Pereiti prie turinio

JamesB

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.392
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  JamesB sureagavo į Ratas Naujų įjmonių duomenų bazės. Vasaris.   
  https://rekvizitai.vz.lt/imoniu-paieska/ - spaudžiat detali paieška, užsidedate registracijos data pvz. nuo 2021-03-01 ir voila.
 2. Patinka
  JamesB sureagavo į vital3 Kaip atrodo jūsų darbo dienotvarkė?   
  Plataus profilio darbotojas, nuo miskininkistes iki statybu
  Keliosi 4h
  Pusryciauju,darau valgyt,
  A
  5:30 bunu darbe
  9h ar 10h poilsis 30min (valgis)
  10iki 14 dirbu
  14h viel 30 min poilsis
  14:30 iki kada uzsinoresi 17-19h dirbu
  Namie 20h ir miegot 22h
 3. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo 6yt1s Finansai šeimoje   
  Dabar aiškiau, kodėl tiek daug skyrybų Lietuvoje..
   
  Vos ne pagal zonos panetkes poros gyvena. Kyla klausimas kas tos merginos, jų pasaulėžiūra, savivertė ir pan. :?
   
  Aišku reikia atskirti, kur du studentai susimetę ant barako ar butuko gyvena ir kur jau rimtai nusiteikę suaugę žmonės.
   
  Kur du suaugę žmonės, kuriantys šeimą ar bent partnerystę, ten turėtų būti bendras tikslas, bendros vertybės ir įsipareigojimai. Realiai viskas yra bendra. Ir ne tai, kad vienas kitam esi svarbus, bet turi būti antra pusė tau svarbiau nei tu pats, iškelti jo poreikius virš savęs, tarnauti jam. O jis tada natūraliai atsakys tuo pačiu. Nes kaip tik pasiaukojimas, atsidavimas ir darymas ne dėl savęs daro mus laimingus, tikrąja prasme laimingus. O kas dėl vaikų, tai pritariu viršuj esančiam postui, vaikai tikrai nėra nei šeimos tikslas.
 4. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo UnoDėdė Psichologo pagalba. Ar ji efektyvi?   
  Linkiu turėti kritinį mąstymą ir netikėti visais komentarais, autoriau.
   
  Kartais atrodo ar žmonės tikrai tokie kvaili, o gal troliai bando sužlugdyt šį forumą?
 5. Patinka
  JamesB sureagavo į Svsedg Kontaktas Danijoje   
  Na jai atvykai mokytis, tai iskarto patariu nesivaikyk pinigu, o iskarto ieskok intershipo pagal savo studiju sriti, ir uz metu jau nereiks tau galvoti apie simple work.
 6. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo ubeR Dvejonės stabdo tave pradėti verslą?   
  antler, daugiau info galiu suteikti parašius man.
   
  Tmaster, lyg ir aiškiai parašiau, o jeigu nesupranti elementaraus teksto, nori patrolint, tai prašau ne šioj temoj, ačiū. Dar aiškiau - tavo žinutės nepageidaujamos.
 7. Patinka
  JamesB sureagavo į Loganas Nemokami backlinkai su aukštais DA (dalinamės būdais juos gauti)   
  Temoje dalinkimės būdais kuriais galime lengvai gauti backlinkus su aukštais DA.
   
  Pavyzdys:
   
  https://ej.uz/ sukurkite redirectą savo puslapiui, tada google jį neužilgo indeksuos ir turėsite nemokamą 72 DA dofollow backlink.
 8. Patinka
  JamesB sureagavo į TEGAS Dvejonės stabdo tave pradėti verslą?   
  1. kaina. Kaip suprantu orientuotis nori i tuos kurie bijo rizikuoti / neturi isvis lesu rizikavimui / mano jog turi genialią idėją (kuris galbūt yra visiškas absurdas).
  Beveik visi 3 tipai nores moketi kuo maziau ir gauti visus atsakymus. O klausimai daznai bus patys durniausi.
  Aplamai manau tau paciam reiketu konsultacijos ar tavo ideja perspektyvi.
  Mano nuomone ji nera perspektyvi tiek, nes orientuota i fizinius asmenis, kurie patys negali susigooglinti elementarios informacijos ir neturi jokio kapitalo net nusipirkti ta informacija (geriau klaus kokiam nors forume ir kol kazkas gudresnis sugooglins).
   
  Pvz. https://marketologai.lt/verslo-idejos-auditas/ - raso jog kaina simboline ir prasideda nuo 450 EUR.
  https://marketologai.lt/rinkodaros-konsultacijos/ - konsultacijos nuo 49 EUR, tikriausia akademine valanda
  https://marketologai.lt/startuoliu-koordinavimas/ - nepasiekus nurodytu tikslu, nereikia moketi. Bet pirmas sakinys Startuolių akcininkams ir investuotojams, kurie nori, jog lėšos būtų naudojamos atsakingai, o startuolis sulauktų sėkmės rinkoje ir generuotų pelną Kitaip sakant tiems kas turi pinigu.
 9. Patinka
  JamesB sureagavo į GreenZebra Dvejonės stabdo tave pradėti verslą?   
  Sveikas JamesB.
   
  Dirbu business development srityje, todėl drąsiai šnekėsiu ;)
   
  Skaičiau tavo žinutę ir atsakant y tavo klausimą "kokie svarbiausi reikalavimai, apart patirties, būtų keliami paslaugos teikėjui", norėčiau pasakyti, jog svarbiausias klausimas tam žmogui, kuris pradeda verslą, yra net ne matematiniai modeliai, o patys pirmi pardavimai. Jeigu jis investuos X sumą, "virs" savo produktą/paslaugą, o po kažkiek laiko nebus pardavimo, žmogus palūš.
   
  Svarbiausias kriterijus būtų:
  1. Duoti žmogui garantija, jog jo idėja (produktas/paslauga) yra dalykas, kurį galima parduoti. Kad tą parodyti, įrodyti, reikia padaryti gerus namų darbus (statistika, benchmarking, competitor analysis, etc.) ir pasižiūrėti, į kokius vandenius neriat.
  Ši paslauga būtų tiems, kuriems, kaip sakai, nori "norėdamas išsiaiškinti ir išsitestuoti ar jo idėja perspektyvi".
  Šią paslauga galima būtų įvardinti kaip market research, ir imti už ją nedidelią sumą - priklausomai nuo produkto/paslaugos - nuo keletos šimtų iki kelių tūkstančių.
   
  2.Jeigu savo idėjai neturi kažkokio pranašumo tarp kitų pardavėjų/paslaugos siūlytojų - čia sudėtingiau (kadangi eilinė idėja). Jeigu yra unikalus solution/service (gali būti tas pats, bet su patobulinimu, ko kiti rinkos žaidėjai nesiūlo), tada lengviau.
  Čia tada reikėtų žiūrėti į kokią rinką siūlo paslaugą/prekę, tada žiūrėti į komunikacijos kanalus, ir kokia kaina už tų kanalų naudojimą. Ar tai internetas, ar TV, ar radijas, ar fizinis reklaminis baneris prie gatvės - visi reklamos siūlytojai turės skaičius - kokį žmonių skaičių pasiekia jų reklama. Na ir skaičiuoji tada konversijos reitinga.
  Va tau ir feasibility studies. Už tai tikrai imti galima nuo tūkstančio eur iki kelių tūkstančių drąsiai.
   
  3. Jeigu šneki tiesiog apie verslo ir marketingo planą (šiaip čia 2 atskiri dalykai, tiesiog marketingo planas visada turi būti verslo plane, joks bankas neduos paskolos jeigu verslo plane nėra marketingo plano), tai siūlau pažiūrėti ką siūlo konkurentai. Ir pamatysi, jog Lietuvoje nebrangus šitas dalykas - max 1500 eur.
   
  "Kokios dvejonės kyla ir kas stabdo nuo kreipimosi į mane?" - aš, žiūrint iš savo pusės, klausčiau savęs kitko - kaip man pasiekti tuos žmones, kurie galvoja kažką daryti, bet nepradeda? Kadangi ne šienas eina pas arklį, o arklys pas šieną.
   
   
  Bon voyage
 10. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo ubeR Dvejonės stabdo tave pradėti verslą?   
  antler, daugiau info galiu suteikti parašius man.
   
  Tmaster, lyg ir aiškiai parašiau, o jeigu nesupranti elementaraus teksto, nori patrolint, tai prašau ne šioj temoj, ačiū. Dar aiškiau - tavo žinutės nepageidaujamos.
 11. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo ubeR Dvejonės stabdo tave pradėti verslą?   
  antler, daugiau info galiu suteikti parašius man.
   
  Tmaster, lyg ir aiškiai parašiau, o jeigu nesupranti elementaraus teksto, nori patrolint, tai prašau ne šioj temoj, ačiū. Dar aiškiau - tavo žinutės nepageidaujamos.
 12. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo gintamaja El. parduotuvės kurimas   
  Pabandyk www.wordorado.lt - nemokamai.
 13. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo MatasR vežėjų duomenų bazė   
  Ieškau Lietuvos vežėjų duomenų bazės. Kas galėtų surinkti? Kiek žinau yra apie 7000 įmonių Lietuvoje.
 14. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Pritariu. Tik ne per kakadu ar delfi.
   
  ----------------------------------
   
  O klausimas temos kvailas. Viskas šiaip įmanoma ir viskas praeina. Pvz.: ar kas galvojo kada nors, kad 12-metis galėtų laimėti kovą prieš M Ali? Kažin.. Bet kas, jeigu M Ali suserga gan jaunas nepagydoma liga, o -metis pasportuoja metus MMA kovas ir paauga iki bent 150cm?
   
  O spėlioti galima visada, ypač tokiom temom.
 15. Patinka
  JamesB sureagavo į Dzigidzigi Pagerink savo gyvenimo kokybę palikdamas tik tai kas teigiama!   
  Tiek pateikta realių pavyzdžių, o jūs vis tiek viską sudedat į "aklo pozityvumo burbulo" lentyną? Galbūt kalbate apie tuos pačius dalykus tik kitais žodžiais. Ok, kad tai netaptų "tai tik mano nuomonė", jaučiu pareigą išsiplėsti kiek tame aklume yra atsimerkimo:
   
  android, gal vietoje logikos labiau kalbi apie kritinį ar objektyvų mąstymą? Jeigu taip, tai visiškai skirtingi dalykai ir klaidinga juos supliekti.
   
  Yra gerai paplitęs posakis: vienas mato stiklinę puspilnę, o kitas - pustuštę. Būtent apie tai ir eina kalba, kad mes turime pasirinkimą ką į save kišti ir nuo to priklauso mūsų gyvenimo kokybė.
  Mes sąmoningėjame ir vienas suvokia apie nekalto alučio ar televizoriuko pasekmes, o kitas ne. Pastarasis dar ir sumeluoja sau, kad 'juk reikia atsipalaiduot..' Ir tai patys paviršutiniškiausi pavyzdžiai, kuriuose visi galime atrasti savęs. Visiems būtų į naudą kuo daugiau tokių identifikuot ir "išlukštent".
   
  Neabsoliutinkime negatyvo kaip neigiamų emocijų. Jos yra, bus ir tai yra natūrali bei progresui naudinga mūsų dalis. Tiesiog visi skirtingai reaguojame į atitinkamas situacijas.
   
  Kažkas ten dar kalbėjo apie motyvuojantį negatyvą. Ne negatyvas, o tavo ego tave motyvuoja, žmogau, nes esi įpratintas konkuruoti ir nuolatos save lygint su kitais. Ar tikrai nori savo veiklumą asocijuoti su negatyvais? Ar tikrai privalo būti kažkas blogo, kad galėtum kažko normalaus pasiekti? Jeigu taip, tai sveikinu įstojus į tragiškų menininkų/sadomazohistų būrelį.
   
  Ok, o dabar truputiels apie tikrąjį aklumą:
  - Paplitęs stereotipas, kad mums išsilieti sveika. Yra atlikta tyrimų, kurie įrodo, kad išsiliejimas tik skatina agresiją.
  - Kai mes nervinamės, mūsų smegeninė veikia tik dalinai (pulk arba bėk būsena). Kitaip sakant, dramatizuodamas darai neadekvačius sprendimus.
  - Buvo ištirtos sėkmingiausių pasaulio žmonių smegenys ir pas juos buvo dominuojanti teigiama (puspilnės stiklinės) pusė. Jie moka atrasti kas iš to gero išeis. Jie gerai jaučiasi ir pastebi kur kas daugiau galimybių.
  - Pasidomėkit paprasčiausiu (tuo pačiu ir daug kam sudėtingiausiu) dalyku - emociniu intelektu. Tai ne koks pseudo ar ezoterinis, o taikomasis mokslas.
  Tingiu daugiau išsiplėst.
   
  Reziumuojant - tą ką vartosi, tuo ir tapsi.
  Vyrai, ne depresuot ar dramatizuot reikia. Reikia priimt taip kaip yra, pasidaryt išvadas ir judėt į priekį.
  Dažniausiai žmonės net neprieina prie objektyvių išvadų ir pasiduoda negatyvui.
 16. Patinka
  JamesB sureagavo į Mommyme Moterų susitikimai   
  pas mus moterys (lietuvaites) daro kokteiliu vakarelius, kur susirenka visos, turincios pasiulyti kazkokias paciu teikiamas paslaugas (manikiurai, perdikiurai, makiazai, masazai, mokesciu klausimai, buhalterijos, draudimo, NT, kas ka kepa, kas kur vaikucius priziuri, kas kokius rankdarbius daro, renginius veda ... t.t ir pan.. kaip sakant "visokio plauko"..... ieshko sponsoriu vakareliui.... surenka kazkoki tai simbolini mokesti, daro konkursus, kur siulo nemokamas paslaugas ir t.t. pasirenkama vakarelio tematika ir t.t. taip uzsimezga pazintys ir ilgametes draugystes.... cia veiksmas JAV , Cikagos priemiesciuose... bet musu cia laaabai daug. Ideja gera! sekmes Jums!
 17. Patinka
  JamesB sureagavo į Algiz Lietuviškos (affiliate) partnerystės programos   
  Užsienio partnerystės affiliate programos: https://uzdarbis.lt/t401185/uzsienio-partnerystes-affiliate-programos/
   
  Paskutini karta atnaujinta 2018.06.18
  * http://www.ievossoda...iate/login.html - Ievos sodai affiliate programa yra nemokama ir leidžia užsidirbti pirkėjams įdedant nuorodą į savo puslapį, kuris reklamuoja Ievos sodai ar parduotuvės produktus. Kiekvienas pirkimas žmonių, kurie paspaudė ant jūsų nuorodos uždirbs jums affiliate komisinių. Komisinių vertė dabar yra 5%. (Rožančiai, apyrankės, amuletai)
   
  * https://www.topbeaut...iliate-programa - Siūlomi komisiniai yra 18% nuo užsakymo sumos.(prekės moterims)
  * https://www.varle.lt/affiliate/ - Siūlomi komisiniai yra 3% nuo užsakytų prekių vertės. Pavyzdžiui, jeigu patvirtinto pardavimo prekių vertė yra 1000 eurų, Jūs uždirbsite 30 eurų. (elektroninė parduotuvė, telefonai, kompiuteriai, sodo prekės t.t)
   
  * https://www.paysera....grama-affiliate - Nuo kiekvieno kliento, kuriam Paysera sistemą rekomendavote jūs, mums atnešto pelno jūs gausite 10 proc. (internetinis bankas)
   
  * http://www.leonorabe...rystesprograma/ - Gauk 10-20proc. komisinių, kurie bus pervedami į tavo PayPal ar banko sąskaitą, kuomet gausime iš Tavęs sąskaitą (pagal verslo liudijimą, individualią veiklą ar kitą veiklos formą) arba pasirašius pasalaugų teikimo sutartį (išskaičiuojamas 15proc. GPM) (Mokymai, mokymai moterims)
   
  * http://ploviklis.lt/...affiliate/login - Standartinis komisinių reitingas dabar yra 5%. (Plovikliai langų, kėbulo, salonui ir pan.)
   
  * https://www.getshopin.lt/rekomenduok/ - Už vieną atvestą klientą, kuris naudosis planu PROFESIONALAMS ne mažiau kaip 2 mėnesius, Jūs gausite net 50 Eur premiją! (elektroninės parduotuvės)
   
  * http://lady.lt/index...affiliate/login - Standartinis komisiniu reitingas dabar yra 5 procentai. (moteriškos prekės)
   
  * https://maksi.lt/ind...affiliate/login - Standartinis komisiniu reitingas dabar yra 5 procentai. (Įvairios prekės)
   
  * https://goo.gl/HWoSwj Pradžia nuo 15 procentų. ( Pokerio mokykla )
   
  * https://afilio.autodna.lt/ - iki 40 procentų. („autoDNA“ yra pirmaujantis automobilių istorijos ataskaitų teikėjas, turintis daug informacijos apie Europoje ir JAV eksploatuojamas transporto priemones.)
   
  * http://makeupstore24...affiliate/login - Komisinių reitingas yra 5%. (prekės moterims)
   
  * https://www.hostika....ystes-programa/ - (hostingas)
  Hostingo planai - 20% (galioja ir paslaugų pratęsimui)
  VPS Serveriai - 20% (galioja ir paslaugų pratęsimui)
  Dedikuoti Serveriai - 5% (galioja ir paslaugų pratęsimui)
  SSL Sertifikatai - 5% (galioja ir paslaugų pratęsimui)
   
  * http://www.e-zalaarm...affiliate/login - Komisinių reitingas yra 5%. (medžioklinės prekės)
  * http://prizai.mylida...affiliate/login - Komisinių reitingas yra 5%.(taurės, medaliai, diplomai)
   
  * https://www.hiatus.l...affiliate/login - Komisinių reitingas yra 5%. (Laisvalaikio apranga)
   
  * http://www.pinigines...affiliate/login - Komisinių reitingas yra 5%. (piniginės vyrams)
   
  * http://gamesland.lt/...mos-informacija - Gausite 0.5 % (ateityje procentas didės) nuo bendros užsakymo sumos, pvz: užsakymas 100 eurų - €0.5 jūs gausite tiesiogiai. (žaidimai)
   
  * https://goaff.com/ - Finansų paskolų affliate tikrai moka. Komisiniai priklauso nuo reklamuojamos įmonės. +++
   
  * https://www.doaffiliate.net/ - Finansų paskolų affliate tikrai moka. Komisiniai priklauso nuo reklamuojamos įmonės. (Bet kyla abejonių dėl skaičiavimo) +++
   
  * https://www.cashinpills.com - Cash In Pills partnerių programa tai servisas, kuris leidžia užsidirbti pardavimo tarpininkavimo dėka. Mūsų prekės:
  liesinamosios tabletės
  tabletės potencijos gerinimui
  feromonai
  maisto papildai kultūristams
  ir daugelis kitų.
  (ne tiek lietuviškas, bet puikiai pritaikytas Lietuvai)
   
  * https://www.pazintys...com/affiliates/ - Pažintys suaugusiems Dėmesio! Mes padidinome išmokas. Kuo daugiau pirkėjų pritrauksite, tuo daugiau pinigų uždirbsite.( 10 pirkėjų 30 procentų kuo daugiau pirkėjų tuo daugiau procentų max 70 ) (yra slapta taisyklė jei nesurenki 30 pardavimų per mėn. sąskaita panaikinama ir pinigai neišmokami. Taip gali prarasti 100-300 €)
   
  * https://zurnalas.dar...iliate-programa - Pažintys
  Siūlomi komisiniai yra nuo 1,2 euro už vieną mokią registraciją. Taigi, jeigu iš Jūsų atsiųstų lankytojų užsiregistruos ir mokamas paslaugas įsigys 100 žmonių, Jūs uždirbsite 120 eurų.
   
  * http://7savaites.lt/partnerio-sritis/ - Mes siūlome 15 procentų komiso nuo kiekvieno atvesto kliento į 7 savaičių iššūkį. (Mokymai)
   
  * https://www.hostnet....ystes-programa/ - GAUK NET IKI 480 EUR UŽ KIEKVIENĄ ATVESTĄ KLIENTĄ (Hostingas)
   
  * https://www.darbaslo...rystes-programa - Siūlome 20% nuo šių paslaugų padavimų:
   
  skelbimo publikavimo mokestis
  skelbimo publikavimo mokestis su premium savybėmis
  CSCS testo kreditai
  CV vertimas į anglų kalbą
  skydelio užsakymas
   
  * https://www.clustspa...rystes-programa - 1. Klientai, užsisakę paslaugas per rekomendavimo nuorodą, gaus 25% nuolaidą visoms paslaugoms.
  2. Jūs gausite 25% premiją nuo kiekvieno mokėjimo už paslaugą, užsakytą per jūsų rekomendavimo nuorodą.
  Sukauptą premiją galima išsiimti, padarant bankinį pavedimą į savo sąskaitą, o ne tik panaudoti savo sąskaitų apmokėjimui. (hostingas)
   
  * http://opliakaina.lt...affiliate/login - Komisinių reitingas yra 5% (Žaislai, Šventinės prekės)
   
  * https://www.vidaxl.l...iliate-programa - Auto-moto, baldai, įrankiai t.t
  Dinamiški komisiniai kuo daugiau parduosite tuo daugiau uždirbsite.
   
  * https://prekes.suaug...rytes-programa/ - prekės suaugusiems. Komisinių nėra nurodyta palikti kontaktai ten viską ir aptarsite.
   
  * https://www.transfer.../refer-a-friend - Pavedimai internetu. Gaukite po 10 GBP sau ir savo draugams kaskart, kai pakviečiate juos prisijungti prie „TransferGo“.
   
  * http://www.oli.lt/in...aciju-programa/ - Lipdukai. Netrukus Jums bus atsiųsta speciali nuoroda/nuolaidos kodas, kuriuo pasinaudoję klientai galės gauti 5% nuolaidą, o į Jūsų sąskaitą keliaus net 10%!
   
  * https://audiotekalt....com/affiliates/ - audioknygos. Net iki 25% komisinių
  nuo pardavimų!
   
  * http://graksti.lt/in...nformation_id=9 - Suteikiame išskirtines sąlygas mūsų partneriams, kurie yra motyvuoti dirbti, todėl už didėjančius pardavimus siūlysime didesnį pelną (Bronzinė paskyra - 15%; Sidabrinė paskyra - 17%; Auksinė paskyra - 20%) (prekės moterims)
   
  * https://www.esaunash...affiliate/login - Komisinių reitingas yra 3% (pirties prekės)
   
  * http://zachh.lt/partnerystes-programa/ - Astrologija, numerologija KOMISINIAI: 15% NUO PARDAVIMO, TAI NET 4,5€ – 10,5€
   
  * https://neberukau.lt...s-mesti-rukyti/ - Rūkymas Mūsų partneriai gauna net 20% nuo kiekvieno atvesto pirkėjo krepšelio sumos! Tai puiki proga gauti papildomų pinigų pasidalinant nuoroda su rūkaliais!
   
  * https://www.sportgur...ate-prisijungti - Viskas veikia labai paprastai. Užsiregistravus Jūs gausite sekimo kodą, kurį pridėjus prie bet kurio mūsų puslapio puslapio (pvz. www.sportguru.lt/?tracking=5a1d8f17a3c70 ar https://www.sportgur...g=5a1d8f17a3c70) gausite 5% komisinius jeigu klientas per 24 valandas nupirks ką nors iš mūsų puslapio. (batai, kedai, sportinė apranga)
   
  * http://www.aff.meilei.lt/ - Tai sistema, kurioje reklamuodami savo unikalią nuorodą, pritrauksite narius, kurie portale pirks taškus ir nuo jų gausite 50% išleistos sumos! Pažintys
   
  Bus nuolat pildoma. Taip pat perspėju dauguma affiliate netikrintos, tačiau keletas jau su +++ tai dauguma forūmiečių naudojamos affiliate. Taip pat kurios neveikiančios ar nemokios praneškite bus ištrintos. Taip pat dalinkitės savo žinomomis partnerystės programomis.
   
  Kaip jau supratau opencart tvs'e partnerystės programa nuoroda yra visose svetainėse, tad buvo nuspręsta prieš dedant nuorodas susisiekti su savininkais. Tad parduotuvės laikui bėgant liks tik su veikiančiomis partnerystės programomis. Tad sąrašas dar keisis. Prisijunkit ir jūs forumiečiai prie sąrašo sudarymo jau su patikrintomis partnerystės programomis. Taip pat palikite komentarą jeigu kokia jau naudojatės.
 18. Patinka
  JamesB sureagavo į asdf Kliento svarba. Kaip išsiskirti ir padaryti teigiamą įspūdį.   
  Mano nuomone:
  Jeigu tavo vienintele problema kaip nustebinti klienta kazka idedant - tu nelabai turi problemu ir net nevark tuomet.
  Jeigu tavo vienintelis tikslas kazka idet i siuntini pirkejui, bet butinai idet ir butinai i siuntini - tu turi ziauriai dideliu problemu, pirma jas isspresk - tada galvok ka idet.
   
  Taigi tie neadekvatus atsakymai apie visko davima uz dyka - yra puikus atsakymai i tavo neadekvatu ir nesuformuoluota klausima.
   
  Velgi pasikartosiu, klientu stebinimas (t.y tavo paties jam sukurtu lukesciu igyvendinimas + added value) yra visuma ir prasideda nuo tada kai zmogus pamato tavo nuoroda ar pan. Yra neteisinga save visiskai apriboti (butinai kazka ideti), nes prarandi vaizduote ir tampi toks pats kaip visi + kol susifukusuooji i nelabai reiksminga ir naudos nenesanti dalyka - praleidi svarbesnias problemas.
   
  Dauguma sokoladuku ir pan yra labai faina ir smagu, taciau daznai tai dedama manant "va stebinsiu klienta". Aik tu sau, stebins matai, kaip yspudinga :DDD Taciau paklausus ko pardavejas nori is to stebinimo ir kaip tai ismatuos - niekas nezino, arba sako padidint pardavimus. Tada paklausi po dvieju menesiu tai kiek tavo pardavimai padidejo - niekada nebuna atsakymo arba koks nieko nereiskiantis "padidejo labai". Bet ka darydadmi klientu aptarnavime turite pasidaryti tikslus, pvz:
   
  Padidinti NPC 5%
  Padidinti customer retention 4%
  Isplesti WOM pirkejus 7%
  Padidinti nuolatiniu pirkeju skaiciu 2%
  Sumazinti marketingo islaidas 5%
  Gauti 20% daugiau reviews
  Paskatinti 200 zmoniu uzpildyti feedback forma tolimesniam procesu tobulinimui (savaime aisku forma sukurti pagal kliento keliones modeli, kad butu galima suzinoti ka taisyti).
   
  Ir mastyti kaip tai pasiekti bei ismatuoti ir stebeti - nuolaidos kodas ant sokolado - retention, wom matavimas; orderiu analizavimas - nuolatiniu pirkeju skaiciai; grazus tekstas ant vizitines prie kurios priklijuotas sokoladukas su skatinimu palikti review/uzpildyti forma ir t.t......
  Tai pritaikoma tiek didelem imonem tiek smulkiam verslui turinciam 1 - 5 darbuotojus. Geros CS strategijos igyvendimas smulkiajame versle yra ypatingai lengvas ir ypatingai greitai atnesantis nauda ir netgi didesne, nes isvengiama flat arba hierarchines strukturos komunikaciju bei klaidu tose komunikacijose bei visada lengvesne vadyba keliem zmonem, nei vadyba vadybininkam kurie vadybybyninkauja kitiem vadybybyninkam ir t.t.
   
  Labai puikus pvz. Visada i visus klientus reikia zvelgti vienodai ir visiem buti vienodai geram, bet tuo paciu metu jie turi jaustis isskirtiniai. Taigi tu zmogus kuris jiems naudos nenesi, bet va gavai vyno uz turbut 15 euru, jau parasei forume kaip tai buvo jega ir, kad tavo nuomone tai puikus poziuris i klienta ir garantuoju esi ja rekomendaves ir jei kazkas klaus taves rekomendaciju ateityje - pirmu numeriu vardinsi juos. Sveikintina, as jau ir pats tikiu, kad jie nuostabus.
   
  Dabar jeigu tokia reklama padaryti facebooke ir kad ji atvestu puikiu rekomendaciju bei ypatingai laimingu klientu - kainuos daugiau nei 15 euru.
   
  Skaiciuoti verta, nes versle viska reikia skaiciuoti. Jei trumpai.
  Esme tame, kad dauguma atveju, ilgalaikis klientas yra pigiau nei atsivesti nauja.
  PVZ: vienam pirkimui isleidi 10 euru ant google ads.
  Jeigu tas pats zmogus ateina veliau ir nuperka antra karta - tai jau mazeja iki 5 euru pirkimui - dvigubai sumazinai savo reklamos islaidas ir t.t.
  Jeigu tas zmogus perka pas tave kas menesi 10 menesiu is eiles - jo reklamos kastai vos 1 euras. Turi 49 euru likuti, isleisk 20 ant zmogaus - duok ka nemokamai ar pan, jis ir toliau mazins tavo reklamos kastus.
   
  Cia basic ir trumpai, nekalbant apie side nauda - rekomendacijas, atsainesni poziuri i imones klaidas ir pan.
   
  Skaiciuoti - koreliuoji marketing islaidas su retention rate.
   
  As butent i klientu aptarnavima zvelgiu is finansines puses, nes nu blem, verslas tam ir yra, kad pinigus nestu.
   
   
  Dar beje vienas pastebejimas. Ziauriai daznai Lietuvoje klientu aptarnavimas suprantamas kaip:
   
  Sveikintis
  Sypsotis
  Buti geram ir t.t. ir pan.
   
  Tai yra paprastas MANDAGUMAS, o ne klientu aptarnavimas. Ir jeigu imone mano, jog tik tai darydami jie turi ZIAURIAI GERA KLIENTU APTARNAVIMA, tai galiu atsakyti, kad tos imones darbuotojai yra mandagus, taciau su ypatingai prastu klientu aptarnavimu ir apie tai nera girdeje. Mandagumo ismokstama mazdaug 3 metu kai tevai mokina sveikintis ir gerbti kita zmogu. Taigi su tokiu poziuriu jusu imone yra 3 metu vaiko proto lygio. Viskas ok, taciau ne solidu.
 19. Patinka
  JamesB sureagavo į LukasKuc Kaip pradeti nauja gyvenima naujoje salyje/mieste dirbant remote darba?   
  Šiaip kuo vyresnis žmogus tampa, tuo sunkiau jam susirasti draugų. Grįžus į Lietuvą, būnant 30-ies, taip ir gali nesusirasti rimtų draugų. Panašiai gali nutikti ir su santykiais - būnant 30-ies gal jau ir pačiam norėtųsi antros pusės, bet juk neimsi pirmos pasitaikiusios, o laikas eis. Kas čia žino, kaip pasisektų tokiu atveju.
   
  Anyway, esmė tame, kad, jei dabar Lietuvoje nėra artimų ryšių su kažkuo, tai arba gyventi Lietuvoje reikia ir tuos ryšius vystyti, arba susitupėti užsienyje.
   
  Jei galimybės leidžia, manau, bene tobuliausias variantas būtų gyventi Lietuvoje ir paprasčiausiai kartais pakeliauti - pavyzdžiui, kas metus po mėnesį-tris praleisti kažkokioje šalyje (tarkim, išvyksti į Ispaniją, ten mėnesiui išsinuomoji namą ir pabūni).
   
  Kitas kultūras pažinti ir pamatyti pasaulio daug laiko nereikia. Be to, retas kuris gali nuolatos būti ant lagaminų, o vienoje šalyje užsisėdėti ilgam ir po to išvykti? Kas iš to?
   
  Dauguma žiūri tik į tą kaifą keliauti, kažką pamatyti ir t.t., tačiau viskas turi ir kitą pusę. Nejau šeimos nesinori? Ir šiaip, manau, dauguma tų, kurie vis keliauja, arba galiausiai susitupės arba praleis didžiąją gyvenimo dalį ir depresuos senatvėje, kai neturės artimo žmogaus.
   
  Be to, nežinau, kaip Jums, bet bent jau man asmeniškai nesinorėtų tapti tėvu 40-ies... kol vaikas pilnametis taptų, jau ir pensija netoli būtų. Nekažką.
 20. Patinka
  JamesB sureagavo į hilerix rekvizitai.vz.lt - deja ant visko   
  Nepalik šitos temos po kreipimąsį į teismą, atnaujink kaip ir kas
 21. Patinka
  JamesB sureagavo į OksiTrading rekvizitai.vz.lt - deja ant visko   
  Mano laiskas: Tekstas:
  Laba diena, noriu kad musu imones atsiliepimu skiltis butu nukreipta tiesiogiai i musu tinklapi. Nes atsiliepimus tvarkome patys. Pavizdys UAB "Electronic Trade"
  BIGBOX.LT - norime tokiu pat teisiu. Prasau atsakymo kokios informacijos jums reikia nukreipimui i musu asmenine atsiliepimu skilti. Laukiame atsakymo.
   
  Ir gavau atsakyma:
   
  Sveiki,
   
  Tokia galimybė suteikta tik įmonėms vykdančioms reklaminę kampaniją ir tik laikinai.
   
  Dėl to reikia rašyti [email protected]
   
   
   
  Vienu zodziu chebryte stumia :). Graziuoju isspresti nepavyks sio klausimo, matai jie man salygas dar stato kada rekvizitai.lt leis man atsiliepimus nukreipinet. Ponai matyt nebuve rimtam teisme. Lauksiu visu visu turiunciu problemu. Advokato paslaugas apmoku.
   
   
  Tiesa, tokia pastraipa laisko gale privercia nusijuokti. REKVIZITAI.LT - verslo portalas Lietuvoje, skirtas įmonėms, norinčioms stiprinti savo pozicijas, efektingai reprezentuoti ir plėsti verslą, pritraukti klientus, atrasti naujas rinkas Lietuvoje ir užsienyje.
 22. Patinka
  JamesB sureagavo į OksiTrading rekvizitai.vz.lt - deja ant visko   
  Labai aciu uz informacija, pabandysiu nusiusti jiems laiska su prasimu padaryti lygiai ta pati. Jeigu pavyks pranesiu, jeigu nepavyks pranesiu taip pat ir lauksiu norinciu prisijungti.
 23. Patinka
  JamesB sureagavo į BrainStorm Partizaninis marketingas   
  Pastebėjau, šis naujokas, Eugenijus, bando visur reklamuotis ir gana keistu būdu.
  Eugenijau, jeigu norite būti įdomus - kurkite unikalų turinį, rimtą vlogą, o nekalbėkite apie populiarus dalykus apie kuriuos neturite gero suvokimo.
  Jūsų video man primena studento bandimą "išsivartyti" iš užduoto klausimo, kalbant bet ką ir ne į temą, svarbu daug kalbėti.
   
  Visokeriopos Jums sėkmės, bet patariu nustoti daryti ką darote dabar. Tai ką šiuo metu kalbate savo vloguose ir bandote pateikti iš marketingo pusės yra labai prastas skonis ir lygis. Minite, jog turite įmonę, tai dėl to dar labiau susirūpinčiau, nes tokio verslininko įvaizdis yra blogai, labai blogai...
 24. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo AmberD LDB Java kursai   
  Mano nuomone apie BalticTalents labai gera, siulyciau pasigilinti paciam paskambinejant.
 25. Patinka
  JamesB gavo reakciją nuo Darkera Mokslai ir ateitis, kas toliau?   
  suprasciau, jeigu mokytumeisi pedagogika, istorija ar fizika ir ne vieno srityje saves neisivaizduotum, bet finansai yra labai plati sritis ir ji tau tikrai pravers ateityje tiek versle, tiek nepasisekus dirbant vadyboj, mokymuose, prekyboj, konsultacijose ir t.t.
×
×
 • Sukurti naują...