Pereiti prie turinio

bratkax

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.730
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  28
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  bratkax sureagavo į Allis Del imoku surinkimo sistemos   
  Nežinau kas leistų svetimu vardu dirbti, bet gali savo vardą pasikeisti į " masinu remontas", gausi pasą, tada registruosi sąskaitą ir surinkinėsi pinigus savo vardu "masinu remontas"
 2. Patinka
  bratkax sureagavo į DEZAVU Nauja Uždarbis.lt versija   
  Tą popup gaunu ir aš, tad nemanau, jog jis vienintėlis, manęs neerzina, bet tokiam "prestižiniam" forumui - neturėtų tokie šokinėti.
 3. Patinka
  bratkax gavo reakciją nuo Madd Kokios knygos gali padėti geriau suvokti IT rinkos paklausas ir trendus?   
  Jei galvoji apie kelis metus į priekį ir nori prisidėti prie kažko, kas dabar developinama ir trendina/trendins ateityje, tai rekomenduoju pasiskaitinėti apie Technology Hype Cycle ir Technology Adoption Life Cycle. Vienas iš neblogų būdų žinoti, kokia sritis kurioj stadijoj, ir kada galima tikėtis mass-adoption. Padės pasirinkti, ar nori įšokti į trendinančią sritį, bet dar ankstyvoj stadijoj (ir daugiau inovuoti), ar į tokią, kuri jau yra (ar greitai bus) plačiai naudojama realiam pasaulyje.
    4. Patinka
  bratkax sureagavo į venom Telefoniniai sukciai jau baigia uzvaldyti skelbiu.lt   
  Man tai pastoviai skambina rusiškasis wall streetas, kuris siūlo investuoti į crypto, akcijas ir dar beleką rusų kalba.
 5. Patinka
  bratkax gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Kodel visi negali būti turtingais   
  Lietuvoje mažai milijonierių lyginant su Amerika, nes dėl karų, okupacijų, planinių ekonomikų, trėmimų, nusavinimų ir t.t. mes tiesiog negalėjom kaupti kapitalo ir jo reinvestuoti, neturėjom finansinio raštingumo ir panašiai. Kai tuo tarpu Amerikoje tos galimybės buvo nuo pradžių. Kuo daugiau kapitalo turi, tuo lengviau jo pasidaryti dar daugiau. Pradžia visada sunkiausia, nors ir turi įgūdžius, protą ar motyvaciją.
 6. Patinka
  bratkax sureagavo į Karol 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Nelabai suprantu isterija sita. 
  Kaip saliai tai pirma tokia situacija tai normalu, kad yra netvarkos truputi, taciau Lietuva kaip salis jau pakankamai vakarietiska, stipri ir isprususi valstybe su turimais resursais suvaldyti kelis tukstancius neteisetu migrantu. Aisku nekalbu apie atsilikusius laike miestus (viename i 10 didziausiu miestu sarasa patenkanciu miestu maciau azijiecius turistus, o vietiniai lietuviai ##### juos fotkino, po keliu val tas foto maciau FB skelbiant, kad pabegeliai laksto su bolt paspirtukais, negalvojau, kad sitokioje tamsoje kai kurie gyvena, nu bet oh well, retardu buna visur, truputi geda, kad sitoks visiskas atsilikimas...), bet diduma - manau viskas tvarkoje.
  Normaliai tvarkomasi su esama situacija, aisku media perspaudzia apie baisuline krize, bobutes kai kurios turbut langus tuoj uzsikals, bet nera ko noret, kai kurie zmones pasaulio nemate - jiems tai nauja ir baisu, o dar cia kitatauciai is toli kur tik per televizoriu kitokios spalvos zmogu mate arba per Zalgirio rungtynes. 
  O del protestuotoju neleidzianciu pareigunu i karini poligona - blyn zmones, jeigu taip norit bekti ir keisti pasauli - eikit prie Baltarusijos instituciju Lietuvoje - ten protestuokit. 
 7. Patinka
  bratkax sureagavo į antler 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Ar tu bent įsivaizduoji kiek dar dalykų yra daroma už mokesčių mokėtojų pinigus? Kiek tu ir tavo giminė naudojosi, naudojasi ir naudosis dalykais, kurie buvo pirkti už mokesčių mokėtojų pinigus? 
  Kodėl tau netrukdo našlaičiai, neįgalieji, įkalintieji ir t.t. kai jie yra išlaikomi už mokesčių mokėtojų pinigus? Čia tu būsi iš tų budulių kurie galvoja, jog jeigu moka mokesčius, tai turi teisę prisidėti prie valstybės valdymo?
  O kas tie kaimiečiai tokie, kad reikia gauti iš jų leidimą apgyvendinti tiems migrantams poligone? Aplamai, nuo kada reikia piliečių leidimo valstybės institucijoms atlikti jiems pavestas užduotis?
 8. Patinka
  bratkax sureagavo į antler 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Gėda skaityti komentarus žmonių, kurie sako, jog nereikia palaikyti demokratijos. Baltarusijos žmonės nori nepriklausomybės, pokyčių ir išvaryti diktatorių. Kaimyninių šalių pareiga yra palaikyti tokius žmones ir juos drąsinti, taip, kaip tai darė kitos šalys pripažinusios Lietuvą kaip nepriklausomą šalį. Pasakymas, jog Lietuva negali ir neturėtų nei žodžio pasakyti prieš Baltarusijos rėžimą yra niekas kitas, kaip tik parodymas to, kuo pats laikai savo šalį, ir kiek svarbi tau pačiam yra tavo šalies nepriklausomybė. Jeigu Lietuvoje turėtume tokį diktatorių kaip Lukašenka, patys džiaugtumėtės turėdami palaikymą iš kitų šalių, dėl noro, jog jis būtų nuverstas.
  Dabar turime daug komunistinio palikimo. Žmonės patys net neslėpdami teigia, jog draugai tik tie, kas duoda kažkokią naudą ir apie juos negalima daugiau nieko pasakyti ir nesvarbu, ar toje šalyje, kuri duoda kažkokią naudą yra vykdomos represijos ar ne. 
  Ši imigrantų krizė parodys ir pačios Lietuvos tarpusavio santykius su kitomis šalimis. Yra šalių, kurios jau teiks humanitarinę pagalbą, yra berods kelios šalys, kurios atsiuntė ir savo pareigūnus. ES taip pat patvirtino, jog bus teikiama finansinė pagalba. Bet kol nėra įvesta nepaprastoji padėtis, imigrantai gali prašyti prieglobsčio. Tai yra geras ženklas ES, jog turi būti keičiama tarptautinė teisė, nes su tokiais nelegaliais imigrantais gali pasibaigti liūdnai, tuo labiau, kai yra dar grąsinama juos apginkluoti.
  Įvedus nepaprastąją padėti, Lietuva nebebūtų įpareigota įmigrantus įsileisti, sienos apsaugą perimtų kariuomenė. Manau, tai būtų geras išbandymas patikrinti Lietuvos gebėjimus apsiginti nuo įsibrovėlių ir būtų geras NATO šalių patikrinimas, ypač, jeigu savo grąsinimus įvykdytų Lukašenka apginkluodamas tuos įmigrantus.
  Kas dėl protestuojančių budulių, tai juos reikėtų deramai nuteisti. Kiek žmogui turi būti negerai galvoje, jog jis atrastų įžulumo nurodinėti pareigūnams kas gali patekti į poligoną ir kas ne? Ir įdomiausia, jog protestuojantys ( nubausti)  - net ne to kaimo gyventojai, o policijai jau žinomi asmenys. 😄
  Lietuva nepatirs smūgio ekonominiu atžvilgiu. Prisiminkime kuo pasibaigė viskas Rusijos embargu, sužlugdė tai ekonomiką? Ne. Kad Karbauskis negalės importuoti baltarusiškų trąšų - mažas nuostolis.
   
 9. Patinka
  bratkax sureagavo į Vileikis 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  :DDDDDDD taip tikrai paprastus žmones už nieką ant žemės guldė ir dujas purškė 😄 Tikrai visi tie žmonės buvo taikiai susirinkę, kūnais ir mašinomis neužstatinėjo kelio, neįžeidinėjo pareigūnų, vykdė teisėtus pareigūnų reikalavimus 😄 Prie ko čia šita situacija? Bet kur kitur pažeidinėk viešą tvarką, priešinkis, nevykdyt reikalavimų ir krisi veidu į purvą gavęs dujų arba tazerio, o paskui ir protokolą.
 10. Patinka
  bratkax sureagavo į Rizas 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Omonas sudaužo iki mirties ir dangina nekaltus protestuotojus, Lietuvos policininkų teisėtas ir proporcingas jėgos panaudojimas yra visiškai nepalygintinas.
 11. Patinka
  bratkax sureagavo į Jucius 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Dauguma tų migrantų išjudės toliau į Vakarų Europą ar bus deportuoti. Bėda ta, kad liks Lietuvoje vietiniai marsiečiai. 
 12. Patinka
  bratkax sureagavo į TEGAS Pirkiniai iš Kinijos brangs..   
  Geda tokius komentarus skaityti..  
  Durnas nes biednas, biednas nes durnas..
  Realiai net uzjauciu tokius zmones, kaip jiems sunku gyventi kai visi juos "pisa" .. 
 13. Patinka
  bratkax sureagavo į antler Nauja Uždarbis.lt versija   
  Kas čia? 

 14. Patinka
  bratkax sureagavo į biz Nauja Uždarbis.lt versija   
  Ar kas nors cia kanors taiso?
  Kruvos bugu pranestu pries menesius, bet niekas nepasikeite.
  Paprastas pavyzdys - ismete apacioj pranesima, kad mane kazkas pacitavo, paspaudziau, nuejau ten, jam net parasiau atsakyma.
  O virsuje kur yra notifications - vis dar sviecia, kad tas naujas pacituotas pranesimas yra....
  Sitas bugas buvo pranestas nezinia kada, bet cia ne esme, tai tik vienas is daugelio pavyzdziu.
   
  Geriau jus parasykit kaip yra, jei tarkim neturit resursu ir prisedat tik 1 val per savaite prie bugu, nes neskaniai atrodo kai vis atsimazinant, kad neva nebuvo pranesta ar pan. 
   
 15. Patinka
  bratkax sureagavo į antler John McAfee R.I.P.   
  Žmogus, kuris ėmė pinigus iš scaminių ICO ir juos promotino kaip "ateities projektus" ir po to dumpindavo savo dalį, kai sukeldavo hype'ą, man yra ir visada bus padugnė, patinka tau tai ar ne. Man nerūpi jo pasiekimai sąžiningame versle, nes tai neatperka to, kiek jis apgavo paprastų, naivių žmonių meluodamas apie crypto valiutas ir ir scaminius ICO.
  Nenustebčiau, kad ir apie Muską pasisakytum tik teigiamai ir ignoruotum neigiamus dalykus, kurie išlenda apie jo valdomą teslos kompaniją ir crypto manipuliavimą.
  Norite prisiminti turtingus, mirusius žmonės tik iš teigiamos pusės - tai jūsų pasirinkimas, bet nereikia man tų nesamonių, kad esu siauro mąstymo žmogus, nes domiuosi ir neigiamas šių žmonių poelgiais, melagystėmis ir sukčiavimais.
  Nereikia apsimesti, kad visokie turtuoliai turi švarias sąžines ir tuos turtus uždirbo sąžiningai, tuo labiau, kad apie savo juodus darbelius prisipažysta patys arba jų valdomų kompanijų bendraįkūrėjai.
  Ir nereikia suprasti klaidingai, aš nesu už tai, kad jis nusipelnė mirties ir neprieštarauju sąmokslo teorijoms dėl jo mirties. Aš tik norėjau užvesti diskusiją apie jį, kaip apie asmenybę, nes nemanau, jog žmonės nusipelno po mirties būti atmenami tik iš geros pusės, tokie žmonės nusipelno atminimo ir iš savo blogosios pusės t.y. nenuslepiant elementarių faktų apie jų poelgius, dėl kurių, jie turėjo būti pasodinti už grotų. 
  Kas dėl jo pasisakymų dėl mokesčių, tai tu esi geriausias pavyzdys, kad užtenka būti žinomu žmogumi ir turėsi galią pakeisti istoriją ar net ją sugalvoti. Kaip tu galėjai patikėti tokiomis jo sapalionėmis, jog neegzistavo mokesčiai JAV? 😄 
 16. Patinka
  bratkax sureagavo į submaryn John McAfee R.I.P.   
  Galbūt iš verslo pusės jis ir buvo genijus, bet atsižvelgti tik į jo pasiekimus ir laikyti jį geru žmogumi – gan naivu. Manau, kad jei šiek tiek pasidomėtum apie jo asmeninį gyvenimą po "Mcafee" antivirusinės pardavimo, pažvelgtum į jį kaip į asmenybę ir iš kitos pusės. Po antivirusinės pardavimo Mcafee investavo į nekilnojamą turtą, tačiau liko nieko nepešęs, užsiiminėjo ultralengvųjų orlaivių gamybą, kurių bandymo metu žuvo orlaivio pilotas ir jo sūnėnas, o gyvenimas Belize tai primena veiksmo filmą: narkotikų gamybą ir brukimas internetinėje erdvėje, bendradarbiavimas su vietinėmis gaujomis, vietinės policijos papirkinėjimas, prostitucija ir t.t., o ką jau kalbėti apie jo asmeninius fetišus, savadarbių narkotikų "vartojimo būdus" bei banginio istoriją... Visa ši informacija atvira, pagrįsta parodymais, nuotraukomis iš gaujos vadeivų, buvusių Mcafee prostitučių. Kalbant apie jo dalyvavimą kriptovaliutų erdvėje, žmogus tikrai nusimanė šiuose dalykuose, bet negalima paneigti fakto, kad užsiiminėjo dabar labai madingomis kriptovaliutų "pump and dump" schemomis, kai žmonės su dideliu sekėjų skaičiumi ragina pirkti nieko vertas kriptovaliutas ir išpučia jų kainas, o tada tokie žmonės kaip Mcafee parduoda savo išpopuliarintą kriptovaliutą aukščiausia kainą, kuri po didelių ir greitų pardavimų kiekio greit nukrenta. Galiausiai – Mcafee mirtis. Mcafee jau seniai buvo žinomas kaip mėgstantis "trolinti" internete ir buvo minėjęs twitteryje, cituoju, kad „jei mirsiu kalėjimę ir tai bus traktuojama kaip savižudybė – iš tikrųjų su manimi buvo susidorota kaip ir su Epsteinu". Mano asmeninė nuomonė – Mcafee tiesiog norėjo palikti pasaulį "grandioziniu" būdu, kadangi tai įvyko būtent prieš jo ekstradicija į JAV,  kur velniai žino į kokia skylė būtų įkištas. Pasikartosiu, neneigiu jo genialumo, tačiau žmogus tikrai nebuvo šventasis ir tikrai ne „ponas" . P.S. visa ši informacija atvira, ir jei yra poreikis, galėsiu numesti linkus.
 17. Patinka
  bratkax sureagavo į antler John McAfee R.I.P.   
  Kokia temos paskirtis? Koks temos klausimas? 🙂 Jeigu čia norima paakyti, jog jis buvo didis žmogus, tai sutikčiau įsivelti į diskusiją ir teigti priešingai, jog jis yra padugnė, kurio vieta ir buvo už grotų. 🙂
  O jeigu čia tik šiaip, kad paskelbti naujieną, tai labas rytas, reikėjo anksčiau atsikelti, nes senos naujienos nelabai kam aktualios. 🙂
 18. Palaikau
  bratkax gavo reakciją nuo DeimisT Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Nelabai suprantu, kodel Akademijai reikia vos ne atskiros platformos nuo likusio forumo, jei ten dauguma tų kursų tiesiog linkai į Youtube arba šiaip išorinius puslapius. Ta "Akademijos" sistema nelabai prideda kažkokios vertės, kurios nesuteiktų tiesiog nauja forumo skiltis.
  Man toks jausmas, kad išskirsčius forumą į daug neišbaigtų pusiau mirusių atskirų projektėlių kaip Marketplace, Akademija ir panašiai, ne tik kad neprikelsit Uždarbio, bet ir numarinsit viską, kas dar bent kažkiek gyvavo.
  Aišku, jei turit didelę komandą ir dideles investicijas, per kelis metus viską užkursit. Bet jei neturit, tai kuo labiau viskas išskirstyta, o ne centralizuota į forumą, tuo greičiau pritrūks rankų ir motyvacijos viskam palaikyti.
 19. Palaikau
  bratkax gavo reakciją nuo DeimisT Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Nelabai suprantu, kodel Akademijai reikia vos ne atskiros platformos nuo likusio forumo, jei ten dauguma tų kursų tiesiog linkai į Youtube arba šiaip išorinius puslapius. Ta "Akademijos" sistema nelabai prideda kažkokios vertės, kurios nesuteiktų tiesiog nauja forumo skiltis.
  Man toks jausmas, kad išskirsčius forumą į daug neišbaigtų pusiau mirusių atskirų projektėlių kaip Marketplace, Akademija ir panašiai, ne tik kad neprikelsit Uždarbio, bet ir numarinsit viską, kas dar bent kažkiek gyvavo.
  Aišku, jei turit didelę komandą ir dideles investicijas, per kelis metus viską užkursit. Bet jei neturit, tai kuo labiau viskas išskirstyta, o ne centralizuota į forumą, tuo greičiau pritrūks rankų ir motyvacijos viskam palaikyti.
 20. Patinka
  bratkax sureagavo į DJManas Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Naujas dizainas yra skonio reikalas ir nezinau ar jis man patinka ar ne, bet as pritariu tiem nariam kurie sake, kad cia yra svarbiausia bendruomene ir nariai. Todel pries bet kokius pakeitimus reiktu daryti pasitarimus ir balsavimus jeigu nenorit prarasti didziosios senuju nariu dalies. 

  Nesvarbu, kad naujam savininkui sis dizainas pats graziausias ir jam atrodo kad tai pats geriausias atnaujinimas taciau jeigu 51% esamiem nariam tai nepatiks rizikuojat prarasti tus 51% padare pakeitimus, o naujus zmones pritraukti bus sunkiau nei  islaikyti senus.

  Kas del marketplace tai escrow funkcija yra labai geras dalykas, bet cia bus daug daug darbo kol jusu portalas (marketplace) igys pasitikejimo ir zmones tikrai naudosis escrow funkcija todel dabar seni nariai nelabai juo naudosis nes nebeliko pacio svarbiausio dalyko (cia mano nuomone) tai nario atsiliepimai, registracijos datos ir kitos informacijos.

  As kiek esu pirkes sitame forume visko tai pirkau butent del to kad galejau matyti koks zmogus parduoda. Atkreipdavau demesi i registracijos data ir kiek turi teigiamu atsiliepimu. Vien del to maziau pasitikejau skelbiu.lt nei uzdarbis.lt del pardavejo istorijos.

  Todel nauju marketplace tikrai nesinaudosiu kol nejausiu kad tai tiek pat patikima vieta kiek buvo uzdarbis forumo skelbimai ir vietoj jo rinksios kitas vietas kur rizikos lygiai tiek pat kiek marketplace dabar.

  Sekmes sekanciuose atnaujinimose, bet labai gaila, kad priemat sprendimus mazame rate zmoniu ir nesitariate su forumo nariais kurie buvo istikimi siam forumui labai ilgai 🙂
 21. Patinka
  bratkax sureagavo į Lafas Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Man ir nelogiška dėl marketplace. Kam. Kurti jį? Buvo gerai viskas čia forume. Dabar dalis nueis i market, dalis čia pardavinės. Bus dvi vietos kur ieškoti prekių ir abi pustuštės arba su pasikartojančiais skelbimais. 
 22. Patinka
  bratkax sureagavo į Revolt Ši svetainė pati susinaikins   
  ar yra dar žmonių kas atidarė šią temą manydami, kad aptiks diskusiją apie uždarbis.lt forumo naujus pakeitimus? 😄
 23. Naudinga
  bratkax gavo reakciją nuo Renata Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Ta šleikščiai mėlyna labai gadina visą dizainą. Keista, kad lygiai tokia pati ir forumų headeriams naudojama, ir mygtukams ir aktyvioms/neskaitytoms temoms ir kam tik nori.
  Kompiuterio ekranui šriftai mažoki (ankstesnėje naudojau "padidinti pranešimų tekstą", čia neveikia).
  Postai temose lyg ir skaitosi neblogai, bet mygtukai, listai ir visos kitos smulkmenos - šiuo metu labai blogai.
  Idėja: gal yra kažkoks pluginas, kuris leistų kiekvienam pasirinkti savo norimus google font'us? Tada po kokio mėnesio galėtumėte pasižiūrėti statistiką ir pasirinkti populiariausią kaip defaultinį.
  Minimalistinis headeris patinka, bet kuo labiau scrollini žemyn, tuo viskas blogiau.
  Bendrai dizainas šiuo metu atrodo kaip pigus defaultinis skinas kokiai nors opensourcinei, prieš 10 metų apleistai ir nebeatnaujinamai forumo CMS. Bet jei čia tik pradžia, tai gal apsišlifuos į kažką neblogo. 
 24. Naudinga
  bratkax gavo reakciją nuo Renata Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Ta šleikščiai mėlyna labai gadina visą dizainą. Keista, kad lygiai tokia pati ir forumų headeriams naudojama, ir mygtukams ir aktyvioms/neskaitytoms temoms ir kam tik nori.
  Kompiuterio ekranui šriftai mažoki (ankstesnėje naudojau "padidinti pranešimų tekstą", čia neveikia).
  Postai temose lyg ir skaitosi neblogai, bet mygtukai, listai ir visos kitos smulkmenos - šiuo metu labai blogai.
  Idėja: gal yra kažkoks pluginas, kuris leistų kiekvienam pasirinkti savo norimus google font'us? Tada po kokio mėnesio galėtumėte pasižiūrėti statistiką ir pasirinkti populiariausią kaip defaultinį.
  Minimalistinis headeris patinka, bet kuo labiau scrollini žemyn, tuo viskas blogiau.
  Bendrai dizainas šiuo metu atrodo kaip pigus defaultinis skinas kokiai nors opensourcinei, prieš 10 metų apleistai ir nebeatnaujinamai forumo CMS. Bet jei čia tik pradžia, tai gal apsišlifuos į kažką neblogo. 
 25. Patinka
  bratkax sureagavo į d3vil Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Naujas kosmaras. Jau siaip ne taip pripratau prie "naujo" dizaino ir dabar vasariskas atnaujinimas. Pamenu laikus 10-15 metu atgal kai savo foruma turejau ir darydavau vasariskus ir ziemiskus atnaujinimus. Kiek laiko planuojat zaisit?
×
×
 • Sukurti naują...