Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Kliento svarba. Kaip išsiskirti ir padaryti teigiamą įspūdį. - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioUždarbis.lt reklamos užsakymas →


 • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.680
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-05-26 21:26 (#1)

*
Mėgstamas

Kliento svarba. Kaip išsiskirti ir padaryti teigiamą įspūdį.


Padaręs begalę apsipirkimų internete ir dažnai kontaktuodamas su ten prekiaujančiais pardavėjais susidariau įspūdį apie kliento svarbą ir kokiais būdais ten ar kur kitur prekiaujantys pardavėjai turi išlaikyti, nustebinti savo klientus bei taip pat užtikrinti jog nesklandumams atsitikus jų neprarastų. Pastaruoju metu padarius šimtus apsipirkimų per Ebay bei pastebėjus, kad tiek Lietuvoje tiek užsienyje ne daug individualių pardavėjų, o dažnai net ir galingų prekinių ženklų stengiasi žengti tą papildomą žingsnį jog klientas susidarytų ''wow'' įspūdį, nors tai ir turėtų būti kiekvieno tęstinę veiklą vykdančio individualaus pardavėjo, o tuo labiau solidaus prekinio ženklo tikslas.

Pradėsiu nuo neigiamų pavyzdžių, kurie mums yra gan gerai pažįstami ir dažnai matomi forume. Narys prekiauja forume, jo pirkėjas yra kažkuom nepatenkintas (pvz. kokia smulkmena dėl kurio negrąžinsi daikto atgal), pardavėjas sako: ''taip jau buvo'', ''ne mano reikalas'' ir susilaukia neutralaus, o kartais gal net ir per agresyvaus neigiamo atsiliepimo. Ką daro pardavėjas? Jis vėl negalvoja apie klientą ir kerštaudamas deda neigiamą atsiliepimą galvodamas apie jį kaip apie kokį kenkėją, ramybės drumstėją, bet ne apie potencialų klientą ateityje. Negana to jog pardavėjas neišsprendžia situacijos pirkėjui, jis sukelia problemų sau, sukuria apie save neigiamą įspūdį (kas kainuos daug potencialių klientų) bei sugaišta daug brangaus laiko. Ir visa tai dėl ko? Dėl nemokėjimo bendrauti su klientais ir nemokėjimo išspręsti problemos (ypač menkos, kada pirkėjui nereikia grąžinti prekės).

Grįžtame prie Ebay, dažnai apsipirkdami Ebay pastebėsite jog dažniausite susilauksite prekės, dažnai prie jos dar bus invoice-sąskaita. Retesniais atvejais prie invoice ar ant atskiro lapo pamatysite prašymą uždėti 5 žvaigždutes bei susisiekti prieš dedant neutralų/neigiamą atsiliepimą, tai atspausdintas lapas ir aiškiai matosi jog toks yra siunčiamas kiekvienam pirkėjui. Žinoma toks dalykas padeda šiek tiek pagerinti statistiką bei padeda išvengti tokių pirkėjų, kurie deda neutralius/neigiamus atsiliepimus prieš tai nesusisiekę, bet tai ir iš esmės viskas. Prisiminkime tą ''wow'' elementą, jis ir yra jūsų svarbiausias tikslas siekiant jog pirkėjui sudarytumėte patį geriausią įspūdį.

Pasidalinsiu istorija, kartą užsisakiau labai pigų daiktą iš skandinavo pardavėjo. Pradaręs dėžutę prie to ką užsisakiau radau kai ką kas mane nustebino. Pamačiau ranka parašyta raštelį, kuris skambėjo maždaug taip: ''Mes esame sunkiai dirbantys studentai ir vertiname kiekvieną klientą'' po to padėkojo, bet ne banaliai. Atrodo paprastas dalykas, bet toks gestas yra labai teigiamas daugeliu aspektų nes:· - Yra užmezgamas glaudus ryšys tarp pardavėjo ir pirkėjo (o tai reiškia geresni atsiliepimai ir daugiau pardavimų)

· - Pagarbos rodymas, kadangi tai ranka parašytas tekstas.

· - Tiesiog FUN dalykas, paįvairinantis rutiną ir tavo apsipirkimą (o smagūs/netikėti dalykai taip pat prisideda prie to jog tu to pardavėjo lengvai nepamirši).Pasidalinsiu dar viena panašia istorija.
Pirkau taip pat pigų daiktą, šį kartą iš latvio pardavėjo. Iš mažos dėžutės išsitraukiu pirkinį, bet dar jaučiu jog kažkas ten yra, o ten – saldainis. Vienas saldainis. Tai buvo pirmas kartas kada pardavėjas nuėjo tą ''extra mile'' parodydamas jog jam rūpi klientas. Atrodo kas čia tas saldainis, jo net nevalgiau, bet esmė ne pačiame saldainyje, o jo įdėjime bei netikėtumo elemento sukūrime. Kaip ir praeitame pavyzdyje tai pagyvina apsipirkimą ir net dar labiau. Tu pas tokį pardavėją norėsi sugrįžti nes žinai jog gausi papildomų dovanų ir jis tave vertins. O kas svarbiausia, tokiu gestu pardavėjas nustato ''toną'' ir jau toks pardavėjas niekada nedarys naujoko klaidų, kurias kaip jau minėjau dažnai matome forume.

Prieš keletą metų per Ebay pardaviau vieną diską, kuris buvo plastikinėje dėžutėje. Jis buvo voke su burbuliukais, bet kelionės metu dėžutė vistiek sugebėjo žymiai įskilti. Pardavėjas iškart uždėjo neautralų atsiliepimą net nesusisiekęs su manimi. Ką dariau aš? Visų pirma susisiekiau su pirkėju, paaiškinau jam situaciją jog tai buvo pašto kaltė ir tai padariau LABAI MANDAGIU tonu, nes tai yra svarbu visada, o ypač esant tokiai situacijai. Pirkėjas kažką atrašė ir pamačiau, kad vien žodžiais greitai situacijos neišspręsiu. Tad nors ir tai nebuvo mano kaltė, bet galvodamas apie savo klientą ir atsiliepimą, pasiūliau 1 euro kompensaciją už dėžutę. Nusiuntus kompensaciją pirkėjas pakeitė atsiliepimą ir pats dar pagalvojęs pasakė jog matomai tikrai čia pašto, o ne mano kaltė. Šioje situacijoje pilnai galėjau kelti bangas, sakyti, kad tai buvau ne aš, bet pagalvokite, ar verta tai daryti? Tai tik sudarys neigiamą įvaizdį klientui, sugaišins jūsų laiką bei rizikuosite gauti neigiamą/neutralų atsiliepimą ar komentarą.

Turėjau Ebay'uje ir dar vieną įdomią situaciją. Užsisakiau iš JAV daug maisto produktų, bet dabar jau pats susimokėdamas prirašiau žinutėje jog pardavėjas gali nesikuklinti ir pridėti ką nors nemokamai kadangi perku daug prekių, o ir jo antkainiai buvo nemaži. Iš pardavėjo nesulaukiau žinutės, bet kai gavau siuntas buvau nustebintas nes gavau dovanų, kurios buvo vertos apie 10 eurų, o ir pardavėjui buvo gerai, nes galėjo įdėti tai ko turėjo per daug inventoriuje/kas buvo nereikalinga. Tad čia geras pavyzdys kaip reikia elgtis tiek pirkėjams tiek pardavėjams.

Dar vienas superinis pavyzdys kai yra galvojama apie klientus bei ryšį su jais. Facebooke užmatytas pavyzdys, įkeltas 2016 metais.
LIDL atsidarė parduotuvę ir kaiminystėje gyvenantiems žmonėms į pašto dėžutes įdėjo štai ką:

https://www.15min.lt...Q9QEwAnoECAcQAw


Kokius pozityvius dalykus tai suteikia jau minėjau praeituose pavyzdžiuose, bet šiame pavyzdyje būtent išsiskiria tai jog daiktas nėra bevertis ir tai yra gauta visiškai nemokamai. Tad iškart kyla mintis jog toks gestas yra labai netikėtas ir tokia dovana tokiam būriui žmonių yra tikrai labai dosnu. Turint prekinį ženklą yra labai svarbu jog dabartiniai ar potencialūs klientai asocijuotų tave su kuo daugiau pozityvių dalykų, dar geriau jei tave asocijuoja su kažkokiu išskirtiniu teigiamu dalyku (šiuo atveju dosnumu, ko konkurentai Lietuvoje nedaro dažnai).


Dažnai matome nesutarimus, bet beveik visais atvejais vos vienas nuoširdus ''atsiprašau'' ar padovanota maža smulkmena gali kuo puikiausiai juos išspręsti. Viskas ką reikia padaryti, tai padėti savo ego į šalį, jo negali būti parduodant prekę ar paslaugą.

Visiems dabartiniams ar ateityje planuojantiems prekiauti nariam norėčiau palinkėti nežiūrėti į prekybą paviršutiniškai ir stengtis procesą paįvairinti bei pasmaginti tiek sau tiek pirkėjui.
33


Narys yra atsijungęs suzinok 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +12 -0
 • Pranešimai: 936
 • Kartu nuo: 2008-03-30
 • Miestas:Vilnius

2018-05-27 08:01 (#2)

Kaip sako pazystamas vadovas - klientas niekada nera teisus: tai mano imone, mano salygos. Klientas gali ju laikytis arba ieskoti kitos imones :)
1


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.680
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-05-27 10:14 (#3)

Rodyti pranešimąsuzinok, 2018-05-27 08:01, pasakė:

Kaip sako pazystamas vadovas - klientas niekada nera teisus: tai mano imone, mano salygos. Klientas gali ju laikytis arba ieskoti kitos imones :)


O ar vadovas perka prekes/paslaugas ar klientai? Tad prie ko reikia taikytis? Tikriausiai tas vadovas yra pirmasis variantas.

Paveiksliukas
7


Narys yra atsijungęs asdf 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +2 -0
 • Pranešimai: 802
 • Kartu nuo: 2007-04-01
 • Vardas:Povilas
 • Miestas:Kaunas

2018-05-27 11:54 (#4)

 suzinok, 2018-05-27 08:01, pasakė:

Kaip sako pazystamas vadovas - klientas niekada nera teisus: tai mano imone, mano salygos. Klientas gali ju laikytis arba ieskoti kitos imones :)


Tai yra vatnikinis, trumparegiskas, neissilavines poziuris su menkaverciu supratimu apie pardavimus bei visisku nemokejimu skaiciuoti matematiniu formuliu kurias moko penktoje klaseje. Kai visos didziausios imones eina CS gerinimo kryptimi - tavo pazistamas renkasi visiskai priezinga krypti kuri simtus kartu irodyta kaip nenesanti naudos. Man labai gaila, kad tokios imones egzistuoja, is kitos puses su tokiomis ziauriai lengva konkuruoti. Nes as ateinu isleisti daug pinigu ir man dar taikytis prie kazko? Rimtai? :DDDDDDD

Vakaruose superinis, geras klientu aptarnavimas jau priimamas kaip norma, o ne kazkas grazaus ir tampa ypatingai sudetinga issiskirti. Del to bet kuri minimaliai mastanti imone visuomet prideda added value, eina extra mile ir pan, yra kuriami afterservice departamentai, mastoma apie detales, nuo kokios spalvos kaklaraiscius nesios aptarnaujantis personalas iki reikia daugiau rozeciu laukiamaja, nes klientui patogiau ir t.t.

Dar idomu butu:

esu konsultaves bei mokines kelis metus klientu aptarnavimo Londone, tikrai dideles imones. Turiu nemazai medziagos, teorijos nuo supratimo apie kas yra klientas, ju rusiavimas, skirtingu grupiu klientu aptarnavimo praktika iki vizijos, aptarnavimo modelio pasirinkimo pagal segmentus, procesu kurimo ir t.t. Maciau, kad Lietuvoje apie tai yra brangus destytojai kuriuos gali pasisamdyti, tai mano klausimas: ar butu idomu svetaine/blogas apie tai?
www.garsoreklama.lt

Audio reklama radijo stotyse, masiniuose renginiuose, audio reklaminiu klipu gamyba/kurimas, konsultavimas garso reklamos klausimais
7


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.680
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-05-27 13:10 (#5)

 asdf, 2018-05-27 11:54, pasakė:


esu konsultaves bei mokines kelis metus klientu aptarnavimo Londone, tikrai dideles imones. Turiu nemazai medziagos, teorijos nuo supratimo apie kas yra klientas, ju rusiavimas, skirtingu grupiu klientu aptarnavimo praktika iki vizijos, aptarnavimo modelio pasirinkimo pagal segmentus, procesu kurimo ir t.t. Maciau, kad Lietuvoje apie tai yra brangus destytojai kuriuos gali pasisamdyti, tai mano klausimas: ar butu idomu svetaine/blogas apie tai?


Bet kokia gera medžiaga yra gerai, pasipraktikuok forume sukūręs tam atskirą temą/blogą ir žiūrėk kokia vaga viskas eis.
0


Narys yra atsijungęs EmilisR 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +120 -0
 • Pranešimai: 1.480
 • Kartu nuo: 2010-07-08
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:semkiusss

2018-05-27 23:11 (#6)

Heh, apie saldainius paskaičius iškarto asmeninį pavyzdį prisiminiau :)
Tenka kas pusmetį užsisakinėti lęšius (iš LT parduotuvių) ir kelis metus tiesiog kaskart Shopindavausi ir ieškodavau kur X prekė yra pigiau. Na ir kartą padarius pirmą užsakymą iš X parduotuvės dėžutėje prie lęšių gavau 2 Geisha šokoladukus. Įmonės kaštai ~3 EUR, bet už tuos 3 EUR gavo lojalų klientą jau keletui metų. :) Pats šokoladukas tikrai nėra esmė, bet jei pardavėjas turi/gali apgalvoti tokias smulkmenas, aš esu pasiryžęs ateityje sumokėti keliais eurais brangiau nei galėčiau rasti pas konkurentus, vardan to, kad žinosiu jog pardavėjas nepamirš išsiųsti siuntos, gausiu tai ką užsakiau ir prekės bus kokybiškos. ^_^ ^_^

Šį pranešimą redagavo EmilisR: 2018-05-27 23:11

3


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.680
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-05-28 00:12 (#7)

Itin populiaru užsienyje:

Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
0


Narys yra atsijungęs Mommyme 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 416
 • Kartu nuo: 2014-05-01
 • Vardas:Ruta
 • Miestas:Lockport, IL

2018-05-28 04:56 (#8)

viena mergina mezga labai grazius megztinius LT. Uzsisakiau, numezge per 2 dienas, paprashiau, kad atsiustu i JAV...po savaites atidariau pakuote, joje buvo megztinis ir gintariniai auskarai bei apyranke.... uzsisakiau dar karta ir rekomendavau cia vietiniams.... tas demesys grizo su kaupu :)
3


Narys yra atsijungęs Dzigidzigi 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +36 -0
 • Pranešimai: 255
 • Kartu nuo: 2017-02-19
 • Vardas:P.
 • Miestas:Kaunas

2018-05-28 06:23 (#9)

Jo, šiandien viskas sukasi aplink tai, kaip gebam pranokti klientų lūkesčius.
Prie viso to, visiems būtų naudinga sužinoti kodėl verta skaičiuoti ilgalaikę kliento vertę ir kaip tai daryt.

Šį pranešimą redagavo Dzigidzigi: 2018-05-30 15:08

Konfucijaus žodžiais - nepilnavertis žmogus ieško pelno, pilnavertis - harmonijos.
0


Narys yra atsijungęs hilerix 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +20 -0
 • Pranešimai: 533
 • Kartu nuo: 2012-03-06

2018-05-28 09:27 (#10)

Puiki mintis dėl netikėtumo įdedant saldainį, esu gavęs tokį siuntinį ir tikrai priverčia nusišypsot. Jei brangesnė prekė tikrai rekomenduotina įdėt ką nors papildomai prie prekės ,kad sukurt didesnę vertę.

Iš savo pusės noriu pridurt, kad žmonės labai vertina operatyvumą, greitį, jei kreipiasi į supportą, ar dėl siuntų išsiuntimo. Dažnai susilaukiu būtent tekste minimo "wow" ,kad itin greitai atsakom į klausimus ar dėl mažiau nei per parą gautos siuntos, šitas tikrai stebina klientus ir pagal statistiką mano, jie grįžta apsipirkt dar ir dar

 Loganas, 2018-05-28 00:12, pasakė:

Itin populiaru užsienyje:

Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas


Kas rekomenduos kur Lietuvoje tokį dalyką užsisakyti galima būtų, šokoladą ar saldainį su spauda :) ?

Šį pranešimą redagavo hilerix: 2018-05-28 09:27

1


Narys yra atsijungęs biz 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +32 -0
 • Pranešimai: 4.687
 • Kartu nuo: 2008-09-02

2018-05-28 16:58 (#11)

 hilerix, 2018-05-28 09:27, pasakė:

šitas tikrai stebina klientus ir pagal statistiką mano, jie grįžta apsipirkt dar ir dar


Tik dar reikėtų žinoti ar negrįžtų kitu atveju ir kiek mažaiu grįžtų.
0


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.680
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-05-29 01:24 (#12)

Panaši idėja, bet lietuvio pritaikyta ieškant darbo (susilaukė daug dėmesio iš JAV žiniasklaidos):
https://verslas.lryt...vienas-4529009/

0


Narys yra atsijungęs Vyrasx5 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +25 -0
 • Pranešimai: 1.426
 • Kartu nuo: 2011-07-15

2018-05-29 07:35 (#13)

Tik nepradėkit visi tų saldainių dėt dabar į dėžes:DDD
"... autoritetą lemia daug veiksnių, o vienas svarbiausių - sėkmė. Žmogaus, kuriam sekasi, idėja jau savaime yra patraukli." Bon Gustave
1


Narys yra atsijungęs klientas 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +170 -1
 • Pranešimai: 4.567
 • Kartu nuo: 2009-12-19
 • Miestas:Gvatemala

2018-05-29 09:57 (#14)

uk gyvenau irgi pirkdavau is ebay, tai pvz pardavejas ideda preke, kaip kazkas cia minejo, rasteli su padeka ir apacioje laiskelyje kitam pirkimui 20% nuolaida. Malonu, nors ir preke buvo atrodo iki 10 svaru.
0


Narys yra atsijungęs asdf 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +2 -0
 • Pranešimai: 802
 • Kartu nuo: 2007-04-01
 • Vardas:Povilas
 • Miestas:Kaunas

2018-05-29 10:19 (#15)

Tie saldainiu idejimai ir pan yra labai iprasta kaip ir nuolaidu korteles kitam apsipirkimui ar follow up emeilo issiuntimas, grazu - bet kazko reikia subtilesnio.

Tesiant tema, reikia suprasti, jog klientu aptarnavimas prasideda ne tada kai jis gauna preke ar atlieka uzsakyma jusu e parduotuveje nors net su jumis nebendravo. External kliento aptarnavimas prasideda tuomet kai jis google ar kur kitur pamato Jusu nuoroda. Tada visi aprasai, policies ir t.t. Butent tuo metu prasideda pirmasis rysis ir Jus jau pradedate formuoti kliento lukescius kas visiskai atsilieps visos kliento keliones su Jumis metu (customer journey - atskira tema analizavimui).

Du visiskai paprasti pvz:

Svetaineje rasote kad prekes pristatote per 3 dienas - del pasto klaidos preke atsiunciama po 4 dienu. - Jus neatitikote kliento lukesciu, mazai tiketina, kad gausite superini ivertinima, nebent taisysite klaida so tokiais kaip "Nors ir ne musu kalte, o pasto, taciau mes jauciames ypatingai atsakingi ir norime Jusu atsiprasyti ir suteikti nuolaida". Grazu, taciau papildomas darbas, resursu svaistymas.

Svetaineje rasote, kad prekes pristatote per 5 dienas - klientas gauna po 4 dienu. Klientas yra laimingesnis, nes jo lukesciai buvo virsyti.

Cia yra visiskas basic ir diskutuotina, taciau esme apie managing expectations galima susidaryti turint du skirtingus aprasymus svetaineje taciau teikiant lygiai ta pacia paslauga. Viskas taip pat - taciau vienu atveju turime nepatenkinta klienta, kitu laiminga.

Esu kures ilgalaike cs strategija vienam e shop, net suprasdami, kad trumpalaikeje perspektyvoje mes prarasime pirkimus ir bus sunkiau isimusti i rinka - isteseme processing time iki 2 dienu bei siuntima iki 2 - 3 (aprasymuose). Nors realiai dalis pristatoma ta pacia diena i local vietas, visa kita next working day. To pasekoje susiformavo pirkeju community, ypatingai padidejo word of mounth pirkeju, virsyti lukesciai, bei keli tukstanciai reviews su "gavau kita diena nors turejo but po savaites", vietoj "turejo but kita diena, o gavau tik po dvieju, man labai reikejo del to ######". Ypatingai padaugejo uzklausu "man labai reikia, skaiciau reviews kad gauna kita diena" i ka atsakai "As jusu uzsakyma padarysiu mum pati svarbiausia ir garantuoju pristatyma rytoj arba pinigai atgal" - kas velgi leidzia pirkejui pasijausti jog aptvarnavimas labai individualizuotas, juo yra ypatingai rupinamasi, nors realiai tu dirbi iprastai tiesiog pasirinkes kitoki saves pateikima ir apgalvojes zmogaus reakcijas pries jam ateinant pas tave. Butent sis e shopas po keliu metu nustojo investuoti i FB/insta ir google ads reklamas ir turi apie 80 - 130% kasmetini augima is naturalaus srauto spausdami per galus savo aptarnavimo strategija :)

Cia ir iskyla svarbiausios imoniu klaidos: neturi klientu aptarnavimo vizijos/strategijos (ka nori pasiekti ir kaip tai sieksi zvelgiant is aptarnavimo perspektyvos), nepasiruosia/nesupranta "kliento keliones" ko pasekoje praranda ypatingai daug informacijos analizuojant nesusipratimus arba tobulinant vidinius procesus bei nesugeba tvarkytis su klientu lukesciais/nesusipratimais matydamos tik kliento klaidas.
www.garsoreklama.lt

Audio reklama radijo stotyse, masiniuose renginiuose, audio reklaminiu klipu gamyba/kurimas, konsultavimas garso reklamos klausimais
7


Narys yra atsijungęs BigBug 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 1.777
 • Kartu nuo: 2013-03-30

2018-05-30 08:11 (#16)

Saldainiai ir šokoladukai jau nieko nebestebina. Pirkdamas iš daugelio pardavėjų randu kažką saldaus voke.


Kaip būtų galima dar labiau nustebinti pirkėją? Galbūt įdėti kokią smulkmenėlę priklausančią tai pačiai prekės kategorijai? Ar koks tušinukas su įmonės logotipu?
0


Narys yra atsijungęs Fumitto 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +4 -0
 • Pranešimai: 418
 • Kartu nuo: 2009-02-07

2018-05-30 08:22 (#17)

 BigBug, 2018-05-30 08:11, pasakė:

Saldainiai ir šokoladukai jau nieko nebestebina. Pirkdamas iš daugelio pardavėjų randu kažką saldaus voke.


Kaip būtų galima dar labiau nustebinti pirkėją? Galbūt įdėti kokią smulkmenėlę priklausančią tai pačiai prekės kategorijai? Ar koks tušinukas su įmonės logotipu?

Dėk dvi prekes prekes už vienos kainą.
0


Narys yra atsijungęs klientas 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +170 -1
 • Pranešimai: 4.567
 • Kartu nuo: 2009-12-19
 • Miestas:Gvatemala

2018-05-30 08:31 (#18)

 Fumitto, 2018-05-30 08:22, pasakė:

Dėk dvi prekes prekes už vienos kainą.


idesi ant laikrodi, jei pas tave shope nupirksiu? tik uz tokia pat suma :D
0


Narys yra atsijungęs BigBug 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 1.777
 • Kartu nuo: 2013-03-30

2018-05-30 10:22 (#19)

 Fumitto, 2018-05-30 08:22, pasakė:

Dėk dvi prekes prekes už vienos kainą.


Deja, toks variantas netinka, kai prekių marža yra pakankamai nedidelė.
0


Narys yra atsijungęs Vileikis 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +50 -1
 • Pranešimai: 909
 • Kartu nuo: 2011-07-14

2018-05-30 11:27 (#20)

Aš taip pat paskaitęs temą prisiminiau vieną atvejį kai naudojausi kaiserex.com paslaugomis (nario Dealeris) projektas. Didelės finansinės naudos jiems neatnešiau, kai kuriais atvejais būdavau galvos skausmu su savo klausimais. Paskui pasikeitus aplinkybėmis nebesinaudojau jų paslaugomis. Tačiau po Kalėdų kurjeris į namus pristatė siuntinį - gražią, išgraviruotą vyno dėžę su vyno buteliu viduje. Tai buvo visiškai nelaukta, netikėta ir labai nustebino. Tokią įmonę rinkčiausi net negalvodamas, vien dėl savo požiūrio į klientą ir be abejo rekomenduočiau visiems aplinkiniams.
1


Pasidalinti šia tema:


 • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2020-08-07 22:55

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai