Pereiti prie turinio

Tomasis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.599
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Tomasis sureagavo į hm7 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Offtopic.
  Pastaruoju metu dažnai būnu Lenkijoje, daug skambinu į lenkiškus numerius. Kad būtų pigiau, nusprendžiau įsigyti lenkišką SIM. Pasirinkau Orange Flex. Prepaid. Kainų nelyginsiu (jei įdomu, viskas neribota ir 45GB/6.72GB EU kainuoja 45zł, pirmas mėnuo registruojantis su kodu 1zł), bet noriu palygint kliento patirtį ir paslaugas su lietuviškais tiekėjais, nes viskas daug geriau. Viskas vyksta per jų app. Registracija, tapatybės patvirtinimas (Lenkijoje įstatymiškai reikalaujama, reikia nufotografuot pasą ir pačiam nusifotografuot - man patvirtino per dvi minutes). Pasirenki planą, numerį, susimoki kortele - turi veikiančią eSIM per penkias minutes. Pildyk kažką panašaus padarė. Taip pat galima pasiimt fizinę kortelę salone arba užsisakyt į namus. Nemokamai. Esminiai pastebėjimai:
  5G veikia su visais planais be jokių papildomų mokesčių (LT tik postpaid'e, arba Labas su papildomu mokesčių/spec. planu) VoLTE veikia su visais planais be jokių papildomų mokesčių (LT dabar jau irgi, išskyrus Ežyje) VoWiFi veikia su visais planais be jokių papildomų mokesčių, oficialiai rekomenduoja roaming'e - sutaupo jiem patiem pinigų (LT išvis neveikia, išskyrus Bitės verslo klientus) eSIM galima pasikeisti per app per kelias minutes. Nemokamai. Fizinė SIM salone arba į namus. Nemokamai. (LT Bitė abiem atvejais lupa po penkis eurus, kiti irgi taiko panašius mokesčius) Kartą per mėnesį galima nemokamai pasikeisti savo numerį (Telia kainuoja 10 eurų, apie kitus nežinau) Priklausomai nuo plano, gali pasiimti 1-3 papildomas SIM/eSIM su tuo pačiu numeriu. Data only arba su voice. Į laikrodį, modemą, etc. Nemokamai. (LT visi operatoriai už eSIM laikrodžiui ima mėnesinį mokestį ir veikia tik postpaid'e) Neišnaudotus GB galima perleisti kitam numeriui. Nemokamai. Būnant EU roaming'e neriboti pokalbiai/SMS ne tik į Lenkiją, bet ir į vietinę šalį - išbandyta LT ir DE. (LT visų operatorių atveju mokami) Gavosi rant'as, bet elementariai pasidarė pikta, kaip mūsų operatoriai apmokestina elementarius dalykus, kaip eSIM pakeitimas į kitą ar laikrodžio eSIM, kai pati paslauga jiem patiem nekainuoja nė cento.
 2. Patinka
  Tomasis sureagavo į l781 ArenaMobile sąskaitos ir kliento patirtis   
  Taip, esu atsakingas dėl to, kad su kaikuriais iš Jūsų 4G-SIM sutartį pasirašius su Magnetuku, vėliau Jūsų sutartį administruoti perdavėme (deja, bet su mano sutikimu) naujai įsteigtai ArenaMOBILE Lietuva įmonei. Dėl šito dalyko esu pilnai atsakingas ir prisiimu atsakomybę bei visas galimas pasekmes.
  Istorijos tęsinys dabar yra tas, kad iš ArenaMOBILE Lietuva įmonės veiklos jau apie 1 metai kaip esu pašalintas, ir pastaruosius metus sąskaitas klientams išrašinėjo jokios bendravimo su klientais neturintys vadybininkai, kuriems vadovavo abejotiną gyvenimišką patirtį (bei požiūrį į verslą) turintis vadovas, kurio veiksmams ir veiksmų logikai, deja, aš negalėjau padaryti jokios įtakos.
  Taigi, vietoje gražių rožinių planų padaryti naują virtualų operatorių Lietuvoje, konkuruojantį su didžiaisiais operatoriais - gavosi štai toks šnipštas šiai dienai:
  neaiškios ir neteisingos sąskaitos už suteiktas paslaugas esamiems klientams; savavališkas užsakytų planų kainų pakėlimas be kliento sutikimo ir informavimo; jokių aiškių ir lengvai išskaitomų detalių suteiktų paslaugų išklotinių; nuolatos nieko nežinantys vadybininkai, nesugebantys atsakyti į elementarius klausimus; lėtas paslaugų administravimas (sim keitimas, plano aktyvavimas, atblokavimas dėl skolos ir t.t.) , užduotų klausimų atsakymas, problemų sprendimas; dokumentų klastojimas (iki šiol, t.y. bent jau iki 2022-12 mėnesio) siunčia klientams įmonės dokumentus, kuriuose figūruoja įmonėje jau beveik metus nedirbančio (t.y. mano) asmens parašas; nėra jokios normalios klientų, SIM kortelių, planų apskaitos sistemos, kurioje vadybininkas pažiūrėjęs rastų visą svarbiausią bei aktualią informaciją apie klientą, paslaugas, mokėtinas-gautas sumas ir t.t.; darbuotojai keičiasi dažnai, priimami mažą kompetenciją turintys asmenys, ir kaip pastebėjau nauji darbuotojai kaip taisyklė yra be savo asmeninės nuomonės, nesugebantys (arba nenorintys) patys mąstyti, o aklai vykdantys vadovo nurodymus, kurie dažnai yra prieštaraujantys verslo etikai, normoms o kartais - ir galiojantiems teisės aktams/normoms; įmonė adresą pakeitė iš "Chemijos g. 15, Kaunas" į naują adresą "Draugystės g. 18, 3-ias aukštas, Kaunas", kurio niekur neskelbia, nes akivaizdu, kad nenori klientų vizitų su nemaloniais klausimais; pirminė įmonė, į kurią pirmiausia buvo perkelti klientai, - jau yra užsitraukusi RRT (Ryšių Reguliavimo Tarbyba), VVAT (Valstybinė Vartotojų Apsaugos Tarnyba), VDAI (Valstybinė Asmens Duomenų Apsaugos Inspekcija), VMI (Valstybinė Mokesčių Inspekcija) nemalonę: RRT + VVAT gavo per metus jau ne vieną skundą dėl šios įmonės, ir praktiškai visi 100% skundų buvo išaiškinti vartotojų naudai, o VMI 2022-04 mėnesį išregistravo įmonę iš PVM mokėtojų registro, kas yra didžiulė bėda betkuriai įmonei; pirminė įmonė jau prisidariusi nemažų skolų savo ryšio tiekėjams, kurie savo ruoštu gali betkada apriboti paslaugų teikimą visiems įmonės administruojamiems abonentams; galiausiai 2022-10 mėnesį buvo įsteigta antrinė įmonė - pirminės įmonės taip vadinamas "feniksas" - taip suprantu ant pirminės įmonės bus kaupiamos skolos, o klientai ir iš jų gaunamos pajamos - bus nukreipiamos ant naujai įsteigtos įmonės, o vėliau pirminė įmonė bankrotinama, kad nereikėtų mokėti dividentų:
  Pirminė įmonė: ARENAmobile Lietuva UAB, įm. kodas: 305927199, https://rekvizitai.vz.lt/imone/arenamobile_lietuva/
  Antrinė įmonė: ARENAmobile UAB, įm. kodas: 306164123, https://rekvizitai.vz.lt/imone/arenamobile/ Dabar naujos sutartys sudaromos bei esamos sutartys pratęsinėjamos -  jau pakišant antrinės įmones rekvizitus klientui. yra ir dar daug daugiau nemalonių "niuansų", bet manau bendrą vaizdą susidarėte.... O atsakant tiesiogiai į @Tmaster klausimą dėl numerio neatidavimo - deja yra permažai pirminės informacijos kodėl nepaleidžia tavo numerio? Kiek aš žinau - Arena 2022-12 mėnesį paskelbė (beveik visiems esamiems klientams) - kad nuo 2023-01-01 dienos jeičiasi planų kainos, ir kaip taisyklė - kainos visiems didėja. Jau nekalbu apie tai, kad jie pirmiesiems klientams pranešė 2022-12-08 dieną, kad nuo 2023-01-01 dienos kyla kainos (t.y. neišlaikę būtino nemažesnio nei 30 dienų įspėjimo laikotarpio prieš pokyčius) - tačiau jie emaile klientams apie gręsiančius pokyčius nenurodė, kad klientas turi teisę nesutikti su kainų kėlimais, ir susirasti kitą paslaugų teikėją. Maža to - Arena dar kaikuriems norintiems nutraukti sutartis - grąsino neatiduoti numerių, kol jie nesumokės neteisėtai priskaičiuotų netesybų, ir panašiai. Taigi, jeigu gavai pranešimą apie kainų didinimą - vadinasi negali būti jokių priežasčių numerio neatidavimui - reikia pilti naują skundą į VVAT - ir bus 100% garantuotas Jums naudingas sprendimas, o kartu ir papildoma vinis į karstą.
  Taigi, per šiuos metus aš tiek prisiklausiau iš buvusių klientų skirtingų ir tų pačių istorijų/situacijų, kaip Arena mobile neteisingai/negražiai/negarbingai/neteisėtai elgiasi su savo klientais - kad jeigu atvirai baigiu iš apmaudo "skrądžiai žemę prasmegti" iš gėdos... 😞
 3. Patinka
  Tomasis sureagavo į Tmaster ArenaMobile sąskaitos ir kliento patirtis   
  Pradžiai dar diskutavome bei dalinames pastebėjimais tam neskirtoje temoje 
   
  bet pagalvojau, kad turbūt verta atskirti pastebėjimus į atskirą temą.
   
  Taigi, trumpai,
  esu arenamobile klientas nuo 2021 gruodžio. Ir tik už tą patį gruodį jie sugebėjo išrašyti teisingą sąskaitą. Vėliau buvo tik kiekvieną mėnesį gaunamos neteisingos sąskaitos, buvo rašomi emailai, kurie iki šiol yra neatrašyti, bei padaryti lygiai trys skambučiai, bet neišspręstos problemos.
   
  Pats ryšys veikia puikiai. Kitaip ir negali tikėtis iš virtualaus operatoriaus, kai techniškai tiesiog naudojiesi BITES tinklu, kuris tiesiog kažkaip visdar veikia.
  Bet su sąskaitų išrašymu, klientų aptarnavimu, jie turi problemų.
  Prieš kelias dienas gavau sąskaitą, kurią jau buvom su konsultante sutarę, kad bus būtent tokia ir nekitokia, pagal sutartį, kuri pasirašyta juodu ant balto, sudėti parašai. Atsiprašinėjo ir tikino kad viskas bus gerai. O ji visdar netokia kaip turi būti ?
  Tiesą sakant pradinė mano pozicija buvo ignoruoti tas sąskaitas, nustačiau periodinį mokėjimą, ir pervedinėjau kasmėnesi po tie kiek priklauso pagal sutartį, bet mano nuostabai, susikaupus ~3€ skolai per du mėnesius, gaunu žinutę, kad bus nutrauktos paslaugos, jei nepadengsiu įsiskolinimo. Tokiu atveju nori nenori, turi skambinti ir aiškintis, išsiaiškinime greitai, per pora pokalbio minučių, patikina, kad kita mėnesį bus jau gerai..... kada tas kitas mėnesis? ?
  Dabar ta kelių eurų skola susidarys jau netaip greitai kaip praita karta, bet nebenoriu gaišinti savo ir jų laiko, nusprendžiau vėl laukti, kol gausiu įspėjimą apie paslaugų nutraukimą, tada vėl paskambinsiu, kad tam kartui sutvarkytų, ir taip bandysiu datempti iki sutarties pabaigos, kad ją nutraukti... Aš jau net bijau pagalvoti, kokios kančios manęs laukia, kai sutartį norėsiu nutraukti, bei susigrąžinti numerį...
  Pradžioje dar galvojau teigiamai, bei raminau kitus, jog palaukim, susitvarkys....
  Tekste minimas kontoros direktorius @l781 , asmeniškai, prieš tave kaip žmogų neturiu nieko prieš, bet kaip verslo direktorius tu esi nekoks vadovas, kuris vėliau net ir pabėgai iš skęstančio laivo. Kiek supratau tavo magnetuką suvalgė didesnis žaidėjas, bet ar reikėjo parduoti paslaugas, jei žinojai, kad jų pats jau nebevaldysi?
  Žinau, kad yra daugiau forumiečių, kurie naudojasi arenamobile, būtų smagu, kad parašytumete savo pastebėjimus.
  Čia ką radau iš ankščiau parašiusių:
   
   
   
   
 4. Patinka
  Tomasis sureagavo į MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Prašom. ?


 5. Patinka
  Tomasis sureagavo į ixius Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Risys bites.
  Turesite bites savitarna, kur matysite einamojo menesio saskaitos didi, detalia isklotine ir tt.
  Sutartis neterminuota, bet kada galite nutraukti, (kai kuriaisi atvejais 2-3 men terminuota,)
  Jus sutarti perasote ant imones o sutartis kuria pasirasote su imone sako, kad pilnai atsiskaicius su imone bet kada galite persirasyti sau numeri.
  Zinoma turi buti pasibaigusi arba neterminuota sutartis su dabartiniu opreatoriumi, nes priesingu atveju gauste is dabartinio operatoriaus bauda.
  O blanas turi ir daugiau privalumu, pridedu visus tarifus ir skarjute.
  9,68_tarifai.pdf
 6. Patinka
  Tomasis sureagavo į aiwarazass Paskola NT pirkimui užsienyje   
  Paršyk paskolos toje šalyje, kurioje perki. Ir būtinai eik per kelis bankus.
 7. Patinka
  Tomasis sureagavo į guminis Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Ilgai viešai tylėjau, bet užkniso, gaunu kas mėnesį saskaitą (paskutinė ~1e), iš Arena Mobile už kažkokias paslaugas, nors nesu ir nebuvau jų klientas, tiesa dabar išrašyta ~1e, siūlo jungtis prie jų savitarnos, nes gaunu.....sąskaitą !!! ?. Rašiau į Arena Mobile pagalba kelis kartus kad atstotų, 0 reakcijos, dabar užblokavau el.p. ir nekreipiu dėmesio, tegu užsiknisa :). Žodžiu geriau Arena Mobile apeit ? 
  Su Magnetuku viskas buvo normaliai, (4G interneto sutartis su Magnetuku pasibaigė ir nutraukta 2021 gruodžio 7d.) jokių priekaištų neturiu, rodydavo kiek MB sunaudodavau, nutraukiau sutartį oficialiai/nuotoliniu, gavau nutraukimo patvirtinimą, sumokėjau gruodžio 8d., tada grazino pinigus....., nes nuo 2021 gruodzio 1d. perėmė Arena Mobile...., tai tie atsiuntė didesnę saskaitą už tą patį laikotarpį, nei buvo Magnetuko, tiesa nedaug, bet vistiek ..... ?
 8. Patinka
  Tomasis sureagavo į rrrrr70 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Man irgi taip buvo. Tada spaudi, kad pamiršai slaptažodį ir į el paštą ateina slaptažodžio keitimas. Tada suvedi sugalvotą slaptažodį ir leidžia prisijungti prie savitarnos. 
 9. Patinka
  Tomasis gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Emailą gavau, bandžiau, rezultate išmeta langa- "kažkas netaip, susisiekite su paslaugos tiekėju"
 10. Patinka
  Tomasis gavo reakciją nuo 4ida Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Na nežinau, dėl kainų čia toks savotiškas dalykas, vieniems reikia ES duomenų, kitiems nereikia, kaip sakant, visi renkasi pagal pageidavimus ir kišenę. BET jei įmonė perėmusi klientus su visomis terminuotomis sutartimis ir įsipareigojimais (šiuo atveju arenamobile iš magnetuko), pradeda vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti sutarties sąlygas, tai čia jau ne tik, kad nerimta, bet ir turi sukčiavimo požymių. Na nebent ten dirba ant tiek neatsakingi žmonės ir jiems viskas pofik (kuom irgi nesinorėtų tikėti). Kol kas dėl sąskaitų sulaukė atsakymo tik mano mama, ji turėjo 100gb už 6eur/mėn. Gavo sąskaitą beveik 10eur. Jų atsakymas- "galime pasiūlyti už 6,6eur/mėn su labai didele nuolaida". Kas čia per nuolaidos, jei sutartyje nurodyta suma yra mažesnė... Įdomu kuom čia aplamai viskas baigsis
 11. Patinka
  Tomasis gavo reakciją nuo 4ida Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Na nežinau, dėl kainų čia toks savotiškas dalykas, vieniems reikia ES duomenų, kitiems nereikia, kaip sakant, visi renkasi pagal pageidavimus ir kišenę. BET jei įmonė perėmusi klientus su visomis terminuotomis sutartimis ir įsipareigojimais (šiuo atveju arenamobile iš magnetuko), pradeda vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti sutarties sąlygas, tai čia jau ne tik, kad nerimta, bet ir turi sukčiavimo požymių. Na nebent ten dirba ant tiek neatsakingi žmonės ir jiems viskas pofik (kuom irgi nesinorėtų tikėti). Kol kas dėl sąskaitų sulaukė atsakymo tik mano mama, ji turėjo 100gb už 6eur/mėn. Gavo sąskaitą beveik 10eur. Jų atsakymas- "galime pasiūlyti už 6,6eur/mėn su labai didele nuolaida". Kas čia per nuolaidos, jei sutartyje nurodyta suma yra mažesnė... Įdomu kuom čia aplamai viskas baigsis
 12. Patinka
  Tomasis gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Ta prasme pasirašei sutartį su Magnetuku, bet po perėjimo į arenamobile sumažino ES gigabaitų kiekį? Klausiu, nes man tai labai aktualu, kai pasirašiau sutartį, turėjau 14gb, tikiuosi, kad tiek pat ir turiu, nenorėčiau kelionėje likti be interneto, nes matau su tokiu suportu, pagalbos visiškai nesulaukčiau...
 13. Pagarba
  Tomasis sureagavo į l781 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Jei tikrai spam'inu ir pazeidziu kokias nors taisykles - tai nieko nelaukes kuo greiciau reportink mane forumo adminams ir manau kad sulausiu forumo adminu ispejimo ar nurodymo kazka keisti savo bendravime, bano ar bloko.
  Asmeniskai ne karta perskaiciau forumo taisykles - ir neradau jokio draudimo postinti, deti skelbimus ar reklamuoti savo paslaugas - pataisyk mane, jei klystu, gal skaityt nemoku?
  Tuo tarpu as ilgai stebejau kitu forumieciu postus, skelbimus ir veikla, ir manau nenusizengiu ne tik taisyklems forumo bet ir  "iprastai praktikuojamai praktikai" forume.
  Jei turi kokiu nors asmeniniu pastabu, simpatiju ar antipatiju man kaip asmeniui - prasau rasyk asmeniskai man arba sukurk tam atskira tema - bet cia jau gaunasi Off Toppikas sioje temoje. 
 14. Patinka
  Tomasis sureagavo į Stanley Kaip vyko paskutinis „Linkomanijos“ bylos svarstymas teisme: LATGA paviešino „Linkomanijos“ pajamas ir nori užblokavimo, „Telia“ advokatai sako,   
  Šaunuoliai Linkomanija, šaunuoliai Telia. Nepasiduokim komunistams Latgai :) Laukiam naujienų.
 15. Patinka
  Tomasis sureagavo į Kushvid Koso sala, Graikija (Kos island, Greece)   
  Nors už keletos mėnesių jau bus kaip metai po šios kelionės, tačiau geriau vėliau nei niekad, gal kam pravers, o ir pačiam buvo smagu rašyt bei prisiminti viską :)
   
  Ši kelionė nebuvo planuota. Tiesiog, vieno eilinio šeštadienio paryčiais (apie 3val. ryto) scrollinu per FB ir pamatau pasiūlymą vykti į Koso salą už 95 eur žmogui, pirmyn ir atgal. Pasakau apie tai draugui, kiurksančiam kitam kambario gale... Ir štai jau po pusvalandžio mes perkam bilietus, sulakstę iki naktį dirbančio bankomato ir įnešę grynųjų pinigų į sąskaitą tam, kad nusipirkti bilietus 05.12 – 05.19 dienom.
  Ieškojau internete gidų apie šią salą, kad atvykus nesiblaškyt ir iš anksto žinot ką aplankyt, kokios ten kainos ir t.t. Tačiau pa‘googlinus internete lietuviškai/angliškai/ispaniškai galiausiai supratau, kad teks daug ką tyrinėt pačiam ir išsiaiškinti jau esant vietoj, nes gidai gana „sausi“. Naktį prieš kelionę prisiminėm, kad reikės kažkur apsistoti. Tuomet per Booking‘ą užsisakėm Oscar‘s Hotel kambarį dviems, savaitei už 150 eur su pusryčiais (75eur žmogui). Nuotraukose matėsi paprastas, bet tvarkingas kambarys. Prabangaus mums ir nereikėjo, nes norėjom apkeliauti visą salą ir grįžt į viešbutį tik nusipraust ir pernakvot. Galiausiai, juk ne kambary sėdėt skrendam. Besirenkant kriterijus buvo - kaina ir WiFI.
  Taigi, gegužės 12d., apie 12 val. pradėjau krautis lagaminą, o 15‘35 pakilo lėktuvas, kuriame aš mąsčiau ar nieko svarbaus nepalikau namuose... Nusileidom po 3 valandų Koso saloje, Graikijoj (laiko juosta ta pati kaip ir pas mus). Išėjus iš oro uosto, kairiam jos krašte radom autobusų stotelę. Kelionė autobusu iš oro uosto į Kos'o miestą kainuoja 3,2 eur, o taksi 35 eur, tad nusprendėm palaukti autobuso, juk laiko turėjom sočiai.
   

   
  Po gero pusvalandžio atvažiavo autobusas, kuriame susimokėjom grynais. Važiavom per Mastichari, Marmari, Tigkaki ir galiausiai pasiekėm Kos‘ą. Nuo stotelės iki Oscar hotel pėsčiomis apie 5 min kelio.
   
  Keli dalykai apie Koso salą. Mieste beveik visur vienpusis eismas. Drįsčiau teigti, kad eisme dalyvauja daugiau motorolerių nei automobilių. Visi važinėja be šalmų (pareigūnai nieko nesako, taip priimta). Visi rūko patalpose, nesvarbu ar tai parduotuvė, restoranas ar viešbučio priimamasis. Dauguma (net vyresnio amžiaus žmonės) kalba angliškai. Praktiškai kiekviena kavinė/baras turi WiFi. Siūlyčiau nepalikti atidarytų langų, kad nepriskristu uodų. Taip pat žmonės patarė vengti gerti vandenį iš čiaupo, geriau pirktis.
   
  VIEŠBUTIS
  Jį pasiekus mus pasitiko malonus vyriškis kuris padavė raktus nuo mūsų kambario. Kaip už 75eur/asm savaitei tikėjausi kažko baisaus, bekilant į trečią aukštą jau juokavom apie tai, kad miegosim ant šieno kupetų šalia karvelių, tačiau atidarius durys likom maloniai nustebinti. Erdvus kambarys 3 patalpų, Vienam kambariuke tualetas ir dušo kabina, toliau paėjus didelė svetainė su dvejom gana patogiom lovom bei dešiniau virtuvėlė. Kambaris taip pat turėjo kondicionerių, Tv, dideli balkoną bei gerą WiFi signalą – už tokia kaina tikrai patenkino visus lūkesčius. Be to yra didelis baseinas ( kuri prileido paskutinę mūsų viešnagės dieną).
      
  Pusryčiai švediško stalo principo, pirmame aukšte ant ilgo stalo kas rytą tarp 8-10 val išdėliojamos lėkštes su kumpiu, sūriu, graikišku jogurtu, medumi, vaisiais, sausainiais, bandelėms, marmeladu, šviežia duona, kava, sultymis ir t.t..
   

   
  TRANSPORTAS
  Vienareikšmiškai siūlau imti motorinę transporto priemonę, jei norit apkeliauti salą, ( su dviračiu nuvargsit), o autobusu ir pėsčiomis bus sugaišta daug brangaus laiko, o juk atostogų laikas dažniausiai suskaičiuotas.
  Perėjus per keletą nuomos punktų nusprendėm nuomotis motorolerius pas vyrukus esančius visai šalia viešbučio nes visur kitur už paros nuoma norėjo 15 eur, o su šiais pavyko nusiderėt iki 10 eur/para, be to ir motoroleriai buvo geresni nei kitur bei aušinami skysčiu, kas mums buvo aktualu, nes žinojom, kad naudosim praktiškai visą dieną. Išsinuomavom kiekvienas po Malagutti ( lyg f12 modelis) 6 dienom. Benziną pylėmės degalinėse, o jo kaina tuo metu buvo 1.55 eur/l ( išnaudojau 1,5 bako per visą laiką)
   
  Gal kam svarbu tai nuomos punktas:
  MOTO HOLIDAYS, DIMITRIOS PITSIS. 21, Meg Alexandrou str. TEL: 0030 / 22420 20156
   
  P.S. Nusprendėm nuomotis motorolerius, nes:
  Automobiliui išsinuomot reikia24 metų.
  Pigesni nei keturačiai ar bagiai (nuo 30eur para už silpniausia keturatį).
  Mažos kuro sanaudos, nebrangi kaina, bei geresnis pravažumas tiek eisme tiek siauromis gatvelemis nei kitų transporto priemonių.
   
  KAINOS
  Iš pradžių kainų skirtumą pastebėjom nes apsipirkinėjom vietinių parduotuvėlėse, na tokiose kaip pas mus vadinam „maisto prekės“ tai ten tarkim coca-colos skardinė buvo 1 eur, 7days‘as 1 eur, Lays traškučiai 1,5 eur, sulčių pakelis 1,3 eur, puses litro buteliukas vandens 0.6 eur . Po to sumąstėm užsukti į parduotuvė AB lietuviškas analogas būtų IKI parduotuvė tai ten kainos praktiškai tokios kaip čia, kai kas galbūt net pigiau coca-cola skardine 0.52 eur, buteliukas vandens 0.2 eur, 7‘days 0.5 eur t.t. Saloj taip pat yra tikrai bent du Carefour ir vienas Lidl.
   

   
  Toliau stengsiuosi rašyti ne savo kelionės dienorašti su patirtais nuotykiais, o tiesiog aprašysiu aplankytas vietas su mano įžvelgtais +/- .
   

   
  1)Roman odeon: Randasi pačiam koso miete, nuošaliau nuo centro. Visą gyvenimą mane žavėjo senovės Graikijos bei Romos kultūros. Ši kelione buvo pirmoji kur galėjau aplankyti tokius senovinius griuvėsius, man įspūdį paliko, draugelis apsižvalgė ir laukė manęs. Pakako vieno aplankymo. (nemokama)
   
  2)Hipokrato medis: Randasi netoliu uosto, prie Narantzia pilies. Mano apsilankymo metu vyko kažkokie restauravimo darbai aplink jį. Platus gražus medis, išsiskiriantis iš kitų tuo, kad randasi vidiniam kiemeli ir pasak legendas po jo sėdėdavo Hipokratas, o šiaip tai medis kaip medis. (nemokama)
   
  3) Narantzia Pilis: Prieš einant į ja pasiskaičiau, kad po rekonstrukcijos labai daug kas pasikeite, daug naujovišku elementu ir, kad nelabai ką ten pamatysi, tad pats užėjau iki kasos, pasižvalgiau ir apsisukau. 4 eur įėjimas.
  Yra dar daug griuvėsiu pačiam mieste, bet kiekvienu šį kartą neaprašysiu.
   
  4) Asklepionas: Toliau nuo pačio koso miesto, patogiai pasiekiama tiek su mašinom tiek dviračiais. Įėjimo kaina 8 eur. Unikali vieta, tačiau net pats Odeonas labiau sužavėjo nei jis, galbūt tikėjausi kažko daugiau... Aš dar vaikščiojau žiūrėjau į tų laikų architektūrą, pastatų išdėstymą, ornamentus. Draugelis vis klausė ar aš čia dar ilgai iki kol rado užsiėmimą, pagauti driežą – dėja nesėkmingai. Likusi laiką kol vaikščiojau glostė katiną. Vieta nesužavėjo. Tiesa – neabejoju, kad einant su gidu į tokią vietą būtų daug įdomiau. Turint laiko ir platesni biudžėtą neaplankyti būtų nuodėme, tačiau esant laiko stokai galima aplenkti, šią vietą, o esant ribotam biudžetui jau geriau prie tu 8 eur už įėjimą pridėt dar 2 eurus ir išsinuomot parai motorolerį arba suvalgyt kokį šviežiai sužvejotos žuvies patiekalą.
   


   
  5)Hipokrato sodas: Buvom privažiavę, tačiau neaplankėm, kadangi gavosi iškart po Asklepiono, o kolega jau prisižiūrėjęs griūvėsiu nebuvo nusiteikęs dar spoksoti į visokius augalus. (lyg nemokamas)
   
  6) Kalnai netoli Askelpiono: Viena iš labiausiai sužavėjusiu vietų. Atsiveria puikus vaizdas į visą Koso miestą, rytinę bei pietinę pakrantę. Kalnai pilni palaidu ožkų, nenustebkit jei ant kelio rasit einanti kokį sausumos vežlį, jų ten pilna. Kalnuose taip pat aptikom driežų bei gąsdinom laukinį kalakutą. Pasiekti galima ir su dviračiu, bet labiau rekomenduoju keturratį arba motorolerį.
   

   
  7)Thermos: Smagi vieta. Palei jūros krantą iškasta bala į kurią Iš žemes gelmių įteka karštas vanduo ( pagal kvapą spėčiau, kad kupinas sieros) ir susimaišo su jūros vandeniu. Jausmas kaip sėdėti kubile. Patys važiavom keletą sykiu. Vykstant su motoroleriais/ keturračiais bus galima nusileisti iki paplūdimio ir iki termų teks paeiti keletą šimtų metrų. Atvykusiems autobusu arba mašina teks leisti nuo kalno žemyn. Aišku gali už 5 eur užsisakyt asiliuką kuris jus nujuodins ir nereikės eiti. Tiek viršuj tiek apačioj yra kavinės. Rekomenduoju atvykti ryte 8-10 val arba vakare/nakti nes diena būna pilna žmonių ir gaunasi „sriuba“.
  SVARBU: Nusiimkit visus metalinius, auksinius, sidabrinius ir kitus papuošalus nes reaguoja su thermos vandeniu ( juodoja ir t.t.) Kol ten buvau mačiau daug nustebusiu veidu žiūrinčiu kas atsitiko jų papuošalams.
   

   
  8)Tigkaki, Dano‘s restoranas. Miestelis įsikūręs palei šiaurinį salos paplūdimį. Vanduo šiek tiek vėsesnis nei pietinėj dalį (kardamena, kefalos). Štai čia keletą kartu valgėm restorane Dano's. Valgėm šviežią žuvį. Už 6.5 eur paprašėm white fish, sardinijų, bei vietinių žuvyčių mix‘a paragavimui. Sekanti kartą už 12 eur užsisakiau lėkštę sardinijų su kažkokia tais didesnę žuvym – taip pat buvo labai skanu. Labai malonus ir šiltas kolektyvas. Savininkas pavalgius vis siūlė kažko išgerti namu sąskaita bei pasižadėjo, kad sekanti kartą atvažiavus vaišins mus dideliu šalto alaus bokalu. Taip pat pavalgius šiame restorane gavome kortelę su kuria galima nemokamai atsigulti ant gultu esančiu paplūdimy. (be jos vienam žmogui kaina 6 eur).
   


   
  9)Mastichari: Miestas įsikūręs už Tigkaki ir Marmari – jame daug nevaikščiojom, apėjom molą.
   
  10) Igroviotopos ežeras - Pagal dauguma aprašų internete čia galima rasti įvairiu rūšių paukščių kaip flamingu ir pan, nes tai jų tarpine stotele migracijos metu. Dėje mes nieko įspūdingo nematėme, tiesiog seklus ežeras ir tiek. (Turbūt populiari lankytina vieta, bet ne Gegužės mėn.)
   
  11) Zia – Aukščiausiai įsikūręs miestelis koso saloje. Į čią atvykome iš Tigkaki, geras vingiuotas kelias kuris kyla į klanus. Atsiveria puiki panorama į visą šiaurinę salos pusę. Gražus, ramus miestelis kuriame yra daug baltų namukų su mėlynais langais ( tokie kokia dažnai vaizduojami nuotraukose, atvirukuose ir t.t. kalbant apie graikijos salas).
   


   
  12)Kelias link kardamenos – Į Kardameną vykome tiesiai iš Zia miestelio. Ilgas vingiuotas keliais kuris driekėsi per kalnus iš šiaurinės į pietinę salos pusę. Važiuojant pravažiavom per Pilį miestelį kuris irgi įsikūręs kalnuose. Manau tikrai geras maršrutas turint laiko nes viso kelio metu lydi puikus kraštovaizdis kurio neįmanoma atsižiūrėt.
   
  13)Kardamena - Miestelis kuris randasi salos pietinėj daly. Jaukus žvejų tipo miestelis su dideliu molu per kuri patogu vaikščioti, uoste sutikom nemažai žvejų, tiek savo laiveliuose tiek žvejojančiu nuo kranto. Patogus paplūdimys. Ilgai čia neužsibuvom, nes jau vakarėjo, o dar norėjom surasti nepertoliausiai esanti Plaka forrest.
   
  14)Plaka miškas – Miškas kuris randasi netoli oro uosto. Pagal kelis rastus aprašymus internete čia turėjom išvysti daugybe povų kurie kartu gyvena su katinais. Iš pradžių nebuvom tikri ar pasirinkom teisingą kelią ir ar niekur nenuklydom, nes žemėlapyje tokios vietos kaip Plaka forrest neradom, tačiau pavažiavus labiau į mišką pasiekėm stovyklavietę kurioje vaikštinėjo povai. Tą vakarą ilgai neužsibuvom, nes pradėjo temti, o ir nieko neturėjom su savim, kad pašerti paukščius, tad grįžome sekančią dieną kadangi gavosi pakeliui vykstant į Kefalos miestelį. Povai nebailus, ima maistą iš rankų, tiesa aš paėmiau batono kurį iš pradžių drąsiai lesė, tačiau draugui atsidarius čipsų pakelį prarado susidomėjimą batonu ir apsuko draugą bandydami išprašyti traškučių. Matyt turistai išlepino paukščius. Tiesa, katinai buvo tik keli, nors pagal aprašymą ten jų turėjo būti šimtai, bet vietoj katinų radome balinių vežlių kurie neatsisakė mano batono.
   

   
  15)Kefalos- Labiausiai į vakarus nutolęs miestelis. Šis miestas mane sužavėjo. Skaidrus, šiltas vanduo, labai smulkių akmenukų paplūdimys. Rytiniam miestelio paplūdimy yra griuvėsiai palei jūrą bei garsioji sala kurioje stūkso viena maža balta bažnytėlė su mėlynais langais. Šiame paplūdimyje apsistojome kiek ilgiau, išsimaudėm, užkandom bei valandėlę pasideginom, bandydami bent šiek tiek išliginti įdegį kuri įgavome dėl maikių. Draugas vis bandė sugauti griuvėsiuose gyvenančius driežus (kaip barzduotosiso agamos tik šiek tiek mažesni ir greitesni), po valandos vargo galiausiai vieną sugavo. P.S. yra patogi aikštelė kur pasistatyt automobilius/motorolerius. Pavažiavus toliau į vakarinę miestelio dalį radome barais nusėta pakrantę kurioje nusprendėm suvalgyti po Gyro ir išgerti kavos prieš ilgą kelione atgal į viešbutį. Tiesa, prieš išvykstant dar pusvalanduką praleidome gaudydami krabus.
      
   
  16) Bar street‘as – Keletą naktų buvau ištemptas iš viešbučio pasilinksminti į miestą. Galiausiai atsidūrėm Bar street‘ę. Tai gatvelė, maždaug 50 m ilgio kurioje įsikūrę dešimtis klubu ir būtent čia vakarais renkasi visi žmonės (ypač jaunimas) norintis pasilinksminti, pašokti, išgerti. Iš pradžių nustebino tai, kad įėjus į šią gatvelę visi iškart tave kalbina, merginos čiumpa už rankos ir tempiasi tave šokti, visi klubai siūlo gėrimus dykai. Taip jie išdirbe sistemą, kad prisiviliot klientus į savo klubą. Tikrai nesumeluosiu pasakydamas, kad tai judriausia miesto vieta nakti. Kai buvome mes, žmonių buvo nemažai, bet pakalbinus dirbančias padavėjus bei merginas ( kurios dirba viliodamos vaikinus, kad užeitu į klubą kuriam dirba) pasakė, kad tai dar tik sezono pradžia ir skaitosi praktiškai tuščia, va nuo birželio vidurio ir rugsėjo šį gatvė naktimis būna sausakimša, praktiškai neina praeiti, o apie įėjimą į klubą laisvai pašokti nesusispaudus net sunku pagalvot. Tiesa apėjom visus klubus, bet galiausiai abu vakarus praleidom Saloon Tex, mūsų nuomone ten grojo geriausia muzika bei dirbo maloniausias kolektyvas. P.S. Visi kviečia sakydami, kad kaip tik dabar gėrimams „happy hour“ (kai kaina tą valandą žemesne nei įprastai). Iš tiesu tęsiasi ne valanda, o visą vakarą, tad nebijokite pakalbinti padavėją, barmeną , kad padarytu gėrimus pigiau, arba 2 už vieno kainą.
   
   
  17) Nysiros ir Kalimnos salos- Tai salos esančios netoli į kurias galima patekti su keltu ( kiek kalbėjom su lietuvių pora jie pataria į ją keltis su motoroleriais, nes bus žymiai patogiau jas apkeliauti). Nysiros sala ypatinga tuo, kad joje yra didelis krateris kurio galima pasivaikščioti ant jo jautiesi tarsi ant „kempinės“, o Kalimnos garsi tuo, kad joje yra daug kempinių ir vietiniai jas „žvejoja“, patiems nepavyko persikelti į nei vieną iš jų tad plačiau papasakot negaliu.
   
  Taigi toks trumpas kelionės aprašymas. Tikiuosi kažkam pagelbės. O kas tingėjo skaityt prašom va vaizdo įrašas :) (vaizdo įrašą rodo tik per PC, dėl panaudotos dainos autorinių teisių nuostatų)
   
  https://www.youtube.com/watch?v=DQyj9QLeGvI
 16. Patinka
  Tomasis gavo reakciją nuo Auksinis Kur pirkti xiaomi?   
  Dabar pirkau Xiaomi mi5 iš gearbest, siuntė per UK paštą, bet apmokestino... Taip kad garantuoti dėl to negalima, labiau laimės dalykas čia
 17. Patinka
  Tomasis gavo reakciją nuo TheVukasLt Aliexpress sugrizta 17% nuo isleistos sumos   
  Nebeduoda 10% už ali pocket pinigų pirkimą, bet 7% už paprastus pirkinius tebegalioja :)
 18. Patinka
  Tomasis sureagavo į rokastripler Aliexpress sugrizta 17% nuo isleistos sumos   
  Sveiki,
   
  Kad ir kaip būtų gaila tačiau pasibaigė visa ši akcija, gauti tokią sumą.
  Ką galiu rekomenduoti šiuo metu, tai yra AliBonus. Čia gausite 10% pastovų cashback, tik gaila, kad jis taikomas tik AliExpress, nėra kitų parduotuvių. Jeigu perkatea GearBest ar Banggood, tai registruokites į toliau paminėta programą.
  Manau AliBonus nereikia paaiškinti kaip naudotis, regis viskas ten paprasta
   
   
   
  Dažnai perku aliexpress internetinėje parduotuvėje, ir radau metodą, kaip susigražinti, kaip minimum 17% nuo išleistos sumos. Tam tikru laikotarpiu būna specialūs "promotion kodai", kurių pagalba galima ir daugiau gauti, pavyzdžiui prieš savaitę pasibaigė akciją, kuomet buvo galima susigražinti net 21% nuo išleistos sumos.
   
  Tarkim išleidi 1000$ - susigražini 170$.
   
  Tutorialą suskirstysiu i keletą dalių:
  1. Pirmieji 7% (galima pasikelti su Promotion kodu).
  2. Papildomi 10% pastovūs, gaunama iškarto.
  3. Pinigų išsiėmimas.
   
  1. Pirmieji 7% (galima pasikelti su Promotion kodu).
  Pradėsiu nuo to, kad tai yra rusų sukurta sistema. Visų pirma einame į nuorodą ir susikuriame paskyrą (galima persijungti į anglų kalbą). Rekomenduoju iškarto atsisiųsti naršyklės pluginą ir jį įsirašyti. Įrašius pluginą, dešinėje viršuje atsiranda nauja ikona, ant jos paspaudus prisijunkite su tuo pačiu acc su kuriuo užsiregistravote.

  Įėjus į aliexpress parduotuvę jums jau turi rodyti 7%, prieš apmokant už prekę paspauskite "Activate cashback" ir galite apmokėti pirkinį (paprastai pakanka paspausti vieną karta ir dagiau nebereikia spaudinėti, bet dėl viso ko paspauskite). Po kelių minučių Jūsų cashback accounte (statistics) atsiras Jūsų Užsakymo numeris ir kiek pinigų yra sulaikoma.

  Jeigu kils kokių nors klausimų kaip gauti pirmus 7% papildysiu.
   
  2. Papildomi 10% pastovūs, gaunama iškarto.
  Šiuos 10% gauname visai kitaip negu pirmuosius 7%. Kad juos gauti mums reikia pirkti aliexpress kuponus "My AliExpress Pocket", kitaip tariant nusiperkame aliexpress pinigų.
  Kai jau turime susikūrę accountą, einame į šią nuorodą, kur mums siūlomi specialūs pasiūlymai. Scroliname į apačią kol pamatome paveiksliuke pavaizduotus 10% pocket kuponus:

  Perkame Jums norimo dydžio kuponus paspaudus "Buy with a cashback 10%". Aliexpresse apmokame, kaip už įprastą pirkinį. Pamėginimui galite pirkti ir 10 USD jeigu bijote, kad čia scamas.
  Tai kur tie jūsų nupirkti kuponai atsirado? Einame į savo aliexpress paskyra, My coupons -> My AliExpress pocket ir štai jūsų turimi pinigai.

   
  O kaip gi dabar pirkti, kad gauti 10+7=17% ? Labai paprastai:
  Standariškai, kai perkame aliexpresse, išsirinkus prekę perkant spaudžiame Buy now. Kad gauti 17% išsirinkus prekę reikia spausti Add to cart. Toliau einame į savo krepšelį ir spaudžiame Buy from this seller arba Buy All. Sekančiame lange leidžia rinktis atsiskaitymo būdą uždedame varnelę "Apply AliExpress Pocket..."
  FAQ:
  - Jeigu turite Aliexpress pocket 300$, o perkate prekę už pvz 120$, Jums lieka 180$ pocket pinigų.
   
  3. Pinigų išsiėmimas.
  Pinigų išmokėjimo sistemų irgi yra visokiu: WebMoney, QIWI, IANDEKSdengi, VISA, MASTERCARD ir t. t.
  Pridėti naują galima einant į Payments -> Adding a wallet -> Add wallet. Patariu naudoti ePayments mokėjimo sistemą, užsiregistrave accountą šia nuoroda nemokamai galėsite užsisakyti debetinę kortelę (aš su ta pačia kortele toliau perku aliexpresse). Taip pat pliusas, kad į šią mokėjimo sistemą išsiimant pinigus, papildomai gauni dar 1% nuo pervedamos sumos. Galima pririšti ir master card ar visą nuosavą kortelę, tačiau aš nerišau, kad mažiau plauktu pinigai per saskaitą, užsisakiau šitą.

  Minimali pinigų išėmimo suma 0.2$ į ePayments sistemą.
 19. Patinka
  Tomasis sureagavo į Stanley Palapinė iki 100eur   
  Jau teko rinktis ir nemažai kartų naudoti palapinę, todėl pasidalinsiu patarimais:
  Dydis: Nėra didelio skirtumo, į šį punktą žiūrėti paskutinėje vietoje. Jeigu didelė palapinė bus pigesnė nei maža, tai ir imkit, nieko nepralošit. Svarbiausia, kad nebūtų per maža.
  Dviguba: Kad būtų palapinė palapinėje, tai būtinas dalykas.
  Kupolas: Būtinas dalykas, kitaip vasara bus labai tvanku.
  Turi stovėti be kuoliukų: Nes kai keliausit per kalnuotas vietoves kur vien akmenys - bus labai sunku arba visai neįmanoma pastatyti.
  Turi būti greitai ir lengvai pastatoma: Nebent planuojama tik išvykoms į gamtą, kai ji vieną kartą pastatoma ir stovi kokią savaitę. O jeigu darot trip'ą, tai tikrai nesinorės kasdien gaišti daug laiko pastatymui ir išardymui. Deja prieangis dažniausiai trukdo tam. Pvz., mano palapinės prieangis statomas kokius 3x ilgiau nei pati palapinė ir niekaip nestovi be kuoliukų.
  Turi būti žemas vandens pralaidumas: Geriausia 3000 ir daugiau. Žemiau 2000 išvis nesiskaito kaip palapinė.
  Siūlės turi būti klijuotos.
   
  Tavo išrinkta palapinė atrodo geras variantas, nes turi viską ko reikia ir kiek matau iš foto gali stovėti be kuoliukų, bei atrodo labai greitai pastatoma.
   
  Tačiau aš palapinę iškeičiau į universalo bagažinę ir nesigailiu :)
 20. Patinka
  Tomasis sureagavo į kirvis Gearbest EU sandelis   
  Buciau as siuntes is Kinijos, tai nieko nesakyciau sumoku ir viskas, o cia pas mane grynai kaip cia https://www.youtube.com/watch?v=g7ZvilOe7To issiuntimo salis GB, toks vaizdas, kad cia muitine saviveikla uzsiima.
 21. Patinka
  Tomasis sureagavo į Marius Už ką balsuoti?   
  Visiškai sutinku.
   
  Aš taip pat planuoju balsuoti už konservatorius ir reitinguosiu žemiau sąraše esančius naujosios kartos politikus. Iš pirmojo dešimtuko pas mane bus 1 arba 2 politikai (dar neapsisprendžiau iki galo).
   
  O toliau eis žmonės iš 2 ir 3 dešimtuko.
   
  Vienas iš mano asmeninių favoritų yra Tadas Langaitis. Man jis šiek tiek savo patirtimi ir mąstymu primena Estijos premjerą. Anksčiau labai aktyviai dalyvavęs įvairiose pilietinėse iniciatyvose. Pvz.: įkūrė organizaiją "Baltosios pirštinės" bei Aukok.lt portalus.
   
  Beje, nepamirškit, kad šiandien prasideda išankstinis balsavimas. Tai tie kas studijuojat ar savaitgalį negalėsit dalyvauti savo rinkimų apygardoje - būtinai nueikit. Aš taip pat balsuosiu šiandien :)
 22. Patinka
  Tomasis sureagavo į M_Thing Už ką balsuoti?   
  Balsuok ir reitinguok. kai pamatys kad i valdzia patenka ne tie kas eina pirmose saraso vietose , o realiai idomus ir naudingi Lietuvai zmones tada ir keisis viskas. Nebalsavimas tik toliau klampina viska gylyn.
   
  Asmeniškai brinkausi tarp liberalų ir tevynes ir po detalesnio nagrinėjimo likau prie tevynes issirinkau savo kandidatus be dagių ir degutieniu. realiai balsuosu uz konservatoriu jaunima. reikia imti estijos pavyzdi
 23. Patinka
  Tomasis sureagavo į Kernius Uždarbis.lt – 10 metų kartu   
  Lygiai prieš 10 metų grupelė paauglių be didelių žinių ir įgūdžių, bet su beribiu smalsumu ir noru užsidirbti internete, susibūrė į bendruomenę, kuri kaip jokia kita ilgainiui pradėjo jungti visiškai skirtingus žmones, nuolatos sau keliančius naujus tikslus – ir siekiančius jų kartu.
   
  Per dešimtmetį kartu su tais paaugliais subrendo ir forumas: šiandien Uždarbis.lt – didžiausia verslo ir technologijų bendruomenė Lietuvoje, vienijanti daugiau nei 70 tūkst. narių ir per savaitę bent po kartą aplankoma kas penkiolikto žmogaus mūsų šalyje. Turbūt mažai kas 2004-tųjų sausį būtų patikėjęs, jog prieš save mato kūdikį, kuris užaugęs taps geriausiu forumu Lietuvoje.
   
  Šįkart nesileisiu į ilgas kalbas – apie tai, kaip mes visi to pasiekėme, pasakojau pernai, o pirmuosius tris Uždarbis.lt istorijos metus apžvelgiau, kai forumui suėjo treji.
   
  Visų pirma, negaliu neišvardinti žmonių, kurie skirtingais forumo gyvavimo laikotarpiais tapo didžiuliais jo ramsčiais, skirdami savo laisvą laiką ir mintis. Jų pastangų palaikant tvarką ir daugybės idėjų, kurias pavyko įgyvendinti, dėka mes niekada nesustojom judėti į priekį.
   
  Tai – buvę ir esami administratoriai ir moderatoriai: NuPagady, Augustinas, MeXiukas, Tadas, twea, Mykolas, Arvydas, Rimas, Ernestas, okiro, falco, Omas, ennio, Medinukas, L33T, techno, Leader, chakalasz, dealeris, Slashas, xdvx, Karolis, Elitas, suvalgysiu, Vytenis_, DjiXas, reject, Marius, Artūras, Aurimas, Mėgstu, kde, Skorpionas, diablom, euro, NickasLT, BOSS ir dar daug nuostabių žmonių, kuriuos visus šią minutę sunku beprisiminti.
   
  Dalį tų "pirmųjų paauglių" šiandien galite rasti tarp VIP narių, o dabartinei Uždarbis.lt komandai – kurios sudėtis nesikeičia ilgiausią laiką per forumo istoriją – neabejoju, kad padėką jaučia ne vienas. Per praėjusius metus iš viso ji atliko 22 tūkst. (!) moderavimo veiksmų, iš kurių 45% – vienas žmogus, antrą kartą patekęs į Metų forumiečio finalą ir (po 2011-tais užimtos antrosios vietos) šiemet galiausiai juo tapęs – Mykolas.
   
  Metų naudingiausieji
   
  Tradiciškai kiekvienam nariui, kuris per 2013-uosius parašė bent 5 mėgstamus (surinkusius daugiau nei 10 reputacijos taškų) pranešimus priklauso Uždarbis.lt marškinėliai, kurie šiemet kitokie nei ankstesniais metais. Jei radote savo slapyvardį tarp pirmųjų 54 šio sąrašo pozicijų ir per paskutinį pusmetį dar nesate gavę Uždarbis.lt marškinėlių, rašykite asmeninę žinutę administratoriui Tadui tema "MARŠKINĖLIAI", kurioje nurodykite: lytį; marškinėlių dydį (S, M, L, XL); marškinėlių modelį (standartiniai arba slim fit – prigludę); ir gavėjo (savo) vardą, pavardę ir adresą Lietuvoje (kartu su pašto kodu, kurį galite sužinoti iš post.lt).
   
  Marškinėliai visiems bus išsiųsti registruotu paštu iki vasario pradžios.
   
  Tavo istorija?
   
  Šiemet norėčiau čia ir sustoti bei žodį perduoti jums. Nėra geresnės progos nei bendruomenės dešimtmetis kiekvienam pasidalinti savo istorija.
   
  Ar kas būtų tavo gyvenime kitaip, jei niekada nebūtum atradęs Uždarbis.lt?
  Man pačiam Uždarbis.lt leido pažinti daugybę nuostabių žmonių, kurių dalis tapo gerais draugais ne tik virtualiame, bet ir realiame gyvenime. Turbūt visam laikui išliks atmintyje pirmieji gyvi susitikimai Kaune ir Vilniuje 2006-2007 metais, kai pirmąsyk išvydau tuos, su kuriais forume diskutavome nuo pat jo įkūrimo.
   
  Nuo to laiko kiekvieną kartą nuėjęs į narių susitikimą išgirstu vis naujų – netikėčiausių – gyvenimo istorijų iš žmonių, kurių dalies forume niekada nebuvau pastebėjęs. Kartais todėl, kad jie niekada ir nenorėjo būti pastebimi, – diskusijas dažniau sekdami nei jose dalyvaudami.
   
  Ir vis dėlto yra dar toks vienas neapsakomai malonus jausmas, kai vis dažniau atsidaręs kokį naujienų portalą pamatai jame jauno besišypsančio žmogaus nuotrauką ir perskaitęs pirmus sėkmės istorijos žodžius staiga pats nejučia pradedi šypsotis: "Aš juk jį žinau – jis iš Uždarbis.lt!".
   
  Pabaigai: Mėgstamiausi visų laikų Uždarbis.lt pranešimai :)
 24. Patinka
  Tomasis sureagavo į 0xfff „eBay“ atskiria „PayPal“   
  Sumoki ebay mokescius, tada dar sumoki paypal mokescius. Ta pati imone tave isp*sa du kartus. Tada dar shipping cost susimoki + mokescius lietuvoje kai persivedi is paypalo. 10% ebay + 3.4% paypal + siuntimas ir lt pelno mokestis 21%. + kuras iki pasto ir laikas. fcukin unreal
   
  http://community.ebay.com/t5/Archive-Policies-User-Agreement/Fees-are-too-much-I-am-done-selling-on-eBay/qaq-p/3126871
 25. Patinka
  Tomasis sureagavo į Mr Kent Apsišoviau pirkdamas mašiną   
  Parduoti ja latvijos pilieciui, kad jis ja priregistruotu latvijoje, poto si masina tampa latviska ir perregistruoji lietuvoje
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...