Pereiti prie turinio

Rimas

VIP nariai
 • Pranešimai

  8.708
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  100%

Rimas paskutinį kartą laimėjo Gegužės 17 2012

Rimas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Rimas

 • Rangas
  Metų Forumietis 2007
 • Gimimo data 1991-09-27

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Rimas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Rokiškis / Edinburgas
 • Pomėgiai
  Tingėti.

Paskutiniai lankytojai

8.490 profilio peržiūrų
 1. Mėčiausi aš čia visokiomis hiperbolėmis šioje temoje, o pasirodo, kad jos gana greitai gali išsipildyti - nebegalės vaikai vieni būti ne tik gatvėje tamsiu paros metu, bet ir namuose... Įstatymas draus be priežiūros palikti vaikus iki 14 metų amžiaus
 2. Jei įrodysi, kad VISI nepilnamečiai yra susiję su girtuoklystėm ir žmonių užpuldinėjimu - sutiksiu, kad tuomet panašaus įstatymo įvedimo galimybę galima svarstyti. Deja, garantuoju, kad Tau to padaryti nepavyks. O kad VISŲ nepilnamečių laisvė būtų smarkiai apribota dėl to, kad mažiau nei keli procentai jų naktimis užpuldinėja žmones - tikrai nesutiksiu. Lygiai taip pat galėčiau argumentuoti automobilių uždraudimą VISIEMS Lietuvos žmonėms, teigdamas "turėjo jie laisvę - galėjo važinėti, bet ne - važinėjo girti, darė avarijas, tai tenka reaguot".
 3. Tai aš sakau - uždrauskime iš viso iš namų išeiti be rimtos priežasties. Dar mažiau išgertuvių bus (rimta priežastimi jų juk neskaitom), dar mažiau muštynių, dar mažiau visokių kitokių incidentų. Kuo mažiau laisvės - tuo mažiau incidentų. Bet ar tikrai visi norėtume pasaulyje be laisvės gyventi? Ar atimti ją norime tik tada, kai tas atėmimas konkrečiai mūsų neliečia?
 4. JAV federaliniu lygmeniu toks įstatymas tikrai nėra priimtas, o tai, kad tokį reguliavimą yra įvedusios kelios valstijos (ar atskiri jų miestai), apie pačių JAV požiūrį pasako ne daugiau, nei apie visos Europos požiūrį pasako tai, kad toks reguliavimas egzistuoja Baltarusijoje ir Ukrainoje.
 5. Vakarų šalyse? Kidding? Islandijoje vienintelėje iš Vakarų Europos kažkas panašaus egzistuoja. Kitos šalys su tokiais ir panašiais įstatymais - Latvija, Ukraina, Baltarusija, Rusija.
 6. "konfliktas prie Baltojo tilto šalia picerijos įvyko 18.20 val.". Tai kodėl tada nuo 22 valandos darom komendanto valandą? Darom nuo 18, nes va kažką pripjovė 18.20. O jei aš rasiu, kad kažkas kažkada su kažkuo susišaudė dieną, tai gal vėl grįšim prie tos logikos, kad visiems draudžiama išeiti iš namų be rimtos priežasties?
 7. Vat būtent - aš ir nepritariu logikai, kurioje Valstybė saugo žmones nuo jų pačių. Manau, kad žmogus turi teisę pats rinktis savo gyvenimo kelią, nesvarbu, kad kai kam jis atrodo nemoralus, nesaugus, neįdomus ar dar kažkoks (su sąlyga, kad tame kelyje jis nepažeis kitų žmonių teisių ir laisvių). Nepilnametis, aišku, ne visada gali priimti atsakingus sprendimus, bet už tai jis turi tėvus ar globėjus, kurie yra už jį atsakingi. Ir jei jie jam leidžia šeštadienio vakare nueiti į filmą, nes vaiką išauklėjo tinkamai, juo pasitiki ir žino, kad jis grįš apšviesta pagrindine gatve, kurioje jam pavoj
 8. Nori pasakyti, kad jei 15-metis šeštadienio vakare devintą valandą sugalvojo su draugais nueiti į filmą, tai jis jau turėtų bijoti, kad grįžtančio jo nesupakuotų policija? Ar po filmo turėtų skambinti mamai, kad ateitų/atvažiuotų pasiimti?
 9. Kreiva logika. Kodėl tada apsiriboti nepilnamečiais, vaikščiojančiais naktį? Gal įvedam įstatymą, kad "asmenims be svarbios priežasties išeiti iš namų draudžiama". Tada policija bet kada galės sustabdyti bet kokį žmogų, pasidomėti kodėl jis čia vaikšto, ir pristatyti į nuovadą dar iki nusikaltimo padarymo. :D Jei policija turės teisę sustabdyti ir nubausti visiškai nieko blogo daryti neketinantį, apšviesta centrine miesto gatve ramiai einantį nepilnametį - tokiam įstatymui niekada nepritarsiu. Net jei policija taip niekada ir nedarys. Įstatymai turi būti suformuluoti taip, kad net ir teorišk
 10. Ar kas nors gali patvirtinti, kad iš tiesų tokia norma įstatymuose jau yra numatyta? Bent jau straipsnyje minimame įstatyme tai jos tikrai nėra. Toks pakeitimas buvo siūlytas, tačiau nebuvo priimtas. Man atrodo žurnalistė kažką sumaišė. Labai tikiuosi, kad ir šį kartą siūlomos pataisos į įstatymą nepaklius. Ketlerio minimi nepilnamečiai, girti pažeidinėjantys viešąją tvarką, turi būti baudžiami pagal atsakomybę už viešosios tvarkos pažeidimus numatančius įstatymus, o įstatymas, draudžiantis tiesiog būti gatvėje nieko blogo nedarant - visiškai nelogiškas. Pasiteisinimas, kad "vis tiek niekas
 11. Masiulis, panašu, nėra toks tikras, kad Liberalai negalėtų dirbti su Darbo Partija. Jam turbūt labiau LSDP nepatiktų. Bet taip, Tu teisus, "3K" variantas šiuo metu realiausias. Deja...
 12. Man be "trijų klounų" varianto realesni atrodo TS-LKD + LRLS + DP (kol kas tik 72, tad reiktų dar ko nors...) ir LSDP + DP + LRLS (76 + Palionis jau irgi prie LSDP).
 13. Gal kas žino, kaip paaiškinti tokį milžinišką (13.1% per dvi dienas) balsavimo iš anksto aktyvumą Senamiesčio apygardoje? Šalies vidurkį viršija beveik 7 kartus. Tas pats buvo ir pirmame ture (14.4%). Prieš 4 metus iš anksto toje apygardoje per pirmas dvi dienas balsavo tik kiek daugiau nei 1%. Niekaip nesugalvoju, kas galėjo lemti tokį pasikeitimą. Gal vilniečiai galėtų padėti?
 14. Stengiausi atsižvelgti į visą man prieinamą informaciją. Kur, manai, labiausiai prašoviau? :) Būtų įdomu pamatyti tikslesnę Tavo paties prognozę. Po rinkimų galėtume palyginti, kas geriau pataikė. :)
 15. Smagu matyti, kad taip aktyviai diskutuojama artėjančių rinkimų tema. :) Įsikišiu ir aš, pasidalindamas savo sudaryta rezultatų prognoze. Stengiausi laikytis objektyvumo, bet kai kurie turbūt manys, jog pervertinau LRLS galimybes ir nuvertinau Drąsos Kelią. Gali būti. Rinkimai parodys. Gal ir kas nors kitas sudarinėjo konkretesnius spėjimus, mąstė apie galimas koalicijas? :) (atleiskite, jei temoje jau buvo apie tai kalbėta. visko dar nespėjau perskaityti) Beje, prognozė buvo sudaryta dar prieš šiandieninę naujieną dėl Adomavičiaus, tai dabar socdemams prognozuočiau keliais procentais ma
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...