Pereiti prie turinio

kayra

Nariai
 • Pranešimai

  49
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  kayra sureagavo į Stanley Niuansai po avarijos   
  Užsakyti ir apmokėti paslaugas privalai pats, tada kaltininko draudimui pateiksi sąskaitas ir privalės kompensuoti. 
  Nebent turi "pagalbos kelyje" ar "transportavimo po įvykio" paslaugą, tada kreipiesi į savo draudimą ir jie viską suorganizuoja ir apmoka, po to patys aiškinasi su kaltininko draudimu. 
 2. Patinka
  kayra sureagavo į TomasUr Niuansai po avarijos   
  Gal galima info šaltinį iš kur tokios žinios? Autorius nieko neminėjo apie Kasko draudimą, tad yra tik privalomasis, o tokiu atveju pasak ERGO (imtas kaip pvz. iš google paieškos):
   
 3. Patinka
  kayra gavo reakciją nuo doncatas Niuansai po avarijos   
  Dekui, už protingus atsakymus. O Tegasui linkiu nesusireikšminti ir neįžeidinėti kitų be pagrindo, o puslapio administratorius raginčiau atkreipti dėmesį į tokius "visažinius" ir įspėti už jų kalbą. Forumo esmė yra diskutuoti ir klausti, o ne bijoti būti užpultam dėl klausimo. Gėda. 

  P.S. Gavau atsakymą iš žmogaus užsiimančiu žalomis, pasidalinsiu gal ir Jums pravers ateičiai 🙂 : "Atlyginamos yra visos būtinosios išlaidos (transportavimas, saugojimas, įvykio vietos sutvarkymas ir pan.). Pakanka pateikti sąskaitą, kurioje būtų detalizuota, kokios paslaugos buvo suteiktos. " 
   
 4. Patinka
  kayra gavo reakciją nuo doncatas Niuansai po avarijos   
  Dekui, už protingus atsakymus. O Tegasui linkiu nesusireikšminti ir neįžeidinėti kitų be pagrindo, o puslapio administratorius raginčiau atkreipti dėmesį į tokius "visažinius" ir įspėti už jų kalbą. Forumo esmė yra diskutuoti ir klausti, o ne bijoti būti užpultam dėl klausimo. Gėda. 

  P.S. Gavau atsakymą iš žmogaus užsiimančiu žalomis, pasidalinsiu gal ir Jums pravers ateičiai 🙂 : "Atlyginamos yra visos būtinosios išlaidos (transportavimas, saugojimas, įvykio vietos sutvarkymas ir pan.). Pakanka pateikti sąskaitą, kurioje būtų detalizuota, kokios paslaugos buvo suteiktos. " 
   
 5. Patinka
  kayra gavo reakciją nuo Stanley Niuansai po avarijos   
  Ne tiesa, avarijos atveju jei esi nukentejęs, kreipiesi į kaltininko draudimą.
 6. Patinka
  kayra sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Jeigu vienas man tinkamas variantas bus su 30 foto, kitas su 5 foto, tai pirmiausia važiuosiu žiūrėti to kur su 30. Nesuprantu kaip daug foto gali būti trūkumas.
  Kėbulas iš visų šonų + visų kampų = 8foto
  Salonas priekis bent 3 foto + centrinė konsolė 1foto + galas bent 1foto = 5foto
  Bagažinė + bagažinės turinys po kilimu = 2foto
  Variklio skyrius 1foto.
  Serviso knygelė, kiti popieriai 1-3foto.
  Antras ratų komplektas 1foto.
  Viso 15-20foto, čia minimalus kiekis kiek turi būti skelbime. Likusius galima užpildyti daugiau salono foto, komplektacijos mygtukais, papildomais popieriais, senam auto galima iš arti nufotografuoti arkas parodant, kad nesurūdijusios ir pan.
  Aišku jeigu važiuoji žiūrėti darbinio pasato už 1000€ gretimoj gatvėj, tai gal užteks ir 1 foto. Bet jeigu važiuoji į kitą Lietuvos galą, tai tikrai geriau sužinot mašinos būklę iš foto, nei atvažiavus. Kai mašiną pirko italas, tai jam išsiunčiau kokių 50 foto ir 3 video, nes neturėjau ko slėpt. Iškreiptoj Lietuvos rinkoj kai meluoti apie būklę yra normalu, todėl ir skelbimai dedami su 3-5 foto, nes visose kitose foto matosi trūkumai, todėl jų į skelbimą nededa.
 7. Patinka
  kayra sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Negi tikėjaisi parduot mašiną su 5 foto iš jų nei vienos salono? :D Autoplius leidžia įkelti 30 foto, tiek ir įkelk.
  Užpildyk skelbimą tinkamai, nes foto spalva juoda, o aprašyme mėlyna.
  Kaip mechaninė dėžė gali puikiai permetinėti bėgius? Taip rašo tik perekūpai, pas juos ir CVT gerai bėgius permetinėja :D
  Nėra tokio dalyko kaip m+s padangos, m+s nenurodo jokio sezono, tai tik papildomas žymėjimas, kuris būna ir ant vasarinių ir ant dygliuotų padangų.
  arkos padengtos antikorozine danga - geriau arba išvis nerašyk arba patikslink, kad dengtos iš vidaus. Nes galima pagalvoti, kad dengtos iš išorės arba buvo supuvusios, todėl užmazotos.
  Dėl turbinos geriau nerašyk, remontai nėra pliusas, kaip tik kai kurie pirkėjai galvoja, kad kam remontavo ir dabar parduoda, gal kažkas ne taip. Galėsi pasakyt tai prie mašinos. Dėl tos pačios priežasties patikslink kada buvo keistas pagrindinis diržas, nes jeigu keistas ką tik, tai vėl sukels abejonių, perekūpai dažnai meluoja tokius dalykus.
  Komentare patikslink kiek buvo savininkų, kaip seniai turi pats, kad pirkėjai suprastų, kad ne perekūpas parduoda.
  Įdėk VIN į skelbimą.
  Įdėk naują skelbimą, neredaguok seno. Padaryk naujas foto kitoje lokacijoje, kad pirkėjai pagalvotų, kad tai naujas variantas. Dauguma pirkėjų durni ir galvoja, kad jeigu per 5min mašinos niekas nenupirko, tai reiškia lavonas, aš net nevažiuosiu :D
 8. Patinka
  kayra sureagavo į neprisimenu Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Logika kaip vaiko. Tipo nera pirkimo-pardavimo tai nieks neirodys, kad as cia netikrus eurus ikisau. :)) deja deja. Na ir siaip... Tipo kiti blogai daro, tai ir as galiu dar blogiau daryt, sazine negriauzia :D Gyvenime reiktu pradet nuo saves, tokios mintys viesai skelbiamos (atsiimsiu savo bapkes, o netikrus eurus realizuosiu kitam ir apipisiu dar kazka ant nebutu gedimu, kad masina pigiau nupirkt...). Garbes neprideda. :) Siaip cia ir liudniausia sitam versle yra, kad dauguma perekupu yra 5 klases baige ir mastymas kaip tik apipist. Srotuose irgi kaimieciai nuo sakes nulipe dirba, ne tik kad ardyt ir fiskiu atjungt nemoka, bet ir bendravimo kultura baisi.
 9. Patinka
  kayra sureagavo į wicked "Procrastination" - atidėliojimas. Kaip su juo kovojate ?   
  atidėjęs esu kovą su atidėliojimų vėlesniam laikui
 10. Patinka
  kayra sureagavo į acidminde Automobilio pardavimas Paypal   
  Vardan įdomumo sutik, tik paprašyk kokio tapatybės dokumento scan'o prieš tai, su mintimi, kad nori įsitikinti, jog visa informacija sutampa :) o po to, kai eis feikiniai laiškai, rodyk, kad paypal'o account'as kažkodėl vis dar tuščias :)
 11. Patinka
  kayra sureagavo į tuner Apie Samsung akciją "seną į naują"   
  Sveiki,
   
  noriu pasidalinti savo mintim apie Samsung akciją ir apskritai apie Samsung. Pamėginsiu nusiųsti ir į Delfi, Lrytą, bet abejoju, kad išspausdins, kas norės rašyti blogai apie savo didelius reklamos užsakovus..
   
  Žodžiu, esu (o gal jau buvau) Samsung telefonų fanas, nuo tada kai labai taupiau ir nusipirkau Galaxy S2, vėliau ir toliau pirkdavau Samsungus peršokdamas maždaug kas antrą modelį, S4, S6 edge, S8, S9 - kurį naudoju dabar. Užpraeitą savaitę užmačiau tokią akciją, vadinasi "seną į naują" tai yra perkant S20 FE, S20 arba S20+, galima atnešt savo seną telefoną ir jie paskaičiavę kiek telefonas yra vertas padaro dvigubą nuolaidą tokiai sumai. Mano atveju pasinaudojus Samsungo skaičiuokle, įvedus, kad atnešiu arba atsiųsiu (prie siuntimo dar grįšiu, nes čia visiška apgaulė) rodė vertę 200eur, padvigubinus 400 eur, reiškia, kad perkant tarkim S20FE už 659 eur, reiks mokėti tik 259 ir atiduoti savo seną. Iš pradžių bandžiau pasikonsultuoti telefonu, konsultantai pasakė nusipirkti kitą tel, savo seną išsiųsti ir vėliau bus pervesti 400 Eur.
   
  Nelabai pasitikėjau tokiu siuntimo pasiūlymu tai nuvažiavau į Samsung parduotuvę, kad iš karto primokėti tik 259, o ne laukti pinigų grąžinimo. Pasirodė, kad niekur FE modelių jau nebeturi, tiek to galvoju paimsiu S20, nors ir keliais šimtais brangiau. Padaviau savo S9 telefoną, konsultantė apžiūrėjo ir sako, galim duoti daugiausia 60 Eur nuolaidą, nes ekranas su defektu. Paprašiau, kad parodytų kur, nes telefonas realiai idealios būklės. Įjungus mėlyną spalvą per serviso meniu, gerai įsižiūrėjus matosi neryškus kvadratukas toje vietoje kur yra grįžimas į meniu. Toje vietoje visada dega kvadratas kai naudojiesi telefonu (kas turi žino, kad dega "home" grįžimas, pas visus po to kai nebedaro atskiro mygtuko kaip seniau). Ką noriu pasakyt, kad čia ne defektas, o būdas pasipinigauti, jie patys puikiai žino, kad tą "nematomą" kvadratą gali įžiūrėt ant bet kurio telefono, kainą nukerta nuo žadėtos 400 iki 60, dėl to ir ragina siųsti paštu, paskui laukti grąžinimo, kai jie įvertins. Jeigu visgi čia tikrai skaitosi defektas tai vartotojai dėl jo niekaip nekalti, o čia yra Samsungo OLED brokas visuose telefonuose.
   
  Bandžiau jiems rašyti skundą elektroniniu paštu, bet vis atrašo atgal (jau 3 kartus, kad ir kaip mėginčiau išdėstyti savo poziciją) kaip kokie robotai: "Atsiprašome jei ši prekė arba paslauga jums suteikė nepatogumų, jei turėsite daugiau klausimų kreipkitės vėl". Po tokių atsakymų kaip šlapiu skuduru per veidą, nuo vieno žmogaus jiems nuostolio nebus, bet jau nebegalėsiu pirkti Samsungų toliau po tokios apgaulės su akcija ir tų robotiškų atsakymų.
 12. Patinka
  kayra gavo reakciją nuo Interfunk Mokslinio darbo rengimas   
  Sveiki, ar yra žmonių užsiimančių su mokslinių darbu rašymu, jei tiksliau bakalauro? Ar rekomendacijų, kas tuo užsiima. Lauksiu asmeninių žinučių.
 13. Patinka
  kayra sureagavo į biz Automobilių skelbimai žemesne nei rinkos kainą   
  Taip, as neabejotnai sakau, kad parduoti 7000 vertes daikta uz 4500, kai ji per valandas isnestu is skelbimu uz min 5500, gali tik kvailys.
   
  Arba tas, kurio menesines pajamos 30,000 ir tas 1000 eur per didelis vargas uz skelbimo idejima.
 14. Patinka
  kayra sureagavo į Paulius. Automobilių skelbimai žemesne nei rinkos kainą   
  Nera standarto, bet kuo pigesnis auto tuo geresniu procentu galima paimt.
   
  Noriu pasakyt, kad auto kurio verte 500e, realu paimti uz 250e
  Bet tikrai nepaimsi auto kurio verte 10,000e uz 5000e.
   
  Paskutiniai keli mano variantai kurie nupirkti butent supirkimo pagalba:
  Pirkta - parduota
  200e - 450e
  1300e - 2700e , perekupai poto idejo uz 3700e
  4500 - 7000e
  1300 - 2000e (atiduota perekupam, verte buvo nuo 2500e)
   
  Su brangesniom masinom tokio gero procento nera, ziuri, kad liktu geras tukstantis euru ir gali imti. Na nebent tas tukstantis jums atrodo per mazai :)))
 15. Patinka
  kayra sureagavo į Ernoldas Pramogaujam Lietuvoje   
  Turim susiplanavę tokią mini kelionę aplink Lietuvą rugpjūčio mėn. Pridedu sarašą vietų kurias aplankysim.
   
  1. Garždai
  2. Siberijos apžvalgos bokštas 56.0304085,21.8123704
  3. Mažeikių eifelis 56.29973, 22.3535
  4. Jurakalnio geologinis - pažintinis takas 56.143477, 22.782623
  5. Radviliškis 0000000000000000000
  6. Pakruojo dvaras 55.9861253,23.8769865
  7. Kirkilų apžvalgos bokštas 56.2466185,24.6880064
  8. EKO BASŲ KOJŲ TAKAS 56.234509, 24.785161
  9. Gedimino pilies kopija Būginiuose 56.186133, 24.933551
  10. Vandens batutų parkas "Water Inn Zarasai" 55.735224, 26.233496
  11. Zarasų apžvalgos ratas 55.728041, 26.243556
  12. COSMOS Paukščių Takas 55.52894, 25.11998
  13. Medžių lajų tako apžvalgos bokštas 55.4855372,25.0583764
  14. Anykščių šilelio pažintinis eko basų kojų takas 55.4855263,25.0591877
  15. Šiliniškių apžvalgos bokštas 55.3812682,25.9721898
  16. Mindūnų apžvalgos bokštas 55.2178367,25.5586784
  17. Jurkiškio upelio pažintinis takas 55.0703419,25.4112459
  18. Baltojo kalno takas 54.8869373,24.8281355
  19. Baltojo Kalno apžvalgos aikštelė 54.8866278,24.8306801
  20. Čiobiškio-Padalių keltas per Nerį 54.9484549,24.6730236
  21. Pūčkorių pažintinis takas 54.6856082,25.3555903
  22. Tuputiškių serpantinas 54.673714, 25.357417
  23. Namelis ant vištos kojos 54.171735, 24.207285
  24. Merkinės apžvalgos bokštas 54.163803, 24.174735
  25. Metelių apžvalgos bokštas 54.295768,23.7403133
  26. Baltosios rožės pėsčiųjų ir dviračių tiltas 54.393201, 24.081289
  27. Birštono apžvalgos bokštas 54.603353, 24.014291
  28. Kruonio gravitacinė kalva 54.795178, 24.270412
  29. Kruonio hidroakumuliacinė eletrinė 54.7974443,24.2481662
  30. Marvelės kaskados 54.8802063,23.8676977
  31. Gargždai
   

 16. Patinka
  kayra sureagavo į zwiXy Pramogaujam Lietuvoje   
  Rekomenduoju - Nida, Anyksciai.
 17. Patinka
  kayra sureagavo į Paulius. Automobilių skelbimai žemesne nei rinkos kainą   
  Automobilių skelbimai žemesne nei rinkos kainą.
  DOVANA uždarbio nariams :)
   
   
  Skelbimai skirti supirkėjams, dažniausiai sutinkama parduoti žemesne nei rinkos kaina.
  Automobilių buklė įvairi nuo visiškai sveikų iki skirtų utilizuoti.
  Jei nėra kainos, ją siūlyti patiems.
  Su pardavėjais ir parduodamais automobiliais neturiu nieko bendro.
  Skelbimai iš pirmų rankų, bet tai nereiškia, kad automobilio savininkai nebus kreipiasi ir į kitus supirkėjus.
  Skelbimus talpinsiu kiek įmanoma greičiau nuo jų gavimo.
   
   
  Noriu žinoti ar tema įdomi, bus sekama ir naudinga. Jei taip palikit komentarą, jog žinočiau ar tęsti.
   


 18. Patinka
  kayra sureagavo į Miratas Baras   
  50k€ tikrai nereikės. ČIa jau jei kapitalinį patalpų remontą daryti reikės 20k€ tokiam plotui, jei nereikės, o tik sienas padažyti, tai tų pačių 20k€ užteks ir visiems stalams, bei atsisėdimui. 30k€ čia max kiek gali reikti. Dėl pačios reklamos, tai jos kaip ir nereiktų, jei atrasi gerą vietą kur dideli žmonių srautai.
   
  Teko bendrauti tiek su barų ir kavinių savininkais, tai nei vieni, nei kiti nedirba su reklama, tačiau žmonės užeina. Pagrindiniai kriterijai būtų vieta, kaina, skonis/asortimentas.
   
  Jei nežinai kiek kas uždirba, tiesiog pamėgink atrasti kokį barą, paskaičiuok kiek įeina žmonių (jei nori tikslesnių duomenų, reiktų tam skirti daugiau dienų), paskui tiesiog įvertink kiek vidutiniškai žmogus palieka nuo savęs pajamų, atminusuok savikainą, padaugink iš žmonių kiekio, dar atminusuok patalpų ir personalo išlaikymą na ir galėsi įsivaizduoti, kiek galima būtų uždirbti. Šiaip, žinok tik vieną, kad labai sunku surasti žmonių, kurie dirbtų gerai ir kurių nereiktų kontroliuoti, labai dažnai teks ir pačiam stovėti prie baro kai nebus žmogaus, todėl čia turėtų būti gyvenimo būdas, kuris tau patiktų.
   
  Dar paprasčiau, tiesiog pamėgink įsidarbinti į kokį barą, prasiuostik kaip ten viskas sukasi, kokios savikainos, kaip su žmonėmis būna, kiek palieka ir t.t. Tuomet ir pamėginsi ir gausi informacijos. Bus kur kas lengviau apsispręsti.
 19. Patinka
  kayra sureagavo į HonestFIRE Kur investuoti 2020?   
  Artėja Naujieji, paprastai pažymėti naujais pažadais ir lūkesčiais. Galbūt Jūsų pažadas sau – pradėti rūpintis savo finansine ateitimi? Tačiau nežinote kur investuoti 2020 – aisiais? Norėčiau pasidalinti savo mintimis kaip tai būtų galima padaryti net ir neturint didelės sumos pinigų.
   
  Savišvieta
  Namą statyti pradedama nuo pamatų. Statant savo investicijų namą, verta nusistatyti realius lūkesčius ir pasistatyti tvirtą žinių pagrindą.
   
  Jei ketinate investuoti į akcijas, labiausiai rekomenduočiau Boggle knygą “Sveiko proto investavimas” – €9.56 arba nemokamai bibliotekoje. Knyga parodo, kad eilinis žmogus gali sėkmingai investuoti į akcijas tam skirdamas iki 10 minučių per mėnesį. Stebuklų daug nėra – kartojant tuos pačius teisingus veiksmus daug kartų, rezultatas bus teigiamas ir suprasti kur investuoti 2020 – aisiais turėtų būti lengviau.
   
  Taip pat rekomenduoju Kiyosaki knygą “Turtingas tėtis vargšas tėtis“, kurią Laisvės TV neseniai palygino su dodgy lietuviškais coacher’iais. Mane knyga stipriai motyvavo ir supratau, kodėl būsto pirkimas sau nėra investicija.
   
  Kelionė
  Su šimtu eurų žmogui galima nuvykti į daugumą Europos šalių keletui dienų. Būdamas universitete daugumą laiko dar neinvestavau ir laisvus pinigus skyriau kelionėms. Pamačiau daug naujų vietų ir kuo daugiau jų mačiau, tuo labiau supratau, kad visa Europa yra labai panaši ir ne aplinka, o mūsų kasdieniai pasirinkimai lemia mūsų pasiekimus.
   
  Pigių skrydžių visada yra skyscanner.com. Rekomenduoju pasižaisti su funkcija VNO to Everywhere during cheapest month.
   
  Akcijos pasiekiamos lengviau nei bet kada
  Akcijas įsigyti darosi vis paprasčiau – prieš kelis mėnesius Revolut pradėjo mažų kaštų prekybą JAV akcijomis, nuo vasario Swedbank smulkiausiems investuotojams (iki 30.000 Eur) netaikys komisinių mokesčių.
   
  Periodiškai investuoti į pavienes akcijas mažomis sumomis dabar paprasta kaip niekada anksčiau. Tačiau neturint žinių, daug paprasčiau uždirbti būtų naudojantis Boggle patarimais – investuoti į visas akcijas sekantį akcijų indeksą. Deja, tačiau Lietuvoje žemų kaštų brokerio, prekiaujančio indeksus sekančiais ETF fondais kolkas nėra (arba aš nežinau?), tačiau artimiausiu metu šią paslaugą turėtų pasiūlyti Evarvest ir turbūt Revolut.
   
  Europos verslo dangoraižio dalelė gali būti Jūsų
  Per Swedbank nuo vasario galėsite pirkti Baltic Horizon fondą, kuriam priklauso Europos verslo dangoraižis Vilniuje ir dar keliolika premium ofisų Baltijos šalių sostinėse. Kas ketvirtį fondas moka dividendus, gaunamus iš nuomos. Pirmi €500 uždirbtų dividendu per metus nėra apmokestinami gyventojų pajamų mokesčiu.
   
  Jei norite žengti toliau Lietuvos ribų, galite investuoti į NT projektus EvoEstate, kurioje pateikiami projektai, kurie paprastam mirtingajam būtų pasiekiami nuo €50.000, o platformoje į juos patekti galima nuo €50.
   
  Lengva gera grąža iš skolinimo žmonėms – praeityje
  Kaip pradėti skolinti tarpusavio skolinimo platformose jau dalinausi anksčiau.
   
  Manau, kad 2019 – ieji buvo paskutiniai metai, kai lengvai galima uždirbti virš 20% metinių palūkanų tarpusavio skolinimo platformose. Jas atrodo masės – mamos ir močiutės. Dėka to stebime palūkanų šuoliavimą pietų kryptimi ir tai turėtų tęstis toliau. Manau, kad metų – dviejų bėgyje stipriausios bus platformos, kurios pritrauks institucinius pinigus ir palūkanos taps vienženklės. Jei taip neatsitiks, jų klientus perims BigBank su 10% metinėmis palūkanomis.
   
  2020 – aisiais skolinimo grąža gali pradėti prasilenkti su prisiimama rizika. Tad skolinti bet kam ir bet kur nebūtų verta. Geros ir laiko platformos jau dabar siūlo palūkanas apatinėje dviženklių skaičių zonoje, tad norint uždirbti 20%+ teks rizikuoti su naujomis ir mažiau patikimomis platformomis. Ar nuo to verta pradėti statyti investavimo namą sprendžiate Jūs.
   
  Ko daryti neverta?
  Visiškai naujam investuotojui galėčiau palinkėti neinvestuoti į tai, kas nėra suprantama. Jeigu vienintelė motyvacija investuoti į paskolas, nes taip pasakė atsitiktinis žmogus internete – to daryti aklai nevertėtų. Linkiu nesusivilioti greitu uždarbiu ir dideliais pažadais tapti turtingais labai greitai, nes gali pasibaigti kaip šiam bičui, kuris Vanuatu prarado €28.000.
   
  Gaunant vidutinę akcijų rinkos grąžą, per dešimtmetį kas mėnesį investuojami €100 istoriškai turėtų tapti €17.200.
   
  Ar paiimti savo finansinį gyvenimą už ragų yra tarp Jūsų ar Jūsų artimųjų 2020 – ųjų tikslų?
   
  P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Do your own research.
 20. Patinka
  kayra sureagavo į Frankenstein Verslo pirkimas - yra patyrusiu?   
  Manau protingiausias budas isigyjant betkoki versla tai yra tapti akcinku ir susipazinti su verslu is arti. Perkant visa versla visuomet bus rizika, ir cia niekas jokiu garantiju niekuomet neduos.
   
  Kas liecia klientu islaikyma, taipat labai slidus dalykas, nes joks sveiko proto zmogus nesutiks isipareigoti savo klientu vardu, galu gale nezinai, kada ir kuris tavo klientas gali bankrutuoti arba atvirskciai uzaugti tiek, kad galetu sau leisti in-house ta paslauga pasidaryti, kuria dabar perka kaip klientas is parduodamo verslo.
   
  Verslo pardavejai turetu pasirasyti 1-3 metu non-compete sutarti, kuri neleistu atidaryti naujo konkuruojancio verslo. Si sutartis gali siektiek apsaugoti ir su kitomis problemomis, nes su tokiu apribojimu, butu sunkiau sukurti toki pati versla kuris galetu teikti paslaugas esamiem klientam.
   
  Visada reikia analizuoti, kodel verslas yra parduodamas, bet kaip ir minejau anksciau, maziausia rizika, jungtis kaip akcininkui, jeigu yra tokios galimybes ir tuomet jeigu viskas gerai bandyti ispirkti likusias akcijas pagal susitarima. Jeigu negerai, galite perparduoti akcijas kazkam kitam jeigu verslas dar nebankrutaves at that point :)
   
  Priklausomai nuo verslo dydzio ir pobubdzio, galima daryti sutarti, jog founderis liktu imoneje kaip darbuotojas 12menesiu po pardavimo ir padetu uztikrinti sklandzia verslo veikla, kol naujasis savininkas ismoksta verslo procesus. Jeigu versle yra fundamentaliu problemu, pardavejas greiciausiai kategoriskai atsisakys pasilikti versle, bet velgi sitas labai priklauso nuo pardavimo priezasties.
 21. Patinka
  kayra sureagavo į MuniGod Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Kadangi pats man ją padėjai nupirkti Vokietijoje, tik gal nepameni. Tai nesivelsiu į tolesnę diskusiją bei ačiū už puikų auto. ;)
 22. Patinka
  kayra sureagavo į Miratas Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Seku.
 23. Patinka
  kayra sureagavo į Karol Dropshipping   
  Dropshipinimas ebay neveikia kuo puikiausiai. Ypatingai jeigu dabar pradedi startuoti ir neturi didziulio kapitalo.
  1. Visi kinijos tiekejai atkrenta iskart. Nes jie patys ebay yra ir tau kainos geresnes neduos arba bus keli procentai, vos dengiantis tavo ebay/pp mokescius ir paliekantis visiskus centus bet kokiam marketingui. Arba ieskok durnu klientu kurie galbut is taves nupirks, nes tinges paspaust ant filtro ebay. Verslas paremtas durniu ieskojimu visada parsmerktas zlugti - anksciau ar veliau, o dazniausiai anksciau.
  2. Dropshippinimas is kinieciu logistikos centru Europoje - siek tiek geriau. Taciau sunku surast, jei naujas - negausi geru kainu, nes jiem patiem gerai sekasi is savo 18 stealth accountu pardavineti + superselleriu dropshiperiu, kurie turi ka pasiulyti ir gali GARANTUOTI pardavimus. Jei esi superselleris su unlimited limitais - kazkiek leverage jau turesi derybose - tada kita kalba.
  3. Galima zaisti Amazon/ebay. Kartais buna stipriu kainu skirtumu, kartais centais, bet rinka uzpildyta ir cia tiesiogine krusliava. Nebent jau visiskai neturi ka veikti.
  4. Kol neesi baisiai didelis dropshiperris, o tokiam tapt reikia nemazai sudegint pinigeliu, tol tavo marzos tokios meslinos, kad vienas return for refund gali susikti tavo savaites/menesio uzdarbi.
  5. Niekas niekada neduos tau 30% - 50% marzos kaip normalus retaileriai ima. Nes tu jiem neparduosi 10k+ prekiu per menesi, o su 100 pardavimu per menesi joks paklausesnes prekes selleris neapsiims administruoti, nebent centines marzos. Su nauju ebay accountu, kad ir 100 prekiu limitu skaiciuosi centus arba minusus vien kol "uzsiauginsi" acc.
  6. Velgi apie return. Priklausomai nuo prekes kategorijos gausi nuo 2% iki 20% return for refund. Ebay kartais gali nutikti, kad ir prekes neatgausi. Tokiu procentu nelabai kur yra iterpti, nes marzos ir taip mazos.
  7. Su biudzetu reikalingu normaliai is dropshippingo uzdirbti, drasiai galima pradeti savo produkta gaminti ir tai netgi duos maziau rizikos.
  8. Leverage DAZNIAUSIAI pardavejai turi ir daznai diktuoja salygas mini/medium dydzio tiekejam, nes kur tu dingsi nepardaves. Dropshippinge atvirksciai, nes buvo privise ju simtais tukstanciu. Cia isvis issigimimas kazkoks kai maza logistika diktuoja salygas net ir didesniem pardavejam.
  9. Greiciau uzsidirbsi pradejes mokymus apie dropshippinga vesti nei pradejes dropshippinti ebay su 1000 euru startiniu biudzetu.
   
  Dropshipping numire. Kaip ir numire CD pardavejai. Yra keli like, kurie parduoda ir uzdirba tiek is gamybos tiek is tiekimo puses tiek is pardavimo, bet like 99% numire.
   
   
  Nuosirdziai noreciau pasveikinti, nes esi tas mazas 1% is visu numirosioje nisoje. As cia rimtai. Kazka teisingai padarei, ko kiti nepadare, nes jei ir jie butu padare butu ir tave nusitempe miriop. Siaip tokie dalykai kieta yra, saunuolis!
 24. Patinka
  kayra gavo reakciją nuo Blackbeard Pramogaujam Lietuvoje   
  Sveiki, vasara - atostogų metas. Pasidalinkite konkrečiomis vietomis, kur pramogaujate, miestas ir pramogos pavadinimas. Labai domina kartingai, keturračiai, bagiai, matau vis populiarėja vandens pramogos (Wake Inn). Domina rekomendacijos apie konkrečią vietą ar veiklą, kuri jums patiko. Taip pat, kur nerekomenduojat apsilankyti. Ačiū
 25. Patinka
  kayra sureagavo į emporio Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Suprask kad vakaruose zmones taip finansiskai nenukencia del siu mokesciu, kaip kad nukentetu musu tautieciai. Kalbu apie maziausias pajamas gaunancius zmones, o ju yra tikrai daug. Taip kad lygybes zenklo tarp vakaru ir musu salies pagal galimybes deti ir vykdyti pilnumoj visus reikalavimus vargu ar galim. Uzmiesciuose daug jaunu seimu kiekviena miela diena vazineja gana nemazus atstumus i miestus i darba, plius ne visiems yra galimybes susest i chevrolet matiz, lupo ar sparkus. Tai dabar tokiu seimu vaikas nenusipelno nebuti alkanas ar netureti geografijos pratybu nes valdzios vyrai nubuozins jo tevus.
   
  Esme kad visi ziuri tik is savo varpines ir mato per savo prizme, nebukit tokie kad svarbu man gerai, manes tai neliecia...Pastovekit kartais ir uz silpnesnius
   
  Kalbi kaip tipinis Vilniaus ofisinis planktonas vazinejantis valdiska lizingine masina ir tik tokia aplinka tematantis.
   
  Niekas nekalba apie snarglius is chiken factory su sugriuvusiais bumeriais. Ka daryt mazas pajamas gaunanciai vienisai mamai vairuojanciai duminanti be katalizatoriaus passat B5 1.9tdi ir turinciai du mazamecius vaikus? Kasdien vazinejanciai i darba 20km. Jai ir ta masina uz 2000-3000eur yra neiperkama. Eit ant sakos kabintis jai ar turi kazkoki racionalu sprendima? Ar galvoji kad tokiu zmoniu mazuma ir senom masinom zmones vazineja tik del to kad piktybiskai to nori.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.