Pereiti prie turinio

donce16

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.160
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  97.8%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo Emilisas Su Šv. Velykomis!   
  Dėkui, tave ir!
  Čia radau vieną tokią linksmą eilėraštuką, tai ir pasidalinsiu ta progra :D
   
  Girtutis zuikutis ridena baranką.
  Velykų bobutė atbėga su bonka.
  Šiandien aplankys jie kiemą kiekvieną,
  Kad primintų, jog šiandien gertum ne pieną.
 2. Patinka
  donce16 sureagavo į yomajo Dvi prielaidos kelionei laike a.k.a. gyvenimui.   
  Apytikriai prieš 2-3 metus pradėjau tai nesąmoningai suvokti. Šiandien jau galiu mintims suteikti žodžius. Dvi esminės prielaidos gyvenimui, priminimo raštelis. Sau, kitiems. Kuo dažniau žmogus tai prisimins, tuo naudingiau jam pačiam.
   
  1. Tu miršti.
  2. Tu esi kvailys.
   
  Vienas. Pažiūrėk į laikrodį. Sekundės tiksi. Tavo sekundės. Nebe pakartojamos. Kiekvieną sekundę tu ir gyveni ir miršti tuo pačiu metu. Teko iš vieno brangaus žmogaus girdėti mintį, kad mirtis ir gyvenimas eina laike kartu. Žmogus neša mirtį visą savo gyvenimą, o šiam pavargus jie pasikeičia. Tai suvokus atsiranda dieviška pagarba laikui. Pirma savo. Tada kitų. Ši prielaida uždeda nano filtrą ant visų gyvenimo pasirinkimų. O iš čia keliai tik du. Arba tu nori išnaudoti savo laiką čia kuo efektyviau, arba tau tiesiog nesvarbu. Sportas ar serialas? Kavinė ar maisto gamyba? Taip ar ne? Dabar ar vėliau? Gal niekad? Ir t.t. Kai įsisąmonini savo egzistenciją laike pradedi gebėti jį stabdyti. Subjektyviai – žinoma. Sustabdytą laiką praeityje geriausia rasti prisiminimuose. Tai, ko nesinori, bet ir neįmanoma ištrinti. Vaizdų, jausmų, garsų, kvapų ir fiziologinių pojūčių visuma užstrigusi atmintyje. O čia į pagalbą Jordan Belfort: “No matter what happened to you in your past, you are not your past, you are the resources and the capabilities you glean from it. And that is the basis for all change.” Taigi turint gebėjimų atpažinti kur laikas sustoja, galima jį stabdyti ir ateityje. Užuomina – ekstraordinarinis reiškinys, patyrimas, vieta, vaizdas, mintis, jausmas ar jų samplaika.
   
  Du. Niekada nežinosi visko. Tačiau gali žinoti tikrai daug vienoje ar keliose sferose. Savo darbo vaisiais tapti asu, specu, profesionalu, mokytoju, guru, lyderiu. Čia laukia arogancijos spąstai. „Žiūrėk kaip reikia; tu nieko nemoki“ – dažniau tai sklinda ne taip akivaizdžiai, o apgaudinėjant save ir bandant išlaikyti savo „gero vyruko“ paveikslą. Jei žodžius gebame kontroliuoti, tai kūno kalboje, laikysenoje arba tone šį signalą paslėpti daug sunkiau. Mažas kojos kryptelėjimas šiame kelyje ir supranti, kad atvykai į visai kitą stotelę, nei norėjai. Esi kietas, bet be integralumo. Kažkur pakeliui pametei savo standartines vertybes. Tuomet reikia padaryti reset‘ą – nunulinti save. Tu esi kvailys – nesvarbu ką jau žinai. Imkis naujos veiklos, interesų lauko. Neleisk sau snausti ant laurų, mokykis ir augink savo moralinį kapitalą. Kad ir kokiu keliu beeitum, visada rasi prastesnių, mažiau pažengusių, skurdesnių, kvailesnių ir kitaip silpnesnių žmonių. Lygiai taip pat gali apstulbęs žiūrėti į savo dievaičius. Aktorius, menininkus, rašytojus, verslo atstovus ir nesuvokti kaip jie daro ar padarė tai, kas pakeitė pasaulį. Priklausomai kur save pastatysi į šią eilę ir žiūrėdamas į kaimyną greta tu gali arba sunaikinti save ardydamas savo paskutinius pasitikėjimo savimi likučius arba priešingai – stovėdamas baloje įsivaizduoti, kad esi jūrų kapitonas. Atskaitos taškas turi būti tik tu pats sau. Praeityje. Kartais sustok ir pažiūrėk atgal. Ar pasikeitė tavo požiūris į tam tikrus dalykus? Pokytis, šiuo atveju ne vizualus – geriausias įrodymas, kad nestovi vietoje. Rodos šioje vietoje man pritaria ir F. Dostojevskis: “The cleverest of all, in my opinion, is the man who calls himself a fool at least once a month.”
   
  Sėkmės.
 3. Patinka
  donce16 sureagavo į dziu-mAn-dzy Mano asmeninis puslapis   
  Tavo puslapi galima apibudinti vienu zodziu - š***s
 4. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo djjmz padėkit užprogramuot   
  Už tokius dalykus pinigus reikia mokėti. Abejoju ar kas už ačiū sutiks
 5. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo djjmz padėkit užprogramuot   
  Už tokius dalykus pinigus reikia mokėti. Abejoju ar kas už ačiū sutiks
 6. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo k163 Internetinis puslapis kryžiažodžių mėgėjams   
  Keletas pastebėjimų:

  Neina greit rašyti. Rašant greit, yra praleidžiamos raidės. Reikėtų taisyti javascript'ą. Paspaudus ant klausimo dešinėje, galėtų parodyti kur jis yra, ir atvirkščiai. Manau būti gerai, jog leistų pasirinkti klausimų kiekį. Tikrinti ir saugoti reikėtų atskirti. Galėtų būti galimybė parodyti atsakymus.
 7. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo k163 Internetinis puslapis kryžiažodžių mėgėjams   
  Keletas pastebėjimų:

  Neina greit rašyti. Rašant greit, yra praleidžiamos raidės. Reikėtų taisyti javascript'ą. Paspaudus ant klausimo dešinėje, galėtų parodyti kur jis yra, ir atvirkščiai. Manau būti gerai, jog leistų pasirinkti klausimų kiekį. Tikrinti ir saugoti reikėtų atskirti. Galėtų būti galimybė parodyti atsakymus.
 8. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo macrobuyLT Laptop problema   
  Persirašyk windows'us.
 9. Patinka
  donce16 sureagavo į Alaloitas Omnitel įdiegė 4.5G iki 750Mb/s spartos internetą!   
  Ir per kiek sekundžių tas 4.5G išnaudos visą omnitelio mėnesiui skirtą duomenų kiekį ?
 10. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo Daniilas Pagalbos su Excel   
  =IF(G16="trauma";"Kairės rankos trauma";IF(H16="trauma";"Dešinės rankos trauma";AVERAGE(G16:H16)))
 11. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo Hellaflushas Gidas: Kaip apsipirkti Aliexpress.com e.parduotuvėje?   
  Lietuviams aktualiausia klausimai :D
 12. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo Hellaflushas Gidas: Kaip apsipirkti Aliexpress.com e.parduotuvėje?   
  Lietuviams aktualiausia klausimai :D
 13. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo Hellaflushas Gidas: Kaip apsipirkti Aliexpress.com e.parduotuvėje?   
  Lietuviams aktualiausia klausimai :D
 14. Patinka
  donce16 sureagavo į Mykolas Uztrumpinau laptopa   
  Von, šiukšle, iš forumo.
 15. Patinka
  donce16 sureagavo į Blofeld Uztrumpinau laptopa   
  Geras tu kadras čia.. :D Išskirtinis toks. :D Bijai tiesos, tai šiukšle išvadint sugebi? :D Gal tu pats ir varyk iš forumo. :) Tau buvo jau anksčiau normaliai pasakyta kas galėjo būt, ir be ardymo tu nieko pats neišsiaiškinsi, TAI KAS TAU DAR NEPATINKA?
  Arba ardai, arba neši į garantinį, 2 variantai. Ir ko čia dar bangas keli?
 16. Patinka
  donce16 sureagavo į AudriusN iPhone 5s/6 Kopija   
  Klausi kokie minusai? Visi. :)
 17. Patinka
  donce16 sureagavo į wi_lius Pelningiausia programavimo kalba , kuri padės užsidirbti nemažai   
  Geriau nuspręsk kuo nori užsiimti – WEB puslapiais, programėlėmis telefonams, server-side'u – ir tada žiūrėk, kuo galima tam tikslui programuoti. Nes jeigu ieškosi, su kokia programavimo kalba programuoti, tai tai tiek ir terasi…
   
  O šiaip tai tik interneto puslapiai turi gana konkrečiai apibrėžtą technologijų rinkinį (HTML, CSS ir Javascript, o turbūt visa kita tik per plug-in'us). Mobiliosios programėlės tai priklausomai nuo platformos turi po vieną ar keletą variantų, su kuo gali programuoti. O desktop ar server-side'ui tai pakankamai daug kalbų tinka.
 18. Patinka
  donce16 gavo reakciją nuo marijus020 Kuris APP dizainas geresnis?   
  5 neblogas :)
 19. Patinka
  donce16 sureagavo į Karolis Ar steigdami įmonę dėl jos datos konsultuojatės su Astrologu?   
  "Žinoma, kad 2, o dar geriau - trijų, promilių girtumas pjaunant vištas atneša laimę ir pinigus." - teigė Kazys iš Pocelonių kaimo, geriau žinomas kaip "kaimo višpjovys" ir "labai geras žmogus". Kazys yra gerbiamas visame Pocelonių kaime ir netgi vienkiemiuose už jo ribų. Kaime kalbama, kad Kazys yra vienintelis žmogus 100 kilometrų spinduliu, sugebantis taip kokybiškai ir gerai papjauti vištą ir netgi ją išdarinėti. Paklausus Kazio, ar turi kokios asmeninės patirties, kuomet papjovus vištą su 2 promilėmis alkoholio kraujyje jam nusišypsojo sėkmė, Kazys atsirūgęs atsako "Žinoma, kad buvo. Netgi nelabai seniai, ėjau 10 kilometrų iki Anelės namo ir buvau gerai įkaušęs, papjoviau jos tris vištas. Grįžtant namo užsukau į parduotuvę nusipirkt dar alučio ir akis užkliuvo už teleloto bilietų. Tai nusipirkau ir vieną bilietuką." išrėžė Kazys. Paklausus jo, tai ar visgi jam nusišypsojo sėkmė loterijoje, Kazys nusijuokė ir atsakė, kad laimėjo du litus. Na, panašu, kad iš tikro šis ritualas - išgerti prieš pjaunant vištas - veikia. ("Iliustruotasis mokslas", 2 Nr., 2004)
   
  Na, manau "Iliustruotasis mokslas" yra gana rimtas žurnalas ir juo galima pasitikėti, kaip ir tavuoju Valentinu. :)
   
  Na, o dabar rimtai - https://en.wikipedia.org/wiki/Anecdotal_evidence . Beje, kodėl ignoravai klausimą apie gimimo datą?
   
  O apie milijonierius - nejaugi tikrai neįmanoma rasti informacijos, kodėl nemažai jų tokiais tapo? Dažnai juk užtenka įrašyt į Google vardą ir pavardę ir vuola, turim visą background informaciją, kaip Zuckerbergas, Geitsas, Jobsas ir kiti "užkalė žalio". :)
 20. Patinka
  donce16 sureagavo į Vileikis Rycka99 prisistatymas arba ką aš čia išsidirbinėju?   
  "Filmą įgarsino Ryčka 9 9" Pirmi žodžiai suskambėję galvoje, pamačius tavo nick'ą :D Manau daugumai filmai.in narių pažįstamas tavo balsas. Na, o dabar marš "Suits" 3 sezono įgarsint :) :D
 21. Patinka
  donce16 sureagavo į biz Ar steigdami įmonę dėl jos datos konsultuojatės su Astrologu?   
  Prisidarei problemu uz tiek pinigu, nes netinkama data buvo imones ikurimui? :D
  Ir kodel pas odontologa eiti reikia planuojant kudiki? :D
 22. Patinka
  donce16 sureagavo į n0l 5000 pelnas per mėn.   
  konkurencija milžiniška sioje srityje, kokybiškos už gerą kainą žaliavos trūkumas, be konkrečių skaičių tas pasakymas 5000eur pelnas per mėnesį skamba mažu mažiausiai nerealiai. Netgi jei ir tas įrengimas pajėgus pagaminti tokį kiekį produkcijos kad pasiektum tokį mėnesinį pelną, iškart iškils problemos su realizacija. Skelbimas primena durnių paiešką...
   
  Ką jau kalbėt apie termino GAMYBOS LINIJA naudojimą, už 5000eur geriausiu atveju pats presas išeina naudotas, arba kiniškas naujas, arba čia ta "gamybos linija" savadarbė, kur petras su jonu garaže suvirino ir išdidžiai pavadino gamybos linija. O gal gamybos linija ir yra tik pats presas?
   
  Gražiai viskas surašyta, o konkrečios informacijos apie patį įrengimą ar skaičiavimus NULIS.
 23. Patinka
  donce16 sureagavo į Mykolas Geriausios svetainės konkursas!   
  Iš mano asmeninės inciatyvos - 600 EUR prizas nugalėtojui (arba išskirstyta suma tarp 3 geriausių). Jeigu leis galimybės ir konkursas bus tikrai įdomus, t.y nariai dalinsis informacija kaip visko pasiekė išsamiai ir įdomiai - sumą pakelsiu iki 1000 EUR.
 24. Patinka
  donce16 sureagavo į tdk Mano Pixel art bandymai   
  Sveiki,
   
  Kažkaip net nežinau kaip ir čia pradėt.... Žodžiu, man visada patikdavo ir vis dar patinka pixelinė(8-bit) stiliaus grafika. Tai kažkaip visiškai neturėjau ką šiandien veikt ir nuprendžiau pats kažką papaišyt pixeliais :) Jokių įmantrių programų nenaudojau, naudojau Paintą. :) Pasirinkau krepšinio tematiką ir štai ką pavyko išstenėt:
   
  http://i.imgur.com/gO9iGxh.png
   
   
  Žinau, kad pasiteisinimai dažniausiai niekam neįdomūs, bet tai yra visiškai pirmas(ir greičiausiai paskutinis) mano darbas. Gyvenime nesu dirbęs su jokiais grafikos redagavimo soft'ais ir greičiausiai nedirbsiu. Šį piešinį kūriau visiškai savo malonumui. :)
   
  Ir nujaučiu, kad sulauksiu tokių klausimų "O kam čia dalinies? Koks čia tikslas?" tai atsakymas būtų: jokio tikslo kaip ir nėra, o dalinuos, nes tiesiog įdėjau šiek tiek darbo į šį piešinį ir smalsu ar bent kam nors jis pasirodys idomus. :) Bet labai neverksiu ir sulaukęs tokių komentarų kaip "trink temą ir tą piešinį" ir t.t. :)
   
   
  Tai tiek ir būtų iš manęs :)
 25. Patinka
  donce16 sureagavo į finansai Įvertinkite klipą ir verslo idėją   
  Siam daiktui reikia produkto dizainerio, nes tai yra interjero detale. Kaip rase n0L, toki tik i soda vezti, o ne moderniam ofise statyti. Tad paieskok gero dizainerio, ir tegu jis isdirba pateikima.
   
  P.S. sitas zvilgsnis tai nieko gero nezada tai merginai :D :D
   

×
×
 • Sukurti naują...