Pereiti prie turinio

DI

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  674
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  87.5%
 1. Parduodu reklamos ant automobiliu verslo platforma AutoAD.lt Platforma pradeta vystyti gan seniai, taciau pritruko energijos ir laiko visa tai issukti iki verslo. Kadangi stovi nenaudojama, nusprendziau parduoti. Turime 593 registruotus vairuotojus su kontaktiniais duomenimis (email arba tel), bei atsakymais i reikalingus reklamai klausimus. Is viso registruoti 465 automobiliai su valst. numeriais, savaitine rida ir marsrutais(jei ivede). Automobiliai turi 821 foto. Taip pat turime kelis registruotus uzsakovus. Platforma turi 3 skiltis: administracija - vairuotoju/uzsakovu listas su paiesk
 2. Parduodu TinklapiuKurimas.lt Domeno tema labai aiski, ±600 googlinimu/men pagal "tinklapiu kurimas". Galbut tai jusu busimi klientai? Kaina 500 eur. Priimu ir BTC.
 3. Kokia kaina ~15x7cm juodai balto?
 4. 08 12 18 nusipirkau dovanas.. Jų iki šiol negavau.
 5. DI

  150.lt

  Lyg ir nėra šiame forume paminėtas.. www.150.lt Kas tai? Tai yra projektas, kurio pagrindinis tikslas šiandien - į vieną vietą suburti net 150 įdomesnio gyvenimo ištroškusių aktyvių asmenų. Tie asmenys - pačių įvairiausių sričių atstovai, savitas aistras gyvenime turintys žmonės, individualų požiūrį į aplinkui vykstančius procesus skleidžiantys optimistai. Visi šie sveikai išprotėję asmenys į vieną vietą telkiami tam, kad rytoj įkurtų pelno siekiančią organizaciją - maitinimo ir laisvalaikio organizavimo įstaigą, taptų LYGIATEISIAIS šios įstaigos savininkais ir po to ryžtųsi drąsiai žaisti
 6. hyipinvestment.co.uk - 20$ phpsolution.net - 20$ - PR2 exoticswimsuitmodels.org - $1 hawaiiexoticgirls.org - $1 GoDaddy.com. Jei iki Sausio 2d. atsiras daugiau nei 1 norintis, kelkit kainą po 1$. Priimsiu PayPal, jei asmuo ir jo accountas atrodys švarūs.
 7. IP pabandyk 192.168.1.150, gateway 192.168.1.1, mask standartinį. Pabandyk užkraut http://209.85.171.100 Jei pavyks, dns 192.168.1.1, jei šis neveiks paieškok kito dns.
 8. http://www.skelbykla.lt/rodyti.php?id=0%20...rom%20skelbimai
 9. Pirma website'as turi turėti potencialą, tada rėmėjai susiranda tave patys. Jei dar nesusirado, pasiskelbk šiame forume.
 10. Taip pat ieškau flashininko. Reiktų padaryti mirksinčias lemputes, kaip ant kalėdų eglutės.. PM me, bet diablom pirmenybė.
 11. Kiek kainuotų sukurti šunį, tokį kaip WinXP paieškoj sėdi?
 12. +/- reikia įdiegti visame forume, padaryti gražesnį apipavidalinimą ir minimaizinti postus kurie surenka atitinkamą - skaičių. Tada forumą tvarkys patys nariai, be moderatorių įsikišimo. Ši funkcija yra viena iš geresnių įdiegtų per visą laiką. O jei kažkas uždeda minusą, palauk, išaugs ir nedės, tik taip susikursime community, kurioje galėsime normaliai bendrauti.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...