Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Aukcionu parduodamos 4 knygos, visiškai naujos ir neskaitytos.

 

http://i.talpix.lt/VMNm6.jpg

 

1. Biržos spekulianto memuarai

 

Knygoje nuosekliai aprašoma, kaip vienas garsiausių visų laikų spekuliantų J. Liverbore'as po kruopelę kaupė patirtį ir tobulino savo prekybos sistemą. Nuo tada, kai būdamas vaikas, jis uždarbiavo perrašydamas akcijų kainas nedidelėje brokerių kontoroje, iki tol, kai vos tik stipriau krestelėjus kainoms, visi JAV dienraščiai pirmuose puslapiuose rašydavo, kad akcijos krenta (ar staiga kyla) dėl J. Livermore'o vykdomų operacijų.Knygoje rasite ne tik smulkių daugelio prekybos operacijų aprašymą, bet ir tai, kuo remdamasis legendinis investuotojas priimdavo vienokį ar kitokį sprendimą, kaip suvokė situaciją, kaip aiškino, kodėl situacija rutuliojasi būtent taip, o ne kitaip, kaip, jo manymu, mąsto kiti investuotojai ir kaip reiktų vertinti rezultatus.

 

2. Didysis UPS

 

„Didysis UPS" – tai ne vien tik patraukliai papasakota verslo istorija. Joje rasite netikėčiausių verslo idėjų, plėtros principų ir pamokų, kaip išlaikyti klientų simpatijas bei tvirtą įmonės vidinę kultūrą. Taip pat sužinosite, iš kur atsirado keista „antireklaminė" nuostata, kodėl visame pasaulyje atpažįstami autobusiukai ir uniformos yra rudos spalvos ir kaip „UPS" pavyksta žaibo greičiu pristatyti 14 milijonų siuntų visame pasaulyje kasdien.

 

3. AFTER - kai mes susitikom

 

 

Literatūrinė interneto sensacija jau Lietuvoje! Anna Todd sužavėjo šimtus milijonų skaitytojų visame pasauly – dabar ir jūs turite progą susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai aptariama knyga internete!

 

Nevaržomi jausmai, karšta meilė, atvira erotika. Šio kūrinio ekranizacijos teises įsigijo Paramount Pictures.

Viskas tekėjo įprasta vaga, bet staiga Tesa ir Hardinas susitiko... Nuo tol gyvenimas niekada nebebus toks pats.

Tesa – gera mergina, namuose jos laukia mielas ir patikimas vaikinas. Ji turi tikslą, savo svajonę ir... motiną, kuri kaip įmanydama stengiasi kontroliuoti dukrą.

Vos atvykusi į koledžo bendrabutį Tesa susiduria su Hardinu – pasipūtėlis sutaršytais rudais plaukais, tatuiruotas, atžarus, su auskaru lūpoje iš pradžių išgąsdina Tesą. Ji turėtų jo vengti ir nekęsti. Taip ir yra, kol ji atsiduria jo kambary. Rodos, Hardinas turi paslaptį, šis niūrus vaikinas kažkuo ją patraukia, o pirmasis jų bučinys įžiebia niekada Tesos nepatirtą aistrą

Kartodamas, kokia Tesa graži, jis tvirtina, kad ji ne jam skirta, pradingsta ir vėl sugrįžta. Nepaisydama atšiauraus Hardino elgesio ir trokšdama dar geriau jį pažinti, Tesa tiki, kad už melo ir įžūlumo kaukės slepiasi tikrasis Hardino veidas. Kiekvieną kartą vienas kitą atstumdami, jie vis labiau susipainioja savo jausmuose.

Kodėl Tesa stengiasi paminti savo išdidumą ir pakeisti Hardino nuomonę apie tokias geras merginas kaip ji?

Laukite tęsinio!

 

4. AFTER - kai mes abejojom

 

 

Tesos ir Hardino pažinties pradžia buvo itin audringa, tačiau jiems pavyko apgludinti aštriausius tarpusavio santykių kampus. Ir nors mergina susitaikė su atšiauriu Hardino elgesiu, ji nė juodžiausiame košmare nesapnavo tokio širdį draskančio išdavystės skausmo, kokį patyrė sužinojusi tikrąją jų draugystės priežastį.

Hardinas visuomet liks... Hardinas. Tik ar jis išties toks, kokį Tesa jį matė – atidus ir meilus, ar tiesiog visą tą laiką su ja žaidė? Ji norėtų, kad viskas tiesiog imtų ir išnyktų. Bet kaip pamiršti tas aistringas naktis, praleistas jo glėby, kūną virpinančius prisilietimus ir nesibaigiančius bučinius?..

Kiek dar apgaulių ir sulaužytų pažadų Tesa galėtų pakelti? Ant kortos ji pastatė viską – mokslus, draugus, mamą, vaikiną, kuris ją besąlygiškai mylėjo, o dabar – net ir daug žadančią karjerą. Tesai reikia žengti toliau.

Hardinas velniškai gerai supranta, kad padarė didžiausią klaidą savo gyvenime. Bet jis nepasiduos. Tik ar sugebės pasikeisti? Ar norės pasikeisti dėl… meilės?

Pradinė kaina: 1EUR

Minimalus kėlimas: 1EUR

Aukciono pabaiga: 2017-10-12 23:59

Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...