Pereiti prie turinio

SauliusK

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    842
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    2
  • Atsiliepimai

    100%

SauliusK Pranešimai

  1. Is UI/UX puses tai karusele nera responsive ir atrodo prastai ant mobile device'u, uzima beveik visa ekrana ir paveiksliuko dalis kuri matos visiskai ne i tema. Taip pat, hamburgeris pushina contenta zemyn, tai kartu su karusele reik du kartus paswipinti per ekrano dydi, kad pasimatytu reali informacija. Is kodo, charset'as blogai aprasytas, html tag'o truksta, keletas atviru tagu uzsilike ir CSS'e eiluciu skaiciu galima butu sumazint per pus. Taip pat, <script src="bootstrap/js/bootstrap.min.js"></script> 99% esu tikras, kad turetu buti pries </body>. Naudoju Foundation tai nesu tikras del Boostrap, bet tikriausiai taip. Cia ka pastebejau greit perzvelges, o pats dizainas visai graziai atrodo, tik nesu tikras ar tu darei:).

  2. Klaidingas mąstymas. Indai dirbai iš vis už centus, prieinamumas iš viso pasaulio. Tiesa, su jais dirbama tik vieną kartą, nes tą patį darbą reiks perdaryti už normalią kainą. Kiek domėjausi, tai Rusijoje IT kainos yra kur kas didesnės, nei Lietuvoje (dabar turbūt dėl nuvertėjusio rublio taip atrodo). Net jei ir Rusija baigtų konfliktuoti su vakarais (čia iš fantastikos srities), rublis su laiku atsistatytų ir rusų IT kainos vėl gi žymiai lenktų Lietuvoje vyraujančias kainas. Bet kam tie rusai, jei yra indai?

     

    Paklausa šiuo metu yra didžiulė. Normalių darbuotojų yra juodas trūkumas. Nematau nei vienos įtikinamos priežasties kodėl globaliai ar bent Lietuvoje turi mažėti kainos.

     

    http://www.staff.com/blog/web-developer-salaries-infographic/

     

    Indai iš esmės kainuoja tiek pat kiek lietuviai, o dažnai ir brangiau.

  3. Sveiki,

    Ieškau žmogaus kuris nupieštų ir sukodintų (responsive) OSClass Theme.

     

    Dar šiek tiek pridėsiu, darbas tikrai nėra didelis, ir praktiškai nereik profesionalaus dizaino. Turėtų būti minimalistinis, kažkas panašaus į ttp://market.osclass.org/themes/seeker_1#. Laisvai turėtų susitvarkyti ir developeris su dizainu, o jei visai prastai, dar outsource'insiu dizainą.

     

    Su įkainiais į PM.

  4. Sveiki,

    Ieskau PHP programuotojo nedideliam darbeliui - parasyt paprasta script'a, kuris is duomenu bazes istrauktu duomenis ir leistu pafiltruoti. More or less panasiai kaip indeed.com, taciau be scraper'io - duomenys butu ivedinejami ranka, tad reiktu ir user-friendly formos su authentication, per kuria butu galima lengvai sumest duomenis i DB. Su kainu pasiulymais ir klausimais i PM.

  5. Kartais atrodo, kad nelabai supranta kiti kokia nauda iš piratų.

     

    Paimsiu puikų pavyzdį:

    http://www.greenheartgames.com/app/game-dev-tycoon/ -> Žaidimas, nors ir nebrangus, tačiau gana populiarus. Visa esmė, kad kai buvo beta stadijoje jo niekas nepirko. Ką padarė kūrėjai? Paleido PIRATINĘ versiją šio žaidimo su piratais žaidime. To užteko, kad dauguma išbandytų ir nuspręstų pirkti žaidimą.

     

    Realiai dėl filmų - viskas ok būtų, jei nekainuotų bilietas 14 LT vienam filmui. Sakykim vieną mėnesį išeina 10 man įdomių filmų, o kartu eina ir draugė, už kurią moku taip pat aš. Viso labo gaunasi 300 LT... Gal nebesvaikim tada. Tas pats ir su muzika.. Už dainą mokėti ~5-15 litų yra idiotizmas.

     

    Kitas dalykas yra su žaidimais. Realiai yra taip - parsisiunti, išbandai ir jei nori geresnio pojūčio - perki žaidimą. Kaip pvz gyvenime nepirkčiau Call Of Duty serijos, nes atsisiuntęs dvi piratines versijas pamačiau, kad tas pats š.. kitoj dežėj, tačiau tokį battlefield 3 ar battlefield 4 su mielu noru pirkau orginalus :)

     

     

    Reikia suprasti ir piratus, o ypač Lietuvoje. Kai žaidimas kainuoja ne 10 ir ne 50 litų yra košmaras. Už vieną žaidimą pakloti 300 LT dėl 8 valandų malonumo?????

     

    Nezinau is kur tu tokias kainas trauki. Netflix kainuoja 7.99$ menesiui - gyvenant US, tikrai nera brangu ir ziurek kiek nori filmu. Spotify kainuoja 6.99 euru menesiui, ir gali klausyt kokios nori ir kiek tik nori muzikos. Seriously, tiek netflix, tiek spotify tiek kitu panasiu puslapiu kainos dabar yra pakankamai mazos, kad tiesiog neapsimoketu pirataut - daugiau pisliavos ir daugiau laiko uzima.

  6. Dar tūkstantajį kartą permąstinėju universitetų sąrašą. Kaip manot, iki kokio lygio reitinguose dar apsimoka leistis? Nes jei universitetas toks pats, kaip KTU ar nelabai daug geresnis, dėl jo trenktis į UK nenoriu. Kažkada Kernius rašė, jog žemiau 30 vietos lietuviui važiuot neapsioka. Jei įstoju į UCL, Glasgow, Edinburgh ar panašų - viskas aišku. O ką siūlot pasirinkt iš žemesnių? Būtų įdomu studijuojančių/baigusių nuomonių išgirst.

     

    Virsutiniai univierai nuo apatiniu ar lietuvisku kokybe praktiskai nesiskiria, skiriasi universiteto prestizas. Be to, i UCL negali stoti po 12 klasiu, jie reikalauja pabaigti bent metus univiero Lietuvoje.

  7. Tai nori pasakyti, kad jaunimui itakos nedaro nei valstybe, nei visuomene (tevai, draugai, mokytojai ir t.t.)? Man atrodo, kad didziausia problema yra aukstojo mokslo pervertinimas, ir stojimas is karto po mokyklos, kai zmogus dar visiskai zalias ir nezino ko nori. Aisku, yra ir tokiu, kurie tiksliai zino ko nori, bet vistiek didele dalis stoja ten, kur spaudzia tevai, kur didesnis prestizas ir t.t. Ypac jei geriau besimokantis zmogus nusprendzia nestoti, tai tuoj prasideda tevu ir giminiu aiskinimai, "taip neblogai mokesi ir nestos? Gal durnas?", "jei dabar nestosi, tai paskui nebeprisiversi" ir pan. nesamones. Tai ir stoja i visokias nesamones, nesvarbu, kad nelabai patinka tas dalykas, ir kad greiciausiai nedirbs pagal specialybe. O kai pasimoko pora metu, gaila mesti, nes nedaug beliko nors ir supranta, kad tie mokslai nebus naudingi ateityje. O kai mokaisi tai, kas tau nera idomu, tai is kur bus ta motyvacija? Zinau daug atveju,kada tevai tiesiog atsisedo ir isrinko vaikams specialybes, ir nelabai kas rimtai domejosi, ar idomu tiems vaikams ar ne.

    Po laiko visi gudrus kalbeti, kad "jei nepatiko, reikejo nestoti" ir pan., bet vargu ar pats 18 metu buvai toks gudrus ir zinantis ko nori, kaip dabar. Todel juokinga, kai kaltinamas tik jaunimas, kad yra nemotyvuotas, nes tas nemotyvuotumas neatsiranda is niekur.

     

    Visi aplink kalti, tik ne tu? Taip, padariau savo laiku daug sprendimų kurie nebuvo teisingi, tačiau bent jau pilnai prisiėmu už juos atsakomybę.

    Labai graudu, jog tėvai verčia studentus rinktis nenorimas specialybes ir dar graudžiau, jog suaugę žmonės leidžiasi stumdomi. Tačiau ką nori, kad įmonės darytų? Rengtų charity case'us tokiems nelaimėliams? Sorry, pasaulis ne taip veikia - sukuri vertę, turi darbą. Pilna studentų, kurie sugeba atsispirt tėvų įtakai ir sugeba patys mokytis bei tobulėt, tai prašau nepasakok man, koks sunkus gyvenimas. Jei per sunkus, reiškias reikia mažinti expectation'us, o ne skųstis kaip visi aplinkui tave smukdo žemyn.

     

    TIL http://www.waitbutwhy.com/2013/09/why-generation-y-yuppies-are-unhappy.html

  8. Vadinkim daiktus savo tikraisiais vardais - ne jaunimo nedarbas, o nemotyvuoto jaunimo nedarbas. Barclays vidutinis darbuotojų amžius - 28 metai. Western Union dar mažesnis. Praktiškai visose tarptautinėse įmonėse branduolius sudaro jaunimas iki 30 metų ir visos entry level positions yra užpildomos tik ką pabaigusiais studentais. Taip kad, problema yra ne įmonėse, ne valstybėje, ne visuomenėje ir ne ekonominėje krizėje, o pačiam jaunime. Prieš porą savaičių teko priiminėti į darbą entry level IT studentus, tai situacija buvo tragiška. Atėjo studentai, pabaigę IT specialybes ir negali paaiškinti, kuo skiriasi ftp ir tcp. Ir dar paskui tie patys skundžias, kad jau metus neranda darbo ir ruošiasi emigruot. Tai kaip nebus didelis nedarbas, jei pusė studentų įsivaizduoja, jog be jokių žinių ateis į technines specialybes ir dar gaus 3000 Lt į rankas? :)

  9. Isvertei mano zodziu sau palankia linkme..prie ko cia naujas modelis kas puse metu, pinigai ar dar kazkas..Kalbu apie imautes kurios naudojamos ne tik iphonams bet ir samsungams, nokioms ar kam tiktai nori. Kiti zmones neturi pinigu ir batams, tai sakau, gal tuos vienintelius reiketu irgi kazkaip apsaugoti?? Ka pasakytum jeigu kazkas is tavo draugu "aprengtu" savo laptopa i koki nors silikonini case ir pastoviai taip vaiksciotu bei naudotu? Turiu galvoje ne transportavimo kuprine.

     

    Nieko nepasakyčiau, nes tai nebūtų mano reikalas.

  10. Koks pasidemonstravimas?? Greiciau cia nesugebejimas priziureti isigyto daikto. Koks dar ilgaamziskesnis daiktas, jeigu moraliskai pasensta per metus laiko.

     

     

     

    Auto perdazyti galima..Na gerai, kitas palyginimas, galbut tinkamesnis..perki naujus batus, ir isiauni i politilenius maiselius, kad nenusitrintu padas ar siaip isore :D gerai atrodytu ziurinti i sono, ka? Man lygiai taip paciai atrodo telefonai sudeti i ivairius deklus. Jeigu iphone isleistu mediniu korpusu ir ivariais piesinukais..i ka tada ikistum tu ar visi kiti ta iphone?

     

    Sveikinu, jei gali sau leisti kas pusę metų pirkti naują iPhone'o modelį. O aš nei turiu tiek laisvų pinigų, nei noro :) Kaip jau minėjau, jei tau yra nelygis vaikščiot su senu iPhone'u, tai čia yra tavo problema, o aš tiesiog džiaugiuosi, kad įdėjus į dėklą iPhone'o ekranas mažiau susibraižo, nenusitrina kampai ir daiktas ilgiau išlaiko estetinę išvaizdą. Man giliai *****, ar žmonės mato, jog turiu iPhone'ą ir kokį modelį, o kadangi tai svarbiausia tokiems žmonėms kaip tu, pasidaro dar giliau *****.

     

    ir išvis, koks tavo reikalas, jei ir vaikšiočiau su maišais ant kojų?

  11. Man asmeniskai, pirkti telefona, ir deti ji i kazkokia dezutes ar guminius ideklus..asociuojasi mazdaug su: nuperki auto, ir uzmauni visas sedynes politilenu, kad nesidevetu, kokios problemos, deti telefona i tuscia kisene, be pasaliniu daiktu, kaip kad monetos, raktai, ziebtuveliai ar dar kazkas.. cia is tos serijos..aisku to netaikau screen protectors dalykui.

     

    Darbai tai grazus, klipukas/reklamele tikrai smagiai susiziurejo..linkiu kuo didziausios sekmes verslaujant!

     

    Nes ne visi perka telefonus, kad jais pasidemonstruotu, o tiesiog nori tureti kuo ilgaamziskesni daikta?

  12. Tikrai nesuvokiu, kur slypi jūsų interesai, jei esate prieš karinę JAV intervenciją. Vienintelė naftos kaina tiesiogiai reaguoja į padėtį Sirijoje, o ir pastaroji greitai nusistovės, kai tik JAV sugrąžins stabilumą į regioną. Kitaip tariant, vienintelė mūsų motyvacija, kaip pasaulio piliečių, turėtų būti noras užtikrinti kuo didesnį politinį/ekonominį/socialinį stabilumą bei mažesnį žuvusių civilių skaičių. Jei, neduok Dieve, Assad'o armija nugalėtų, pasėkmės bus tragiškos - pabėgelių skaičius, kuris šiuo metu siekia 2 mln. padidės iki 7 mln., o likusiems sunitams grėstų sekuliarinis persėkiojimas ir genocidas. Nesvarbu, ar buvo panaudotas cheminis ginklas ir kuri pusė panaudojo, nesvarbu kokiais geopolitiniais tikslais JAV organizuoją interveciją, svarbu tai, jog šis sprendimas nuves Siriją žymiai stabilesniu keliu.

  13. knygos autorius mokė mokė kitus kaip gyvent ir pats galiausiai nusižudė, tikras faktas. tokių knygų autorius psichologai vadina šarlatanais. tokiom knygom atsiranda priklausomybė, tipo ezoterinėm, su jom ir tokiais mokytojais, kurie patys baigia gyvenimą savižudybėm, reikia asargiai

    lazarevas irgi su savo karmom mokino žmonės, ir ką, išprotėjo realiai nuo savo analizių, irgi faktas

     

    "Though it has been stated that Dale Carnegie died of uremia, (reneal failure) it is widely rumored that he died at age 66 by committing suicide. The rumor began because another author, Irving Tressler, wrote “How to Lose Friends and Alienate People” as an unauthorized parody of the classic Dale Carnegie book. Mr. Tressler later committed suicide and was confused with Dale Carnegie himself. So No, he didn't but the rumors continued"

  14. Tegul reklamuojasi jeigu tik jam nuo to geriau truksta gal labai demesio. Suprantu kai buna straipsniai kai koks 17 metus parduoda apsa uz kokius 10 mln $ ar koki produkta sukuria ahujena ar pristato kazkokia inovacija ar ideja tada jo idomu skaityt, netgi patraukia tokie zmones i juos investuoti.

     

    Na o cia tai... kaip cia pasakius nieko as cia nematau jokiu inovaciju, jokiu rimtu verslu ar rimtu sumu eilinis pasimaivymas pries draugus ir tiek, is kitos puses gal netgi jis cia pasidare antireklama savo tam verslui nes betkoks rimtas verslininkas ar kompanija vargu ar nores tureti reikalu su jaunais dar nepatyrusiais amenimis kurie gali pridaryti klaidu.

     

    Beja sekmes istorijos as cia irgi nematau kolkas..

     

    Pasakyk tu man, kuris lietuvis 17-metis pardavė apps'ą už 10 mln. dolerių:).

  15. Gal kas nors galėtų parekomenduoti kokią protingo filosofo (arba bent psichologo) knygą apie žmogaus pasirinkimo problemą? T.y. kad autorius pats su savimi papolemizuotų ar žmogus visada laisvas rinktis. Manyčiau, šią temą galima suprasti dvejopai:

    1) tarkim, žmogus negali rinktis, nes gyvena fašistinėj valstybėj

    2) žmogus negali pats rinktis, nes daug dalykų jam padiktuoja visuomonė ir jis pasąmoningai gyvena pagal kažkieno nustatytas normas suvokdamas jas kaip savas

     

    Mane domintų autoriai, nagrinėjantys antrąjį variantą. Norėčiau, kad būtų lietuviškai, nes kol kas galimybės neleidžia pasirinkti skaityti anglų kalba. :D

     

    Ačiū.

     

    Daniel Dennett - Freedom Evolves

    Daniel Dennett - Elbow Room

  16. Supraskit viena dalyka, nesat jus profesionalus sportininkai, todel kiekviena diena treniruotis yra netik, kad ne naudinga, bet gali but ir zalinga. Internete galit rast to pacio svarcnegerio ar kolemano treniruociu programu, kur jie sportuoja kiekviena diena, po belenkiek valandu, bet nereiskia, kad jei jus taip sportuosit, pasieksit tokiu rezultatu.

     

    Taip, visi zinot, kad kurie sportuoja kovini, komandini ar kita istvermes reikalaujanti sporta treniruojasi daug ir daznai. Bet didziausia klaida yra kai tokia metodika perkelia i kulturizma ar jegos sporta.

     

    Seniai yra susiformavusios treniruociu metodikos, kurios pagrystos ilgamete atletu praktika. O jus bandot per nauja israst dvirati. Pasiemat kokia profesionalo programa ir galvojat kad pasieksit olimpo aukstumu. Suprantu, kad kai pradedi sportuot, atrodo gali kalnus nuverst, bet visgi reiktu vadovautis sveiku protu ir pasiimti programa, pagal save. Jei raumens augimas priklausytu, nuo to kiek laiko praleidi salej, as saleje gyvenciau.

     

    P.S. buciau moderatorius, seniai buciau isbanines nary NemokuProgramuoti, kiekviena zinute, kuria maciau sio nario yra kazkokie kaimo plugo lygio kliedesiai

     

    Ko tu išvis kiši čia kultūrizmą ir jėgos sportą? Atsibusk, ne viskas sukasi apie bicepso dydį.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...