Pereiti prie turinio

Šventinių prekių elektroninė parduotuvė


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Parduodama trumpai veiklą vykdžiusi elektroninė parduotuvė šventinis.lt

Puslapyje parduodamos šventinės prekės, šventiniai priedai , dekoracijos. Apima beveik visas didžiausias metų šventes. Prekės siunčiamos iš lenkijos.

 

Antkainis 100% ,prakti6kai geriausia kaina rinkoje. Su tokiu rinkoje yra arba konkurentai su vienodomis kainomis, arba iki 4 kartų didesnėmis .( šventinių prekių vilkų, kurių pavadinimo nenoriu įvardinti.)

 

Tiekėjai iš pl, veikla vykdantys visoje EU ir dirbantys 20metų + savo srityje. Galintys pasiūlyti ne tik platų pasirinkimą, tačiau ir gerą didmeninę kainą. Prekes pristato per 3d.d nuo apmokėjimo gavimo, nėra kile problemų. Metų pradžioje atsiunčia atnaujintą savo prekių katalogą. Tikrai verti dėmesio tiekėjai.

 

Pati parduotuvė nuomuojama iš getshopin, patogu, paprasta, darbo ir ne tik metu visada malonus supportas, funkcijų tokiai prekybai. Pajungtas analitikas, webmasteris, buvo pateiktas sitemap. Papiešti keli slaideriai. Prekės importuotos per exel. Dabar prekės neaktyvuotos dėl to, kad nepriiminėti užsakymų. Nusipirksite , galėsite aktyvuotis.

 

 

 

 

 

Veikla vykdyta pagrinde vieną mėnesį ne sezono metu, tačiau šiek tiek investavus pavykdavo pritraukti ir stambių susidomėjimų, pvz 5000 balionų. Aptarnauti 7 užsakymai, užklausos buvo 3x 4x daugiau, tačiau jau buvo nebeprekiaujama.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pradinė kaina 1e

Min statymas 1e

Pirk dabar kaina : 400

 

 

Aukcionas baigsis 48 valandos po paskutinio statymo. Sėkmės !

 

Prekių Apie 6000 skirtingų.

post-88838-0-31878100-1487019477_thumb.png

post-88838-0-10727600-1487019486_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymai į klausimus kurių susilaukiau. Tiekėjas duoda tiek xml tiek exel formatu prekes. Į kainą įeina tiek puslapis,esant reikalui galiu apmokyti dirbti, tiek tiekėjų info, el paštas, adwords kazkoks likutis berods buvo, galiu pridėti lipdukus su logo (yra 100vnt). Domenas laikomas iv.lt. Apmokejimai automatizuoti (paysera) , automatizuotas ir pristatymo procesas skirtas dirbti su lpexpress.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...