Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Kaip išleidžiate savo atlyginimus? - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio



  • (12 Puslapiai)
  • +
  • « Pirmas
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs Selectas 

  • Pradedantis dalyvis
  • AkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +2 -0
  • Pranešimai: 89
  • Kartu nuo: 2019-09-03

2019-09-09 09:37 (#181)

Rodyti pranešimąBrandi, 2019-09-09 09:32, pasakė:

Ačiū dar kartą, dėkoju už puikų įvertinimą, labai malonu.
Gaila, bet visus Jūsų rekomenduojamus pardavimo būdus išbandžiau (išskyrus mokamą fb reklamą), ir joks nepasiteisino. Taip, grupėse ar socialiniuose tinkluose parašo, kad gražu, ir tiek.
Skelbiu.lt galbūt ir geras prekybos kanalas, bet ne tokiems daiktams. Yra mano įdėtų skelbimų, gražios mozaikų nuotraukos, konkretus, bet kartu ir gyvas, ne sausas aprašymas, bet metų metais jokio judėjimo.

Kaip manote, galbūt paprastas lankstinukų platinimas per pašto dėžutes duotų daugiau rezultatų?

Rimtai, būtų įdomios kelios nuomonės, ar tai vis dar veiksmingas reklamos būdas šiais laikais?��

Manau su tokiu menu geriausia reklama butu instagrame. Zinoma mokama. Jeigu nesusidurus,paciai/paciam nepatarciau lysti. Geriau duot zmogui kuris supranta tokius dalykus.

Šį pranešimą redagavo Selectas: 2019-09-09 09:43

At the end of the day it's all about money
1


Narys yra atsijungęs nikoo 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +0 -0
  • Pranešimai: 934
  • Kartu nuo: 2014-01-06

2019-09-09 09:38 (#182)

Rodyti pranešimąBrandi, 2019-09-09 09:32, pasakė:

Ačiū dar kartą, dėkoju už puikų įvertinimą, labai malonu.
Gaila, bet visus Jūsų rekomenduojamus pardavimo būdus išbandžiau (išskyrus mokamą fb reklamą), ir joks nepasiteisino. Taip, grupėse ar socialiniuose tinkluose parašo, kad gražu, ir tiek.
Skelbiu.lt galbūt ir geras prekybos kanalas, bet ne tokiems daiktams. Yra mano įdėtų skelbimų, gražios mozaikų nuotraukos, konkretus, bet kartu ir gyvas, ne sausas aprašymas, bet metų metais jokio judėjimo.

Kaip manote, galbūt paprastas lankstinukų platinimas per pašto dėžutes duotų daugiau rezultatų?

Rimtai, būtų įdomios kelios nuomonės, ar tai vis dar veiksmingas reklamos būdas šiais laikais?😀

As manau, kad vis tiek veiksmingiausias irankis socaline media. Gal koks influenceris pagelbetu ? Na dar tas lietuviu budas, kad ne visada ivertina ir nenori moketi brangiau.
0


Narys yra atsijungęs Brandi 

  • Naujas veidas forume
  • Akis
  • Grupė: Nariai
  • Atsiliepimai: +0 -0
  • Pranešimai: 15
  • Kartu nuo: 2019-08-15

2019-09-09 09:53 (#183)

Rodyti pranešimąBALCITOM, 2019-09-05 15:24, pasakė:

Jei negalite parduoti pati galite visada surasti zmogu, kuris tai ismano (marketinga, reklama, kaip parduoti ir pan). Jei toki rastumete galite eiti dviem keliais:
1. Pasiulyti jam visus irankius tai padaryti ir uz parduota daikta nubraukti jam xx%.
2. Jei norite pati to ismokti, galite paprasyti jo buti kaip mentoriumi studijuojant pardavimus ir marketinga.


Dėkoju už patarimus,
Man priimtinesnis pirmas kelias, pati tokių dalykų neišmoksiu:)
15 metų dirbu pardavimuose, esu nuostabi samdoma pardavėja, dievinama klientų ir darbdavių, bet savų daiktų parduoti nemoku😂
0


Narys yra atsijungęs Brandi 

  • Naujas veidas forume
  • Akis
  • Grupė: Nariai
  • Atsiliepimai: +0 -0
  • Pranešimai: 15
  • Kartu nuo: 2019-08-15

2019-09-09 10:06 (#184)

Rodyti pranešimąnikoo, 2019-09-09 09:38, pasakė:

As manau, kad vis tiek veiksmingiausias irankis socaline media. Gal koks influenceris pagelbetu ? Na dar tas lietuviu budas, kad ne visada ivertina ir nenori moketi brangiau.


Taip, tas lietuvių būdas😅 Prisimenu, kai vienintelį stalelį pardaviau per skelbiu.lt, beveik nemokamai, pigiau už medžiagas, kurias sunaudojau, moteris vis vien aršiai mušė kainą😂😂😂
O kaina buvo 20 eurų (po euro įvedimo, ~2015-2016 m.)

Čia yra savotiška prabangos prekė. Žmogus turi vertinti unikalumą, jam skirtą autorinį darbą, ilgaamžiškumą.
Bet pigiau ir paprasčiau nusipirkti lauko baldą prekybos centre, ir dar per išpardavimus))
0


Narys yra atsijungęs exauge 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +25 -0
  • Pranešimai: 259
  • Kartu nuo: 2010-12-01

2019-10-29 15:23 (#185)

buvo idomu tai paskaiciavau, kiek gavosi spali
70 eur - elektra, internetas, telefonas, gyvenu nuosavam name
60 eur - kuras
160 eur - maistas
190 eur - pramogos
0


Narys yra atsijungęs Kaprals 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +25 -0
  • Pranešimai: 320
  • Kartu nuo: 2013-09-22
  • Buvęs:arturcik123

2019-10-29 16:07 (#186)

Rodyti pranešimąexauge, 2019-10-29 15:23, pasakė:

buvo idomu tai paskaiciavau, kiek gavosi spali
70 eur - elektra, internetas, telefonas, gyvenu nuosavam name
60 eur - kuras
160 eur - maistas
190 eur - pramogos


Gal rugpjūti?

Kaip tu paskaičiavai kai mėnesis dar nesibaigė :D

O mano išlaidos atrodytu maždaug taip:

350eu paskola
~200eu nenumatytos išlaidos(kiekvieną mėnesi atsiranda kažkas.. Dantų tvarkymas, mašinos tvarkymas, baudos kokios, kažką namie pasitvarkyt reikia ar dar kas..)
70eu mokesčiai
~100eu maistui namie
Minimum 400eu pramogoms
~100eu kuras

Čia be gerimu, jeigu 1-2 geresnės išgertuvės per mėnesį išlaidos pramogoms kyla x2

Šį pranešimą redagavo Kaprals: 2019-10-29 16:28

0


Narys yra prisijungęs ernestan 

  • Užkietėjęs dalyvis
  • AkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +130 -0
  • Pranešimai: 2.145
  • Kartu nuo: 2006-12-23
  • Vardas:Ernestas
  • Miestas:Beach Party

2019-10-29 17:34 (#187)

Rodyti pranešimąKaprals, 2019-10-29 16:07, pasakė:

Gal rugpjūti?

Kaip tu paskaičiavai kai mėnesis dar nesibaigė :D

O mano išlaidos atrodytu maždaug taip:

350eu paskola
~200eu nenumatytos išlaidos(kiekvieną mėnesi atsiranda kažkas.. Dantų tvarkymas, mašinos tvarkymas, baudos kokios, kažką namie pasitvarkyt reikia ar dar kas..)
70eu mokesčiai
~100eu maistui namie
Minimum 400eu pramogoms
~100eu kuras

Čia be gerimu, jeigu 1-2 geresnės išgertuvės per mėnesį išlaidos pramogoms kyla x2


Ka valgai uz 3 eurus dienai ?
Paveiksliukas
0


Narys yra atsijungęs Tadas0 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +1 -0
  • Pranešimai: 723
  • Kartu nuo: 2006-05-29
  • Vardas:Tadas
  • Buvęs:idijotaz

2019-10-30 21:12 (#188)

Rodyti pranešimąernestan, 2019-10-29 17:34, pasakė:

Ka valgai uz 3 eurus dienai ?

Patikėk, jeigu viską pats gamini namie, už 3 eur pavalgyti nėra sunku. Man panašiai išeina jei vien namie valgau ir sportuojant auginu masę, t.y. pagrindiniai patiekalai susidaro iš vištienos, kiaušinių, ryžių, avižų, riešutų sviesto, varškės, bananų ir pan.
3


Narys yra atsijungęs Paulius. 

  • Forumo legenda
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +289 -0
  • Pranešimai: 9.110
  • Kartu nuo: 2008-10-10
  • Vardas:Paulius

2019-10-30 21:39 (#189)

Rodyti pranešimąTadas0, 2019-10-30 21:12, pasakė:

Patikėk, jeigu viską pats gamini namie, už 3 eur pavalgyti nėra sunku. Man panašiai išeina jei vien namie valgau ir sportuojant auginu masę, t.y. pagrindiniai patiekalai susidaro iš vištienos, kiaušinių, ryžių, avižų, riešutų sviesto, varškės, bananų ir pan.


3e patiekalas ar 3e dienai?
Gaminant namie i viena valgyma uz 3e tilpti galima ir valgant kokybiskai, bet dienai tikrai ne.
0


Narys yra prisijungęs DEZAVU 

  • Užkietėjęs dalyvis
  • AkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +47 -0
  • Pranešimai: 1.517
  • Kartu nuo: 2016-06-05
  • Miestas:Kaunas

2019-10-30 21:50 (#190)

Rodyti pranešimąPaulius., 2019-10-30 21:39, pasakė:

3e patiekalas ar 3e dienai?
Gaminant namie i viena valgyma uz 3e tilpti galima ir valgant kokybiskai, bet dienai tikrai ne.

Vistienos krutinele 500 g 3.5~ eur, ryziai 800 g -~1 eur. 4,5 eur, agurkas 0,7 eur, pomidorai 1~ eur ir kelias dienas pietus turesi. Tai nezinau kur tau vienas valgymas 3 eurai:)

Šį pranešimą redagavo DEZAVU: 2019-10-30 21:51

4


Narys yra atsijungęs emporio 

  • Forumo senbuvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +122 -0
  • Pranešimai: 2.683
  • Kartu nuo: 2009-11-07
  • Miestas:LT

2019-10-30 21:59 (#191)

Rodyti pranešimąDEZAVU, 2019-10-30 21:50, pasakė:

Vistienos krutinele 500 g 3.5~ eur, ryziai 800 g -~1 eur. 4,5 eur, agurkas 0,7 eur, pomidorai 1~ eur ir kelias dienas pietus turesi. Tai nezinau kur tau vienas valgymas 3 eurai:)

Bet cia tik pietus...o kur pusryciai ir vakariene? Minejo zmogus kad pavalgo uz 3eur dienai. Plius sportuojant kad susirinkt tinkama kieki baltymu gramais ir kaloriju tai nezinau kaip issitekt su 3eur dienai pilnaverciams bent 3 pavalgymams. Krc destykit juodu ant balto! :D

Šį pranešimą redagavo emporio: 2019-10-30 22:01

1


Narys yra atsijungęs Paulius. 

  • Forumo legenda
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +289 -0
  • Pranešimai: 9.110
  • Kartu nuo: 2008-10-10
  • Vardas:Paulius

2019-10-30 22:05 (#192)

Kazkaip idomiai tu skaiciuoji.

Mesos norma eina 200-250g, tai krutinele yra dviems kartais.
O ryziu paskaiciuota 8 porcijos, nes retas kuris suvalgom daugiau nei 100g(nevirtu) vienu kartu.
Tai as pagal sita skaiciavima matau, kad 1 valgymas kainuoja 3,1e ir lieka atliekamu ryziu :)

Sveikai valgant namie ir valgant tik tiek kiek reikia be nukripimo ir skanesto dienai iseina apie 7-8e.
Cia dar neskaiciuojant arbatos, saldyklio/cukraus ir kokio saldainiuko.

Bet cia viskas eko klases produktai.
0


Narys yra atsijungęs Gintex 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +9 -0
  • Pranešimai: 565
  • Kartu nuo: 2014-05-17
  • Vardas:Gintas
  • Miestas:Vilnius

2019-10-31 09:42 (#193)

500 g vištos, auginant masę, dviem dienom?
O kur pusryčiai, vakarienė?

Savu laiku augindamas masę valgydavau 0.8-1k vištos, kalakutienos arba žuvies, + 500g nevirtų makaronų, ryžių ar pan, + daržovės visokios salotoms. Čia būdavo pagrindiniai 4 valgymai. Bet dar + pusryčiai, + vakarienė..
0


Narys yra atsijungęs babunas 

  • Užkietėjęs dalyvis
  • AkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +15 -0
  • Pranešimai: 2.213
  • Kartu nuo: 2013-05-15
  • Miestas:Kaunas

2019-10-31 10:19 (#194)

Biški perdėjo, 3 Eur dienai normaliai prasimaitinti tai čia nerealu, aišku Maximoj slapdešrės 1KG 0.59 ct kainuoja, tai už 3 eurus ~5 KG "mėsos" gali nusipirkt
2


Narys yra atsijungęs Tadas0 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +1 -0
  • Pranešimai: 723
  • Kartu nuo: 2006-05-29
  • Vardas:Tadas
  • Buvęs:idijotaz

2019-10-31 20:35 (#195)

Nekalbu apie tuos, kas valgo 800g vištos per dieną, kaip kai kurie pasireiškė :) Nesu pro, ar toks didelis, kad man reikėtų tokių kiekių masės auginimui

250g vištos (1,1 EUR), 5 kiaušiniai (~0,65EUR), varškės pakelis (0,50EUR) ir mano masei baltymų norma jau yra. O visa kas lieka kainuoja nedaug: ryžiai, avižos, daržovės. Tik dabartinėm kainom persiskaičiavau, ne 3, o ~4eur dabar gaunasi. Seniau įtilpdavau į ~3.
0


Narys yra atsijungęs biz 

  • Forumo senbuvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +32 -0
  • Pranešimai: 4.435
  • Kartu nuo: 2008-09-02

2019-10-31 21:29 (#196)

Rodyti pranešimąPaulius., 2019-10-30 22:05, pasakė:

Kazkaip idomiai tu skaiciuoji.

Mesos norma eina 200-250g, tai krutinele yra dviems kartais.
O ryziu paskaiciuota 8 porcijos, nes retas kuris suvalgom daugiau nei 100g(nevirtu) vienu kartu.
Tai as pagal sita skaiciavima matau, kad 1 valgymas kainuoja 3,1e ir lieka atliekamu ryziu :)


Kaip tu skaiciuoji, kad vienas valgymas kainuoja 3 eur jei sakai, kad 200g krutineles vienam valgymui.
200g krutineles 1 eur.
100g ryziu 10ct

Darzove dar kazkiek.

Ir krutinele netgi pati brangiausia vistienos dalis. Buna dar slauneliu mesa kap pvz.
Arba kiualiena normali, jei dar ant akcijos uztaika kokiu 3 eur/kg tai 200g gaunasi 60 ct porcijai.

3 eur dienai tai 21 eur savaitei.

Grubiai galima primesti ka uz teik galima valgyti:
https://www.purewow....-dollars-a-week

Manau sita is straisnio dieta netgi bus sveikiau kuo maitinasi bent puse Europos zmoniu.

Cia galima kabintis, kad amerikoj kainos kitos, ar straipsnis 2016 m, bet mintis aiski, kad uz 3 eur dienai tikrai imanoma valgyt neprasciau nei vidutinis zmogus.

Pasigooglinti galite ir daugiau panasiu straipsniu.

Šį pranešimą redagavo biz: 2019-10-31 21:32

0


Narys yra atsijungęs Paulius. 

  • Forumo legenda
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +289 -0
  • Pranešimai: 9.110
  • Kartu nuo: 2008-10-10
  • Vardas:Paulius

2019-10-31 22:56 (#197)

Krutineles kilogramas gera kaina yra 4,99e, as pats valgau po 250g, tai yra 1,25e kartui.
Ryziai perkant didesne pakuote, 100g - 0,12e
Agurkai,pomirodai ~0,40e

Krutinele skaiciuojama pigiai ir su akcija, ryziai vieni pigiausiu Favorit. Ir vienas toks valgymas iseina ~1,8e
Tokie valgymai 2x


Ok zaidziam toliau
Pusryciai - 0,85e
30g proteino - ~0,40e
Kosė - ~0,45e
Arbata neskaičiuoju.

Dienos eigoje kokteilis ~1,2e
Pienas 200-250ml, varske, bananas.

Vakarienę jau turim virsuje.

Prieš miegą varškė arba graikiškas jogurtas 200g + proteinas.
~1e

Dienos eigoje isgeriu vandens 1,5l - ~0,6-0,7e


Valgant neskaniai ir viska pigiausia galima sutilpt mazdaug i 7,5e per diena.
Bet idomu kiek jusu per diena negeria kavos, arbatos, nesuvalgo saldainio ar sokoladuko, maista verta be prieskoniu ir padazu.



Mano maistas kai esu visa diena namuose kainuoja apie 10e, priklausomai kiek cheatint leidziu :)
Bet as valgau ne skaniai ir renkuosi pigius produktus, jei nesilaikant mitybos sita suma gali isaugti zenkliai.

Bet dabar toks pastebejimas, atsimenu kai vasara forumietis sukure tema, kad perka dvirati ir renkasi uz 400e, tai visi apmete ji akmenim, kad suda perka, o dvirati reik pirkt bent nuo 800-1000e.
O kai paziuri temoje ka zmones valgo, tai jie pavalgo uz 3e. Tai ar visi pinigai iseina kazkur kitur ir nelieka maistui ar kur esme. Nes dvirati turim gera, o valgom batona su vandeniu du kartu dienoj.

Šį pranešimą redagavo Paulius.: 2019-10-31 23:03

1


Narys yra atsijungęs Psych0 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +47 -0
  • Pranešimai: 423
  • Kartu nuo: 2011-12-01

2019-10-31 23:15 (#198)

sunku pasakyt labai ivariai, kartais casino visa atlyginima tiesiog, viskas priklauso nuo nuotaikos, emociju ir tikslu...
0


Narys yra atsijungęs Tadas0 

  • Dažnas dalyvis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +1 -0
  • Pranešimai: 723
  • Kartu nuo: 2006-05-29
  • Vardas:Tadas
  • Buvęs:idijotaz

2019-11-01 08:55 (#199)

Rodyti pranešimąPaulius., 2019-10-31 22:56, pasakė:

Krutineles kilogramas gera kaina yra 4,99e, as pats valgau po 250g, tai yra 1,25e kartui.
Ryziai perkant didesne pakuote, 100g - 0,12e
Agurkai,pomirodai ~0,40e

Krutinele skaiciuojama pigiai ir su akcija, ryziai vieni pigiausiu Favorit. Ir vienas toks valgymas iseina ~1,8e
Tokie valgymai 2x


Ok zaidziam toliau
Pusryciai - 0,85e
30g proteino - ~0,40e
Kosė - ~0,45e
Arbata neskaičiuoju.

Dienos eigoje kokteilis ~1,2e
Pienas 200-250ml, varske, bananas.

Vakarienę jau turim virsuje.

Prieš miegą varškė arba graikiškas jogurtas 200g + proteinas.
~1e

Dienos eigoje isgeriu vandens 1,5l - ~0,6-0,7e


Valgant neskaniai ir viska pigiausia galima sutilpt mazdaug i 7,5e per diena.
Bet idomu kiek jusu per diena negeria kavos, arbatos, nesuvalgo saldainio ar sokoladuko, maista verta be prieskoniu ir padazu.



Mano maistas kai esu visa diena namuose kainuoja apie 10e, priklausomai kiek cheatint leidziu :)
Bet as valgau ne skaniai ir renkuosi pigius produktus, jei nesilaikant mitybos sita suma gali isaugti zenkliai.

Bet dabar toks pastebejimas, atsimenu kai vasara forumietis sukure tema, kad perka dvirati ir renkasi uz 400e, tai visi apmete ji akmenim, kad suda perka, o dvirati reik pirkt bent nuo 800-1000e.
O kai paziuri temoje ka zmones valgo, tai jie pavalgo uz 3e. Tai ar visi pinigai iseina kazkur kitur ir nelieka maistui ar kur esme. Nes dvirati turim gera, o valgom batona su vandeniu du kartu dienoj.

Kavos negeriu, saldainių ir šokoladukų nevalgau, padažų nevartoju :) Maistui tiek pinigų skiriu ne dėl pinigų trūkumo, o tiesiog jau susiformavę įpročiai tokiam maistui.

O žiūrint į tavo planą kas iškart krenta į akis, tai papildų tikrai neskaičiuoju prie maisto kainos. Nelaikau to maistu ir pas save biudžetuoju prie sporto, tuo labiau ne visada juos ir naudoju. Kam pirkti vandenį iš parduotuvės? Lietuvoje iš čiaupo bėga puikus vanduo turbūt beveik visuose miestuose. Višta maximoje 4,40-4,60 EUR be nuolaidos. Jei būna nuolaida, dar pigiau. Įdomu kiek ir kokios košės valgai už 0,45 EUR, nes pats ryte avižų košės valgau tai tikrai mažiau gaunasi.
1


Narys yra atsijungęs Paulius. 

  • Forumo legenda
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Patvirtinti nariai
  • Atsiliepimai: +289 -0
  • Pranešimai: 9.110
  • Kartu nuo: 2008-10-10
  • Vardas:Paulius

2019-11-01 09:23 (#200)

Papildu kitu neskaiciuoju bet siuos vietoj maisto vartoju. Kitu atveju pvz ryte budavo kiausiniai vietoj proteino.

Koses kur buna pakuotese po 40-50g su skoniu.
O vandens visa gyvenima is ciaupo negeriu.
0


Pasidalinti šia tema:


  • (12 Puslapiai)
  • +
  • « Pirmas
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2020-02-20 19:19

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai