Pereiti prie turinio

Dominus

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.767
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Dominus sureagavo į ergimantas Vyro stilius   
  Kadangi informacijos apie moterų madą ir stilių yra nors vežimu vežk, o vyrai yra pakankamai nuskriausti šiuo atžvilgiu (nors gal ir ne, jei jiems tai visai nerūpi), tai nusprendžiau sukurti svetainę, kurioje bent jau šiek tiek apie tai būtų galima pasiskaityti - www.vyrostilius.lt
   
  Iš esmės pateikiama basic infomacija apie įvairius vyriško stiliaus aspektus, stiliaus patarimai, prekinių ženklų apžvalga. Vyrams, jei bus noro tobulėti stiliaus, mados ir asmeninės aprangos srityje, manau tikrai pravers. Tikslinė auditorija 25+.
   
  Nauji įrašai būna bent kartą per savaitę 7dienį vakare.
 2. Patinka
 3. Patinka
  Dominus sureagavo į DosSantosLeite “MiddleMan” metodas garantuojantis minimum $30(75lt) per diena uždarbį tiesiai į tavo PayPal saskaitą po pirmos savaitės !   
  Taip, reikia, investicija būtų į tokį projektą apie $50 = 130lt . Dviejų darbo dienų atlygis :) Viso Gero :)
 4. Patinka
  Dominus sureagavo į agirdzius Kaip sutaupau SportsDirect'e   
  Visų pirma, nepykit jei kas jau rašė, tikrai nemačiau :)
   
   
  Tai va, neseniai užtikau tokį dalyką, kaip galima sutaupyti nemažai perkant didesniais kiekiais. Dalinuosi:
   
  Jei viršuje dešinėje pusėje pakeičiate valiutą į EUR, kainos nesikeičia, pvz. vietoj 4 Svarų 4 Eurai.
   
  Kas perkat daugiau, tikrai galit sutaupyti :)
 5. Patinka
  Dominus sureagavo į Auuriis TELELOTO OLIFEJA - Nonsensas   
  dabar supratau, kodėl labai dažnai būna žmonių, kurie neatsiima laimėjimų.
 6. Patinka
  Dominus sureagavo į Ratas TELELOTO OLIFEJA - Nonsensas   
  Rašykite kokiam delfui ar 15min ten žurnalistai išsiaiškintu viską ir lietuvą apšviestu :)
 7. Patinka
  Dominus sureagavo į Morlicando MakeApps - nemokamos lietuviškos android pamokos   
  http://makeapps.eu/wp-content/uploads/2013/02/cropped-makeapps4.png

  Sveiki! Pristatau jums nesenai atsidariusį puslapį: MakeApps. Tai - visiškai nemokamos lietuviškos android programėlių kūrimo pamokos. Gal svajojote sukurti savo puikią programėlę? Tuomet ši svetainė skirta būtent jums! Joje bus mokoma android aplikacijų kūrimo, naudojant java programavimo kalbą, pagrindų. Visus kviečiu apsilankyti!
   
  Svetainę galite rasti čia.
  Artimiausiu metu ruošiamės pridėti dar pamokų.
   
  Ačiū už dėmėsį ;)
 8. Patinka
  Dominus sureagavo į Arvydas [Atsakyta] Kuo mes prastesni už kitus uždarbiečius?   
  peržiūrėjau temos logus "kaltininkas" aiškus, elgesį apsvarsysim ir įvertinsim. Dėkui už pastabumą ;)
 9. Patinka
  Dominus sureagavo į enjoy Interneto milijardierius Milneris: „Facebook“, „Google“ ir „Wikipedia“ išliks ir po 100 metų   
  Nieko nėra amžino . Pasikeis pasaulis po 100 m. labai....
 10. Patinka
  Dominus sureagavo į 24bazar SEO optimizavimas   
  Jei kuris nors is ju sugebes tau padaryt lektuvu bilietai uz 500lt :) tai rekomenduok man uzversiu darbais :)
 11. Patinka
  Dominus sureagavo į bob denard SEO optimizavimas   
  Kolegos is dalies jau atsake kodel toks kainus skirtumas. Pridesiu tik, kad viena kaina UAB, kita "juodais" i kisene isidedancio vaikinuko. Paslaugu kokybe gali buti panasi.
   
  Ar jie tikrai sugeba dirbti darba ir duoti graza uz sumoketus pinigus niekas nepasakys. Nebent pasirinksi zmogu, kuris sioje srityje jau turi varda.
   
  Nors as asmeniskai kai sitoj nisoj "uz palaikyma" praso 50 Lt ir zada pasispardyti su didziaisiais rinkos ziadejais uz 500 Lt pirmo menesio imoka, abejoju ar bus rezultatas. Begciau nuo tokio pasiulymo. Aisku, cia tik mano nuomone.
 12. Patinka
  Dominus sureagavo į IG8 Ar atiduosime Kremliui savo turtą?   
  Niekaip jie nesijaus. Nes negalvoja savo galva ir yra lengvai paveikiami.
   
  Grečiausiai jie net apie tai nesusimąstys, o kai kurie net iki pat elektrinės pastatymo pabaigos nežinos, kad ji iš vis statoma.
  O kai kurie net džiaugsis, nes dabar Rusija mum parduos "pigios elektros", kurios patys nebūtume pasigaminę, nes viskas išvogta, visi vagys, kombinuotojai ir paprastą darbo žmogų nori apgaut.
   
  Bet rezultate, tie varguoliai daugiausiai už visus ir kentės per savo durnas galvas.
   
  Pašol jie visi n****.
 13. Patinka
  Dominus sureagavo į knoppkius Ar atiduosime Kremliui savo turtą?   
  Kremlius stato savo atominę Karaliaučiuje, nors jokių kitų atominės veikimui BŪTINŲ sąlygų NETURI: nei aikštelės, nei tinklų, nei rezervo užtikrinimo. Laikas spaudžia (o tuo pačiu jis ir tinkamas), todėl prasidėjo lošimas atviromis kortomis: itin dažni vizitai pas dabartinę valdžią ir bandymai užsitikrinti Lietuvos turimos infrastruktūros panaudojimą savo (t.y. Rusijos) reikmėms. O Lietuvoje (tiek valdžioje, tiek ir visuomenėje) šliužų netrūksta. Aš vis pasvarstau, kokiais apgautais ir ypač menkais turi jaustis tie, kurie prarijo propagandos piliulę ir referendume dėl VAE pabraukė „NE“.
   
  Butkevičius: "Rosatom" labai suinteresuoti Kruonio hidroakumuliacine elektrine
 14. Patinka
  Dominus sureagavo į Donatux87 Donatos prisistatymas :)   
  Sveiki, esu Donata, kuriu specializuotą šilauogių ūkį, taip pat auginu avietes bei domiuosi įvairiais augalais, kurie yra naudingi žmogui. Tikiuos rasti bendraminčių :)
 15. Patinka
  Dominus sureagavo į Splatt Neblogas tikrai pelningas verslas, tik kaip tai įgyvendint :)   
  Tai taip išeina, jeigu nesi lopas - tada to verslo neperimsi... :D
 16. Patinka
  Dominus sureagavo į Adrijus UAB „Travelonline Baltics“ už 120.000 Lt įsigijo portalus keliones.lt, skrydžiai.lt, viesbuciai.lt ir kruizai.lt   
  Sakyciau labai geras pirkinys ir tikrai atsipirks greitai, jei mokes pasinaudoti.
 17. Patinka
  Dominus sureagavo į Arnas Būk pastabus!   
  Pateiksiu šiokį tokį pasakojimą apie tai,kaip išlavinti tam tikrą sugebėjimą. Tai tikrai įdomu!!!
   
  Ar bent įsivaizduojate, ką gali jūsų protas,bet negali jūsų sąmonė? Jeigu įsivaizduojate,ar nenorėtumėte tai įvaldyti iki tokio lygio,kad GALĖTUMĖTE naudoti tai valingai? Aš kalbu būtent apie atminties ir pastabumo zonas. Pagalvokime,ką gali nuveikti žmogus,kuris atsimena faktus labai ryškiai,kurie vyko,tarkim,prieš 15 metų? Arba atsiminti ką veikėte per pirmąjį skambutį,kas jus laikė už rankos? Yra žmonių,kurie iš prigimties turi tokį talentą ir jiems tai atsiminti nėra sunku,tiesiog gerai pamasto ir viskas lyg televizoriaus ekrane pasirodo. Bet tokių žmonių nedaug. Ar norėtumėte būti vienas iš jų? Tai tikrai labai nesunku ir neatims daug jūsų brangaus laiko. Tai tik valios žaidimas. Kodėl valios? Nes tai tik valios reikalas,ar tai užtruks mėnesį,ar du,ar pusę metų,ar metus. Užteks tuščiožiauti ir pabandykime papasakoti kas kaip.
  Atgal į praeitį
   
  Žinokite,kad išlavinus atmintį,ne tik prisiminsite ssavo gyvenimo naudingus įvykius/aspektus,bet ir galėsite žvelgti į ankstesnį gyvenimą,istoriją vien iš FAKTŲ. Tai yra,galėsite regėti vaizdą savo mintyse tarsi per televizoriaus ekraną. Aš nekalbu apie kelionę laiku,tai tik faktų paviršutiniškas suvokimas. Bet apie tai vėliau. Jei norite turėti nepaprastai galingą atmintį,tapti aiškiaregiu,visai nebūtina ieškoti ekstrasenso dalelės savyje. Tereikia jūsų atkaklumo. Kas rytą ir vakarą stenkitės prisiminti prabėgusios dienos įvykius,net ir smulkiausias detales,įvertinti savo poelgius,pasvarstyti ką padarėte,ko nepadarėte,ar turite dėl to gailėtis,džiaugtis ir panašiai. Paskui pradėkite palaipsniui grimzti į praeitį. Prisiminkite kas buvo vakar,užvakar ir dar seniau. Jei pakaks valios daryti tai kasdien,sėkmė bus garantuota. Ilgą laiką lavindami atmintį sugebėsite atkurti bet kurį savo gyvenimo tarpsnį iki pat gimimo,lengvai įsiminsite ilgiausius eilėraščius,spalvų gamas,skaičių eiles...
   
  Aiškiaregystė
   
  Tai ne tas teiginys,kuriuo apibūdinu žmones,kurie gali kalbėdami su sielomis ar tai dvasiomis,numatyti ar atspėti tam tikrų įvykių seką. Tai teiginys,kuriuo apibūdinu tuos,kurie yra labai įžvalgūs. Tie,kurie iš menkiausios detalės gali sukurti visą pasakojimą,kuris 1:1 atitiks realią žmogaus padėtį. Taigi gryžtame prie to,kas seka po PIRMOJO žingsnio(atminties lavinimo). Taigi,po ilgalaikės praktikos,atminties lavinimo srityje,jūs sugebėsite matyti tai,ko kito nemato. Užteks panorėti matyti daugiau. Jums užteks pamatyti vieną užrašą/pavadinimą ar tai kelias detales ir jūsų posamonė greitai sudėlios viską į savo vietas. Jūs savo mintyse nupiešite paveikslą.
   
  Norite matyti ateitį?
   
  Ši dalis yra išties labai paini. Man asmeniškai dar nepavyko to padaryti,bet tikrai žinau bent pora labai užsidariusių žmonių,kuriem tai padaryti pavyksta. O kagi padaryti? Matyti ateitį. Nors šeip,tai tas teiginys "matyti ateitį" nėra teisingas. Jūs tiesiog nuspėsite tam tikrus veiksmus,kurių pagalba galėsite paįvairinti savo gyvenimą arba pritaikyti tai tam tikrose srityse,kurių pagalba,jūs galbūt net uždirbsite pinigų :). Viskas ką dabar parašysiu,yra paremta Pitagoro žodžiais. Tik žodžiais. Todėl neskubėkite smerkti,jei neturite,kaip anksčiau minėjau,valios,net nesistengkite to neigti nepabandžius,juk nežinosite ar sakote tiesą. Taigi Pitagoras,ryte prieš išlipant iš lovos rekomendavo nuspėti pagrindinius ateinančios dienos įvykius,bet ir įtraukiant susitikimus su konkrečiais asmenimis,jų pirmus ištartus žodžius,jų veido išraišką pamačius jus,poelgius,drabužius,pokalbio turinį,temą. Netgi jų skleidžiamus kvapus! Pagal metodiką tai panašu į trečiąjį atminties lavinimo etapą: gilinantis į aiškiaregystės paslaptis jums buvo siūloma įsivaizduoti praeities,dabarties ir ateities įvykius,kuriuose nedalyvavote. Bet čia žengiamas didelis žingsnis į priekį – ateitį ne šiaip reikia pamatyti,bet ir stengtis daryti jai įtaką. Savo sąmone skverbdamasis į ateitį,žmogus ne tik įgauna gebėjimą kuo smulkiausiai ir tiksliai numatyti įvykius,bet ir pradeda formuoti šiuos įvykius. Kiek žinau,tai dar niekas neupranta kokiais smegenų daliai šitas reiškinys priklauso,bet ar tai svarbu? Iš senųjų epochų ir nebeegzistuojančių tautų,mes,savo istorijos rašytojai,atkapstėme/išsaugojome daug žinių apie tai. Bet tai tik dalėlė iš viso turinio. Mes šiaip taip išmokome jomis pasinaudoti,bet dar nesugebame kurti teorijų,kuriomis pagrįsta visas procesas. Cituoju pastraipą
   
   
  Šiaip ar taip,niekas negali pasakyti ar tai yra tiesa. Bandymais,kuriuos aš jums siūlau atlikti,nustatyta,kad taip elgdamiesi žmonės gali daryti įtaką tolimesniems žingsniams. Ir jei leisite veikti savo "fantazijai",lengvai ir be svetimos pagalbos žengsite kitą žingsnį – sugebėsite ne tik keisti įvykius reikiama linkme,bet ir priartinti ar nutolinti juos,kitaip tariant,mintyse galėsite valdyti laiką.
   
  Svarbu laikytis 3 taisyklių:
   
   
   
  1. Neskubinti įvykių ir pirmiausia perprasti atminties lavinimo metodiką, nes be šito neįmanoma dėlioti ateities.
   
  2. Išmokti įsivaizduoti įvykius kiek įmanoma išsamiau ir ryškiau,tarsi televizoriaus ekrane.
   
  3. Niekada negalvoti apie tai,ko nereikia daryti,nes neigiamos mintys taip pat turi savybę įsikūnyti.
   
   
  Na,dabar jums spręsti,ar tikėsite manimi ir ryšites pereiti į aukštesnį lygį,ar suabejosite ir pasiliksite ties užimama pozicija. Aš dabar galiu pasakyti,kad tai darau apie 9 mėnesius,kalbu apie atminties lavinimą. Ir aš galiu atsiminti ką veikiau tam tikrą dieną,ar ji buvo saulėta,ar lijo lietus. Ką aš veikiau išlipęs iš lovos ir t.t. Pabandykite šiandien prieš užmiegant atsiminti viską ką veikėte šiandien nuo tada,kai išlipote iš lovos. Tada pabandykite prisiminti tai kitą dieną,vakare ir galiu garantuoti,kad atsiminsite pačias smulkiausias daleles! Ačiū už tai,kad perskaitėte iki galo :)
 18. Patinka
  Dominus sureagavo į ValentasL Lietuviškas Counter Strike: Global Offensive puslapis!   
  Vien už tai kad įdėtas čytų parsisiuntimas, negerbiu nei tavęs nei puslapio :) Ir tikrai nesilankyčiau
 19. Patinka
 20. Patinka
  Dominus gavo reakciją nuo TheOutcome Kada google atnaujins PR?   
  2012-12-21 PR Update, pasaulio pabaiga ar kažkas tai svarbaus sakė turėtų būti...
 21. Patinka
  Dominus sureagavo į neprisimenu Google Adsense ir dalinio erotinio turinio suderinimas   
  manau tikrai nieko googlas nerastu.
 22. Patinka
  Dominus sureagavo į pushkis Adsense uždarbio stebėjimas   
  Sveiki,
   
  Vis pagalvodavau, jog būtų smagu matyti Google Adsense uždarbį realiu laiku nesijungiant prie jų puslapio.
  Jau mąsčiau darytis kokį php skriptuką, kuris paimtų tuos duomenis, bet štai ką radau!
   
  Google Publisher Toolbar yra oficialus Google įskiepis Google Chrome naršyklei, kuris vieno mygtuko paspaudimu parodys jums jūsų Adsense rezultatus. Džiaugiuosi jį radęs ir tikiuosi, kad ir jums jis bus naudingas! :)
   
  https://chrome.google.com/webstore/detail/omioeahgfecgfpfldejlnideemfidnkc
 23. Patinka
  Dominus sureagavo į Rokas Goes Wild Asmeninis tobulėjimas   
  Įspėjimas: Tai tik subjektyvi mano nuomonė. Viskas kas čia surašyta yra iliuzijų ir apsvaigimo nuo psichotropinių medžiagų rezultatas. Bet gal kas nors ras ir sau ką naudingo. Parašyta samonės srauto metodu ( ką mąstau, tą rašau).
   
  Atėjo metas ir vėl man parašyti. Prisikaupė daug minčių. O kas svarbiausia - dabar jos trumpos ir aiškios. Genialumas slypi paprastume, ar ne taip Einšteinas sakė?
   
  Apie ūkį ir bites
   
  Tikriausiai, kaip ir daugelis iš jūsų, esu kamuojamas minties - kaip man sukurti idealų verslą, kaip rasti tą idealią idėją, kurią galėčiau įgyvendinti, nes dabar manau, kad esu pakankamai kompetetingas VYKDYTI veiklą. Manau yra čia žmonių, kurie nori "daryti" verslą. Noro užtenka, įrankiai (materialūs ir ne) yra, kompetencijų kaip ir pakanka pradžiai, bet... Bet nėra tos idėjos. Ji niekaip nešauna į galvą, kad ir kiek bemąstytum, ką bedarytum. Nėra ir viskas. Pažįstama?
   
  "Nonsensas"
   
  Kas yra "nonsensas"? Nonsensas yra kaimo gyventojai, kurie sugeba užsidirbti iš daržovių (!), nonsensas yra nekilnojamas turtas, kai nedirbi ir pinigus gauni, nonsensas yra suši, nes aš nepadariau tos idėjos, nonsensas yra įvairios kavinės (cofee inn, max coffe, etc), nes aš vėl nepadariau tos idėjos, nonsensas yra appsai, nes rizikuoji, kaip asilas, beto aš nemoku, nonsensas, nonsensas, nonsensas... Visiškas š.ūdas. Arba kažkas pasiima geras idėjas arba jos š.ūdinos. Nonsensas vienu žodžiu.
   
  Self-help
   
  Skaitau knygas. Self helpo. Kaip tapti milijonierium, kaip uždirbti milijoną, turtingas ir vargšas, kaip dirbti dvi valandas per savaitę, Steve Jobs gyvenimo paslaptys, D.Trumpas sako, kaip parduoti bet ką... Self-help'o knygos - šūdų krūva. Geras marketingas užtat. Note to self: Knygos geras verslas. Parašyk, kaip "padidinti savo produktyvumą", išleisk knygą, take profit. Bet ne, tokių knygų jau daug. O aš nekoks rašytojas. Beto su leidykla daug bėdų, čia daug reikalų, čia sunku ( nors niekada nebandžiau ). Skip...
   
  Leidžiamės ant žemės
   
  Vieną dieną vaikščiojau Klaipėdos senamiesčiu. Galvojau, sugalvosiu gerą idėją. Viena diena tapo savaite. Mėnesiu. Pusmečiu. Šūdų krūva, mieste yra gerų idėjų, bet jos visos jau įgyvendinamos. O, pramoninkų federacijos pastatas. Įdomu, kaip jiems taip pasisekė? Juk jie irgi nuo kažko pradėjo..
   
  Keturios sienos
   
  Jau dvi savaitės neišeinu iš kambario. Ta prasme namų. Ta prasme, nebendrauju su žmonėm. Ta prasme guliu ant lovos ir galvoju. Ant stalo guli Donskio pasirašytas "Lietuviškasis liberalizmas".. Juk liberalizmas sako "laissez faire". Gavau aš tą laisvę. Niekas netrukdo. Tik aš pats.. Sau?
   
  Enemy within
   
  Ir galų galiausiai nušvitimas. Supranti, kad didžiausias stabdis esi tu. Ribas apsibrėži pats sau. Priešas viduje. O pizdy išrašyti aš moku...
   
  Ką autorius norėjo pasakyti?
   
  Mielas skaitytojau, jeigu tau nesvetima visa, kas čia surašyta, sveikinu - tu toks ne vienas. Jau kuris laikas kamavausi su šitom problemom - niekaip neina sugalvoti idėjos. Pirma kaltinau aplinką, poto kitus, poto pats save. Kol galų gale suvokiau, kad reikia elgtis konstruktyviai. Minčių blokada (kitaip nežinau kaip pavadinti) yra tik pasekmė. Reikia ieškoti priežasties. Aš ją radau. Naujoms idėjoms atsirasti, reikalinga bent viena iš šių 3 sąlygų:
  1. Nauji žmonės
  2. Nauja aplinka
  3. Nauji potyriai
   
  Užtrukau nei daug, nei mažai, kol tai suvokiau - 4 metus. Perskaityti aš daug kartų perskaičiau. Nu ir kas? Kas iš to, jeigu skaitai, bet nesupranti, kas iš to, jeigu žiūri, bet nematai, kas iš to, jeigu klausai, bet negirdi? Beveik budizmas...
   
  Svarbiausias mano atradimas, kad šios trys sąlygos yra ne tik idėjoms, verslui. Jos - universalios. Bandydamas jas vykdyti, tu tobulėji, kaip žmogus. Daugiau matai, daugiau jauti, daugiau žinai. O kur žinios, ten ir išmintis. Kur išmintis, ten ir idėjos.
   
  1 Nauji žmonės. Susipažinkit su naujais žmonėmis. Nesvarbu, kur - ar pas draugą baliuje pirtyje ar gatvėje ar galų galiausiai savo mokslo/darbo įstaigoje. Čia ne tik "labas" ar "kaip sekasi". Susipažinkit kaip priklauso. Klausinėkit apie viską - tegul pasakoja. Religinės pažiūros, politika, ekonomika. Kuo daugiau išgirsit, tuo geriau. Nekritikuokit, klausykit. Ir svarbiausia išgirskit tuos momentus, kai sako "kaip gerai būtų, jeigu". Protingi supras, ką čia galima pasiimti.
   
  2. Nauja aplinka. Kadangi nemėgstu šnekėti neargumentuotai, tai padarysiu sau nedovanotiną pramogą - leisiu sau nenurodyti šaltinio. Nes velniškai tingiu jo ieškoti. O jau vėlu. Ir aš tingiu. Anyway, mokslininkai yra įrodę, kad žmogus tobulėja esant įdomiai aplinkai. Buvo daryti bandymai su pradinių klasių vaikais. Vieniems buvo viskas tradiciškai, kitiems kas savaitę būdavo tai stalai perstumdomi, tai dekoracijos, tai spalvos, kitaip tariant viskas keitėsi. Ir ką jūs manot - ketvirtos klasės pabaigoje ta eksperimentinė klasė parodė maždaug 30% geresnius rezultatus negu kontrolinė. Galvojat šitas negalioja mums? Dar ir kaip galioja. Keliaukit. Po naujas vietas. Mieste apsilankykit naujose kavinėse, naujose vietos, ten, kur niekada nebuvot. Jeigu yra galimybė, keliaukit ten, kur apskritai viskas kitaip. Kultūrinis šokas veikia. Ir labai stipriai.
   
  3. Nauji potyriai. Aš nežinau, galbūt šneku vėl tą patį, bet tai iš esmės ir yra gyvenimo pagrindas ir prasmė. Kada paskutinį kartą darei kažką naujo? Senai? Tai gal metas judinti subinę ir kažką nuveikti naujo? Patikėkit veikia. Pamatysit, kaip viskas keisis.
   
  Nežinau, kartais atrodo, kad kai parašau, tai veltui. Niekas niekada neparašo, kaip jiems pasisekė. Dažniausiai skundžiasi, kaip jiems nepasisekė. Matyt tautinis bruožas... Aš žinau, kad ir kiek čia rašyčiau ar bandyčiau įkvėpti, dauguma Jūsų nieko nedaro. Dalis jūsų depresuojat. Esat nepatenkinti gyvenimu, tačiau nieko nekeičiat. O kaip gali kas nors pasikeisti, jeigu jūs patys nieko naujo nedarote? Gyvenimas, tai fizika. Tos pačios priežastys iššaukia tas pačias pasėkmes. Norint kitų rezultatų, reikia kitų veiksmų. Norėčiau, kad tu, mielas skaitytojau, pradėtum kažką daryti dabar. Aš nežinau, kiek tu sėkmingas ar nelabai, nežinau iš kur tu, ar kiek tau metų. Bet jeigu tu kažką nuveiksi, mano tikslas bus pasiektas. Atsidaryk wordą. Dabar. Susirašyk, ką norėtum nuveikti. Sunku ar ne? Šuolis su parašiutu, žygis su dviračiais arba šiaip pasivažinėjimas, plaukimas baidarėmis, šokių pamokos, teatras, kinas, naujas maistas, nauji žmonės, naujos vietos, nauji keliavimo būdai (rekomenduoju tranzavimą). Rašyk, rašyk. Jeigu parašei, užseivink ir užsirašyk "Bucketlist vasarai". Arba gyvenimui. Tai iš esmės neturi prasmės. Atsispausdink. Sveikinu, ką tik pasidarei mažą priekaištą nieko neveikimui. Pasidėk matomoje vietoje. Ir stenkis išbraukti viską , kas ten surašyta. Padaryk tai. Pasiimk pirmą punktą. Susirašyk viską, ko reikės įgyvendinimui, kaip tai padaryti. Eik į detales. Nebesvarstyk abstrakčiai. Užteks. Metas mąstyti konkrečiai.
   
  Bet aš vistiek žinau, kad didžioji dalis to nepadarė. Kodėl? Nežinau. Tingit galbūt. Susirašykit, ką norit nuveikt ir pasidėkit matomoj vietoj!
  Dabar, nes vėliau užmiršit. DABAR.
   
  Jeigu kasnors taip ir padarys ir įgyvendins nors vieną savo svajonę ar tikslą, kur buvo užsirašęs - parašykit į PM, man su sąžine bus lengviau, geriau miegosiu.
   
  Geros vasaros, forumiečiai, neapkerpėkit, tobulėkit, o vėliau dalinkitės įspūdžiais, nes mes čia tam ir esame, ar ne? :)
   
  Mr. R
 24. Patinka
  Dominus sureagavo į CR1M1N4L Kavos puodeliu filosofija   
  Teko girdėti šitą, tik vietoj kavos buvo alus :)
 25. Patinka
  Dominus sureagavo į furijus Kavos puodeliu filosofija   
  nezinau ar pataikiau i reikiama forumo skilti taciau, siandien fizikos destytojas per paskutine paskaita perskaite si teksta, man jis patiko ir nusprendziau kad noriu ir su jumis pasidalinti:
   
  Kavos puodelių filosofija
  Atėjęs į auditoriją skaityti paskaitos, filosofijos profesorius pasidėjo ant stalo stiklainį ir pridėjo į jį didelių akmenų. Po to klausia studentų - ar stiklainis pilnas? Šie patvirtino. Tada profesorius išsiėmė iš krepšio skardinę nuo kavos, pilną smulkių akmenėlių ir supylė juos į stiklainį. Akmenukai gražiai užpildė tarpus tarp didelių akmenų. Profesorius vėl paklausė studentų ar stiklainis pilnas ir šie juokdamiesi jam pritarė.
   
  Tada profesorius išsitraukė iš kišenės maišelį smėlio ir supylė jį į stiklainį. Smėlio kruopelės subiro į pačius mažiausius plyšelius tarp akmenų visiškai užpildydamas stiklainį. Ir vėl profesorius paklausė studentų ar dabar stiklainis pilnas. Ir šie vėl atsakė - taip.
   
  Tada profesorius paėmė nuo stalo du puodelius kavos ir supylė juos į stiklainį. Kava subėgo ir susigėrė. Studentai nusijuokė.
   
  -Taigi, - tarė profesorius, dabar įsivaizduokite, kad šis stiklainis yra jūsų gyvenimas. Didieji akmenys simbolizuoja svarbiausius jūsų gyvenimo dalykus: šeimą, vaikus, draugus, mylimąjį, sveikatą. Net jei visa kita dingtų, jie vis tiek liktų jums svarbūs ir suteiktų jūsų gyvenimui prasmę.
   
  Smulkūs akmenėliai yra antraeiliai, mažiau svarbūs dalykai: darbas automobilis, butas, studijos. Smėlis simbolizuoja visai nesvarbius, nereikšmingus dalykus, netgi lėkštus dalykus. Ir jeigu jūs iš pradžių pilsite smėlį, tai jame neliks vietos nei dideliems akmenims, nei smulkiems akmenėliams.
   
  Skirkite daugiau dėmesio svarbiems dalykams. Raskite laiko savo vaikams, mylimajam. Rūpinkitės savo sveikata. Liks pakankamai laiko darbui ir namų ruošai, ir vakarėliams, ir kitiems dalykams...
   
  Rūpinkitės pirmiausia didžiausiais akmenimis, nes tik jie yra tikrai vertingi, nusistatykite teisingus prioritetus, o visa kita - tai tik smėlis.
   
  Vienas iš studentų pakėlė ranką ir paklausė, ką reiškia tie du puodeliai kavos. Profesorius nusišypsojo ir atsakė:
   
  Džiaugiuosi, kad paklausėte. Tai reiškia, kad NESVARBU KOKS PILNAS JŪSŲ GYVENIMAS BŪTU, PORAI PUODELIŲ KAVOS SU GERAIS DRAUGAIS VISUOMET TURĖTŲ ATSIRASTI LAIKO.
   
  taigi noreciau pasakyti kad pinigai tai nera viskas, tai nera reiksmingiausias dalykas del ko zmogus gyvena, todel noreciau palinketi siekti pinigu neaukojant svarbiausiu dalyku, dekui uz demesi :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...