Pereiti prie turinio

Pasiūlymai dizaino konkursams


Rekomenduojami pranešimai

Eddy idėja:

Viena idėja būtų, kad prieš pradedant rimtesnį konkursą vyktų dalyvių (dizainerių) registracija. Pagal dalyvius ir jų skaičių matytum ar patyrę dizaineriai žada dalyvaut, tada ir galima būtų spręsti ar apsimoka skelbti konkursą didesnei sumai, nes jei dalyvaus vien tik pradedantieji (tarkim patyrę dizaineriai tuo metu negalės ar pan) tai kainą siūlyti didelę, būtų beprotybė. Taipogi pasiūlymas jums plėsti savo Pardizanų klubą ir priimti naujų narių (to vertų narių) ir tada būtų galima skelbti konkursą būtent tai grupei dizainerių. O pradedantieji turėtų tikslą papulti į tą grupę.

 

Dėl dalyvių registracijos:

Įdomus būtų dalykas, bet manau, per daug pastangų reikalaujantis. Bereikalingas bitų naudojimas.

Manau, jei pasiūlysi tikrai gerą uždarbį, prisijungs ir profesionalūs dizaineriai. Tiesa, yra ir šiokia tokia rizika, kad nepasiseks sugalvoti teisingos kainos.

Bet gi yra daug išeičių iš padėties. Pavyzdžiui, užmokestį turėtų būti galima kelti (pakėlimas turbūt neprieštarautų taisyklėms ir tuo labiau, nemanau kad kas nors pyktų), konkursą galima pratęsti (matęs jau kelis kartus nors taisyklės apie tai nekalba, tai nežinau kame teisybė).

Konkursas tik "išrinktiesiems":

Pakankamai nepatiko šis pasiūlymas. Manyčiau, tada jau reikia kreiptis konkrečiai į tą kompaniją-įmonę ar whatever ir mokėti pinigus, kad padarytų ko nori. Nes kitaip gaunasi diskriminacija... Man nelabai būtų malonu užėjus į temą pamatyti, kad esu nepageidaujamas.

Iš vis, nelabai suprantu tų grupių prasmės. Nebent tai tiesiog užrašai, kurie žmonės priklauso vienai ar kitai grupuotei, dirbančiai su dizainu-programavimu ir kitkuo.

 

Kiti pastebėjimai, pasiūlymai:

Manau, užsakovas turėtų turėti galimybę nutraukti konkursą. Aišku, ne tada kai pamato, kad nieko gero ir jau baigiasi laikotarpis. Manau, ką nors panašaus į likus ne mažiau nei 1/2 konkurso laiko (ar mažiau). Tarkim, jei apsigalvoja.

 

Kol kas tiek :D

Aktuali tema.

Opi problema su nesusimokančiais užsakovais pastaruoju metu :) Ką nors sugalvosiu dėl būtent tokių ateinančiu metu.

 

Nemuškit :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl dalyvių registracijos kiek pamenu jau kalbėjom kažkada, ir aš tikrai už. Nebūtų "bereikalingų bitų naudojimo", jei pradžioje visi tik rašytų "dalyvausiu", o vėliau redaguotų tą patį postą, įdėdami darbus. Nes kai prisikaupia du puslapiai dizaino konkurse, kuriuose vos vienas kitas darbas, ir krūva postų "dalyvausiu" - tai tikrai nieko gero.

Būtų galima taisyklę įvesti, pagal kurią dalyvaujantis privalo redaguoti tą seną postą, pateikdamas darbą - taip bus ir tvarka, ir daugiau aiškumo užsakovui :)

 

Šiaip manau Eddy labai taikliai užsiminė apie tai, kadangi pati mačiau ne vieną konkursą, kur paskelbiama suma, tarkim 50 Lt, ir užsakovas vėliau niekaip nesulaukia norimos kokybės darbų, ir pakankamo dizainerių kiekio. Su registracija būtų geriau - matytų jau iš anksto, kad už tokią sumą dalyvių daug nebus, (o gal bus daug, bet tik pradedantys ir t.t.) tada galėtų tiesiog pakelti sumą.

 

O ką manote, gal leisti dizaineriams ką tik paskelbtame konkurse (kol dar vyksta registracija) pasiūlyti savo kainą, tarkim parašyti "dalyvaučiau, jei kaina būtų 100 Lt". Dabar labai dažnai konkurse, kurio kaina netenkina daugumos dizainerių įsiplieskia beveik konfliktai dėl to - o šitaip tai būtų pateikiama gražiai ir etiškai - žmonės siūlo savo kainą, užsakovas sprendžia ar jam to reikia, ir ar gali sau tai leisti? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dėl dalyvių registracijos kiek pamenu jau kalbėjom kažkada, ir aš tikrai už. Nebūtų "bereikalingų bitų naudojimo", jei pradžioje visi tik rašytų "dalyvausiu", o vėliau redaguotų tą patį postą, įdėdami darbus. Nes kai prisikaupia du puslapiai dizaino konkurse, kuriuose vos vienas kitas darbas, ir krūva postų "dalyvausiu" - tai tikrai nieko gero.

Būtų galima taisyklę įvesti, pagal kurią dalyvaujantis privalo redaguoti tą seną postą, pateikdamas darbą - taip bus ir tvarka, ir daugiau aiškumo užsakovui :)

Na, tai yra taisyklė, kad nerašyti komentarų nereikalingų, tai savaime aišku, kad reikia kažką daryti su postais "dalyvausiu" ir panašiai. Tai arba naudotis tamstos pasiūlymu - redagavimas, arba tiesiog ištrinti juos, kai bus pateikiamas pavyzdys.

Na, man pats redagavimas žinutės nelabai patinka, nes tada kad jei prirašytas jau puslapis ir tavo komentaras (ir po to darbas) būna senajame - jis gali likti nepastebėtas. Todėl dažniausiai dizaineris tiesiog parašytų naują komentarą, kad jau sukūrė dizaina (ir duotų nuorodą į, tarkime, pirmajame esantį dizainą?). Juk tas pats išeina. Prišiukšlinama.

Tad mano atžvilgiu, geriausia būtų, kad vėliau pratrinami būtų tokie postai. Tik dizaineriai turėtų kaip nors juos pažymėti, kad moderatoriai galėtų čik čik ir ištrint :D

 

 

 

 

Jei užsakovas nesulaukia darbų, peršasi tik viena priežastis - per mažas atlygis. Kitaip nelabai būna.

Nebent nori kosmoso :D

Tad, matydamas, kad mažai darbų, jis turėtų teisę gražiai garsiai pašaukti, kad kelia kainą.

Nors pasiūlymas, kad kiekvienas šauktų už kiek padaro taip pat neblogas.

 

Bet vėlgi, jei visos kainos bus 300+, tai dirbs visi profesionalai ir mažesniems žmogeliukams bus mažiau šansų iškilti, užsidirbti.

 

Geros nakties :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet vėlgi, jei visos kainos bus 300+, tai dirbs visi profesionalai ir mažesniems žmogeliukams bus mažiau šansų iškilti, užsidirbti.

 

Geros nakties :)

 

Taip tai tikrai vargu ar bus - bet norisi kad būtų įvairesnių konkursų, ir didesnių kainos svyravimų, kad galėtų pasireikšti ir rimtesnieji dizaineriai :D

Na nes kai visi logotipo konkursai pastaruosius porą mėnesių - 50 Lt - tai tikrai nerimta. Juolab, kad niekas nedraustų ir mažesniems žmogeliukams dalyvauti brangesniuose konkursuose. :D Tiesiog būtų rimtesnė konkurencija - varžymasis vyktų su stipresniais varžovais, bet toks tobulėjimas mano akimis pats greičiausias ir geriausias.

 

Labanakt :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelios mintys ir man galvoj plevena %)

 

Kad dizainų skilčiai reikia permainų - faktas.

Galiu tik pritarti idėjai dėl registracijos. Tik nelabai žinau, kaip teisingai tai įgyvendinti? Na, jei registracija būtų skelbiama tik konkursams nuo 200/300Lt, tai turėtų būt nesunku visiems savo paraiškas nusiųsti užsakovui ir jis jau patalpintų temoje visų dalyvių nick'us. Tuo atveju jis turėtų bent kažkokį "žodinį" įsipareigojimą iš dizainerių pusės, kad šie sudalyvaus. Žinoma, ne visad atsitinka kaip visi norėtų ir kai kurie dizaineriai tikrai nesudalyvaus. Tarkime užsiregistravo 15 žmonių, 10 pateikė darbus, o 5 taip ir nesudalyvavo. Tuomet reiktų taisyklės, kuri būtų palanki užsakovui, bet neperlenkianti lazdos. Tarkim, norint stabdyti ir nutraukti konkursą, turi būti nesudalyvavę daugiau nei 33,4% registracijoje pasisakiųsiųjų žmonių, t.y. pagal pavyzdį turėtų būti daugiau negu 5 asmenys iš 15, kurie savo darbų taip ir nepateiktų. Tiesa, reiktų nepamiršt ir registraciją "pražioplinusių" žmonių. Tarkim jiems būtų leista sudalyvauti, ir jeigu susidarytų bendras skaičius, kuris viršytų 66% iš pat pradžioj registracijoj nurodytų asmenų sumą, konkursas būtų laikomas "galiojančiu"...

 

Tokie vat mano pamąstymai registracijos tema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau, galima būtų mėginti sukurti pažintinių kainų sąrašiuką. Na, tarkime, kad jei siūloma logotipui iki 50lt, tai pageidautina nesitikėti profesionalių, labai originalių darbų.

Svarbu, kad užsakovas būtų įspėtas apie tai, nes ne visi puikiai įvertina darbą, sugaištą laiką.

Man patiktų pamatyti "rekomenduotinas" algas už darbą. Nuo tiek iki tiek. Jei mažiau - profesionalių nesitikėti ir panašiai.

Viskas remiantis praėjusiais konkursais.

Apytikslis konkurso dalyvių skaičius pagal sumą.

 

Beje, dauguma užsakovų patys tiki KAŽKO tokio nepasiūlydami normalaus atlyginimo, tai manau jau turėtų būti jų problema, kad joks darbas neįtinka per savaitę konkurso iš 10 darbų.

Nebent nustatyti minimalų darbų skaičių, kurio nepasiekus konkursas GALI (nebūtinai) būti atšaukiamas.

Bet vėlgi, tada nei vienas dizaineris neliktų laimingas, nes nei vienas nelaimėjo. Ir pasidžiaugt už kitą negalima. Tokiu atveju atrodo, kad darbai nueina veltui.

 

 

O pabaigai, manau dabar darbų pasiūla tikrai didelė. Paklausa taip pat nemaža. Tačiau labai daug scam'erių, kurie nesusimoka už darbą.

Manau, reiktų kokios nors sistemos, kad jei ateina užsakovas iki kažkiek pranešimų (na, tarkim 50) ir neturi atsiliepimų, jam reikėtų kažkokį procentėlį išsiųsti kur nors, kad būtų galima juo pasitikėti.

Manau, galima būtų susitarti ir taip, kad jeigu koks naujokas, tai norėdamas sukurti konkursą ir įrodyti savo tapatybę, turi paaukoti forumui. Juk yra tokia galimybė? Tuo išloštų visi - dizaineriai pasitikės, tie kas turi sąskaitą, galės matyti jo sąskaitos numerį, vardą, pavardę (kad padėtų jeigu užsakovas nesusimokėtų).

 

Tiek rytui :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vat as pagalvojau del dizaino konkursu, turiu tokia logiska ideja, tarkim visai teisinga butu, jog nuo piniginio prizo didzio priklausitu ir konkurso galiojimo terminas, pvz 50lt 5dienos, 100lt dvi savaites, 200lt menesis ir pns, nes nuo laiko trukmes ir priklausys darbu kiekis. Taigi trumpas laikas, greiti logai, maziau idejos jame, atitinkamai limpa prie kainos;] O ir be to, greiti pinigai ir maza suma, kompensuoja ilga laika ir didele suma;]

 

O del scameriu tai galima butu idiegti i watermarka, arba paciam uzsideti;]

 

Ka jus manot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dėl dalyvių registracijos kiek pamenu jau kalbėjom kažkada, ir aš tikrai už. Nebūtų "bereikalingų bitų naudojimo", jei pradžioje visi tik rašytų "dalyvausiu", o vėliau redaguotų tą patį postą, įdėdami darbus. Nes kai prisikaupia du puslapiai dizaino konkurse, kuriuose vos vienas kitas darbas, ir krūva postų "dalyvausiu" - tai tikrai nieko gero.

Būtų galima taisyklę įvesti, pagal kurią dalyvaujantis privalo redaguoti tą seną postą, pateikdamas darbą - taip bus ir tvarka, ir daugiau aiškumo užsakovui

Sita uzskaitau ;] Jeigu tvarkingai, tai butu tikrai saunu.

 

Kad dizainų skilčiai reikia permainų - faktas.

Galiu tik pritarti idėjai dėl registracijos. Tik nelabai žinau, kaip teisingai tai įgyvendinti? Na, jei registracija būtų skelbiama tik konkursams nuo 200/300Lt, tai turėtų būt nesunku visiems savo paraiškas nusiųsti užsakovui ir jis jau patalpintų temoje visų dalyvių nick'us. Tuo atveju jis turėtų bent kažkokį "žodinį" įsipareigojimą iš dizainerių pusės, kad šie sudalyvaus. Žinoma, ne visad atsitinka kaip visi norėtų ir kai kurie dizaineriai tikrai nesudalyvaus. Tarkime užsiregistravo 15 žmonių, 10 pateikė darbus, o 5 taip ir nesudalyvavo. Tuomet reiktų taisyklės, kuri būtų palanki užsakovui, bet neperlenkianti lazdos. Tarkim, norint stabdyti ir nutraukti konkursą, turi būti nesudalyvavę daugiau nei 33,4% registracijoje pasisakiųsiųjų žmonių, t.y. pagal pavyzdį turėtų būti daugiau negu 5 asmenys iš 15, kurie savo darbų taip ir nepateiktų. Tiesa, reiktų nepamiršt ir registraciją "pražioplinusių" žmonių. Tarkim jiems būtų leista sudalyvauti, ir jeigu susidarytų bendras skaičius, kuris viršytų 66% iš pat pradžioj registracijoj nurodytų asmenų sumą, konkursas būtų laikomas "galiojančiu"

Vienas is nedaugelio pasiulymu uzsakovo atzvilgiu :] gal ir visai nieko, bent kazkas, kas susije su nauda uzsakovui, nes kaip ir mano buvusioje temoje - visi dizaineriai issireiske, ir tada kilo didis nepasitenkinimas uzsakovu :)

 

O ką manote, gal leisti dizaineriams ką tik paskelbtame konkurse (kol dar vyksta registracija) pasiūlyti savo kainą, tarkim parašyti "dalyvaučiau, jei kaina būtų 100 Lt". Dabar labai dažnai konkurse, kurio kaina netenkina daugumos dizainerių įsiplieskia beveik konfliktai dėl to - o šitaip tai būtų pateikiama gražiai ir etiškai - žmonės siūlo savo kainą, užsakovas sprendžia ar jam to reikia, ir ar gali sau tai leisti?

Nesutinku. Suma turi buti betkokiu atveju fiksuota, o tai, kad atejo petriukas ir pasake dalyvausiu, uz 30lt, kai visi sako, kad uz 200, tai gautusi nonsensas ;)

 

Sveiki, vat as pagalvojau del dizaino konkursu, turiu tokia logiska ideja, tarkim visai teisinga butu, jog nuo piniginio prizo didzio priklausitu ir konkurso galiojimo terminas, pvz 50lt 5dienos, 100lt dvi savaites, 200lt menesis ir pns, nes nuo laiko trukmes ir priklausys darbu kiekis. Taigi trumpas laikas, greiti logai, maziau idejos jame, atitinkamai limpa prie kainos;] O ir be to, greiti pinigai ir maza suma, kompensuoja ilga laika ir didele suma;]

 

O del scameriu tai galima butu idiegti i watermarka, arba paciam uzsideti;]

 

Ka jus manot?

ateis pinigingas dede ir paskelbes 1000lt konkursa, lauksim puse metu kol jis pasibaigs? :)

 

nebent padaryti intervala nuo 50-150 - 5 dienos, 150-300, 10 dienu, 300-x - 21 diena ;]

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ateis pinigingas dede ir paskelbes 1000lt konkursa, lauksim puse metu kol jis pasibaigs? :)

 

nebent padaryti intervala nuo 50-150 - 5 dienos, 150-300, 10 dienu, 300-x - 21 diena ;]

 

na taip gali intervalais daryt;] bet kita vertus galima uz 10lt = 1d 20=2d ir t.t. taigi atejas turtingas dede su 1000lt tikrai nelauks puse metu;] tiesiog jis gales pasirinkti maximuma galiojimo termina pvz 30dienu;] tiesiog ir jam paciam turbut nereiks ilgo tarpo laukt:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...