Pereiti prie turinio

PatikrintasAuto.lt - Pagalba perkant automobilį


Rekomenduojami pranešimai

post-14131-0-05699100-1615306391_thumb.jpg

 

 

PADEDAME ĮSIGYTI ARBA PARDUOTI JŪSŲ AUTOMOBILĮ! ATLIEKAME AUTOMOBILIO PATIKRA PRIEŠ PIRKIMĄ!

 

Kas mes? Esame kompetentinga, savo darbą ir automobilius mylinti komanda, siekianti sukauptomis žiniomis ir įgyta patirtimi pasidalinti su klientais.

 

Mūsų tikslas – palengvinti sudėtingus automobilio pirkimo ar pardavimo procesus ir atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. Patikėkite automobilio patikrą prieš pirkimą ar automobilio pardavimą mums. Dirbame visoje Lietuvoje.

 

Siūlome nemokamą konsultaciją, kurios metu atsakysime į kylančius klausimus ir padėsime rasti geriausią sprendimą.

 

 

 

PASLAUGOS:

 

 • Automobilio patikra prieš pirkimą
  pirminė automobilio apžiūra, kompiuterinė diagnostika, bandomasis važiavimas, automobilio defektų aprašas ir nuotraukos.
  Kaina – 199 Eur + kelionės kaina 0.20 Eur/km.
  Atstumas skaičiuojamas pirmyn - atgal. Pradinis taškas yra Kėdainiai.

   
 • Kliento atstovavimas perkant automobilį
  padedame išsirinkti geriausią automobilį, automobilio apžiūra, atvežame klientą į sutartą vietą, deramės dėl automobilio kainos, tvarkome automobilio pirkimo dokumentus, padedame užregistruoti automobilį, konsultuojame visais iškilusiais klausimas.
  Kaina – 199 Eur + 50% nuo nusiderėtos sumos + kelionės kaina 0.20Eur/km.
  Atstumas skaičiuojamas pirmyn - atgal. Pradinis taškas yra Kėdainiai.

 

 • Konsultacija
  atsakome į visus klausimus dėl automobilio registracijos, draudimo, lizingo ir t.t. Padedame išspręsti problemas, lengviau sutvarkyti dokumentus ar išsirinkti optimaliausią lizingo, draudimo pasiūlymą.
   
   
 • Jūsų seno automobilio pardavimas
  įvertiname automobilio techninę ir išorės būklę ir pasiūlome optimaliausią pardavimo kainą, parengiame automobilį pardavimui, išplatiname infomaciją apie parduodamą transporto priemonę, atstovaujame Jus derybose, padedame sudaryti pardavimo sandorį.
  Jeigu pageidaujate parduoti automobilį kuo greičiau – galime pasiūlyti jį nupirkti iš karto už jums palankią kainą.
   
   
 • VIN patikra
  patikrink CarVertical automobilio istoriją su 10% nuolaida

 

 

 

Taigi, norite įsigyti naują automobilį, tačiau neturite bazinių žinių apie automobilius ir jų techninę pusę? O galbūt neturite pakankamai laiko ieškoti ir apžiūrinėti automobilius, nežinote visų automobilių pirkimo niuansų, arba tiesiog nemėgstate pirkimų, derybų ir pan.? Nieko nelaukdami kreipkitės į mus!

Esame lankstus pasiūlymams. Net neabejojame, jog surasime bendrą kalbą ir abejoms pusėms tinkantį bendradarbiavimo variantą.

 

 

Nuolaida 15% Automobilio patikrai (automobilio vertė iki 3500€).

Nuolaida pritaikoma pasakius nuolaidos kodą UŽDARBIS.LT

 

 

Daugiau informacijos mūsų puslapyje https://patikrintasauto.lt/

 

SUSISIEKITE:

Asmenine žinute

el. paštu [email protected]

Facebook: PatikrintasAuto.lt

 

 

 

 

Taip pat galime nupirkti Jūsų seną automobilį.

Redagavo Paulius.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 3 mėnesių...

Teko pasinaudoti Pauliaus teikiamomis paslaugomis. Šį atsiliepimą išskirstyčiau į 3 dalis: bendravimą, automobilio patikrą bei kainą.

 

Visų pirma norėčiau pakalbėti apie Pauliaus bendravimą. Jeigu atvirai, tai tokio bendravimo tikrai nesitikėjau ir tai sakau tikrai ne iš blogosios pusės. Žmogus ne tik, kad atsako į užduotus klausimus, tačiau ir pats pataria/pasiūlo kas, kaip, kur (praktiškai nuo A iki Z). Bendrauji lyg su senu pažįstamu. Tikriausiai ne vienam teko susidurti su kai kuriais paslaugų teikėjais, kurie dažniausiai atsako "taip"/"ne" ir papildomai parašo vos keletą žodžių... O čia buvo priešingai, užduodi klausimą ir gauni platų/išsamų atsakymą/patarimą. Tikrai nustebino, kad žmogus nepasivargina aptarti visus niuansus ir aspektus, nes tai užima tikrai nemažai laiko.

 

Kas liečia automobilio patikrą, tai viskas taip pat labai puikiai. Pats susisiekia su automobilių savininkais, derina laiką, išsiklausinėja visą reikalingą informaciją. Po to nuvyksta jų patikrinti. Viską patikrinęs, nufotografuoja automobilio kėbulo defektus, todėl matai realią situaciją net niekur neišėjęs iš namų. Aprašo visus įmanomus automoblio trūkumus, kuriuos buvo galima pamatyti gyvai jį apžiūrinėjant.

 

Kaina tikrai nėra didelė, jeigu taupote savo laiką arba labai daug nenusimanote apie automobilius. Žmogus tikrai išmano savo darbą (įsitikinau visu 100 proc.). Prieš vykstant apžiūrėti automobilių, praneša kiek tai kainuos (t.y. pati patikra + kelionė). Viskas labai paprastai ir aiškiai. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...
 • po 1 mėnesio...

Siuo metu tesiam paieskas nupirkt automobili, jau ne vienas ir ne du variantai atkrito nes zmogus tikrai surado masinose tokiu defektu, kuriu tvarkymas laikui begant atsistos grazias sumas. Tikrai verta perkant brangesni automobili, zmogus savo darba ismano, o ir kaina moka paderint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kelis kartus gavau žinutes su klausimu "ar mane dominantis auto nebus per pigus apžiūrai ir ar man apsimoka?"

 

Kaina nėra visiškai svarbi, tiek brangus, tiek pigus auto bus patikrinami vienodai.

O ar jums apsimoka? Beveik visais atvejais nuo parduodamo automobilio sugebu kainą nuderėti daugiau nei tai padarytumėt patys :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 1 mėnesio...

Ačiū Pauliui už pagalbą įsigyjant automobilį. Beveik savaitę bendravom per forumą, ieškojom, kokį čia geresnį variantą rasti. Žmogus apskambino gal šešis ar septynis žmones, visko išklausinėjo ir kai radom įdomų variantą, Paulius pirmiausia vienas nuvyko ir apžiūrėjo automobilį. Po to viską raportavo man, ir vėliau mes susitikome bei su jo pagalba nusipirkau auto.

 

Viskas tikrai sklandžiai, žmogus užsiiminėja automobiliais, tad tikrai neturėtumėte jaudintis dėl jo nekompetetingumo ar kažko panašaus. Viską papasakos, parodys, paaiškins ir patars, ir dar kainą nuderės. Ir dar vėliau pasidomės, kaip sekasi su naujuoju automobiliu :)

 

Tikrai rekomenduoju visiems, kam reikia pagalbos perkant transporto priemonę. Paulius bendrauja maloniai, nėra jokių išsišokimų, kantrybės žmogus turi net ir su tais, kurių žinios apie automobilius nėra pačios turtingiausios.

 

Drąsiai kreipkitės!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...

Ši savaitė jau užimta, galiu tik konsultuoti, o jau nuo kitos savaitės pradžios galiu padėti ir tau :)

 

Beveik visi rašantis dėl pigesniu auto, nedrąsiai klausia ar apsiimsiu.

Nesvarbu ar automobilio vertė 1000e ar 10 000e bendrausim lygiai taip pat ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...
 • po 2 mėnesių...
 • po 1 mėnesio...
 • po 2 savaičių...

2 mėnesius pats "pirkau" auto, kol galų gale supratau, kad niekur nejudu ir reikia išmanančio žmogaus pagalbos. Kreipiausi į Paulių.

 

Visų pirma išsamiai atsakė į keletą klausimų, po ko gan smarkiai pasikeitė mano įsivaizdavimas apie tai, kas yra svarbu perkant auto, o kas - ne. To rezultate nemenkai pakeičiau savo paieškos parametrus. Paskui nusiunčiau keletą skelbimų, kurie man atrodė verčiausi dėmesio. Jau už kelių valandų Paulius telefonu išsiaiškino apie juos tiek, kad nusprendėm net neapžiūrinėt. Jau šitoj vietoj supratau, kad buvo verta pirkt paslaugą, išskyrus tai, kad visa tai buvo nemokama :).

Sekantis skelbimas pasirodė vertas apžiūrėt, ką Paulius ir padarė. Pravažiavo, padarė diagnostiką, atsiuntė foto su visais smulkiais defektais ir nemenkai nuderėjo kainą. Sekančią dieną aš jau važiavau namo su nauju auto. Sumoj už auto ir Pauliaus darbą sumokėjau mažiau, nei auto kaina skelbime.

 

Kad pavyko greitai rasti gerą auto - tiesiog pasisekė, bet man labai patiko kaip Paulius atliko savo darbą - greitai, kokybiškai ir sąžiningai. Tikrai stengiasi surasti gerą auto, o ne kuo daugiau ######nų auto apžiūrėt ir už tai susirinkt pinigus. Jeigu prireiks, tikrai kreipsiuos ir kitą kartą ir draugams rekomenduosiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 3 savaičių...

Žmogus labai gerai nusimano savo srityje, padėjo išrinkti automobilį, nuderėjo ženklią sumą bei padarė diagnostiką.

 

Taip pat pastebėjo keletą automobilių defektų, apie kuriuos net pats pardavėjas nežinojo.

 

Dedu stiprų pliusą ir ateityje žadu naudotis paslaugomis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...