Pereiti prie turinio

Dark_Master

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.328
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Dark_Master sureagavo į dziu-mAn-dzy Bazar24 zvaigzde   
  Celofanas noretu tokio kambarioko 🙂
 2. Pagarba
  Dark_Master gavo reakciją nuo Lin3R Nauja Uždarbis.lt versija   
  Cia tikriausia is serijos "svarbiause kazka dariti" - viskas buvo neblogai, tai ne keiciam i daug blogiau
 3. Patinka
  Dark_Master sureagavo į Paulius. Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Perka ir uz 30k grynais:)
  Mano pazistamas uz 50k grynu pirko.
  Nera sumos, tai yra bendras susitarimas.
   
  Perkant uz 1k taip pat galima tartis ir moketi pavedimu.
   
  O netikru pinigu ir parduodant telefona gali gaut.
  Matai su auto matot vienas kito duomenis, aisku galima juos pateikt netikrus. O kai perki padangas, telefona ar laptopa duomenu pirkejo negauni.
 4. Patinka
  Dark_Master sureagavo į juodagalvis .EU Domenai po 1.99e   
  Sveiki, radau naują pasiūlymą IV.LT , kad .Eu domenai šiuo metu pas juos 1.99Eur + PVM
  Akcijos trukmė: nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. sausio 31 d. (imtinai).
 5. Patinka
  Dark_Master sureagavo į mantas666 Finansinė pandemija - "Blogos skolos"   
  Sukūrei temą grynai reklamai skatinančią bendrauti?- šaunuolis... :winner:
 6. Patinka
  Dark_Master gavo reakciją nuo Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  yra skirtumas kai prekybinkas atsiveža prekes iš kažkur (tarkim užsienio) arba tarkim maisto produktus iš kaimų ir parduoda tau turgelyje prie namų - tau suteikia naudą, nes nereikia važiuot kažin kur. o jei LT perekūpas nuperka LT ir pardavinėja LT tai kažko gero nesukuria, nes LT dažnas ir pats gali nuvažiuot iki parduodamos mašinos ją pažiūrėt. Vienintelis čia variantas jei atveža iš užsienio, nes dalis piliečių patys nevažiuoja į užsienį mašinos ieškotis
 7. Patinka
  Dark_Master gavo reakciją nuo Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  yra skirtumas kai prekybinkas atsiveža prekes iš kažkur (tarkim užsienio) arba tarkim maisto produktus iš kaimų ir parduoda tau turgelyje prie namų - tau suteikia naudą, nes nereikia važiuot kažin kur. o jei LT perekūpas nuperka LT ir pardavinėja LT tai kažko gero nesukuria, nes LT dažnas ir pats gali nuvažiuot iki parduodamos mašinos ją pažiūrėt. Vienintelis čia variantas jei atveža iš užsienio, nes dalis piliečių patys nevažiuoja į užsienį mašinos ieškotis
 8. Patinka
  Dark_Master sureagavo į inscript Įmonių akcijos Seedrs platformoje   
  Jau daugiau nei 2 metus naudoju. Teko pirkt Revolut ir kitų akcijų. Minimali suma priklauso nuo akcijos kainos, esu pirkęs akcijas po £2.95, turbūt būna ir pigiau. Kas nepatiko, tai dideli mokesčiai norint parduoti akcijas - 1.50% nuo parduodamos sumos + 7.50% nuo pelno. Kaip pliusą galėčiau įvardinti platformos paprastumą. Be to, kiekviename campaign'e yra sukurta po forumą, kuriame investuotojai gali diskutuoti.
   
  P.S. Autorius nepaminėjo, jog norint gauti 25£ premija, registruojantis per ref nuorodą, reikia pačiam investuoti bent 150£.
 9. Patinka
  Dark_Master sureagavo į zirnis Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  kas yra su kainomis, kad pries 4 metus keliolikos metu kibirai kainuodavo 1500-2000EUR, dabar keliolikos metu to pacio vardo kibiras 3000-5000EUr kainuoja, pvz Civic, Accord, Mazda 6.
 10. Patinka
  Dark_Master gavo reakciją nuo egidijusd 1000 Eur   
  į Paskolų Klubą. Bet matau jau atradęs tokį. Tai kam klausi?
 11. Patinka
  Dark_Master sureagavo į wicked Ar pritariate 5g tinklo įvedimui ?   
  Saulėtekyje važinėja 5G autobusas, bet dar irgi nesu girdėjęs, kad koksnors keleivis būtų miręs jame

 12. Patinka
  Dark_Master sureagavo į diablom Defliacija ar infliacija?   
  Defliacija. Tiek pati krizė, kai žmonės turės mažiau pinigų, tiek žmonių baimė, ar pasikeitęs požiūris į atostogas/laisvalaikį/pirkinius. Tai privers verslus labiau konkuruoti kaina.
 13. Patinka
  Dark_Master sureagavo į Stanley Paskola automobiliui įsigyti   
  Imti lizingu mašiną verta tokiais atvejais:
  1. Turi visą sumą grynais, bet nenori tiek pinigų įšaldyt, nes gali juos investuot į savo veiklą su didesne grąža nei lizingo palūkanos.
  2. Auto bus skirtas darbui, jis uždirbs daugiau nei palūkanos + eksploatacija + nuvertėjimas.
  3. Atsibodo taisyt senus laužus ir imi lizingą tam, kad nusipirkt naujesnį šviežesnį auto, pvz., kokią hibridinę Toyotą, tokiu atveju mažesnės išlaidos kurui ir eksploatacijai padengs palūkanas ir nuvertėjimą.
   
  Pirkti visokius senus byrančius bmw ar kitas svajonių auto nieko blogo, pats tokių turėjau, turiu ir turėsiu ne vieną ir ne dešimt, bet juos reikia pirkti už savo pinigus, o ne už skolintus. Nes nupirkęs už savo žemiau nulio nenukrisi, o nupirkęs lizingu išsikasi sau finansinę duobę. Palūkanos dzin, bet vien Kasko kokius kosminius pinigus kainuos. Jeigu Kasko kaina iš tikro 2k€, kaip kažkas rašė, tai logiškai mąstant po ~4 metų ta mašina kainuos tiek kiek būsi per tuos metus išleidęs Kasko. Ar tikrai verta? Gal geriau tuos kelis metus pinigus už Kasko dėtis sau į kišenę ir po to nupirkti tokį bmw už savus, kai jam nereikės Kasko? Dar nepamiršk apie eksploataciją, čia tau ne slyvą taisyt kur variklis 150€ kainuoja. Subarškės grandinė ir reikės kelis mėnesius dirbt, kad sutaupyt ant remonto.
  O jeigu planuoji imti lizingą ne per banką, o per visokius mogo ar smskreditus, tai jau net komentuot neverta :D
 14. Patinka
  Dark_Master sureagavo į SAULIUS888 .LT domenai 3.30EUR   
  Gal kam nors bus naudinga :)
  https://www.iv.lt/lt-domeno-akcija/
 15. Patinka
  Dark_Master sureagavo į Avantime Kaip išleidžiate savo atlyginimus?   
  Na studentas dar, gaus darbą, prasisuks ir bus lengviau :) Čia irgi galima pavadint investicija man, tik nežinau ar atsipirks :D
 16. Patinka
 17. Patinka
 18. Patinka
  Dark_Master sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Nusileisk ant žemės. Toli gražu ne visi žmonės tokie kaip šio forumo nariai, ne visi yra verslūs, veržlūs ir nebijantys permainų. Dauguma žmonių dirba dešimtis metų tame pačiame darbe už tą patį atlyginimą, nors galėtų gauti dvigubai daugiau kitoje įmonėje ar net toje pačioje jei vadovui pasakytų, kad išeina. Paprasti žmonės bijo permainų, bijo rizikuoti, jiems naujo darbo paieška yra rizika, geriau stabiliai prastai nei nestabiliai gerai, ypač kai slegia paskolos ir kitos išlaidos, pvz., vaikai. Visa tai tampa inkaru ir toks žmogus įsikandęs savo darbo su nors ir prastu, bet bent jau kažkokiu uždarbiu, nes mėnesį pragyventi be algos jam būtų pražūtis.
  Lietuva viena mažiausiai finansiškai išprususių valstybių ES, tai ko norėt.
  Net jeigu paimsim ir laisviau mąstantį žmogų, ne visada darbo sąlygos priklauso nuo jo pasirinkimo. Ateina į darbo pokalbį, jam prižada gerą algą ir geras sąlygas, pradeda dirbt, po to pasirodo, kad ne viskas taip gerai - dalį algos nuskaičiuoja už nuostolius, ne visas valandas priskaičiuoja, atlyginimai vėluoja ir pan. Pereina dirbti į kitą įmonę - o ten vėl tas pats. Trečioj, penktoj - visur prastai, tai galiausiai ir lieka toj prastoj, nes pavargsta ieškot, be to tos paieškos irgi kainuoja. Juolab Lietuva švogerių kraštas ir geri darbai pirmiausia išeina pažįstamiems.
   
  Kad ir koks geras verslininkas būtum - turi suprast darbininką. Kas būtų jei nebūtų darbininkų, visi būtų verslininkais?
 19. Patinka
  Dark_Master sureagavo į juliusbmx Nemokami 25€ Luno platformoje   
  UPDATE 12.23: Nuo šiol norint gauti 15 EUR dovanų, reikia įsigyti Bitcoin bent už 250 EUR!
   
  UPDATE 12.16: Šiuo metu yra naujas pasiūlymas, kurio dėka galite gauti 15 EUR dovanų! :)
   
  Jei norite gauti 15 EUR bonusą, turite užsiregistruoti Luno per šią nuorodą https://www.luno.com/invite/W4ZWCU ir įvesti kodą W4ZWCU
  Turėsite įnešti 15 EUR į savo Luno sąskaitą ir už juos nusipirkę Bitcoin, iškart gausite 15 EUR dovanų.
   
  1. Užsiregistruokite Luno https://www.luno.com/invite/W4ZWCU
   
  2. Pasitvirtinkite savo tel. nr. ir tapatybę su ID, pasu ar teisėmis. Dienos metu tas neturėtu trukti ilgiau pusvalandžio, bet žinoma gali užtrukti ir ilgiau.
   
  3. Įveskite kodą W4ZWCU "Rewards" skiltyje. Jei įvedus kodą matote žinutę "This type of promotion code can only be applied once per person", reiškia, kad sistema jau užskaitė kodą registracijos pradžioje, tad nėra ko nerimauti.
   
  4. Pasirinkite "Buy Bitcoin" už 15€ ir sekančiame lange pasipildykite Luno sąskaitą 15€. Greičiausias būdas yra su Visa kortele.
  Turėkite omenyje, kad su Revolut, Monese ar panašiomis virtualių bankų kortelėmis Luno sąskaitos nepapildysite. Tinka tik su paprastų bankų (Swed, SEB, Luminor ir t.t.) Visa kortelėmis arba SEPA pavedimu.
  5. Nusipirkite Bitcoin už 15€ ir palaukite kol gausite bonusą. 15€ jums ateis Bitcoinais į tą pačią piniginę per kelias minutes.
   
  6. Parduokite Bitcoinus ir paspaudę "Withdraw" persiveskite sau į banko sąskaitą.
   
  ______________________________________________________________________________________________________________________________________________
   
   
   
   
   
   
  Sveiki,
   
  Šį kartą tiesiog noriu pasidalinti geru ir labai greitu uždarbio būdu pats negaudamas už tai jokios naudos. Tiesiog radau gerą pasiūlymą čia https://bitcoinmagazine.nl/2019/11/luno-presenteert-app-gratis-bitcoin/ ir nusprendžiau pasidalinti su jumis. :)
   
  Luno yra puiki kriptovaliutų investavimo platforma, o puikiausia tai, kad įdėję vos 25 eurus, galite gauti dar 25 dovanų.
   
  Visi žingsniai tokie:
   
  1. Užsiregistruokite Luno https://www.luno.com/
   
  2. Pasitvirtinkite savo tel. nr. ir tapatybę su ID, pasu ar teisėmis. Dienos metu tas neturėtu trukti ilgiau pusvalandžio, bet žinoma gali užtrukti ir ilgiau.
   
  3. Įveskite kodą BITCOINMAGAZINE25 "Rewards" skiltyje.
   
  4. Pasipildykite Luno sąskaitą 25 eurais. Greičiausias būdas yra su Visa kortele.
   
  5. Nusipirkite Bitcoin už 25€ ir palaukite kol gausite bonusą. 25€ jums ateis Bitcoinais į tą pačią piniginę per kelias minutes.
   
  6. Parduokite Bitcoinus ir paspaudę "Withdraw" persiveskite sau į banko sąskaitą.
   
  Pervedimas man atėjo per trumpiau nei parą. Iš viso po visų mokesčių gavau 48.52 EUR, tad tai tikrai neblogas būdas gauti bent 23 nemokamus eurus.
   
  UPDATE 11.23: Šis pasiūlymas baigėsi. Sveikinu visus pasinaudojusius! :)
 20. Patinka
  Dark_Master sureagavo į jonas69 Eshopų masinis tikrinimas prasideda..   
  Nepražiopsokite legalizacijos kam to reikia
   
 21. Patinka
  Dark_Master gavo reakciją nuo dombrauskis Hostinger.lt - Lietuvoje   
  Perskaičiau temą ir temą apie Hostinger, taip ir likau nesupratęs, ar verta imti juos. Pagal kai kuriuos narius hostingas su dviem ar keliais darbuotojais (pagal oficialią informaciją) teikia geresnes paslaugas nei kompanija su šimtu plius žmonių.
  (Ieškausi paprasto patikimo hsotingo kelių wordpresų blogų talpinimui)
 22. Patinka
  Dark_Master gavo reakciją nuo greenas Automobiliu tarsos mokestis   
  su esamu model galbūt mažiau įvežinės didesnės kubatūros mažinas, nes dalis pirkėjų nuo jų tikrai nusisuks. Ir nebūtinai vien dėl to kad neišgalėtų sumokėt, bet psichologiškai 500eu nenorės atiduot valdžiai
 23. Patinka
  Dark_Master sureagavo į Gintex Automobiliu tarsos mokestis   
  Miratai, dabar tarkim, mano auto vertė yra 2k eurų. Bet kaip aš parduosiu už tuos 2k, jei nieks nepirks dėl 300-500 eur taršos mokesčio. Tai dabar atiduodu ją už 1k, ir tiesiogine to žodžio prasme einu į minusą? Nelogiška.
   
  P.S. Tegul kompensuoja pagal auto vertę. Arba dar geriau, skaičiuoja nusidėvėjimą nuo auto įsigyjimo kainos ir likutį sumoka. Tokiu būdu, metams bėgant ir "pirikupus" iš šešėlio ištrauktų.
   
  Šiaip tai sutikčiau, kad su aplinkos tarša reikėtų tvarkytis. Bet mane tapogi domina klausimas, surinks mokesčius, ir kur panaudos juos? Kaip pagelbės? Dabar jau miškus kerta, kas tarp kitko gamina fotosintezę, tai gavę lėšas pradės juos sodint? Nėra aiškumo, todėl visi ir piktinasi. Viskas kaip visuomet, daroma neapgalvotai, nepamatuotai, neskaidriai ir visiškai neaiškiai.
   
  Visai smagiai susiskaitė:
  https://www.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/naujas-mokestis-tik-dar-vienas-valdzios-pasipinigavimo-budas-nebandykite-to-pateisinti-graziais-tikslais.d?id=82451511#cxrecs_s
 24. Patinka
  Dark_Master sureagavo į Paulius. Automobiliu tarsos mokestis   
  Buciau uz istatyma jei jis butu visiems ir nuolatinis, pvz einant tech apziura.
  Dar geriau jei tas imokas galetu zmones moketi kas menesi, taip bedniausiu nenuskriaustu. Bet cia jau sistema visa tam kurti reikia. Kad tarkim nesumokejus imokos negalioja tech apziura, susimoki ir vel gali dalyvaut eisme. Ale kaip draudimas dabar.
   
  Niekaip nesuprantu kaip skatinama keisti senus automobilius, jei pvz mano automobilio verte 1000e, perkant kita as is to 1000e jau registracijos metu turesiu kelis simtus euru paskirti mokesciam ir automobiliui man kieka vos 700-800e.
   
  Bet jei butu visiems sis mokestis ir kas metus tarkim tektu pakloti uz sena dyzeli po 300e, tai gal zmogus pagalvos, kad reikia parduoti kol jis i bankrota nenuvare ir pirkti maziau tarsia priemone. O registruojant jokio papildomo mokescio nera.
   
  O dabar su kuo pakalbam pvz perku auto uz 5000e ir prie benzinio vienkartinis registracijos mokestis 150e, o prie dyzelinio tarsesnio bus 300e. Bet juk tai vienkartinis mokestis, procentaliai tai yra niekinis skirtumas ir as tai neprivers zmogaus keisti poziuri.
  Priesingai nei butu kasmet po 150e.
 25. Patinka
  Dark_Master sureagavo į Arturas1985 Automobiliu tarsos mokestis   
  Mokesčiai nėra blogai kai jie panaudojami tikslingai. Dabar klausimas tik, kur tie pinigai bus panaudoti? Pasodins medžių? Įrengs elektromobilių įkrovimo stoteles?
  Aišku toks mokesčio tipas lengviausias administruoti, lengviau nei metinis mokestis.
  Tik juokingai atrodo visos tos kalbos, kad atrodo visi specialiai važiuoja senais taršiais automobiliais, ir uždėsi mokestį ir visi bėgs pirkti naują elektromobilį. Juk ir taip aišku, kad viską lemia perkamoji galia, o kad Vilniuje algos pasiekė 1000, nereiškia, kad ir visur kitur. Žmonės ne tik Vilniuje gyvena :D Jei mieste galima apsieiti be automobilio, ar naudotis miesto bite ar kitomis paslaugomis, tai provincijoje tai labai sunku būtų.
  Bet ir šiaip, negi prieš rinkimus patys sau šaus į koją?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...