Pereiti prie turinio

bob denard

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.144
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    bob denard sureagavo į AurelijusG Konversijos socialiniuose tinkluose - kiek perka iš tūkstančio per reklamą atvestų žmoniu   
    Nepateikus konkrečios prekės ar paslaugos lieka tik spekuliuoti. Nebent tai labai nišinė rinka, daugelis low cost produktų ar paslaugų neduos teigiamo ROI. Pats asmeniškai runinu tik high value goods&services arba life time value PPC campaigns.
    Social media paid ads geriausia naudoti customer retention'ui, jeigu lifetime value tavo pirkėjo siekia ilgesnį laikotarpį, per kurį tau tie pinigai gryš. Gerai optimizuoji return hookus ir žaidi long run, tuomet nors negaila bidinti kosmines sumas.
    Kaip pvz mano vieno kliento average sale value apie 500eur. 8 keywordu low compe grupe su vidutiniu 3eur bidu padaro 400% ROI. Kitas clientas parduoda hardware + software, tai hard prekes profitas (apie 15eur) visas nueina i paid ads budget ir serverio nuoma softui, o revenue generuoja su SaaS via customer lifetime value.
    Pardavineti low cost prekes su 20,50,100% profit marginais neverta. Paid advertisement patampa vis labiau kaip TV. Imones su dideliais biudzetais uzbidina kainas aukstai arba korporacijos/jau gerai žinomi brendai perka impression'us, vien dėl brand awareness.
    Bent mano tokia patirtis US/UK marketuose.
  2. Patinka
    bob denard sureagavo į Mr Kent Keletas seo klausimų (sraipsniai, nuorodos, tekstai)   
    Sveiki, p. Biz
    Pasistengsiu iš savo patirties atsakytiė klausimus, jei kolegos nesutiks, pataisys ar papildys mane ?
    1. Kaip ir Jūs pats minėjote, viskas priklauso nuo konkurencijos ir norimos pasiekti pozicijos, ir kurią poziciją užimate šiuo metu. Dažniausiai konkurencija priklauso nuo to, kiek dažnai yra paieškomas raktažodis ir kokia yra rinka. 
    Kaip pvz galime paimti batus ( kedai, sportbačiai ir etc.) yra itin konkurencingas raktažodis, į pirmą puslapį išeiti greičiausiai katalogų jau nepakaktų, kadangi konkurentai yra didieji rinkos žaidėjai.
    Tačiau, jeigu paimtume nišinius ešopus, kaip pvz laikinas tatuiruotes. Iškilti būtų nepalyginamai paprasčiau. Reiktų įsivertinti savo konkurentus.
    Kiek pastebėjau dažniausias pasirinkimas  yra užsakyti kelis staipsnius per mėn nuorodomis, ir aktyviai kelti vidinį turinį į savo page.
    2. Dėl seo straipsnių, pilnai perrašytas turinys nebus dublikatas, google jį matys kaip originalų turinį. Jei mintis pasikartos kelis kartus, skirtinguose straipsniuose nieko tokio, tačiau geriau naudoti kuo įvairesnius raktažodžius, tokie straipsniai atrodo natūraliau. 
    Pvz jei rašote apie šampūną, vienam tekste išvardinti koks šampūnas tinka nuo pleiskanų, kitam kaip pasirinkti šampūną, šampūnas pagal plaukus, kaip pasirinkti. Šiuo atveju daugiau raktažodžių surinktumėte, didesnė tikimybė, jog katalogo tekstą perskaitys kas nors organinėje paieškoje.
    Blogo pvz straipsnis: Dažnai pastebime tiesiog tekstus šampūnas pigu, pirkti galite internetu. Pasirinkimas platus, išsirinkti gali kiekvienas geriausia kaina.
    3. Žiūrint kur planuojate publikuoti straipsnius. Kaip tekstų rašytojas, siūlau peržiūrėti kitų rašytus pavyzdžius. Kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi. Mes vengiame rašyti tokių tekstų kurie yra niekiniai. Tekstai turėtų turėti nors minimalią vertę skaitytojui, o ne iškarto būti išjungti tik atsidarius straipsnį.
    Jei kokybė, netenkina, visada galite patalpinti savo straipsnius ? yra forumiečių, kurie teikia tokias paslaugas ne vienas. 
    4. Nuorodos skirstomos pagal patį raktažodį, ant kurio dirbate, arba tiesiog kaip brendas paminint tiesiog www nuorodą, atitinkamos tematikos tekste.
    Naudojamos nuorodos tiesiogiai į www arba www/kategorijos-url
    5. Dažniausi vertinimo rodikliai yra DA/PA, MozRank ir Dr (domain rating), rekomenduojame rinktis domenus, kurie turi gerą DR ir atitinkamus aktyvius backlink iš kitų svetainių. Daugiau informacijos galite rasti mano paraše ( taip užslėpta reklama) .
    Atminkite, skirtingi įrankiai, skirtingai ir skaičiuoja reitingus. Geriausia naudoti keletą įrankių iškarto, geras nemokamas įrankis  - https://ahrefs.com/backlink-checker
    6. Keli vietoje parašyti komentarai, su tekstu tikrai nepamaišys. Tačiau jei masiškai dėliosite linkus kur papuola, su tekstu apsilankykite portale www nepridedant vartotojui naudos, naudos bus nedaug. Aišku keletas linkų nepakenks bet ir labai nepagelbės ? griežtai nepatariame pirkti iš Pakistano ar kitur SPAM linkus.
    7.  Iš rimtų puslapių gaunama yra nauda skaitytojų kiekis (PR), brendo ar web reklamavimas. Aktyvus backlinkas, jei tokį duoda ?
    Tačiau, reikia įsivertinti turimus resursus. Delfio backlink kainuos 1000 eur + pvm. Tačiau nereiškia, jog jis duos tiek daug naudos.
    O pvz kokio jp.lt - talpinimas pačio teksto ~60 eur. ?
    Tad kaip ir minėjau, strategiją reikia pasirinkti pagal savo nišą, norimus raktažodžius, pasitikrinti kokio stiprumo yra konkurentai. Tuomet šiek tiek aiškiau viskas būna:) kad ir stiprios įmonės, jog stengiasi surinkti kuo įvairesnių backlink ?
    Tikiuosi atsakiau į Jūsų klausimus. Ps tekste gali būti gramatikos klaidų, jas netikrinau, tad atsiprašau iš anksto.
    Gerų švenčių, 
    Pagarbiai, Mr Kent
    Katalogus galite rasti čia :https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jc5n42rO7qQRf4_d6uRIM3jJIWDbOimzHKLt_xWGyo8/edit#gid=0
  3. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo finansai NT rinka ateityje   
    Jų dar nėra, tik kalbama, tik kalbama apie reguliavimą. O dideli banginiai jau ateina į rinką. Tikėtina, lobistai nesustos. Klausimas buvo kokios prognozės.

    Baltijos šalyse veikianti ne gyvybės draudimo bendrovė „BTA Baltic Insurance Company“ iš Suomijos kompanijos „YIT“ Baltijos šalių sostinėse perka penkis daugiabučius nuomai. Sandorio vertė – 65 mln. Eur.

    Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/09/02/bta-is-yit-perka-du-daugiabucius-nuomai-vilniuje#ixzz7Do6rgNEA
    Čia ne vienintelis toks sandoris.
  4. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo finansai NT rinka ateityje   
    Ateitis labai aiški - į NT nuomos rinką pradeda investuoti fondai. Tai reiškia milžiniškus pinigus, panašią centralizuotą nuomos rinką kaip Berlyne ar Londone ir daugybę įstatymų pakeitimų, kurie bus nepalankūs smulkiesiems verslininkams, turintiems 1 ar 2 butus nuomai. 

    Čia artimiausių kelių metų perspektyva.
  5. Patinka
    bob denard sureagavo į antler Kiek minimaliai teksto reikia puslapiui del SEO?   
    Klausimas gan įdomus. Mano atveju, kai noriu uždirbti iš adsense, straipsniai po ~300 žodžių yra traktuojami kaip "Menkavertis turinys" ir juose adsense talpinti neleidžia, nors straipsniai užima top 5 ir generuoja pastovų lankytojų srautą. Daugiau kaip 500 žodžių straipsniai visi praeina adsense. Nuorodų rinkimui taip pat daugiau naudos man duoda straipsniai virš 500 žodžių, straipsniai po ~300 žodžių nuorodų rinkimui tik daugiau žalos padaro. 
    Kitas dalykas, jog turiniui skirti straipsniai, kurie jau prasideda nuo 1k žodžių, man, asmeniškai, yra rankinami iš kart topuose, todėl reikia kur kas mažiau skirti papildomų straipsnių nuorodų rinkimui. 
    Pasinaudok adsense pirmiausia tam, jog įsitikintum, kad tavo turinys atitinka bent minimalias, kokybiško turinio sąlygas. Ir venk straipsnių talpinimo straipsnių kataloguose, ypač tinkluose kaip mano (jau uždarytame) nes iš jų nebus naudos ilgoje perspektyvoje. Geriau pirk straipsnių talpinimą lankomumą turinčiuose bloguose, regioniniuose naujienų portaluose, o ne visokiuose š... vertuose bloguose, kurie stovi ant iš karantino pačiuptų domenų. Tikrai bus pigesnis ir geresnis variantas.
  6. Naudinga
    bob denard gavo reakciją nuo biz Kaip ir už kiek Lietuvoje parduodamas verslas ir kur klysta verslo savininkai, kiek mokama už įmones   
    Kiek EBITDA šiuo metu mokama už įmones.
    Ką ruošiantis parduoti įmonę savininkui reikia iš jos pasiimti, nes tai papildomų pinigų jam neatneš. Kiek įmonėje reikšmingas savininkas ir kaip jam reikia elgtis. Kaip kalbėti su pagrindiniais parduodamos bendrovės darbuotojais, ar verta apie būsimą sandorį pasakyti įmonės darbuotojams.
    Iljos Laurso įmonės pardavimo istorija.
    Kaip parduotas „Sanitas“.
  7. Patinka
    bob denard sureagavo į kloppy Skirmantas Malinauskas apie Lietuvos futbolą   
    Niekada nerėmiau nieko Patreon, bet Skirmantą paremsiu. Turinys nevaikiškas, už drąsą 10 balų...
  8. Patinka
    bob denard sureagavo į FLSHS 1000€ per mėnesį iš Youtube   
    Jaunas ir nelabai apsiplunksnavęs, nori tik imti imti, o duoti nieko nenori, tai kodėl tau kažkas kažką turi DUOTI? Tau ryškiai kariuomenės reikia, kad šiek tiek pradėtum kažką suprasti gyvenime.
    O kuri valstybė yra gera? Kurioj čia taip gerai, kur reikia emigruoti? Visur reikia mokesčius mokėti, na nebent gal kokiam Monake, Butane ar dar kažkur. Kur dalina už dyką viską?
     
    Aš tai džiaugiuosi gyvendamas Lietuvoje ir mokėdamas mokesčius, kas jei ne mes išlaikysime pencininkus, neįgalius žmones, mokytojus, gydytojus? Kas pastatė sėkmingas valstybes, į kurias emigruoja lengvo gyvenimo ieškotojai? Ateviai? Ne, žmonės, tie patys žmonės, kurie turi sukurti klestinčią Lietuvą. Tik toks bevertis chlamas kaip tu to nesupranta ir nori ant svetimo by***o nujoti į dangų, o ne pasdaryti pats.
  9. Patinka
    bob denard sureagavo į zawe Turinio klasteriai - kas tai ir kuo naudinga SEO   
    Kolegos Mariaus parašytas straipsnis paskelbtas Smartseo.lt tinklaraštyje. Verta paskaityti. Apie turinio klasterius, deja nedaug kas kalba. Kokia jūsų nuomonė, pasidalinkite komentaruose.
     
    ---- >>>>
     
    Turinio klasteriai - kas tai?
     
    Kaip informacinis puslapis gali būti reitinguojamas labai aukštai paieškoje ir sulaukti daugybės lankytojų? Tokį klausimą SEO agentūroms užduoda ne vienas tinklalapių savininkas Lietuvoje. Deja, apie turinio klasterius SEO profesionalai kol kas dažnai nekalba. Gal apie juos nieko nežino?
     
    Kas yra turinio klasteris?
     
    Turinio klasteris yra tam tikros struktūros turinio rinkinys. Įdomu tai, kad jis nėra jokia naujovė. Žinoma rinkodaros bendrovė Hubspot jį aprašė dar 2016 metais. Praėjo dveji metai ir SEO rinka šio reiškinio labai dažnai neišnaudoja. O be reikalo. Google turinio klasteriai patinka.
     
    Kaip sukurti turinio klasterį? Labai paprastai.
     
    Pirmiausia paruošiate pagrindinį turinį ir jo nukreipimo puslapį (landing page). Tikrai nereiktų pamiršti, kad šiame puslapyje lankytojas praleis kiek daugiau laiko, nei 2 minutes, todėl reiktų pasirūpinti ir išvaizda, ir UX. Pateikime konkretų pavyzdį, kad būtų paprasčiau įsivaizduoti. Pavyzdžiui, savo puslapyje norite pasidaryti informacinį puslapį apie… automobilių nuomą. Tai vienas iš ieškomiausių paieškoje raktinių temų šiuo metu. Puslapio URI turėtų būti optimizuotas pagrindinei temai – jusu-puslapis.lt/automobiliu-nuoma/.
     
    Turinio klasteris susideda iš vieno pagrindinio turinio (pillar content) ir kelių šalutinio turinio vienetų – temų (topics). Taigi pagrindinis jūsų puslapis ir yra jusu-puslapis.lt/automobiliu-nuoma/. Tuo tarpu šalutiniai temų puslapiai turėtų būti papildomos temos, susijusios su automobilių nuoma. Tam reikia parašyti papildomus kelis straipsnius tokiomis temomis kaip:
     


     
    Kiek kainuoja automobilių nuoma Vilniuje?
    Kiek kainuoja auto nuoma Kaune?
    Kokie automobiliai nuomojami Vilniaus oro uoste?
    Kokios yra automobilių nuomos sąlygos Lietuvoje?
    Kaip išsinuomoti automobilį su vairuotoju?
    Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma?
    Kokį automobilį išsinuomoti bernvakariui/mergvakariui?
    Prabangų automobilių nuoma Vilniuje?
    Ką reikia žinoti apie automobilių nuomą ilgesniam laikui?
    Ką daryti, jei nuomojamas automobilis pateko į eismo įvykį?
    Ir pan.

     
    Kiekvienas straipsnis optimizuojamas tam tikram ilgam raktiniam žodžiui ir jo versijoms. Į pagrindinį turinį visų raktinių žodžių sukišti neįmanoma, todėl to daryti net nereiktų.
     
    Turime vieną pagrindinį puslapį ir 10 straipsnių su labai dažnai ieškomais raktiniais. Kur tas turinio klasteris?
     
    Kad padarytume tikrą turinio klasterį, reikia pritaikyti specialią vidinių nuorodų strategiją. Iš pagrindinio turinio puslapio turi eiti nuorodos į kiekvieną straipsnį. Straipsnyje taip pat turi eiti nuoroda į pagrindinį turinio puslapį. O dabar dėmesio! Tarpusavyje straipsnių sujungti nuorodomis nereikia! Jei taip padarysite, turėsite dar vieną puslapių tinklą, o ne klasterį.
     
    Turinio klasterio palaikymas
     
    Turinys sensta. Dėl šios priežasties yra rekomenduojama turinį atnaujinti kas 3-6 mėnesiai. Jau turite pasidarę turinio klasterį apie automobilių nuomą. Gal yra dar kokie raktiniai žodžiai, kurių lankytojai ieško? Pavyzdžiui „Kiek kainuoja išsinuomoti „džipą“?“. Galima nesunkiai paruošti dar vieną straipsnį ir tuo pačiu atnaujinti informaciją pagrindiniame klasterio puslapyje. Pageidautina parašyti ir paskutinio atnaujinimo datą. Tai gali būti daroma ir automatiškai ir rankiniu būdu – Google tai reikšmės neturi, nes jis pats fiksuoja pakeitimus, o štai lankytojas, pamatęs, kad puslapis atnaujintas seniai, gali iš jo išeiti neperskaitęs informacijos ir nepasivaikščiojęs po teminius puslapius. Jei UX geras, tai po teminius puslapius pasivaikščios dažnai, o tai automatiškai mažina „bounce rate“ procentą. Jei informaciniuose puslapiuose talpinama CPM ar CPC reklama, tai irgi „nuostolis“, nes kuo daugiau puslapių pamato lankytojas, tuo daugiau reklamos parodymų/paspaudimų galima sulaukti.
     
    Kodėl turinio klasteriai patinka Google?
     
    Priežastis viena ir ta pati oficiali, kurią Google nuolatos kartoja kalbėdama apie turinį internete: Google rodo aukštai tuos puslapius, kurie yra įdomūs ir naudingi lankytojams. Iš tikrųjų, daug informacinių straipsnių, vedančių į pagrindinį turinį padidina jo autoritetą. Kiekvienas straipsnis yra optimizuotas ilgam raktiniam žodžiui ir dažnai pritaikytas tam tikrai vietovei, todėl randamas ir lokaliojoje paieškoje. Ilgai užtrunkantys vartotojai irgi ženklas Google, kad turinys naudingas.
     
    Bet čia reikia būti atsargiems. Labai greitai neatsargiais veiksmais galima viską sugadinti. Pakanka kelių SEO straipsnių nekokybiškuose puslapiuose, vedančių į teminius puslapius ir pagrindinio puslapio autoritetas gali sumažėti. Pozicijos bus prarastos.
     
    Kas daroma tokiu atveju? Išorinis SEO yra nukreipiamas į pagrindinį klasterio puslapį siekiant parodyti Google, kad tai tas puslapis yra svarbiausias ir kertinis. Svarbiausia, kad darbai vyktų dviem „frontais“ – plėstųsi temų ratas ir atsirastų išorinių nuorodų.
     
    Ar turinio klasteris gali būti naudojamas SEO straipsniams?
     
    Iš esmės, taip. Tik straipsniai publikuojami ne skirtinguose tinklaraščiuose, o savame puslapyje. Tik reiktų nepersistengti su išorinėmis nuorodomis – akylai stebėti puslapių, iš kur jos gaunamos, reitingus.
     
    Kad SEO straipsniai būtų įdomesni, visada galima įjuos įdėti video klipų, infografikų ir iliustracijų. Taip vartotojas užsiliks ilgiau net jei ir neskaitys pačio teksto. Vaizdinė informacija tikrai jį užlaikys.
     
    Kodėl turinio klasteris – toks retas reiškinys Lietuvoje?
    Turinio klasteris retas ir užsienyje. Tai daug darbo reikalaujantis procesas. Greito atsipirkimo čia būti negali, nes dirbant su autoritetu svarbūs metai, o ne mėnesiai. Lietuviai vis dar labai nekantrūs ir laukia itin greitų rezultatų, negalvodami apie tai, kas jų laukia ateityje.
     
    Kita svarbi priežastis – turinio klasteriai netinka toms sritims, kur informacija greitai keičiasi. Tada reikės ją atnaujinti itin dažnai, nebus pastovumo pagrindiniame turinyje (tuo tarpu šalutinės temos ir net potemės augs labai sparčiai).
     
    Reikalingas itin kokybiškas turinys. Taigi su žemos kokybės SEO turiniu čia tikrai nepasiseks. Tai gana nemaža investicija, kainuojanti mažiausiai 500 eurų (vienas didelis straipsnis + mažiausiai 10 kitų kokybiškų straipsnių), vertinant dabartinius tekstų rašymo įkainius Lietuvoje. Tolimesnis tokio turinio palaikymas atsieis mažiausiai 100-200 eurų per metus, tad per keletą metų susidaro gana nemaža suma.
     
    Ar kainos ir darbo gausa neišgąsdins Lietuvos SEO rinkos? Kol kas atrodo, kad gąsdina net labai…
  10. Patinka
    bob denard sureagavo į mafron Fiktyvūs facebook page   
    Gal reikėtų pradėti kurti fiktyvių (kuriuose fanai renkami su scriptų fiktyviose svetainėse pagalba) facebook page sąrašą?
    Prieš perkant reklamą ar patį facebook puslapį, būtų galima patikrinti ar nėra jo sąraše.
     
    Pirmieji radiniai:

    https://www.facebook.com/pages/Intymucom/146785555383717
    https://www.facebook.com/gimtadieniodovana/
    https://www.facebook.com/Tai.man.idomu/
    https://www.facebook.com/visos.idomybes.cia/
    https://www.facebook.com/%C5%BDi%C5%ABr%C4%97k-su-mumis-265485730273896/
    https://www.facebook.com/viskas.kas.idomiausia/
    https://www.facebook.com/Geriausios.Naujienos/
    https://www.facebook.com/Pamatyk.Tai.Pirmas/
    https://www.facebook.com/Paziurek.Tai/
    https://www.facebook.com/geriau.niekur.nerasi/
    https://www.facebook.com/idomiausi.vaizdeliai/
    https://www.facebook.com/Laikas.keistis
    https://www.facebook.com/naujienos.is.pirmu.lupu/
    https://www.facebook.com/MuzikosGarsai/
    https://www.facebook.com/Kar%C5%A1tos-naujienos-Lietuvoje-143973139339651/

    Fanai renkami ziniuportalas.eu, informacijalietuviams.eu, youtube-video.eu, kasvyksta.eu ir kitose fiktyviose svetainėse.
  11. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dywaz Ar apsimoka pirkti svetimą verslą?   
    Viskas teisinga išskyrus tai, kad jei perki parduotuvę su 3 lankytojais, tai perki skriptą, sistemą, galbūt tiekėjus. Jei tai pigiau nei kurti pačiam. Tačiau tai nėra verslo pirkimas. Kalbant vaizdžiau, perki patalpas, kurias nori įkurti parduotuvę. Gauni tik įrankį. Pajamų neskaičiuoji, nes jų nėra.
     
     
    jei perki veikiančią ir pinigus generuojančią parduotuvę, tada ir skaičiuoji 12 mėn pajamas, nes šituo atveju perki ne tik įrankį, bet perki ir jau sukurtą struktūrą - tiekėjus, pasiteisinusių prekių asortimentą, klientūrą, darbuotojus ir pan. Už tai ir mokami pinigai. Grubiai tariant, perki ne patalpas parduotuvei, o visą parduotuvę ir jos galimą atsipirkimą vertini pagal 12 mėnesių veiklos rezultatus, kurių pirmuoju atveju tiesiog nėra.
  12. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dywaz Ar apsimoka pirkti svetimą verslą?   
    Viskas teisinga išskyrus tai, kad jei perki parduotuvę su 3 lankytojais, tai perki skriptą, sistemą, galbūt tiekėjus. Jei tai pigiau nei kurti pačiam. Tačiau tai nėra verslo pirkimas. Kalbant vaizdžiau, perki patalpas, kurias nori įkurti parduotuvę. Gauni tik įrankį. Pajamų neskaičiuoji, nes jų nėra.
     
     
    jei perki veikiančią ir pinigus generuojančią parduotuvę, tada ir skaičiuoji 12 mėn pajamas, nes šituo atveju perki ne tik įrankį, bet perki ir jau sukurtą struktūrą - tiekėjus, pasiteisinusių prekių asortimentą, klientūrą, darbuotojus ir pan. Už tai ir mokami pinigai. Grubiai tariant, perki ne patalpas parduotuvei, o visą parduotuvę ir jos galimą atsipirkimą vertini pagal 12 mėnesių veiklos rezultatus, kurių pirmuoju atveju tiesiog nėra.
  13. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Hadoo facebook už reklamą nenuskaito pinigų   
    Bet kokia. Po mėnesio nuskaičiuos, nesiparink. Pinigų korporacijos dar niekam nepadovanojo ir jų nepamiršo ;)
  14. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Auksinis Kaip jums naujasis Laurso ir Kleizos startup'as   
    Sunkiai tikiu tokiom sudėtingom sistemom, kai reikia rizikuoti konkreciu ir brangiu savo turtu, kad sukauptum kazkokius taskus, kuriuos po to kazkur ar kazkaip gali panaudoti ar vaziuoti su naujasne/senesne auto. Kam suaugusiams žmogui, kuris ir taip neturi laiko, tokie vaikų žaidimai, kaip ir bonusų rinkimai?
     
    Veikia aiškūs ir paprasti modeliai. Uber - atsiseda i masina, isvaziavai i miesta, vakare pinigai korteleje. Airbnb - paskelbei, kad nuomoji butą, atvažiavo svečias, pinigai kišenėje. Bonusai, papildai, mainai ir visa kita tik šalia aiškaus ir konkretaus uždarbio.
  15. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Auksinis Kaip jums naujasis Laurso ir Kleizos startup'as   
    Sunkiai tikiu tokiom sudėtingom sistemom, kai reikia rizikuoti konkreciu ir brangiu savo turtu, kad sukauptum kazkokius taskus, kuriuos po to kazkur ar kazkaip gali panaudoti ar vaziuoti su naujasne/senesne auto. Kam suaugusiams žmogui, kuris ir taip neturi laiko, tokie vaikų žaidimai, kaip ir bonusų rinkimai?
     
    Veikia aiškūs ir paprasti modeliai. Uber - atsiseda i masina, isvaziavai i miesta, vakare pinigai korteleje. Airbnb - paskelbei, kad nuomoji butą, atvažiavo svečias, pinigai kišenėje. Bonusai, papildai, mainai ir visa kita tik šalia aiškaus ir konkretaus uždarbio.
  16. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo pilietis Google isleido Penguin 4.0 updeita   
    Jau kelios savaites linksmybes tesiasi. Iki siol buvo speliones uz ka ir kodel nukirtineja. Dabar oficialiai patvirtinta. Siaip liudnoki rezultatai :(
  17. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo djjmz Ar saugu atskleisti banko sąskaitos nr?   
    Jokiu būdu sąskaitos neatskleisk. Dar pinigų tau nežinant perves ;) jei realiai - niekam tavo sąskaita be prisijungimo duomenų nereikalinga.
  18. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo PovilasC Ad blokas nukenksmintas? Nebenaudingas?   
    Nesupratau problemos - nepatinka neina į tą portalą. Patinka, susitaikai su tuo, kad iš tavęs kažkiek uždirba. Čia tas pats, kas prie "Maximos" organizuoti mitingą su plakatais "Noriu prekių už gamintojo savikainą. Prekybos tinklas neturi teisės uždirbti."
  19. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dalius07 Arvasevičius pasakoja alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją - atrakintas vz.lt straipsnis   
    Šiek tiek interneto rinkos istorijos. Kokie pinigai sukosi tais laikais, kai rinka dar tik formavosi. Saulius Arvasevičius pasakoja (su sumomis) apie alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją. Kiek šitie proojektai uždirbdavo ir už kiek buvo parduoti.
     
    http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2015/10/25/arvasevicius-autogidaslt-ir-aliolt-iskeiciau-i-viesbuti
  20. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dalius07 Arvasevičius pasakoja alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją - atrakintas vz.lt straipsnis   
    Šiek tiek interneto rinkos istorijos. Kokie pinigai sukosi tais laikais, kai rinka dar tik formavosi. Saulius Arvasevičius pasakoja (su sumomis) apie alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją. Kiek šitie proojektai uždirbdavo ir už kiek buvo parduoti.
     
    http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2015/10/25/arvasevicius-autogidaslt-ir-aliolt-iskeiciau-i-viesbuti
  21. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dalius07 Arvasevičius pasakoja alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją - atrakintas vz.lt straipsnis   
    Šiek tiek interneto rinkos istorijos. Kokie pinigai sukosi tais laikais, kai rinka dar tik formavosi. Saulius Arvasevičius pasakoja (su sumomis) apie alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją. Kiek šitie proojektai uždirbdavo ir už kiek buvo parduoti.
     
    http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2015/10/25/arvasevicius-autogidaslt-ir-aliolt-iskeiciau-i-viesbuti
  22. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dalius07 Arvasevičius pasakoja alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją - atrakintas vz.lt straipsnis   
    Šiek tiek interneto rinkos istorijos. Kokie pinigai sukosi tais laikais, kai rinka dar tik formavosi. Saulius Arvasevičius pasakoja (su sumomis) apie alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją. Kiek šitie proojektai uždirbdavo ir už kiek buvo parduoti.
     
    http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2015/10/25/arvasevicius-autogidaslt-ir-aliolt-iskeiciau-i-viesbuti
  23. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dalius07 Arvasevičius pasakoja alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją - atrakintas vz.lt straipsnis   
    Šiek tiek interneto rinkos istorijos. Kokie pinigai sukosi tais laikais, kai rinka dar tik formavosi. Saulius Arvasevičius pasakoja (su sumomis) apie alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją. Kiek šitie proojektai uždirbdavo ir už kiek buvo parduoti.
     
    http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2015/10/25/arvasevicius-autogidaslt-ir-aliolt-iskeiciau-i-viesbuti
  24. Patinka
    bob denard sureagavo į pilietis Dėl domeno ir seo   
    Tai pasigalvok kas svarbiau, iš google ar type in.
     
    Dar verta atsiminti, kad jei "asmuo prisiminęs pavadinimą ir bandantis įvesti url" rašys svetainės adresą, cookies jam mes tavo svetainę. Taigi jis nuklys tik tuo atveju jei tai darys iš kito kompiuterio.
  25. Patinka
    bob denard gavo reakciją nuo Dalius07 Arvasevičius pasakoja alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją - atrakintas vz.lt straipsnis   
    Šiek tiek interneto rinkos istorijos. Kokie pinigai sukosi tais laikais, kai rinka dar tik formavosi. Saulius Arvasevičius pasakoja (su sumomis) apie alio.lt, autogidas.lt ir manodieta.lt istoriją. Kiek šitie proojektai uždirbdavo ir už kiek buvo parduoti.
     
    http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2015/10/25/arvasevicius-autogidaslt-ir-aliolt-iskeiciau-i-viesbuti
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...