Pereiti prie turinio

Kriptovaliutų įdarbinimas su algoritmine prekyba - CryptoManager.ai, 3commas, Mudrex ir kt.


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Ar yra forumiečių užsiimančių/besidominčių algoritmine prekyba?
Jeigu yra dirbančių šioje srityje būtų įdomu sužinoti kokius įrankius naudojate, kokie mėnesiniai/metiniai pelningumai pasiekiami ir t.t.

Aš pats jau gal penkti metai tuo profesionaliai užsiimu, iš pradžių išbandžiau daug esamų platformų, vėliau pradėjau savo programuoti robotus, neseniai teko dirbti rašant architektūrą ir kuriant strategiją cryptomanager.ai platformai.

Nusprendžiau paieškoti bendraminčių šioje srityje, gal net kokį susitikimą paorganizuoti ir tuo pačiu papasakoti apie projektą, kuriam sukūriau ir toliau vystau prekybos strategiją.

Sąrašiukas įvairių platformų(Trading software skiltis):

https://insights.deribit.com/partners/

Kas nesusidūrę anksčiau iškart paaiškinsiu principą automatizuotos prekybos naudojant panašias platformas:
Jūs turite sąskaitą kažkokioje kriptovaliutų keitykloje kur laikote savo kriptovaliutą, pavyzdžiui Bitmex turite BTC. Nuėję į nustatymus sugeneruojate API raktus su prekybos teisėmis ir juos išsaugote automatinės prekybos platformoje. Automatinės prekybos platforma savo ruožtu paleidžia robotą, kuris perka/parduoda automatiškai pagal tam tikras taisykles ir jūs stebite rezultatus. Niekam savo pinigų šiame procese pervesti nereikia, tai tiesiog naudojimasis programine įranga, kuri už jus automatizuoja prekybą.

Pasidalinsiu trumpai savo patirtimi bandant įvairas plaftormas:

1) Haasbot, dabar haasonline - https://www.haasonline.com/

Pirma sistema, kurią išbandžiau 2017 metais, tikrai rimto kūrėjo daryta, jeigu suprantate gerai rinkas ir niuansus įmanoma sukonfigūruoti pelningą robotą. Anksčiau buvo žymiai lengviau, paskutiniais metais neteko bandyti, bet sakyčiau vertas dėmesio produktas. 

Kaina: Mėnesinis mokestis.

Pliusai: Palaiko daug keityklų, labai stiprus vystymas ir geras techninis išpildymas, leidžia gana sudėtingas strategijas paleisti.

Trūkumai: Be įgūdžių ir gero supratimo apie rinkas bus sunku kažką pasiekti, pakankamai sudėtinga, gal dabar kažkas pasikeitę.

2) Coinigy - https://www.coinigy.com/

Platforma, kuri leidžia sujungti daug keityklų ir vienoje vietoje išsiųsti užsakymus, taip pat turėjo įdomius įrankius arbitražo progoms matyti. Prekiaujančių robotų lygtais nebuvo, bet arbitražo progų įrankį laikinai teko naudoti, kol vėliau perėjau tiesiog ant excel spreadsheet su macro komandomis ir žymiai detalesniu arbitražo progų stebėjimu - 2017-2018m. Patogu stebėti bendrus balansus.

Kaina: Mėnesinis mokestis

Pliusai: Labai daug keityklų palaiko, puikus support.

Trūkumai: Nėra automatinės prekybos galimybių(bent nebuvo kai bandžiau), užsakymų siuntimas lėtesnis nei tiesiai per keityklą.

3) 3commas - https://3commas.io/

Platforma, kuri leidžia sujungti daug keityklų ir paleisti automatinius robotus jose prekiauti. Turi visai logiškų funkcijų, kurios padeda surinkti ar išparduoti poziciją, kas tam tikromis sąlygomis gana naudinga. Iš pradžių apsidžiaugiau, kad daug ką pasilengvinsiu ir nereikės pačiam programuoti ir nusipirkau geriausią jų narystę 2020 metams. Realybėje pasimatė, kad daug kas neišdirbta, dažnai pasitaiko klaidos, pati platforma bando labai daug aprėpti funkcionalumo ir jiems to visiškai nepavyksta padaryti kokybiškai. Klausimas ar jie su saugumu gerai susitvarko jeigu leidžia sau neišdirbtus įrankius siūlyti. Dar vienas dalykas kas labai užkliuvo, tai vėliau pamačiau jų marketinginius video, kur entuziastingai pasakoja kaip sukonfiguruosi robotą ir lengvai uždirbsi(nutylint visas rizikas apie kurias garantuotai žino ir supranta). Taip kaip jie reklamuoja uždirbti automatiškai prekiaujant yra super pavojinga, nes net jeigu viskas gerai veiktų yra daug rizikų apie kurias net neužsimena.

Kaina: Narystės pirkimas

Pliusai: Įdomus ir kai kur gerai pragalvotas funkcionalumas, turi gerą support.

Trūkumai: Techniškai netvarkinga platforma, marketingas nesąžiningas, api raktų saugumas su dideliu klaustuku atsižvelgiant į kitas technines problemas ir netvarkingumą.

4) Mudrex - https://mudrex.com/

Platforma, kurioje yra robotų market'as. Bet koks algo trader'is gali suprogramuoti ir įkelti savo strategiją. Ten gražiai rodo strategijos pelningumo rezultatus ir t.t. 
Kiti vartotojai gali rinktis pagal tai kaip strategijai sekasi į ją investuoti ir iš anksto įsinešę pinigų į savo Mudrex sąskaitą dažniausiai moka 1% per mėnesį nuo valdomo kapitalo.
Praktikoje man buvo taip, kad išsirinkau pačią geriausią ir pelningiausią strategiją, kuri sėkmingai veikė gal pusmetį ir daviau jai prekiauti ~$500, pelningumas mėnesinis turėjo būti apie 10-30%(vadinosi windmill kažkas tokio). Tik pradėjus prekiauti per dieną po kažkur 5-10% praradinėjo, kol sustabdžiau kažkur su 40-50% nuostoliu. Kaip tai įvyko turiu vieną hipotezę, žmogus prieš kurdamas strategiją ją maksimaliai išoptimizuoja tam tikram laikotarpiui(overfitting data) ir įkėlus ji labai gražiai atrodo, bet tik į praeitį ?, o mėnesinį fee vistiek mokėti reikia už valdymą kapitalo, todėl nelabai pasitikiu šituo strategijų market. Kitas dalykas iš išorės jie gali gauti tradingview signalus, kas reiškia, kad remiasi maximum technine analize ir neturi kaip gauti kitokių duomenų. Vien su technine analize galima labai puikiai prekiauti, bet išoriniai duomenys tikrai būtų neprošal.

Kaina: Priklauso nuo pasirinkto roboto, dažniausiai 1% nuo kapitalo per mėnesį.

Pliusai: Galima rasti daug strategijų, turi gražią rezultatų vizualizaciją ir gana lengva naudotis.

Minusai: Neaiški rizika prekiaujant, nes apie tai detalių duomenų nėra ir rezultatai gali būti gerokai pagražinti ir neatspindėti realybės. 

5) Crypto Manager - https://cryptomanager.ai/

Platforma kurioje yra viena strategija ir vartotojas gali paspausti tik START/STOP paleisti robotui arba jį sustabdyti.
Dirba su Bitmex ir Deribit keityklomis, kitą mėnesį bus pajungta Binance ir FTX, šiuo metu palaiko BTC ir ETH įdarbinimą, nuo kito mėnesio papildomai palaikys USDT.
Strategiją, kurią siūlo Crypto Manager sukūriau pats ir teko ją naudoti daugiau nei 2.5 metų, todėl ja labai pasitikiu.
Saugumui skirta taip pat daug dėmesio, api raktai nėra laikomi tekstu duomenų bazėje, o naudojamas hardware modulis jiems šifruoti.
Pats robotas turi daug apsaugų, kad nebūtų netikėtų klaidų ir yra gerai išdirbtas.

Pelningumas nėra super didelis(~3%/mėn. galima tikėtis, nors liepa dabar buvo rekordinė ir uždirbo virš 21%), bet pati strategija atlaiko labai dideles audras ir yra gana konservatyvi, niekada nenaudoja daugiau 2X sverto.

Ten iš esmės yra market making/momentum strategija, kuri remiasi:
a) VWAP(volume weighted average price)
b) AI signalu kaip judės rinka artimiausias 3 paras(analizuoja detalius minutinius išorinius duomenis nuo 2018m. pervedimai tinkle, open interest, ir t.t.)
c) Rinkos emocijos indikatorius (panašiai kaip crypto fear and greed)

Video kaip veikia: 

Kaina: 20% nuo uždirbto pelno ir $5 už kiekvieną roboto paleidimą (kolegos leido pasiūlyti promo, jeigu užsiregistruosite ir parašysite support, kad iš uzdarbis.lt atėjote, gausite $200 kreditą paslaugoms išbandyti).

Pliusai: Nereikia mokėti, jeigu neuždirba pelno. Išdirbta ir patikrinta strategija, naudoja išorinius duomenis ir rinkoje dirba virš dviejų metų. Labai paprasta naudotis, nereikia nieko konfigūruoti ar išmanyti, aukšti saugumo standartai.

Trūkumai: Kolkas tik viena strategija, norint profesionaliai įdarbinti didesnę sumą vistiek reikalinga diversifikacija ir kelios nekoreliuojančios strategijos. Naujai paleista platforma, todėl gali būti visokių vizualinių ar techninių bug'ų iš vartotojo panelės pusės.

Kolkas tiek, lauksiu jūsų komentarų.

 

Redagavo dealeris
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidomek Grid botu , tinkamai pasirinktas volatile crypto atnes menesini  vidurki kurkas didesni nei 3% ir nereiks nieko labai ismanyti, tik tinkamus crypto susirasti ir tinkamai pagal svyravimus  grid bota nusistatyti. Platforma kur prekiavau Kucoin.Mano menesinis vidurkis buvo 11% , bet esme viska pasverus laikymas tiesiog long term su paskaiciuotomis isejimo pozicijomis ypac uzpirkus siuo laikotarpiu , bus desimtis kartu pelnas geresnis nei bet kokia grid strategija ar kokia kita prekybos strategija atnestu per ta pati laikotarpi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 17 valandų, JY KO X parašė:

Pasidomek Grid botu , tinkamai pasirinktas volatile crypto atnes menesini  vidurki kurkas didesni nei 3% ir nereiks nieko labai ismanyti, tik tinkamus crypto susirasti ir tinkamai pagal svyravimus  grid bota nusistatyti. Platforma kur prekiavau Kucoin.Mano menesinis vidurkis buvo 11% , bet esme viska pasverus laikymas tiesiog long term su paskaiciuotomis isejimo pozicijomis ypac uzpirkus siuo laikotarpiu , bus desimtis kartu pelnas geresnis nei bet kokia grid strategija ar kokia kita prekybos strategija atnestu per ta pati laikotarpi.

Čia USD skaičiuojant pelningumą ar kripto? ~3% kur rašiau tai BTC arba ETH mėnesinis prieaugis. Į USD net nežiūriu, nes tai kad pats kripto pabrangsta(arba nupinga) nieko apie strategiją nepasako. Naudoju kelis grid botus ir turiu pasirašęs simuliatorių testavimui, bet jų pelningumas nėra kažkuo įspūdingi, įdomu kokį laikotarpį pavyksta išlaikyti tokį pelningumą ir kaip tai strategijai sekasi kai smarkiai keičiasi kainos. Pavyzdžiui 2020 kovo mėn. kritimas spėju palieka 0 sąskaitoje(jei be sverto 50%+ nuostolius) arba 2021 metų pradžios ralis, palieka su nuostoliu kai pats kripto brango 50% į mėnesį ir pan. 

prieš 17 valandų, integer parašė:

Naudoju 3commas - visai nieko jie. Pirma platforma, kuria bandziau, tai ir apsistojau ties ja. Uzdirbineja botukas kasdien kazkiek ten pinigeliu, labai patenkintas ?

https://imgur.com/a/fvB9fxc

Neblogai atrodo, gaila, kad trumpas periodas, Iš screenshot matau, kad čia liepos mėnesis, jis tikrai geras buvo market making strategijoms. Pas mane to Crypto Manager market making strategijos birželio nuostoliai kažkur 25% didesni nei liepos mėnesio pelnas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 22 valandas, integer parašė:

Kaip keista, kad niekas daugiau nepasisako. Chebra, nejau niekas netargavojat crypto? Gi lengvi pinigai internetu, ka jus cia? :))

Kad lengvi tai nepasakyčiau ? programuojant aukštam lygyje man lengviau atrodo užsidirbti negu trade'inant prakentėt rinkoje be pelno pusmetį ar pusantrų metų kai progos išsisemia. Pakursiu vėliau meetup grupe algo trading Vilnius ar kažką pan. ir čia link numesiu, gal atsiras daugiau užsiimančių.

Redagavo dealeris
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 3 savaičių...

https://mudrex.com/ jau nebesiulo trading botu, o tik "Get 14% interest on all your deposited funds. No minimum balance, and no lock-in. Instant deposit and withdrawal. 100% secure deposits."

Ar https://www.haasonline.com siulo kokius nors presetus naujokams? Ar reikia ten jau buti pusiau profu ir viska kostumaizintis? Sudetinga tai?

https://app.3commas.io man jau kelinta menesi nesa apie 700EUR (vidurkis 24.4EUR per diena. O tai yra apie 7%/men graza). Visai patenkintas su jais, nes ten viskas paprasta ir aisku, o ir laiko nieko nereikia gaisti.

Redagavo integer
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 18 valandų, integer parašė:

https://mudrex.com/ jau nebesiulo trading botu, o tik "Get 14% interest on all your deposited funds. No minimum balance, and no lock-in. Instant deposit and withdrawal. 100% secure deposits."

Ar https://www.haasonline.com siulo kokius nors presetus naujokams? Ar reikia ten jau buti pusiau profu ir viska kostumaizintis? Sudetinga tai?

https://app.3commas.io man jau kelinta menesi nesa apie 700EUR (vidurkis 24.4EUR per diena. O tai yra apie 7%/men graza). Visai patenkintas su jais, nes ten viskas paprasta ir aisku, o ir laiko nieko nereikia gaisti.

Seniau nenaudojau haasonline,  bet ten tikrai reikėdavo pačiam mąstyti kaip ką sukonfiguruoti. 

Dėkui už feedback dėl 3commas, jei ne paslaptis kuris ten botas taip gerai varo? Aš įdomumo dėlei pabandysiu dar kartą ir pasileisiu pažiūrėti kaip ten veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-09-05 09:46, dealeris parašė:

Seniau nenaudojau haasonline,  bet ten tikrai reikėdavo pačiam mąstyti kaip ką sukonfiguruoti. 

Dėkui už feedback dėl 3commas, jei ne paslaptis kuris ten botas taip gerai varo? Aš įdomumo dėlei pabandysiu dar kartą ir pasileisiu pažiūrėti kaip ten veikia.

Naudojau is ten pateiktu presetu. Viena ju pabandymui pasiemiau ir panaudojau ant Kraken, tada sekanti ant FTX. Pastarasis duoda koki 30-40% daugiau pelno, tai rekomenduoju ji. Stai mano botuko nustatymai.

xxxxxxxxx

Redagavo integer
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...
prieš 2 valandas, active122 parašė:

visada yra rizika protokolo hacku, tai reik ziuret kad butu rimtai isaudituoti protokolai i kuriuos investuoji. bet siaip viskas good, code is law 

Va to labiausiai ir bijau, nes cryto reikia pervesti i ju platforma (jei teisingai suprantu). Koks uzdarbis gal zinai? Kiek vidutiniskai % pavyksta uzdirbti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 3 mėnesių...

  

kol kažkas tik šneka, kažkas ima ir padaro, perskaičiau straipsni ir iškart pagalvojau, jog forume buvo apie tai diskutuota 😄

https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas-ir-it/11/1854310/kriptovaliutu-startuolio-bendrakurejis-siulome-gera-atlygi-taciau-talentu-lietuvoje-rasti-sudetinga

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 3 mėnesių...

Sveiki,

Praėjo virš pusmečio nuo temos sukūrimo Įkeliu track record už paskutinius metus iš www.cryptomanager.ai įdarbinant BTC. 2022.07 įrašėm pagal backtests pora naujų taisyklių kur 2-3X riziką mažina(sumažėjo individualaus trade size nemažinant pelningumo), ir 2022.12 pajungėm naują apsimokymo modelį su forward walk backtestingu, kuris irgi rodo, kad gerina performance 20-25%.

tr.png.3ca557e223eb4577e2d3cd48870519a7.png

 

Redagavo dealeris
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 mėnesių...

Sveiki,

Įkėliu dar vieną atnaujintą rezultatų nuotrauką.

Praėjusį mėnesį Crypto Manager pasiekė rekordinį pelningumą neatlikdamas nei vieno prekybinio veiksmo. Robotas buvo susipirkęs pozicijas per pavasarį ir birželį neturėdamas laisvo balanso naujiems pirkimams, tiesiog išlaikė turimą long poziciją, rezultatas: 22.73% BTC prieaugis.

tr2.png.63db41c44f194966bb3da908ff5353d5.png

 Taip pat jau yra šiek tiek atsiliepimų iš esamų klientų: https://www.trustpilot.com/review/cryptomanager.ai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 4 mėnesių...

Spalio mėnesį rekordinis pelnas CryptoManager.ai platformoje.

Klientai uždirbo 28.59% BTC prieaugį, šalia to, kad pats BTC brango spalį 27%+

Įkeliu paskutinių mėnesių performance chart.

performance.png.e25febb5a6ac8000d71e2e377366646c.png

Žemesnėje nuotraukoje vieno iš klientų paskutinių dienų CryptoManager roboto atliekami trades, galite pamatyti, kad robotas sugeba net kylant rinkai pirkti BTC nuostabiai tiksliai ties apatinėmis korekcijomis ir vidutinę kainą gauti ~$36.000, kai prieš tai pardavinėjo $37.000 - $38.000 local top ir dabar vėl agresyviai kaupia naują poziciją.photo_2023-11-20_13-06-39.thumb.jpg.9b0274f8ac9eb740b0f2eaebed91ff47.jpg

 

 

Redagavo dealeris
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...
 • po 2 savaičių...

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...