Pereiti prie turinio

Kodėl, išsiuntus 150 CV, Jums niekas nepaskambino


Rekomenduojami pranešimai

Straipsnis neblogas, tik siūlyčiau perkelti prie asmeninio tobulėjimo srities ;)

 

Mano rekomendacijos, kad kai ieškai darbo svarbu CV adaptuoti/ priderinti prie 1 įmonės, taip parodant savo unikalumą ir išsiskiriant iš kitų.

 

 

p.s šia tema esu parašęs ir straipsnį: https://uzdarbis.lt/t260063/kaip-as-darbo-ieskojausi-arba-ko-jus-galite-pasimokyti-is-manes-ir-mano-klaidu/

Redagavo Mindaugas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku su nuotraukos neskelbimo ideja. Na nevisiskai nesutinku, taip, yra isimciu, kada nuotrauka beveik nesvarbi ir ja nebutina skelbti.

 

Bet vis tik, cv turi buti zmogaus nuotrauka ir darbdavys dazniausiai nori pamatyti koks zmogus kandidatuoja. Gal neiskoma modeliu ar labai patraukliu zmoniu, bet bukim realistai, daugiau sansu turi mielas akiai zmogus, jei lyginant tas pacias kvalifikacijas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog nuotrauka yra papildoma informacija. Kaip ir baigti kursai ar viena iš darbo patirčių. Nuotrauka patraukia akį ir pasako - "aš žmogus kaip visi kiti". O štai kai nėra nuotraukos - galima ir tokią kaip pirmame straipsnyje įsivaizduot, mąstant apie tai, kodėl nėra nuotraukos:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent Tavo komentaras dar kartą patvirtina, kad nereikia nuotraukos. ;)

 

 

Aš visada rekomenduoju žmogui įsidėti nutrauką į CV, nes:

1) Įsivaizduokite per dieną Jums reikia atlikti 10 pokalbių, o per savaitę 50 - spėkite ar lengvai atsiminsite visus žmones? Nuotrauka padedant Jūsų CV susieti su Jumis.

2) Gera CV nuotrauka yra dar vienas pardavimo kanalas, kuris suteikia Jūsų CV daugiau žavesio ir pridedam Jam šilumos. Žinoma Lietuvoje dar nėra paplitęs dalykas, kad ruošiant nuotrauką CV reikia investuoti laiko ir darbo, o ne tik pasirinkti vieną iš turimos jau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau nuotrauka yra iš dalies reikalinga. O jeigu tarkim žmogus yra specifinio stiliaus atstovas, ir turi daug tatuiruočių ant rankų, ar kitose matomose vietose? Spėju, darbdavys tikrai atkreiptų į tai dėmesį, kadangi šiomis dienomis ištatuiruotas kūnas daugeliui asocijuojasi su nešvara ir netvarka, ir tai galėtų būti viena iš priežasčių, dėl kurios negavai darbo vietos.

Redagavo GoodOne
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent Tavo komentaras dar kartą patvirtina, kad nereikia nuotraukos. ;)

 

Kaip patvirtina?

Mano nuomone - jei tavo veidas yra "gero zmogaus" (nebutinai grazaus, bet tokio, kuris sukelia pasitikejima) tai tada galima deti. Jei toks nera tada geriau nedeti.

 

Siaip turbut zinai, kad nemazai ka galima pasakyt is zmogaus veido, kartais is jo matosi, kad tikrai netinkamas zmigus bus, o kartais matosi, kad norisi pasikviesti pokalbiui vien pagal tai koki charakteri signalizuoja veidas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes kai ieškome žmonių, gauname labai daug CV. Per 2014 Turbūt iš viso gavom apie 1000 - 2000 CV. Bent į trečdalį jų teko užmesti akį.

 

Mano keli patarimai iš praktinės pusės:

 

1. Dėl foto kategoriškai nesutinku. Būtinai pridėkite. Jeigu jau vadovui nepatiksite dėl fizinių bruožų, tai geriau, kad toks vadovas jūsų išvis nepakviestų į darbą.

 

Nuotrauka apie jus perteikia irgi nemažai informacijos. O kuo Jūs daugiau pateiksite informacijos, tuo daugiau šansų užkabinti žmogų.

 

2. Motyvacinis laiškas

 

Pati svarbiausia dalis. Būtinai parašykite, ir atskleiskite save. CV kaip ne kaip visų standartinė, o iš motyvacinės dalies dalies, bent kažką gali spręsti apie kandidatą.

 

3. E-pašto adresas

 

Visiškai nekreipiu dėmesio, bet aišku adresas atsiduodu_nedraugavus_69@ praskaidrintų dieną. Norėtusi ir į pokalbį pakviesti pažiūrėti, kas per žmogus. (bet iš profesinės pusės stengiesi gerbti žmonių laiką ir kviesti tik tuos kurius potencialiai samdytum).

 

3. Idėk darbo į CV rašymą

 

Jei CV pamatau kelias klaidas, arba skurdus saves aprašymas(daug irgi nereikia). Žiūriu labai neigiamai, nes CV rašymas norint įsidarbinti yra pats pirmas Tavo darbas. O jei pirmajį darbą atlikai ant "durniaus", tai matyt panašiai dirbsi ir pas mane.

 

4. Reputacija online

 

Visada pasistengi pabrowsinti, retai kažką randi, bet šiaip dedu pliusą, jeigu kažką surandi apie žmogų iš profesinės pusės.

 

5. Reputacija

 

Iš ankstesnio darbo išeik tvarkingai, be konfliktų, be akių draskymo. Kuo toliau tuo labiau plinta mada paskambinti į ankstesnes darbovietes.

 

Anksčiau, kai gaudavau neigiamą rekomendaciją, galvojau, kad gal žmogus pateko pas prastą darbdavį, bet dabar kažkaip dažnai įsitikinau, kad jei žmogui buvo labai prastai pas ankstesnį darbdavį, tai dažniausiai ir pas mane jam kyla daug visokių problemų.

 

Dar iš reputacijos pusės, jei darbą keisdavote kas 2 mėnesius, tai irgi rodo nekokius signalus.

 

6. Noras dirbti

 

Kai ateinate į pokalbį, ar Jus priima į darbą, supraskite, kad mūsų darbdavių tikslas padaryti Jus kuo sėkmingesniais, kad kurtumėte tiek sau, tiek įmonei pridėtinę vertę. Ir jei pasamdome ne tą žmogų, tai nuostoliai būna žiaurūs.

 

Todėl rinkitės darbą atsakingai, supraskite, kad niekur lengvų darbų nebūna, o jei ir surasite vietą, kur galima lengvai stumti dienas ir iš jūsų mažai reikalauja, tai ilgainiui prarasite įgūdžius ir susivarysite savo karjerą ilgalaikėje perspektyvoje.

 

Tai čia buvo mano patarimai, kaip susirasti neblogą darbą, o jeigu ambicijos pasiekti 10 000 litų. Tuomet paskaitykite mano kitą straipsnį. Neužilgo įmesiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats, kai maždaug prieš pusę metų ieškojau darbo, pasidariau netipinį cv. Padariau per MS Publisher, nebuvo ten kažko labai ypatingo, vis dėlto ne dizainerio darbo ieškojau, tačiau pasidariau įdomesnes skiltis (kuo aš įdomus, kodėl būtent aš, kas mane "veža" ir pan.), ten stengiausi atskleisti įdomesnes savo gyvenimo detales (nerašiau visokių "esu komunikabilus, draugiškas" ir bla bla bla), nuotrauką gerą parinkau, kurioje solidžiai atrodau, šioks toks buvo grafinis apipavidalinimas buvo, kurį iš tiesų pats publisheris pasiūlė, bet visai tiko. Pats cv tapo cv ir motyvaciniu laišku viename, nes buvo ir konkrečios info, ir info apie mane, kaip apie žmogų ir darbuotoją.

Esmė tame, kad kam siunčiau tokį cv, beveik visi kvietėsi į pokalbį, ne vieną kartą išgirdau, kad patiko netradicinis cv, atkreipė dėmesį. Vienoj vietoj sakė, kad čia yra variantas, kai žmogus be patirties sudomina ir išsiskiria, toj vietoj pasiūlė ir darbą, tik kad aš pats atsisakiau, nes galėjau rinktis.

Apibendrinant noriu pasakyti, kad jei turit bent dalelę kūrybiškumo, tai darykitės cv, kurį patiems būtų įdomu skaityti ir kuris sužadintų darbdavio smalsumą. Tikrai neprašausit pro šalį. :)

Redagavo jkacinskas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka patraukia akį ir pasako - "aš žmogus kaip visi kiti". O štai kai nėra nuotraukos - galima ir tokią kaip pirmame straipsnyje įsivaizduot, mąstant apie tai, kodėl nėra nuotraukos:)

 

Ne.

 

Aš visada rekomenduoju žmogui įsidėti nutrauką į CV, nes:1) Įsivaizduokite per dieną Jums reikia atlikti 10 pokalbių, o per savaitę 50 - spėkite ar lengvai atsiminsite visus žmones? Nuotrauka padedant Jūsų CV susieti su Jumis.2) Gera CV nuotrauka yra dar vienas pardavimo kanalas, kuris suteikia Jūsų CV daugiau žavesio ir pridedam Jam šilumos. Žinoma Lietuvoje dar nėra paplitęs dalykas, kad ruošiant nuotrauką CV reikia investuoti laiko ir darbo, o ne tik pasirinkti vieną iš turimos jau.

 

Ne x2

 

Manau nuotrauka yra iš dalies reikalinga. O jeigu tarkim žmogus yra specifinio stiliaus atstovas, ir turi daug tatuiruočių ant rankų, ar kitose matomose vietose? Spėju, darbdavys tikrai atkreiptų į tai dėmesį, kadangi šiomis dienomis ištatuiruotas kūnas daugeliui asocijuojasi su nešvara ir netvarka, ir tai galėtų būti viena iš priežasčių, dėl kurios negavai darbo vietos.

 

Ne x3

 

Kaip patvirtina? Mano nuomone - jei tavo veidas yra "gero zmogaus" (nebutinai grazaus, bet tokio, kuris sukelia pasitikejima) tai tada galima deti. Jei toks nera tada geriau nedeti.Siaip turbut zinai, kad nemazai ka galima pasakyt is zmogaus veido, kartais is jo matosi, kad tikrai netinkamas zmigus bus, o kartais matosi, kad norisi pasikviesti pokalbiui vien pagal tai koki charakteri signalizuoja veidas.

 

Ne x4.

 

Mieli bendraforumiečiai... Yra toks posakis Rusijoje: "skoniui ir spalvai draugų nėra". Jis puikiai nusako tai, kad kiekvienas žmogus turi unikalų skonį ir stiliaus/grožio/patrauklumo ir t.t. suvokimą. Apie tai jau esu rašęs anksčiau, straipsniuose "Kaip patikti žmonėms" ir "Kaip sudaryti gerą pirmąjį įspūdį". Straipsniuose nurodyta, kaip veikia žmogaus smegenys simpatijos atveju. Ir tai, mielieji, tikrai neveikia Jūsų naudai. Ypač - gyvenimo aprašyme. Nesant nuotraukai - Jūs priverčiate potencialų darbdavį atkreipti dėmesį į Jūsų gebėjimus, o ne išvaizdą.

 

Duosiu vieną paprastą pavyzdį: samdėme vieną žmogų. Atėjo keli kandidatai - vieni jaunesni, komunikabilūs, kiti vyresni ir su patirtimmi, tačiau brangūs. Ir buvo toks vienas jaunuolis... Atlikęs rimtą praktiką, turintis reikiamas žinias, tačiau charizmos - visiškas nulis. Išvaizda - tragiška. Nesirūpinantis savimi, susikūprinęs, veidas - tikrai "ne kažką". Įmonės savininkas sako man: "gal imame tą ir aną kandidatus?". Aš jam sakau: "o tai kodėl ne šitą?". Jis sako: "taigi jis baisus koks, pažiūrėk". Bet tai buvo žmogus, kurio žinios, patirtis ir kaina labiausiai atitiko įmonės interesus. Rezultatas? Jis vis tiek pas mus dirba. Jeigu jo nuotrauka būtų jo CV - jis nebūtų net pakviestas į pokalbį. Ar dabar suprantate punktą apie nuotrauką?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne.

 

 

 

Ne x2

 

 

 

Ne x3

 

 

 

Ne x4.

 

Mieli bendraforumiečiai... Yra toks posakis Rusijoje: "skoniui ir spalvai draugų nėra". Jis puikiai nusako tai, kad kiekvienas žmogus turi unikalų skonį ir stiliaus/grožio/patrauklumo ir t.t. suvokimą. Apie tai jau esu rašęs anksčiau, straipsniuose "Kaip patikti žmonėms" ir "Kaip sudaryti gerą pirmąjį įspūdį". Straipsniuose nurodyta, kaip veikia žmogaus smegenys simpatijos atveju. Ir tai, mielieji, tikrai neveikia Jūsų naudai. Ypač - gyvenimo aprašyme. Nesant nuotraukai - Jūs priverčiate potencialų darbdavį atkreipti dėmesį į Jūsų gebėjimus, o ne išvaizdą.

 

Duosiu vieną paprastą pavyzdį: samdėme vieną žmogų. Atėjo keli kandidatai - vieni jaunesni, komunikabilūs, kiti vyresni ir su patirtimmi, tačiau brangūs. Ir buvo toks vienas jaunuolis... Atlikęs rimtą praktiką, turintis reikiamas žinias, tačiau charizmos - visiškas nulis. Išvaizda - tragiška. Nesirūpinantis savimi, susikūprinęs, veidas - tikrai "ne kažką". Įmonės savininkas sako man: "gal imame tą ir aną kandidatus?". Aš jam sakau: "o tai kodėl ne šitą?". Jis sako: "taigi jis baisus koks, pažiūrėk". Bet tai buvo žmogus, kurio žinios, patirtis ir kaina labiausiai atitiko įmonės interesus. Rezultatas? Jis vis tiek pas mus dirba. Jeigu jo nuotrauka būtų jo CV - jis nebūtų net pakviestas į pokalbį. Ar dabar suprantate punktą apie nuotrauką?

 

 

O aš dar kartą pasikartosiu:

Graži, tvarkinga nuotrauka - kuri buvo paprašyta padaryti draugo fotografo (megėjo - profesonalo) yra papildomas pardavimo kanalas. Kaip minėjau į nuotrauką, kaip ir į patį CV reikia investuoti laiko ir ties to padirbėti, bet tikrai rekomenduoju visada ją dėti į CV, dėl aukščiau paminėtų priežasčių.

 

p.s. teko perskaityti ir duoti feedbacka daugiau nei 300 CV ir CV su nuotrauka visada labiau patraukia dėmesį nei be jos.

 

P.s.s. IdėjosVerslui galėtum argumentuoti savo nuomonę, kodėl nereikia nuotraukos, o ne tiesiog parašyti "ne".

Redagavo Mindaugas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš dar kartą pasikartosiu:

Graži, tvarkinga nuotrauka - kuri buvo paprašyta padaryti draugo fotografo (megėjo - profesonalo) yra papildomas pardavimo kanalas. Kaip minėjau į nuotrauką, kaip ir į patį CV reikia investuoti laiko ir ties to padirbėti, bet tikrai rekomenduoju visada ją dėti į CV, dėl aukščiau paminėtų priežasčių.

 

p.s teko perskaityti ir duoti feedbacka daugiau nei 300 CV ir CV su nuotrauka visada labiau patraukia dėmesį nei be jos.

 

P.s.s IdėjosVerslui galėtum argumentuoti savo nuomonę, kodėl nereikia nuotraukos, o ne tiesiog parašyti "ne".

 

1. Aš ką tik paaiškinau, kodėl nuotraukos CV nereikia. Jeigu nesupratai - perskaityk dar kartą;

2. Jeigu Tavo nuotrauka tokia faina ir ties ja "padirbėta" - kodėl Tu jos nenaudoji šitame forume?

3. Daliai mūsų visuomenės investuoti reikėtų ne į nuotrauką, o į plastikos chirurgus. Kitai daliai (kurie renkasi darbuotojus pagal išvaizdą) - į psichologus.

4. Sveikinu su 300 perskaitytų CV. Achievement unlocked.

5. Antrasis "P. S." rašomas "P. P. S."

 

Prašau, nėra už ką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Aš ką tik paaiškinau, kodėl nuotraukos CV nereikia. Jeigu nesupratai - perskaityk dar kartą;

2. Jeigu Tavo nuotrauka tokia faina ir ties ja "padirbėta" - kodėl Tu jos nenaudoji šitame forume?

3. Daliai mūsų visuomenės investuoti reikėtų ne į nuotrauką, o į plastikos chirurgus. Kitai daliai (kurie renkasi darbuotojus pagal išvaizdą) - į psichologus.

4. Sveikinu su 300 perskaitytų CV. Achievement unlocked.

5. Antrasis "P. S." rašomas "P. P. S."

 

Prašau, nėra už ką.

 

 

Koks pyktis ir arogancija :))

 

 

1. Tavo argumentas - pasakojimas, yra tik vienas įvykis iš milijono, o kiek yra istorijų, kai žmogus buvo nepakviestas į pokalbį nes neįsidėjo nuotraukos į CV? Ar tu argumentais vadini nuorodas į savo straipsnius?

2. Nenoriu ir nenaudoju ;) man patinka dabartinė.

3. Na dėl šito tai nesutikčiau, bet kiekvienas grožį supranta savaip.

4. Ačiū ;)

5. Atsiprašau už klaidą. Pasitaisiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka nėra nei būtina, nei nebūtina. Jeigu turi ką parodyt - prašom, jeigu ne - geriau nedėt. Dar reikėtų žinot, kas tuos CV pirmiausia filtruoja - moterys dirbančios personalo skyriuje - nenorės konkurenčių, bet norės gražių vyrų. Taip kad nėra tikslaus apibrėžimo dėl nuotraukos. Ir baikit ginčytis. Jeigu CV tinkamas ir "į tą pusę", tai nereikia jokio išradingumo:

 

Per ~2 mėn išsiųsti ~25cv, nueita į 9 pokalbius (pirmo lygio), 2 pokalbiai - antro lygio, 2 gauti darbo pasiūlymai panašiomis sąlygomis. O Cv - simple (labiau motyvacinis laiškas su CV).

post-2913-0-66215900-1415092839_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks pyktis ir arogancija :))

 

 

1. Tavo argumentas - pasakojimas, yra tik vienas įvykis iš milijono, o kiek yra istorijų, kai žmogus buvo nepakviestas į pokalbį nes neįsidėjo nuotraukos į CV? Ar tu argumentais vadini nuorodas į savo straipsnius?

2. Nenoriu ir nenaudoju ;) man patinka dabartinė.

3. Na dėl šito tai nesutikčiau, bet kiekvienas grožį supranta savaip.

4. Ačiū ;)

5. Atsiprašau už klaidą. Pasitaisiau.

 

Mano argumentai yra faktai. Dėl tų pačių faktų pateikimo, Tu laikai mano atsakymą pykčiu ir arogancija. Keista. Suprantu, kad Tau mano straipsniai yra ne argumentas ir tuo labiau - ne autoritetas. Taip būti ir neprivalo, teisingai? Ir nesvarbu, kokiais šaltiniais aš remiuosi straipsniuose, ką ten kažkokioje civilizuotoje valstybėje nustato kažkokie lėvi profesoriai. Juk Tu net 300 CV skaitęs ir žinai geriau...

Tu net pats sau prieštarauji. Bet ir tai Tau netrukdo. Kiekvienas turi savo skonį. Tikrai taip. Todėl žmogus, kuris renkasi darbuotoją pagal išvaizdą, o ne pagal žinias, patirtį ir kompetenciją, yra ######. Ir šioje vietoje - jis turi vieną iš dviejų pasirinkimų: a) likti #####; arba b) pasisamdyti personalo atrankos profesionalus, kurie parinks tinkamą žmogų, o ne "gražų". Nes tie, kurie renkasi darbuotojus verslui - nežiūri, yra nuotrauka ar ne (nebent verslo specifika to reikalauja).

Žinoma, Tu turi teisę į savo nuomonę. Kaip ir likę 7+ milijardo kitų žmonių. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokiausi skaitydamas IdejosVerslui argumentus apie nuotrauka...

 

Protingas darbdavys prieš kviečiant į darbo pokalbį tikrai pasinaudos "google" paieška ir pasidomės jumis. Dažniausiai pirmi paieškos rezultatai bus socialiniai tinklai kur jus galima rasti, Facebook, Linkedin ir pan... Ar ten nebus jūsų nuotraukos? Jei taip man būtų labai keista, nes tai itin retas atvejis šiuo laiku.. Bet jei tavo cv nėra nuotraukos Facebook'e pilna nuotraukų iš vakarėliu, nežinau įvaizdį jau galima susidaryt, net nepakvietus į darbo pokalbi.

 

Kaip suprantu juk dauguma taiko į specialistu pareigas čia, ne į darbo pareigas kur reikalingos minimalios žinios ir tiesiog fizinis pasirengimas. (Nežinau ar teisingai išsireikšiu pvz kasininkai krovėjai ir pan - kiekvienas darbas yra darbas nieko neteisiu) Tokių žmonių tiesiog trūksta, ir ten nereikia siusti cv užtenka nueiti į viena ar kita prekybos centrą ir darbą gausi..

 

Man gal ir neteko ieškotis darbo nes, darbdaviai mane patys susirasdavo. Bet turiu pavyzdį draugas nesenai Lietuvoje naudodamas LinkedIn susirado darbą. Grįžo po studijų Anglijoje ir, norėjo rasti darbą pagal specialybe. Jis jį rado, jis darė viską taip:

Turėjo CV kur atspindėjo ką baigė kur dirbo ir panašiai. Tvarkinga profilio nuotrauką, naudojosi vieno portalo paslauga kur vertino nuotraukas jog išsirinktu tokia kuri atspindėtu kaip draugišką specialistą (Jei ką domins parašykit paklausiu koks ten puslapis, ten tereikia įvertint kitų jog įvertintu tavo nieko nekainuoja). Linkedin profilis jo tikrai labai tvarkingas jei ką domintu rašykit privačia žinute galėsiu pasidalinti. Žinojo į kokiose firmose nori pradėti savo karjera, kontaktuodavo su personalo vadovais su motyvaciniu laišku (nebūtina turėti premium acount jog galėtum kontaktuoti su žmonėmis kuriais nori, yra mažų gudrybių). Taip jis nuėjo į visus darbo pokalbius kur norėjo. Nerašė vėjų viskas buvo žmogišką, taip su juo ir bendravo.

 

Dažniausiai juk nepriima į darbą dėl patirties stokos, bei abejonėmis jog nesusitvarkysit su paskirtomis užduotimis. Bet kiek į darbą patenka žmonių mokančių viską iš anksto 100 procentų, labai mažai..

 

Neapsiribokit vien tik CV.. Šiais laikais išsiusti CV gali kiekvienas, tekainuoja tik truputis laiko.. Jei nori būti vienas iš šimto atrinktų kiekvienas papildomas procentas rodantis tavo kompetencija ir norą tapti darbuotoju kuris pranoks darbdavio lūkesčius tai turi daryt kažką geriau nei likusieji 99.. Būti išradingesniu, ne vien tik siunčiant CV galima gauti darbą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano argumentai yra faktai. Dėl tų pačių faktų pateikimo, Tu laikai mano atsakymą pykčiu ir arogancija. Keista. Suprantu, kad Tau mano straipsniai yra ne argumentas ir tuo labiau - ne autoritetas. Taip būti ir neprivalo, teisingai? Ir nesvarbu, kokiais šaltiniais aš remiuosi straipsniuose, ką ten kažkokioje civilizuotoje valstybėje nustato kažkokie lėvi profesoriai. Juk Tu net 300 CV skaitęs ir žinai geriau...

Tu net pats sau prieštarauji. Bet ir tai Tau netrukdo. Kiekvienas turi savo skonį. Tikrai taip. Todėl žmogus, kuris renkasi darbuotoją pagal išvaizdą, o ne pagal žinias, patirtį ir kompetenciją, yra ######. Ir šioje vietoje - jis turi vieną iš dviejų pasirinkimų: a) likti #####; arba b) pasisamdyti personalo atrankos profesionalus, kurie parinks tinkamą žmogų, o ne "gražų". Nes tie, kurie renkasi darbuotojus verslui - nežiūri, yra nuotrauka ar ne (nebent verslo specifika to reikalauja).

Žinoma, Tu turi teisę į savo nuomonę. Kaip ir likę 7+ milijardo kitų žmonių. ;)

Tau, žmogau, manau būtų laikas pačiam pasinaudoti tavo minėtų psichologų paslaugomis - čia nuoširdžiai sakau. :) Kokia proga tu čia dabar pradėjai kiaušiniais matuotis? Niekam nerūpi kas tu toks esi. Tau žiūriu rimtai kažkas jau yra su psichika jeigu diskutuoti normaliai nebemoki. Galbūt jau reikėtų padaryti pertrauką nuo rašymo?

 

Tu per tą savo susireikšminimą nematai kas yra rašoma - žmogus sako, kad nuotrauka atkreipia dėmesį, iš kur ištraukei, kad jis darbuotoją renkasi pagal išvaizdą, o ne pagal gebėjimus? Pats užsiciklinai ties šia nesąmone ir nepaleidi savo "tiesos", kad ir kaip ji ne į temą skambėtų. Niekas neakcentuoja, kad graži nuotrauka = įdarbinimas, čia tu taip sugalvojai be jokios priežasties.

 

Tu, manau, jau pasiekei tą ribą, kada turėtum sustoti ir kiek pailsėti, nes žiūriu tu čia ne patarimus dalini, o aiškini visiems kaip turi būti, neva šio forumo liaudis būtų tavo klientai. Tu dabar visiems akcentuoji "mano patirtis yra tokia ir ją remtis turi visi, nes kitaip būti negali" <- nemanai, kad tai skamba apgailėtinai?

 

Ar tu apskritai suvoki kas reiškia žodis "diskusijos"? Žmonės perskaitė tavo straipsnį, jiems patiko (man taip pat), uždėjo + ir įsitraukia į diskusijas su savo patirtimi, o tu aiškini, kad jie turi naudotis psichologų arba plastinių operacijų paslaugomis? Tu šiek tiek ant žemės nusileisk, nes tu jau diskutuoti nebesugebi. Jeigu jau nuo tokių komentarų nesugebi susilaikyti, tai sekantį kartą parašyk straipsnį ir spausk "pranešti" bei nurodyk, kad administracija užrakintų temą iš karto :)

 

Žmogau, niekas gi šio straipsnio nemenkina, visi yra patenkinti juo - kiti nenori sutikti su kažkuriais punktais todėl, kad jų patirtis yra visai kitokia nei tavo minėta, kam tas negatyvumas aš nesuprantu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau, žmogau, manau būtų laikas pačiam pasinaudoti tavo minėtų psichologų paslaugomis - čia nuoširdžiai sakau. :) Kokia proga tu čia dabar pradėjai kiaušiniais matuotis? Niekam nerūpi kas tu toks esi. Tau žiūriu rimtai kažkas jau yra su psichika jeigu diskutuoti normaliai nebemoki. Galbūt jau reikėtų padaryti pertrauką nuo rašymo?

 

Tu per tą savo susireikšminimą nematai kas yra rašoma - žmogus sako, kad nuotrauka atkreipia dėmesį, iš kur ištraukei, kad jis darbuotoją renkasi pagal išvaizdą, o ne pagal gebėjimus? Pats užsiciklinai ties šia nesąmone ir nepaleidi savo "tiesos", kad ir kaip ji ne į temą skambėtų. Niekas neakcentuoja, kad graži nuotrauka = įdarbinimas, čia tu taip sugalvojai be jokios priežasties.

 

Tu, manau, jau pasiekei tą ribą, kada turėtum sustoti ir kiek pailsėti, nes žiūriu tu čia ne patarimus dalini, o aiškini visiems kaip turi būti, neva šio forumo liaudis būtų tavo klientai. Tu dabar visiems akcentuoji "mano patirtis yra tokia ir ją remtis turi visi, nes kitaip būti negali" <- nemanai, kad tai skamba apgailėtinai?

 

Ar tu apskritai suvoki kas reiškia žodis "diskusijos"? Žmonės perskaitė tavo straipsnį, jiems patiko (man taip pat), uždėjo + ir įsitraukia į diskusijas su savo patirtimi, o tu aiškini, kad jie turi naudotis psichologų arba plastinių operacijų paslaugomis? Tu šiek tiek ant žemės nusileisk, nes tu jau diskutuoti nebesugebi. Jeigu jau nuo tokių komentarų nesugebi susilaikyti, tai sekantį kartą parašyk straipsnį ir spausk "pranešti" bei nurodyk, kad administracija užrakintų temą iš karto :)

 

Žmogau, niekas gi šio straipsnio nemenkina, visi yra patenkinti juo - kiti nenori sutikti su kažkuriais punktais todėl, kad jų patirtis yra visai kitokia nei tavo minėta, kam tas negatyvumas aš nesuprantu :)

 

Tau siūlau dar kartą, ramiai, atsipalaidavus nuo visko, perskaityti visą diskusiją nuo pradžios, mano ir kitų diskusijos dalyvių pateikiamą nuomonę ir argumentus. Ir tada - paskaityk, ką pats parašei. Aš nei viename savo įraše neakcentavau nei kas aš esu, nei kokia mano kompetencija (ar koks kitas narys yra), nieko nepuoliau įžeidinėti ir panašiai. Diskusija ir vyksta tada, kai jos dalyviai keičiasi nuomonėmis, faktais ir argumentais. Aš priimu Mindaugo ir kitų narių nuomonę, visuomet stengiuosi suprasti, kas yra bandoma pasakyti ir kodėl tas žmogus taip galvoja.

Bet Tu, brolau, peržengi visas ribas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau siūlau dar kartą, ramiai, atsipalaidavus nuo visko, perskaityti visą diskusiją nuo pradžios, mano ir kitų diskusijos dalyvių pateikiamą nuomonę ir argumentus. Ir tada - paskaityk, ką pats parašei. Aš nei viename savo įraše neakcentavau nei kas aš esu, nei kokia mano kompetencija (ar koks kitas narys yra), nieko nepuoliau įžeidinėti ir panašiai. Diskusija ir vyksta tada, kai jos dalyviai keičiasi nuomonėmis, faktais ir argumentais. Aš priimu Mindaugo ir kitų narių nuomonę, visuomet stengiuosi suprasti, kas yra bandoma pasakyti ir kodėl tas žmogus taip galvoja.

Bet Tu, brolau, peržengi visas ribas.

Aš tai kaip visada - ramus ir skaičiau viską iki galo - ką ir siūlai berods daryti kiekvienam šioje temoje :) Įdomiausia, kad tie tavo argumentai ne man vienam pasirodė negatyvūs/sarkastiški/arogantiški, na bet ne esmė, tiesiog norėjau patart, kad į juos reikėtų atsakinėti kiek diplomatiškiau, nes pats gal to ir nepastebi, bet tie tavo diskusijų postai tai...

 

Juk Tu net 300 CV skaitęs ir žinai geriau...

Čia matyt sarkazmu ir "big ego" demonstravimu nekvepia :lol: Ai tiek tiek to gal, nuo tolimesnių komentarų susilaikysiu, nes nėra prasmės diskutuoti - tu visada teisus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau krypstam nuo temos ir iš tiesų net nenoriu veltis į gilesnes diskusijas, bet tik noriu pasakyti, kad pritariu nariui Unseen.

IdejosVerslui gerų ir naudingų straipsnių parašo, to nepaneigsi, tačiau neskaniai žiūrisi kai kurie pasisakymai ir diskusijų kultūra. Ne rašymas "Tu" didžiąja raide rodo pagarbą žmogui, su kuriuo diskutuoji, o tai, kaip tu diskutuoji.

Gaila, bet matosi, jog žmogus visiškai nenori to pripažinti.

Redagavo jkacinskas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau nuotrauka CV reikalinga, nes čia labiau įtakos turi ne žmogaus grožis, o tas psichologinis faktorius kai darbdavys žinos ką kvies į pokalbį. Anketa su nuotrauka jam atrodys artimesnė nei be jos. Panašiai kaip ir skelbimai internete, pvz., pardavinėjant naują telefoną ar kokį elektros variklį, kur nuotrauka visiškai nieko neįtakoja ir pirkėjas bet kokiu atveju žino ką perka - vistiek skelbimai su nuotraukomis sulauks 20 kartų daugiau peržiūrų nei be jų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš Lietuvoj dar CV nesu rašiusi ir siuntusi, bet kai lankiau universitetą ir buvau keliuose CV/Cover letter rašymo workshop'uose mums griežtai sakė 'ne' nuotraukai (turbūt dėl diksriminacijos - čia daug rimčiau į ją žiūri).

 

Vėlgi, esu tikrai ne kartą girdėjusi, kad atsiuntus CV su nuotrauka yra daug didesnė tikimybė, kad Tave atmes nei tada, kai tos nuotraukos nepridėsi. Pasirodo, yra atlikti tyrimai, kurie teigia,jog: "Profile photos on CVs still seem to be the exception more than the norm however. "Some recent research suggested that candidates face an 88% job rejection rate if they have a photo of themselves on their CV. The same research found that 68% of employers find candidates on Facebook. Are they looking for they get up to, rather than what they look like?"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...