrašytas kur girdisi mano girgždanti kėde ir bjaurus akcentas, tai jei kažką tikrai daryt nori ir pastoviai gali surinkt auditorija, pažiūrėkit į top kanalus YouTube ir kokios ten nesąmones kelia, bet yra kas žiūri.
 4. Patinka
  reject sureagavo į Nedas LT „Youtube“ pranešė, kad Lietuvoje pradeda veikti jos partnerių programa!   
  Sveiki turiu gerų naujienų!,
  Visi esame girdėję, kaip kiti užsidirba per Youtube, anksčiau tokia galimybė lietuviams buvo pasiekiama tik per aplinkelius. Tačiau sulaukėme geros žinios! Youtube partnerių programa pradeda veikti ir Lietuvoje!
   

   
  Lietuvos kūrėjai dabar turi galimybę gauti pajamų iš vaizdo įrašų. Youtube pranešė, kad Lietuvoje pradeda veikti jos partnerių programa, kuri suteikia naujų galimybių turinio kūrėjams.
   
  Youtube pratnerių programa siūlo nesuskaičiuojamas galimybes visiems kūrėjams, leisdama jiems užsidirbti iš savo kokybiškų vaizdo įrašų ar muzikos atlikimo ir bendrauti su įvairia vietos bei tarptautine auditorija naujais būdais. Lietuvos kūrėjai galės išplėsti ne tik žiūrovų pasiekiamumo galimybes, bet ir gauti uždarbį už įkelto turinio peržiūras.
   
  Buvimas Youtube partnerių programos nariais vaizdo įrašų kūrėjams leidžia uždirbti pinigų iš susijusių reklamų, tačiau jų nesusaisto griežtomis sutartimis - Youtube beveik neriboja, kur partneriai gali įkelti ir platinti savo turinį, leisdama uždirbti iš savo vaizdo įrašų tiek Youtube tiek visur kitur.
 5. Patinka
  reject sureagavo į Pipirmete "Kas populiaru internete" svetainė   
  reddit.com
 6. Patinka
  reject sureagavo į eko Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  O tai ka tu galvojai? Visose kariuomenese eilinis yra tiesiog vykdytojas, robotukas, ka jam pasake, ta jis ir turi daryti. Su savanoriais turbut dar normaliai skaitesi, nes ju ir taip truko, ir niekas nenorejo, kad jie iseitu. O su sauktiniais tai niekas nesiskaitys. Dar galbut suprasciau, kai vaiko ka tik mokykla baigusius 19mecius, bet kai kartu vaikys ir koki 25-26metu vyra, kuris baiges magistra, dirba daug mastymo reikalaujanti gera darba, tai bus cirkas :D
 7. Patinka
  reject sureagavo į biesas96 Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  tai dar ne tokiu dalyku buna, uz ta pavelavima ar kokio normatyvo neivykdyma kencia visi tavo tarnybos daraugai, o po to jie tokiam vielotojau koju baliu atsidekoja, tai gerai jei ten viena ar du kart taip padarai, bet jei koks silpnesnis taip pastoviai daro, tai ten ji uzduxina kaip turi but...
 8. Patinka
  reject sureagavo į Ramūnas Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Sakai, būdavo 800 norinčių per metus, kurie norėjo 3 mėn BKM (BAZINIAI kariniai MOKYMAI, primenu). O čia kalbam apie PRIVALOMĄJĄ karinę TARNYBĄ. Skiri žodžius BAZINIS ir PRIVALOMAS? Ir - MOKYMAI bei TARNYBA?
   
  Kiek suprantu, po BKM esate įrašomi į rezervą. Jeigu taip - labai puiku, ačiū jums, galit eit savo keliais. BET mokyti kitus ir aiškinti "nekakokit į batą, buvau BKM, nebūkit bobos", tai čia virš naglumo.
   
  Tu ėjai į BKM, tai GALĖJAI planuotis, kada tai darysi ir pasirinkimo LAISVĘ ten neiti, jeigu kažkas nepavyks. Supranti, kad šioje temoje kalbama apie tai, kad LAISVĖS neiti TARNAUTI neturės žmonės? Supranti, kad jie galės būtų patraukti BAUDŽIAMOJON atsakomybėn, jeigu atsisakys?
   
  Šitoj temoj labiausiai nuvylė Creatium su savo desperatišku bandymu ginti savo tiesą, kuri tik jam pačiam atrodo tiesi. Bankai jau pasakė, kad paskolas sustabdys, nukels, bet palūkanos - čia jau šauktinio reikalas. Kažkuriam straipsny buvo kalbėta, kad davai pakeliam šauktinių atlyginimą nuo 38€ iki 138€ ir nebemokam kompensacijų už komunalines išlaidas ir pan. Tai šiuo atveju, žmogus ne tik kad turės kentėti šaltyje (žiemos metu pratybose), bet dar ir žinos, kad jo butas yra šildomas bei turės už tai susimokėti iš tos pašalpos 138€. Ai, turi lizingą? Nieko tokio, anstoliai atskaičiuos ir be tavęs. Artimuosius rėmei, kurie neturi pakankamų pajamų? Nu ir? Taigi 138€. Turi kitų įsipareigojimų: kabelinė, internetas, sporto klubas? Pats kaltas, galėjau nuspėt ateitį, kad pašauks. Beje, primenu, kad gauni 138€. Čia begalybė, leisk kur nori.
   
  Ims visus tinkamo amžiaus? O kaip politinės pažiūros? Jeigu ne dėl pinigų viską darom, o dėl Tėvynės? Didelė dalis tokio amžiaus asmenų pritaria Mother Russia vertybėms ir ideologijai. Aš nenorėčiau su tokiu vienam apkase sėdėt. Kaip priversti ginti Tėvynę tą, kuris tėvyne laiko priešą? Jam kad ir 400€ duok - nepadės.
   
  Valdžiai reikėtų pripažint, kad padarė klaidą ir nebegali paimti tarnauti tų, kurie jau pradėjo kurti gyvenimą. Šįkart tauta planą turėjo, o valdžia - ne. Bet bandoma tautos planus griauti, kad būtų taisomos keliasdešimties žmonių klaidos. Liūdna.
   
  Pritariu tik didelei reklamos kampanijai ir LAISVEI rinktis, nori tarnaut, ar ne.
   
  P.s. man jau 27+, tai į loteriją turbūt nepatenku.
 9. Patinka
  reject sureagavo į Gedemonas Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Ai, su tom diskriminacijom juokinga, o šiaip tai žinai kai juodaodis diskriminuoja baltaodį tai normalu, neduok dieve atvirkštinis variantas tai baisus skandalas :) Tai čia irgi panašiai, feministės dėl lygiu teisų kovoja ten kur yra nauda materialine moterims pvz.. kad būtų tam tikras skaičius moterų vadovių ar valdžioje, o ten kur nenaudinga tyli :) Juokinga ir absurdiška situacija, bet toks jau tas pasaulis :)
 10. Patinka
  reject sureagavo į Andriuslink Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  21 amžiuje veikiama 20 amžiaus metodais. Komunikacija apgailėtina. Net nupurto kai sėdi aukšti karininkai ir nusišneka televizijoje.
   
  Reikia PR'o geresnio ir manau surinktu savanorius nesunkiai. O dabar reklamos apie galimybę savanoriauti, gauti algą ir t.t. nulis. Reputacija prasta, o niekas ir nebando jos gerinti.
   
  Visiškai su sveiku protu prasilenkia ta loterija iki 38 metų. Atrodo kad žalią kortą loši kiekvienais metais :)
   
  Galbūt nereikėtu eskaluoti taip greitai šito, bet turint visiškai nelogiškų pavyzdžių* tai baisu, kad ir čia gali pasitvirtinti.
   
  *Globalioje rinkoje, klęstint startuoliams įmonės pavadinimas privalo būti lietuviškas.
 11. Patinka
  reject sureagavo į gvidass Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Visom pusėm kurios kursto kara ir pan, bei visiem kariam siūlyčiau pažiūrėti šį video
  gal kažką suvoks, koks tas karas ir armija beprasmis dalykas...  
  O ar šalis man davė ar nedavė ką nors man visiškai vienodai, nei aš jos prašiau kad ką duotų a nei maldavau, viską pats pasiekiau, o ir mokesčius moku. Tai gal dabar dėkoti šaliai, kad turėjau garbę čia gimti? Nes čia šalies nuopelnas, o ne tėvo ir motinos. Karas tik imbicilam, o armija vyrais nei vieno nepadarys, jei toks nebūsi... Pažiūrėkit tie, kur kažkada armijoje tarnavo, o dabar su alaus bambaliais sėdi bei primyžtom kelnėm kokie tikri vyrais patapo!
   
  Pats eiti niekur neketinu, ne dėl to kad bijočiau ar būčiau mazgotė - toli gražu. O dėl to kad galvą turiu, jei politikai prisilojo tai dabar turim, bėgti į armiją ir ruoštis kažkokiems galimiems neramumams. Mat pasakė, reikia tevynę ginti, viskas jos labui ir pulsim tai daryti kaip akli kurmiai. Tai jei pasakys pačiulpkit b*bi eisit ir čiulpsit,bet prieš tai valdžia prisidengs, jog tai tėvynės labui.
   
   
  P.S. Atsiprašau patriotų, nes tikrai nenoriu kažko įžeisti :) Aš pats už Lietuvos gerovę, vis gi čia mūsų šalis, bet dabartinė situacija juokinga
 12. Patinka
  reject sureagavo į Skuduras Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Kvailas įstatymas - kaip ir konstitucija, kurioje rašoma, kad ginti karinio konflikto atveju šalį - piliečio pareiga. Tai turėtų išlikti garbės reikalu ir pasiaukojimo reikalu.
   
  Bet ir iš vidaus įstatymas kvailas. O sakykit man, kodėl teisti negaus šaukimų? Visi tie bedarbiai, trinantys subines, bus pirmu numeriu pakviesti (gal ir pritariu tam), bet tie, kurie kadaise teisti buvo arba šiuo metu atlieka bausmę - ne. O kodėl? Aš manyčiau, kad kariniai mokymai būtų geras auklėjimo pavyzdys, siekiant pakeisti žmogų į doresnį. Juk kalėjimo paskirtis irgi - mokyti nebedaryti nusikaltimų. O ten mikimauzai kaip ponai gyvena neliečiami. :)
 13. Patinka
  reject sureagavo į Stanley Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Pipirmetė - neįsižeisk, bet nei tu kariuomenėj buvai, nei tau apie ją šnekėt. Man juokinga kai daugelis, ypač moterys sako "va, atitarnaus kariuomenėje - taps vyru". Absurdas. Taip buvo gal prieš 30 ir daugiau metų, ir tai dar klausimas. Dabar šauktinių kariuomenė nuo kalėjimo nedaug kuo skiriasi, nes pagrindinis kontingentas ten narkomanai ir kiti asocialūs asmenys. Daug pažįstamų prieš kariuomenę buvo emociškai stiprūs, turintys gyvenimo tikslą, planus, kūrybiškai mąstantys. O atitarnavę grįžo visiškais degradais, nulinės asmenybės, iki šiol pasimetę gyvenime, negali jokio normalaus darbo rasti apart fizinio. Kai kurie ten net ant narkotikų užsėdo.
  Visiškai kitaip su savanoriais, visai kitas principas, kitos sąlygos, kitas žmonių mąstymas. Keli draugai vaikšto ten - visiškai normalūs žmonės.
 14. Patinka
  reject gavo reakciją nuo zipbux Lankomumas   
  Pelnas nuo puslapio temos ir auditorijos priklauso labiau, nei nuo lankomumo ir žiūrint ką pelnu vadini
 15. Patinka
  reject sureagavo į h4x0r Kodėl šiuolaikiniame jaunuolių tarpe šaipomasi iš negeriančio jaunuolio?   
  Jeigu isimeti i gerianciu kompanija ir pradedi aiskint kaip jie po 40 metu mirs su kepenim pragertom, tai aisku, kad visi i tave kaip i klouna ziuri :)
  Visu pirma siek tiek pagarbos tarp draugu uzsitarnavus reik turet ir niekam nerupes geri, ar ne.
 16. Patinka
  reject gavo reakciją nuo satinof C++ programavimo pamokas   
  Mus univere nuo šitų pradėjo mokint :)
  L1pirma_savaite.pdf
  L1antra_savaite.pdf
  L1trecia_savaite.pdf
  L1ketvirta_savaite.pdf
 17. Patinka
  reject sureagavo į ifixas ACTA - interneto cenzūra? Anti-Counterfeiting Trade Agreement   
  Tu bent pasidomėk apie ką kalba eina, visažini.
 18. Patinka
  reject gavo reakciją nuo Meilutė Kasdieninės picos duok mums šiandien !   
  Ant laužo juos!
   
  O jei rimtai tai reklama ir tiek, nereik sureikšmint visko per daug :)
 19. Patinka
  reject gavo reakciją nuo Meilutė Kasdieninės picos duok mums šiandien !   
  Ant laužo juos!
   
  O jei rimtai tai reklama ir tiek, nereik sureikšmint visko per daug :)
 20. Patinka
  reject sureagavo į Šaras SEO konkursas   
  Sakyčiau visai nebloga idėja šitas konkursas, reiks pasekti šią temą, kad pažiūrėti kaip jums visiems sekasi. Pats nedalyvauju dėl kelių priežasčių - turiu žiauriai daug darbo (užsikėliau labai didelius tikslus 2012 metams) ir atbaido tai, kad veiksmas vyksta LT rinkoje. Pats turiu daug svetainių, tačiau nei vienos lietuviško, kuri būti skirta komerciniams tikslams. Šiaip mano moto - ką darai daryk gerai, tačiau kartu sunku daryti kažką gerai kai darai nemokamai, nes daryti kažką LT rinkoje tikrai praktiškai ir gaunasi nemokamai. Kad mano žodžiai nebūtų tik žodžiai pateiksiu šiek tiek statistikos iš savo pačio kuklios patirtis. Pats asmeniškai pagrinde dirbu su CPA (dar kažkiek su CPC, konkrečiau adsense). Taigi, turiu aš tokį nemažą tinklapį kuris, taip sakant, yra anglų kalba, bet labai GLOBAL ir į jį kasdien ateina žmonės iš įvairiausių pasaulio šalių, ateina čia ir lietuvaičių. Paėmus konkrečiai praeitų metų statistiką, nuo 2011m. sausio 1d. iki 2012m. sausio 1d. lietuviško traffic'o vaizdelis yra toks - CPC: $0.01 Conversation: 3.3%. Dabar užmeskime akį į USA rinką - CPC: $0.23 Conversation: 24.3%. Dar liūdniau pasidaro kai pamatai, kad net tie patys latviai mus lenkia - CPC: $0.02 Conversation: 4% (nors ir ne daug), o kas galbūt dar įdomiau, pažiūrėkit į tų pačių estų statistiką: CPC: $0.09 Conversaton: 8%. Tiesa pasakius Estija mane nustebino. Na gerai, daugiau nepūsiu jums čia arabų į akis, bet yra kaip yra. Nenoriu užsiiminėti demotyvacija, bet galbūt tai jums atvers akis ir kadanors ateityje jums tai padės priimant tam tikrus sprendimus, susijusius su darbu ir uždarbiu internete. ^_^
  Sėkmės visiems! Te nugali stipriausias!
 21. Patinka
  reject sureagavo į OxyG3N Saulės sūnus.   
  5metų senumo kai minimum. :)
 22. Patinka
  reject sureagavo į ecash Ar domintų SEO apmokymai?   
  Kol tu pats nesuprasi ka ir kiek gali duoti tol cia niekas nenuspres kiek gali moketi.
 23. Patinka
  reject sureagavo į Aur3 Auksiniai kiausiniai (golden eggs)   
  Ziaurus tas zaidimas :D
   
  http://www.youtube.com/watch?v=y6GhbT-zEfc
   
   
   
 24. Patinka
  reject sureagavo Apmokestinimas mašinų, kurių galia yra virš 150kv   
  Manau butu teisingas istatymas, jeigu butu taikomas sis mokestis, automobiliams tarkime iki 3-4metu senumo, na iki 5 is bedos..tada logikos bent jau butu daugiau, "prabangos" mokesciui tam..Man asmeniskai tu suo 1% nuo milijono NT apmokestinti, taip pat absurdas, ateis "expertas" pervertinti jusu NT turta, ir pervertins taip kaip nori, jeigu neduosi nieko :). Supratama, ne kieviena sodyba ar namas tiek kainuoja, bet jeigu zmongus realiai dirba valdiska darba kazkur, o nuo seno likes sklypas, gerame rajone, kur pasistates sau nama..nesunkiai pasieks ta mila litu..ir mokek kas metus 10k is kur nori. Taisyti stipriai sie istatytami turi buti, bet nieko gero neverta tiketis, tokia ta musu valdzia, ziuri kad kuo daugiau $ lietuvos liaudis "generuotu" jiems i kisenes.
 25. Patinka
  reject sureagavo į Boks Apmokestinimas mašinų, kurių galia yra virš 150kv   
  žmogelis turi kokį varganą VW golf 20 metų senumo ir čia irgi apmokestins kaip prabangą? Mano manymu prabanga turėtų būtų skaičiuojama ne pagal galią ar pagaminimo metus, bet pagal automobilio vertę
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...